Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

były operator

praca ewentualnie na jakiś czas obiecywanie że umowa po 3 miesiącach płaca na zleceniu około 1500 na rękę. armia konfidentów i paparazzi do tego (usunięte przez administratora) notorycznie podkręcane tempo. kto może niech ucieka z tej firmy za granice lub gdzie indziej tam przynajmniej na podobnych zasadach tylko za inne pieniądze

tq

Na pewno piekarzy :-) Już widzę wasz związek - desperaci

????

Piekarzy???

Z.

hej, dla tych co nie wiedzą, w przyszłą sobotę spotkanie, te na którym mamy podpisać deklaracje i założyć związek zawodowy.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
[*]

Nic tylko współczuć

Mathius

Dostałem ofertę pracy na wtryskarkach...

Mathius

a... więc... jest rok 2013... ile sie wlasciwie teraz zarabia na reke i na jakim stanowisku w takim graformie... ?? stwierdzam ze jest rotacja po tym co tu napisane, wiec osoby zaczynające prace ile mają? .... chodzi mi o cyfry a nie teksty w stylu (usunięte przez administratora)... Pozdrawiam...

jan

były już przelewy , że znacie wysokośc pensji ??? Nie były doliczone weekendy? To jest raczej niemozliwe. Przeciez były obiecane. Byli z dyrekcji w Kruszynie na zebraniu, to chyba traktują nas poważnie.

GG

Gformie! Udręko moja! Ty nie jesteś jak zdrowie Ile się z Tobą męczyć, ten tylko się dowie Kto Cię doświadczył. Od tej upierdliwości mam fobie. I wcale a wcale nie tęsknie po Tobie...

witus

(usunięte przez administratora) zwalnia ludzi?

kk

dziwna jest ta firma co rok wymieniany jest dyrektor, co pół roku wymienia się główną księgową, kierownicy nie mają nic do powiedzenia, pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) ..... tylko jedna osoba jest doskonała ... (usunięte przez administratora) tej dziwnej firmy

graf von schlosser

Magazynier - minimum 6 m-cy na umowe zlecenie 11/h bez premii dodatkow za to czesto zabieraja za rzekome reklamacje lub pomylki w wysylkach towaru- ukarany zostaje nie ten ktory zawinil ale solidarnie caly magazyn jak interesuje wiecej podaj maila

cinek

Mam pytanie dotyczące stanowiska Magazynier w Graformie co na ten temat podpowiecie jakie są warunki pracy i płacy bo tak się składa że mam propozycje pracy ale rozważam ją poważnie po wpisach GO-WORKU

stazysta

odradzam absolwentom, lepiej już na zmywaku w UK

nowa

Tak do pierwszej wypłaty i bay bay. Za 5 dni pracy 269zł to śmieszne. Obiecują umowę o pracę po trzech miesiącach, podwyżkę i premię a człowiek naiwny pracuje dalej. Ale nie każdy da się(usunięte przez administratora)

KASA

.... i tak bedzie zawsze nowi beda zatrudniani popracuja do pierwszej wyplaty i odejda po nich przyjda nastepni potem nastepni i ...... a kasa zostanie(usunięte przez administratora)

A pro po

Niech ktoś z góry napisze raport dlaczego odchodzą najlepsi pracownicy. Poda przyczyny odejścia i co zrobić by taka sytuacja nie miała już miejsca. A także czym przyczynił się do zaistniałej sytuacji. Ludzie to nie maszyny czasem popełniają błędy a i tak rzadziej zawodzą niż roboty. Czy to tak trudno pojąć?

zzzzz

dziwna jest logika w tej firmie... zwalniają dobrego fachowca z działu handlowego co to zna się na formach, potrafi załatwić z klientem wiele spraw, a zostawia się zarozumiałych kolesi co to nawet zielonego pojęcia nie mają o tym co robi się w narzędziowni - ale potrafią robic tabelki i donosy do szefa. Taki (usunięte przez administratora) to mógłby doskonale bułki w piekarni sprzedawać, dla niego to nie ma żadnej różnicy...

narada

NARADY, NARADY, NARADY--- czy ktos normalny moze policzyc godziny wszystkich osob,tam nic nie robiacych, najpierw dzienne, potem tygodniowe, miesieczne strach pomyslec

zz

nie każdego można przeszkolić do takiej produkcji jaka jest, albo lepiej trzeba powiedzieć jaka powinna być w Graformie i dotyczy to wszystkich działów - od narzędziowni, poprzez kontrolę a skończywszy na wtryskowni.

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform