Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

pan graformek

ludzie czy wy jestescie normalni oni to czytają a potem sami sobie jestescie winni pracowałem /am w tej firmie to przesadzone w tym cyrku tak prosze państwa same tam [usunięte przez moderatora] pracujom co wchodzom wiadomo gdzie i słoma wychodzi im z butów i myslom ze som tacy wspaniali same gwiazdeczki a i gwiazdozy terz sie tam znajdom a dobrzy pracownicy to som [usunięte przez moderatora] i zwalniani a ustawiacze z wyjatkiem moze dwuch panów to rozumiem a reszta panów to pomyłka (usunięte przez administratora) c do obory krowy doić a nie do miasta sie pchajom tak panie M.M z panem jeszcze nie skonczone jeszcze pan popamieta te [usunięte przez moderatora] i lizanie czterech liter a majstrowie to normalnie swiecie by ich nieprzyjeło bo na głowe i nogi juz zapuzno a leczyć poco no i kontrola jakości to juz heca [usunięte przez moderatora] wiedzom gowno mogom to jest cała prawda o tej firmie omijajcie jom dózym kołem albo jesteście desperaci to juz wasz wybur pozdrowienia dla was rubcie tak dlej to moze was nie zwolniom

kolega Nicka

.... obojetnie na co sie skladamy wazne ze sie skladamy bo: " SLUSZNA KONCEPCJE MA NASZA PARTIA" :-)))))

w zeszlym miesiacu rozumie skladalismy sie z premii na wyjazd na narty a teraz na co sie skladamy na powrot z nart czy leczenie nabawionych kontuzji i przeziebien:-)))))))

S.G.

dziękuję wszystkim pracownikom za to że dobrowolnie oddaliście całą premię świąteczną, przez co mogłem sobie pojechać na narty. Wiecie jak mnie zadowolić. Pozdrawiam. P.s. W przyszłym roku liczę na to samo. A i jeszcze jedno... O premii w tym miesiącu też możecie zapomnieć.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
załoga

U nas wystarczyłoby zwolnić tylko jednego i byłoby super.

ktos

... bo wykupuje comiesieczny abonament u Stasia wiec moge ....

Szyszkowniku"ktos", a czemu to w godzinach pracy o13:00:45 udzielacie się w internecie?

ktos

z zakładów chemicznych zwalniaja 600 osób, z innych zakładów też. I Z graformu odejdzie kikludzisiesięciu najslabszych. Pasuje ? Tak wam zle to bedzie tylko lepiej. Kuroniówka , telewizja sniadaniowa itp. Nadciąga kryzys.

czy może ktoś mi uświadomić co w tej firmie się dzieje.....żenada

Wesołych Świąt

Major - 2012-12-26 22:30:12 Idzie tam gdzie jeszcze nie jest tak żle jak u Nas . Nie dostałem premii na Święta .. .... Premiaaaa... HA HA HA a za co mamy ja dostać ...? niby dla tego ze cały rok odkładamy na nią u [usunięte przez moderatora]na koncie .... on ma wydatki duże wydatki wiec musimy to zrozumieć .... A tak w ogóle to przecież mamy premie co miesiąc to powinno nam wystarczyć.... acha jej tez już nie mamy (no chyba ze nazwiemy premia te.... 5% czyli okolo 100 zł) no ale jest jeszcze premia kwartalna (za niechorowanie) 10 stycznia ja dostaniemy z wypłatą .... hmmm... chodzą słuchy iż jej tez ma nie być Spoko mamy jeszcze podstawe.... hmmm no tu też już niektórzy mają pobierane z podstawowej pensji "kary" No to jeszcze raz Wesołych Świąt

Major

ciekawy

gdzie idzie K.G ???

kj

a nasze dodatki na Świeta pójdą w całości na odprawę dla [usunięte przez moderatora]Wszystkiego najgorszego dla pseudo dyrektorstwa i kierownictwa graformu

Jack

Ciśnieta ciśnieta....aż miło się czyta :D Opinie zawsze będą zróżnicowane. Generalnie mogłoby być lepiej,

k.G.

"europejska" firma a pracowników traktuje sie gorzej niż niewolników. dyrektor - c (usunięte przez administratora) , własciciel - chodząca doskonałość jednym słowem zaje....fajnie

pracownik ***

Pod rządami[usunięte przez moderatora]. firma właśnie sięga dna!!!!! Teraz już wiem dlaczego w TYCO cieszyli się jak wykopali na bruk tego buraka. Niekompetencja i c (usunięte przez administratora) stwo przykryte Tabelką. JAK DŁUGO JESZCZE ???

[usunięte przez moderatora] zrobisz kolego . Z takim [usunięte przez moderatora]tylko wegetacja... Ale słyszałam że już niedługo bo szuka pracy w innych firmach :) NARESZCIE !!!

BORYCZKO

Boryczko - 2012-12-07 16:49:41 wlasnie z umowy zlecenia potracono mi 1/4 wynagrodzenia za jakies reklamacje do ktorych sie nie przyczynilem (-am).Ciekawe czy to potracenie bedzie wykazane w ra (usunięte przez administratora) nku .Jak nie zrobie DYMsłowo które usunał administrator jako niecenzuralne brzmiało " R A C H U N K U " albo admin jest źle napisanym programem albo obcokrajowcem. wlasnie z umowy zlecenia potracono mi 1/4 wynagrodzenia za jakies reklamacje do ktorych sie nie przyczynilem (-am).Ciekawe czy to potracenie bedzie wykazane na Fakturze ( R A C H U N K U ) zleceniobiorcy.Jak nie zrobie DYM

Jurgen Klinsman

Jak bede widział,że pod Graformem stoją furrrry rocznikach 2003-2006 to wychwale WAS na cały świat tzn. na całe Kuj-pom. :) Ale nadal nie wiem ile ma u Was ustawiacz,pierdoły tylko piszecie,a konkrety?? Tak patrze ,że nowych kierowników zatrudniają,a ile ma kierownik?czy warto....jak tak widze jak dyrekcja goni to raczej kierownik ma nieźle z pensją......ale czy oni dadzą rade psychicznie??

Boryczko

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform