Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

bo pani co kabluje to zakablowała by wszystkich bez wyjątków.... ma darmowe minuty w telefonie żeby dzwonic i kablować

magazynier

na tej stronie są same debile i nieudacznicy zyciowi

qwerty

czytaliście normalnie żenada nie ma urlopu na żądanie !

.......
@qwerty

ktoś ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

qerty
@.......

to ty nie kumasz pracodawca może odmówić ci takiego urlopu kiedy będzie tylko chciał nawet robiąc to na złość.

bo jedna pani chciała by zostać liderem za wszelka cene ... temu zakablowała na dawnego lidera ze dorabia ... chce zostać liderem a nic sama nie potrafi

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
strachy na lachy

ja też pracuję gdzie indziej w wolnym czasie i żaden pożałowania godny, obleśny dziad niech nie wciska swojego pryszczatego i krzywego jak klamka od zachrystii nochala w nie swoje sprawy! będę stała na obwodnicy i najwyżej może przyjechać podeptać mnie jak ma wolne 100 zeta w swojej dziurawej kieszeni!!! (aha i prócz stówy to wacka też musiałby jeszcze mieć...)

on

jezeli masz doswiadczenie zlóż CV na emaila

lider

A co myślisz że szef da ci premię? Już lepiej lepić pizzę. jaki szef taka firma, żenada :(

naklo

widzieliscie naszego lidera w pizeri w nakle? My zap.....lamy w upał na maszynach a ten w pizeri dorabia. zenada.

iciekawski
@naklo

widzialem i jadlem dobra szczegolnie ta pizza fruti di lache

Wonder Woman
@naklo

Raczej nie jest żenadą że chłopak miał dwie roboty, a jeżeli chciał wykorzystać urlop w jednej firmie żeby stawić się w drugiej to też jego sprawa,jedyne co to raczej powinien nauczyć się kontrolować bo rozwalenie drzwi było głupie ( mimo że rozumie nerwy ). Bardziej żenują mnie inne rzeczy : - pracownik "nakło" który śmieje się z kogoś kto ciągnie dwa etaty a gdy widzi swój kwitek na koniec miesiąca to płacze że ma za mało, to jest żenujące - kierownik dzwoniący po pizzeriach żeby przyłapać pracownika w drugiej robocie w dzień jego urlopu to jest żenujące.

laski

To ktora tak obrabia ? Jestem zainteresowany .

podajnik

przyjdź przyjdź bo obrabiarek tu pełno a szczególnie taka jedna na hali co każdego dnia komuś obrobi i to z połykiem

podajnik

Baaaaardzo konkretnie!!! Tak obrabia, że kolejka czasem do niej na przerwie!

Wunderwaffe

O proszę Pan kierownik się podszywa pod kobietę i się sam wybiela, ładnie. Dno !! albo i jeszcze niżej. :)

Wunderwaffe

A koleżanka "zadowolona" to z Pol-Elektry czy przyszła ubrana na krótko na indywidualny obchód ?

zadowolona
@Wunderwaffe

nie interere sie tak bo i tak jestes za cienki w biodrach

laski

Mam pytanie . Macie fajne laski na produkcji ? Czy wszystkie mężatki ?

zorro
@laski

na produkcji cos znajdziesz przechodzonego - gorzej za to w biurach bo same pasztety

zadowlona

wszyscy piszą że kierownik taki straszny a ja uważam że to nie prawda przyjoł mie bez problemu i mam z nim bardzo dobre stosunki...

orzeł

Wypowiedzi świrów z gra formu,właściciel to PAN w dawnych czasach a reszta to (usunięte przez administratora)co robią za dwa euro

nocny marek

no dalej allahu - słynny postrachu, opowiedz koledze karolkowi jak to wspaniale jest w kruszynie i jak wszyscy chwala i jak lecą jak na zabicie bo kochają pracę, jak z chęcią walą nadgodziny, jaka cudowna i miła atmosfera na zakładzie...

dyr

przyjedź i zobacz tłuku - zamiast sie wypytywać 2 miesiące !

Zaciekawiła mnie informacja o laskach :) - rozumiem, że na Hali same Super-LACH-ony :) a mężczyźni... no. to na wybiegach same ochłapy? wszystko w GF :)

dyk-tator
@:)

Na hali towar niesamowity! Lepią formy toples bo gorąco. Obcisłe getry i tyłki jak z top model. Jak to piszę to mi twardnieje...

bywalec

ogólnie jest do zniesienia, jest paru w magazynie do bani, paru w narzendziowni do dópy, w biurach laski słabe chociasz wyrwiesz chyba, kasa na wódę starzczy, olewać można jak nic bo w kamery nie gapiom sie no to lato

natka

mistrzowie to banda nieudaczników a kierownicy to geiki - poza tym da się wytrzymać chociaż szału nima

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform