Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

lach on

specjalistów u nas jest dosyć radzą sobie i wiedzą jak postepować z niezadowolonym bałaganem

wróżka elżbieta

Dajcie ludziom zarobić to będziecie mieli zgraną ekipę doświadczonych i dokładnych pracowników którym zależy.Pamiętajcie że to żywe istoty które mają uczucia lepsze dni i gorsze!Mniej czepiania się o bzdury i więcej humoru poprawi jakość pracy.Namaste

spoko loko

Kierownicy masakra bo niczego w produkcji nie jarzą i gdyby np. Stary wyrzucił technologów i niektórych ustawiaczy to mógłby zamknąć interes.Zaden z pseudo- kierowników nie potrafi niczego dopilnować , przewidzieć , pomóc w produkcji.(usunięte przez administratora) Czepiają się rzeczy tylko banalnych i mało waznych - bo żadnych problemów produkcyjnych nie widzą - bo nic nie jarzą cieniasy. (usunięte przez administratora)

męska biurwa

Jest ok i nie słuchaj tych ptaków, bogów, mahometów czy allahów, szwabów i pozostałych wichłaczy - zarobki generalnie spox, kierownicy masakra ale spox, warunków socjalnych nie ma więc git, raz na dwa lata prezent pod iglaka, raz na trzy lata dadzą pochlać słaby bronx, kobitki extra - szybkie ale bezpieczne, droga do pracy dziurawa wolna i bezpieczna - pełen luzik,(usunięte przez administratora)

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
grzesio

wszysko co tu przeczytałem zanoszę zara do szefa - osobiście k...

FAKT

Najgorszym idiotyzmem są dla mnie ludzie którzy chodzą na nadgodziny, ponieważ ile razy słyszano od ALL..... te teksty ,,że da wolne ,że zapłaci" a efektów nie widać . Po cholerę chodzicie nadrabiać pracę za inne zmiany po co ?????? Kiedy przychodzi postój ze względu na brak pracy , to płaczki się żalą na małe penje , ale właśnie tymi nadgodzinami się niszczą!!!!!!! TAKIE JEST MOJE ZDANIE !

normalny

Skasujcie te brednie powyżej. A więc tak,praca jest różna zależy na jakim dziale magazyn,mechanicy,ślusarze,ustawiacze po produkcje na którą najłatwiej.Praca 4 brygadowa 3 zmiany oprócz magazynu.Płace różne na początek grosze później trochę więcej ale też grosze (produkcja).Na piecach najgorzej szczególnie w lato temperatura dochodzi 50 na Plusie :)Najlepiej mają ustawiacze większość czasu ręce w kieszeni i papierosek a pensja z 3 na początku i więcej.Moim zdaniem najgorszy w graformie jest klimat,ludzie tam po prostu mają pracować jak roborty nie każdy wytrzyma.Trzeba przyzwyczaić się także do raporów (usunięte przez administratora)Uwaga na superwajzerów :D(usunięte przez administratora)!Pzdr

loczek smutny

a w ogóle moi mili nie ma co tam sie pchac bo przede wszystkim żadnych, ale to żadnych fajnych lasek nie ma, ani na hali, ani w biurach, Kruszyn same pasztety a w bydzie zarozumiełe kaszaloty co to mają sie za nie wiem kogo!

orzeł

Uciekajcie do niemiec anglii francji gdziekolwiek spier... bo w tym mieście nocuje pyda wielka a w tym zakładzie to już rekord i nic nie osiagniecie przy takich bydlachach i bandykach nic a do tego siano suche -narazka

Wonder Woman

Mówisz że sobie spokojnie rządzisz, czym ?? Siedzisz za granicą i chyba wilcze jagody zbierasz, albo lepiej zarządzasz babcią i dziadkiem jak jagódki mają zbierać. Biznesmen z za rzeki się znalazł, nie masz się co śmiać z ludzi którzy próbuję pracą coś osiągnąć, można raczej się z ciebie śmiać. W Polsce byłeś przeciętniakiem i nic nie osiągnąłeś to usiekłeś z niemieckiego zasiłku żyć. Nikt ci się nie sra że trzeba formy w nocy wstawiać bo w Niemczech mają looz na pośpiech i właśnie dlatego produkcja z zachodu trafia do Polski, jedyne co ich trzyma przy życiu to związki, więc załóż szybko bo jak nie to się zobaczymy za jakiś roczek ;)

szef sam sobie

Ale macie problemy cieniasy ja sobie spokojnie rzadze w niemczech i mam ludzi i nikt mi nie sra nie kaze wstawac w nocy i pisza do mnie ludzie z tamtad i wiem jaki klimat i wiedze jakie brednie wypisujecie a za granica spokojnie i zarabiam a nie kieszonkowe na orzeszki i cole smieje sie z was buraki afiderzen ciolki! hehehehe

karol

@graformiok, a pracujesz jeszcze w w graformie ze sie wypowiadasz? mozesz cos wiecej powiedziec? w jakiej kwestii ignoracja?

karol

@orzeł, to podaj moze jakies konkrety? co ci nie pasuje w graformie? kierownicy? atmosfera? zarobki? bo tak to ciezko cos wywnioskowac

graformiok

Jakbym nie był zależny od ciebie al lachu dawno oklepałbym ci morde A większej ofermy od ciebie w postepowaniu z ludkami nia znam !!!!!!!

rauchfleisch
@graformiok

Ty graformiok-wsiok, wiem kim jesteś po nicku! Nie pisz lepiej co byś, bo nigdy nic nie żeś... Jak co do czego to się posrasz w swoje różowe majty cieniasie jeden. - jaki kolo jest, taki jest - każdy widzi i szydzi - jak tam jest, tak jest - dlatego radzę omijać - ale ty przy maszynie już taki twardziel nie jesteś nie? I co mokro w majtach???

techno log

ciekawe kto rzeźbił tego orła, że go tak spier....

luluk

dziwią mnie wasze opinie- wolna Polska , nie ma przywiązania do ziemii, nikt was nie zmusza, granice otwarte, a wy tylko narzekacie . A moze by tak firmę zmienić. Ruszcie sie jak tak wam zle. Albo wezcie sie do roboty. I tak czesć z was zwolnią, bo duże zmiany w firmie sie szykuja. Poczekajcie troche i miny zmienicie. No i każdy komputer ma swoje IP a wy chyba bez IQ

rep
@luluk

poczytaj o prettlu ....

rauchfleisch

do rzeczy: - atmosfera i kadra: tragiczna, to widać po wpisach, poczytaj wpisy, która firma w Bydgoszczy ma taką bogata literaturę na tym blogu? - place: minimalne - system pracy: feudalny - szef: wiecznie żywy i nieomylny niczym tworzysz Lenin --> moja rada: szukaj gdzie indziej

pokrzywdzona praczka
@rauchfleisch

wędzone mięso, drapieżny ptaku i prezesie niemiecki - za mało opowiedzieliście - może lepiej trzeba było tak: na wejściu każą wciągnąć kilo prochu, zabierają potem na to i tak pół wypłaty; resztę trzymają niby na później ale i tak przechleją; zamykają w hali na kilka miesięcy; rozbierają do naga; rzucają suchą bułę z lidla raz dziennie; gwałcą w kilku 3 razy dziennie; jak nie pobiją do nieprzytomności to znaczy, że nie dali rady zmęczeni po gwałceniu; szczują psami pitbulami; wszędzie hałas, brud i robactwo; mistrzowie leją batem nawet podczas jedzenia tej suchej buły z lidla; za każdy brak na maszynie obcinają jeden palec (ja mam już tylko po kciuku); na koniec wyrzucają zwłoki do kanału bydgoskiego; pogrzebu zero - a rodzina myśli, że ktoś jest w niemczech, żyje i jest "sam sobie szefem"; jednemu udało się uciec ale złapali pod nakłem, rozjechali jeep'ami a resztki dali tym pitbulom do żarcia - i tak był jeszcze tak nażarty prochami, że psy po zjedzeniu rozjechanych zwłok zdechły - za nowe psy obciążyli oczywiście pracowników; szukajcie gdzie indziej bo tu umrzecie w mękach a za waszą kasę ktoś się nachleje

Mallorka

Widzę, że niektórzy są mocno przejęci swoją pozycją w firmie i dają upust swoim emocjom. Chociaż wydaje mi się, że to trochę przesada.

orzeł

To czubki piszą pracownicy i zachwalają żeby firmarenomy nie straciła a i tak jej nie ma to oszuści

orzeł

Komuna sami bogowie ze zrytymi czachami przez alkochol majster w kruszynie był paletowym iwkręca wszystkim że się da zdobyć lepsze stanowiska ciężką pracą a to kolega syna szefa i po mału go wkręcili na majstra żadnej formy nie złożył zero pojęcia kompletne bezmuzgi tylko chlać umieją nic więcej zryte berety odział na majstrowskich stanowiskach można by było niezłą komedie nakręcić z tych czòb,,kòw no i najlepsze stanowiska to rodzina wujek kolegi szefa mama taty szefa pradziadek majstra mmajster cioci konia w dup,,,e laczkiem no wiecie banda podpierda. ,,,laczy co robić nic nie umieja wymuszać i stwarzać problemy normalnie na odwyk wszystkich bo w tej firmie paranoicy sami i schizole mòwią takie bzdury że masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform