Opinie o Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Izabela

Witam, z czego wynika to zwątpienie na forum? ktoś pisał o to czy Kancelaria "jeszcze" działa. Czy sa jakiekolwiek podstawy do tego, żeby tak nie było, że kogoś to zaskoczyło? na FB chociażby widziałam ostatni post z końcówki stycznia, nad czym obecne prace są prowadzone, kiedy jest najtrudniejszy sezon w roku?

Robert
@Robson5

Przepraszam firmę za oszczerstwa pomylke wszystko wyjaśnione jest ok pozdrawiam i przepraszam.

Evi Nowy wpis

Nie polecam. Współpraca z Panią Dominiką - Panią Mecenas i prezes firmy to jakiś absurd. Pani prezes zachowuje się jakby była niestabilna emocjonalnie. W emocjach nie myśli co mówi i do kogo mówi, jakby skórę ściągnąć z piosenkarki Dody - krzykliwa, kłótliwa i bezczelna. Wchodząc do ich kancelarii zostaje się palaczem biernym, wszystko jest przesiąknięte smrodem fajek, a wychodząc samemu się nimi śmierdzi. Dzwoniąc do kancelarii z pytaniem dostaje się odpowiedź typu ,,zobaczymy co da się zrobić", ,,oddzwonimy", ,, nie jestem w stanie powiedzieć" i nigdy nie ma tel. zwrotnego- po prostu jest się zbywanym. Już nie wspomnieć o opłatach ,,administracyjnych", których kwota była wyznaczona na umowie, a o zmianach tej kwoty człowiek dowiaduje się dostając fakturę do zapłaty- koszty tej opłaty są nieadekwatne do faktycznej kwoty wydanej w sprawie - w sprawie nic się nie dzieje przez 3/4 roku, potem są wydrukowane 5 kartek, po czym kwota do zapłaty 250 zł kwoty administarcyjnej - kpina- powinna byc to kwota dostosowana do sprawy. (Dwie toczące się sprawy - jedna w toku, a druga w uspieniu - ale opłaty są dwie, w sumie 5 stów za kilka wydrukowanych swistkow papieru i 3 wysłane listy). NIE POLECAM, ale jakos sie trzeba dorobic, jeśli się interes nie kręci ? ?

Czarna Nowy wpis

Witam. przeglądam właśnie okoliczne kancelarie i mam problem, ponieważ do tej nie mogę odszukać strony WWW a napisano kiedyś, że to na niej można znaleźć zakładkę z ofertami. Chciałabym się zatrudnić jako asystentka. Nie wiem jednak na ile to teraz możliwe?

Izabela

Robson5
@Izabela

Mnie oszykalo na 10tys i znikli tez ich szukam

Emilia Nowy wpis
@Robson5

W jaki sposób ktoś mógł znikać, ma Pan przy tym na myśli kancelarię? Gdy teraz także się z ciekawości orientowałam ma on chyba status aktywny w sieci, czy to oznacza, że usługi stale są świadczone? Ilu klientów teraz z nich korzysta?

Robert Nowy wpis

Grażyna

Niedawno była opublikowana oferta pracy, niestety znikła, co jak rozumiem znaczy, że stanowisko zostało obsadzone. Pytanie, czy firma wymaga od kandydatów wykształcenia prawniczego? Jakie zapewnia zarobki?

BA
@Grażyna

a to jeszcze dziala?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Władysław

Polecam. Sprawa sprawnie poprowadzona Dziękuje za współpracę

Dorota

Biuro uratowało mnie i moja rodzinę przed kolosalnymi długami Dziękuje panu Łukaszowi, pani Dominice za pomoc Ogromy ciężar zrzucony Za każdym razem będę wracać do biura Polecam obsługę

Udzielamy bezpłatnych porad prawnych bez żadnych ograniczeń. Kontakt: 52 3213983 lub 570 757 569 Odwiedź stronę FB https://www.facebook.com/legaladvice2016 Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 09 - 17 oraz piątki 09-15 Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Czy Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Niestety nie przewidujemy karty multisportu

Czy nowo zatrudnione osoby w Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Legal Advice Doradztwo Prawne

Tak, każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje propozycję zawarcia umowy o pracę na czas próbny, na okres trzech miesięcy z możliwości przedłużenia umowy

@Legal Advice Doradztwo Prawne

ok

Aktualność
Jeżeli szukasz stabilnej pracy zapraszamy do śledzenia ofert pracy. Oferty są zawsze aktualne. Zaaplikuj
M

Polecam

Legal Advice Doradztwo Prawne

Wszelkie dostępne i aktualne wakaty znajdują się w zakładce Zapraszamy do aplikacji

gość

Firma godna polecenia. Praca stabilna. Pracowałam tam, atmosfera super. Z prywatnych powodów byłam zmuszona zrezygnować ale bardzo chętnie bym wróciła.

@gość

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię Pozdrawiamy

Paulina K.

Kolejna sprawa wygrana dzięki Legal Advice , jak najbardziej polecam !

@Paulina K.

Dziękujemy

Małgorzata W.

Jak najbardziej polecam ! Współpraca jak najbardziej godna polecenia.

@Małgorzata W.

Dziękujemy za pozytywną opinię

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Legal Advice Doradztwo Prawne

Każdy Kandydat aplikujący jest rozpatrywany indywidulanie, w zależności od stanowiska Proces rekrutacji trwa do trzech dni roboczych

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.?

Legal Advice Doradztwo Prawne

Oczywiście, Podczas procesu rekrutacji weryfikujemy wszystkich Kandydatów

Dorota W.

Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie przebiegła bardzo rzetelnie. Sprawa o rozwód przebiegła szybko i skutecznie. Obsługa fachowa i miła.

Krzysztof

Może macie wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jest sens aplikować?

piotr

Miła atmosfera,pozytywni ludzie,wszystko jak najbardziej na plus. Współprację z tą kancelarią od 1,5 roku i nigdy nie miałem żadnych problemów!!!Pani prezes wymagająca ale bardzo dobra we współpracy,jeżeli pracownicy rozmieją co się od nich wymaga.

Tomasz

Uważam, że dobra opinia zależy od tego jakim jest się pracownikiem i czy spełniamy oczekiwania firmy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 5
    85-037 Bydgoszcz

Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o.o.