Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka w Bydgoszcz

PowerMilk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

(usunięte przez administratora), który nie wiadomo po co został adwokatem i tylko bierze kasę. Pieniądze zostały opłacone za konkretne usługi i nic z tego nie wykonał. Sam musiałem latać i załatwiać sprawę. Po co mi taki pełnomocnik? Żałuję, że nie oddał mi moich pieniędzy...

@KlientKancelari Nowy wpis

Nie polecam tego mecenasa nawet jak by chciał za darmo prowadzić sprawę AM go przyznanego od sierpnia 2023 i do dziś nie mam z nim kontaktu wskazane w internecie numery telefonów są nieaktywne i pod wskazanym adresem czyli ul, Gdańska w Bydgoszczy nie ma tam żadnej kancelarii nie mam się jak z nim skontaktować

M.S Nowy wpis

Pan mecenas Adam Holka, który zajął się moją sprawą, którą zresztą wygraliśmy, a była to tzw. delikatna, poważna sprawa, jest osobą konkretną, prawnik z wieloletnim doświadczeniem, doskonale obyty w przepisach prawnych , cechuje Pana mecenasa kreatywność, lojalność, komunikatywność, uczciwość, tolerancja, pracowitość, pragmatyzm, sumienność, wrażliwość zdyscyplinowanie oraz życzliwość.W trakcie trwania sprawy bardzo mnie wspierał. Gorąco polecam! M.S.

Tomasz Nowy wpis

Praca dla ludzi z otwartą głową, zaangażowanych bo takich ceni firma, polecam

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Janusz

Nie polecam tego adwokata

Perla
@Janusz

Nie polecam . Był moim pełnomocnikiem przed sądem i tak nie wygralam sprawy. Dla tego pana liczy się kasa a nie wygrana. Aby pozyskać klienta mówi że sprawa jest do wygrania tylko trzeba spisać umowę.

Iga

@Janusz Możesz uzasadnić dlaczego taką masz opinię?

Może podpowiecie czy kancelaria potrzebuje aplikanta? Jaka atmosfera?

marko

nie polecam!! oszust!

Janusz
@marko

Zgadzam się z Panem

zdzisław

krętacz, który nic nie umie do końca załatwić. Piękny potok słów przy rozmowie nic nie wnosi!! ciągnie tylko na swoją strone. Jestem oszukany i zawiedziony !

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Holka
  • Gdańska 212 lok. 4