Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Tom

Kto tam jest teraz kierownikiem na GI??? Dalej pan Marcinek???

xy

dziwię się , że żadne kontrola im się jeszcze nie przyp* - mega nieprzejrzysty system wynagrodzeń, byleby wycwanić pracownika i Państwo

XYZ

1. oszukują na zusie, zatrudniając na dwie umowy (i potem nawet na l4 normalnie nie pójdziesz) 2. nadgodziny robisz dla własnej satysfakcji 3. rotacja - nikt nie chce tu pracować

ziomo
@XYZ

z takimi ludźmi o jakich pisze obserwator nie dziwie sie że nikt nie chce pracowac

wdw
@ziomo

ogólnie dziadziunio wszechobecny

A dryj janek te morde

adryjanek zatrudnia glupszych od siebie

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Proszę o prawdziwe informacje,jak wygląda wynagradzanie pracowników ochrony zatrudnionych na umowę o pracę oraz na umowe zlecenie. 1.Czy otrzymujecie minimalne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę ? 2.Czy pracodawca wypłaca godziny nadliczbowe z umowy o pracę w ramach umowy o pracę czy na umowę zlecenie? 3.Czy przy zatrudnieniu na umowę zlecenie otrzymujecie wynagrodzenie tylko w ramach jednej umowy czy pierwsza z ZUS -em ,a druga na inną firmę bez ZUS-u ?

someone

Na grupie interwencyjnej jako kierowca na zleceniu masz 11 zł /h na umowie o pracę z kwalifikacjami 12 zł/h Wiec po 10 zmianach 240 h masz jakos 3 tysiace,wiec wedlug mnie pieniądze są okej.

@someone

Przy 240h 3000 ? Ja przy 160 pracy w fabryce mam 4200....Do tego umowa o pracę, benefity, karta Multi Sport i prywatną służbą zdrowia

@Tor

no stawki są słabe w ochronie,nie ma co ukrywać. Z bronią za 10 zmian masz 3500,dobierzesz 2 zmiany masz troszke ponad 4 tysiace. W ochronie zawsze beda slabe stawki,mimo ze odpowiedzialnosc,ryzyko jest mega nieproporcjonalne co do wybagordzenia. Cóz,nic na to nie poradzimy jednak pozwolenie na broń daje jakiekolwiek mozliwosci

roko
@someone

jakie możliwości ??? Haha

@roko

no takie,ze mozesz pracowac w bankach,sądach,na jednostkach wojskowych. Ogólnie to jest chore,ze stawki za prace z bronia sa tak smiesznie niskie... powinno byc co najmniej z 20 zł na godzine na reke,bo ryzyko,odpowiedzialnosc jest mega duze a stawka smieszna. Poza tym teraz dostac pozwolenie na bron to juz w ogole nie dosc ze mega ciezko to mega kosztownie,szkoda ze firma nie oplaca egzaminow albo chociaz nie funduje raz w tygodniu strzelnicy... pracownikow z kwalifikacjami by sie chcialo ale pomocy zadnej

@Tor

W którym zakładzie masz taka wypłatę? Na produkcji przy umowie o pracę od minimalnej ustawowej do 2700zł netto z premią, przy sobotach do 3000zł netto. Np Biedronka: 2000zł netto, Lidl: 2500zł netto, Browary: 2000-2300zł netto (..) Wyższe zarobki dla pracowników np technicy, mgr: od 2500-8000zł netto, lekarze ze specjalizacją: 6000zł-16000zł netto.

Jak otrzymasz umowę o pracę to: przy o pracę otrzymasz: minimalna pensję, zarobisz więcej powyżej minimalnej pensji różnicę otrzymasz z umowy zlecenie. Zarobisz 2500zł netto np minimalna pensja od 2019 to 1634 zł, na konto od umowy o pracę otrzymasz: 1634zł netto, od umowy zlecenie: 866zł netto. (:

Tor

Na Bałtyckiej. Branża oponiarska. Więcej nic nie napiszę bo znów usuną.

@Tor

Tor weź już nie przesadzaj że na tych oponach tyle zarabiasz.....

argal

tą firmą często zajmuje się PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

@Tor

Ile 4200zł netto? Na produkcji płacą 2000zł netto do 2500zł z sobotami do 3000zł netto, np Browary dają 2300zł na rękę, Lisner 2300zł netto, nie ma wyższych zarobków na produkcji wystarczy przejrzeć ogłoszenia o pracę.

xxxxxxx

jaka stawkę solid daje na centrum handlowym

Karamba
@xxxxxxx

Jak pójdziesz to się dowiesz...????????????

Xxxx
@Karamba

Chodzi mi o ile solid bierze za ochronę na galeriach

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Solidziak

Na galeriij Avenida w Poznaniu ochrona SOLID traktuje ludzi jak śmieci , biją kopią, zakuwaja w kajdanki i zaciagaja do klatki gdzie nie ma kamer. Samowolka Weźcie się za tych ludzi . Myślą ze jak są w mundurku to im wolno . źle robię i źle traktują obywateli. Niech Warszawa przyjedzie na kontrol i obejrzy co się robi tu. Pozdrawiam

Prawda o SOLIDZIE MCG- LICZARZ

Chamskie odzywki kierowniczki pani Violetty I. (kto tam pracuje, ten wie, o kogo chodzi, kto chce tam pracować, prędko się dowie), wulgaryzmy co chwila, aż uszy więdną (okej, ja też klnę jak szewc, ale nie w pracy!), brak szacunku. Mam ochotę napisać: MOBING, ale zaraz serwis by mi kazał pewnie podać swego maila albo co, więc napiszę inaczej: śmierdziało mi to mobingiem na kilometr. Pani Katarzyna B. też "średnio" uprzejma. Szkoda, że nie miałem przy sobie dyktafonu. Poza tym normą jest praca po 11, 12, 13 godzin zamiast planowanych 8, aż wielce szanowna kierowniczka łaskawie pozwoli Ci opuścić miejsce pracy. Nie muszę chyba dodawać, że nawet z nocnej zmiany możesz zejść nie o 6 rano, a dużo później. Sama praca nie byłaby zła, gdyby nie ta ciężka atmosfera i ciągły pospieszanie, a przecież liczysz tu gotówkę, a nie barany przed snem.

pendolino
@Prawda o SOLIDZIE MCG- LICZARZ

A agata? ta tlusta?

@Prawda o SOLIDZIE MCG- LICZARZ

Dyktafon nagrać i do prokuratury złożyć wniosek zajmą się sprawa szybko i sprawnie, dostanie kare pieniężna do wypłacenia, plus przed złożeniem wniosku do lekarza i leczyć się na wypalenie zawodowe przyczyna (usunięte przez administratora), zapłacą odszkodowanie niemałe opamiętają się.

Ragnar

Gorszej firmy ochroniarskiej nie ma w polsce na czele z smiesznym fabisiem Moje sugestie dla Solid Security: Zero dbanie o pracownikow klamia non stop Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ta firma nic juz nie moze zrobic dla pracownikow

Barbara
@Ragnar

Muszę sie zgodzić w całości z wypowiedzią .Gorszej organizacji pracy jak wtejtzw firmie nie spotkałem w życiu .Dziwi mnie tylko skąd oni wciąż biorą jeleni do pracy.Pracujac na obiekcie ,spotkałem sie z sytuacja ze namiotu zewnetrznego przyjeżdżał pilnować ponad 80letni mężczyzna .....

@Barbara

????

firma
@Barbara

Biorą wszystkich co się umieją podpisać, reszta jest nieistotna.

typ
@firma

I za wszystko potrącenia. Za spóźnienie, za porysowane auto, za tzw. przepaly..., gdzie odciagaja ci pieniądze z wypłaty za to, że grzejesz w zimie auto.

are

rotacja błędy przy wypłacaniu pensji - oczywiście na niekorzyść pracownika pracownicy myślą tylko o zwolnieniu się miejsce dla frustratów i nieudaczników

zniecierpliwiony

Kiedy będą umowy zlecenie na styczeń? Czy ktoś z was już otrzymał?

A dryj janek te morde
@zniecierpliwiony

Powinny być do 20, zależy od spółki.

GI

Czemu piszecie,ze firma oszukuje na wynagrodzeniu? Pracuję na grupie interwencyjnej i zawsze mam pieniądze na czas i zawsze się zgadzają,wiec nie musicie klamac,ze firma oszukuje.

@GI

Też pracowałem, fakt zawsze wypłata na czas, zawsze się zgadzała..Na obiektach moze i jest inaczej... Ogólnie nie polecam a zwłaszcza GI i 30 alarmów jak dobrze pojdzie....Juz nie wspomnę o pojedynczych patrolach ????????????..Ale mimo wszystko czas spedzony z ludzmi ktorych juz tam nie ma dziś, był znakomity dzieki Panowie????????????????

@Tom

to fakt,pojedyncze patrole są czymś według mnie złym. GI sklada sie z 2 pracownikow z bronia,wiec nawet 2 KPOF to nie grupa,no ale juz mogliby podwoić kazdy rejon. Pojedynczy patrol jest okej,poki cos sie nie stanie.

waloryszak700

bardzo dobra firma ochroniarska na rynku dają zatrudnienie na umowe zlecenie i umowe o prace i dbają o osoby niepełnosprawne i zapewnia firma stałe zatrudnienie dla swojich pracowników na umowe zlecenie otrzymują wynagrodzenie w terminie pracownicy ochrony i na umowe o prace wynagrodzenie jest płacone w terminie bardzo dobra firma i najlepsza w polsce dają pełne umundorowanie od razu jak kogoś zatrudniają polecm każdemu firme solid security Lubię atmosferę w Solid Security za: wszystko

przeziębiony

Ile płacą na L4 przy dwóch zleceniówkach?

realista
@przeziębiony

No właśnie, ktoś odpowie?

Jam
@realista

Lekko ponad 1000zł za miesiąc na zwolnieniu dostaniecie na dwóch zleceniówkach, wychodzi ze 30-parę zł za dzień.

WSH

Witam Czytając opinie trochę się uśmiałem. Bo chyba pracowałem w innej firmie Solid, na obiekcie Avenida. Ogólnie nie narzekam, praca jak praca - raz lżej raz ciężej no ale za leżenie płacić nie chcą. Wypłaty na czas, gdy coś się nie zgadzało koordynatorka od razu wyjaśniała sprawę i pieniądze na drugi dzień były na koncie. Premie też się zdarzały. Koordynatorka stanowcza, trzymająca obiekt w twardą ręką ale zawsze za pracownikiem. Rotacja jak na każdym innym obiekcie. Ogólnie miło wspominam i szkoda było odchodzić ale musiałem się wyprowadzić.

Ss pcc
@WSH

Avenida hmm pracowałem tam i powiem tak jedyny koordynator który dawał radę i był Oki to pan M. Reszta szkoda gadać. No ale on też miał dosyć i się zwolnił.

kozek

Pracuje w Solidzie na Biedronkach jako student. Zaczynałem z pensją 11,13 netto, po 3 miesiacach mam 12 netto. Relacje z kierownikiem mam dobre. Ja nie rozumiem jednej rzeczy, tutaj tyle osób narzeka na jakieś poniżanie i znęcanie się, to czemu nie odejdziecie? W Poznaniu jest tyle ofert pracy, że korzystajacc z olx to w jeden dzien mozna sobie coś znaleźć za podobna stawkę. Szczególnie ze pracując na umowe-zlecenie nie jestescie do niczego zobowiązani i z dnia na dzien mozecie sie praktycznie zwolnić i przestać przychodzić.

carek
@kozek

Pensja ...tylko pozazdrościć .

@carek

Ooo jak diabli

typ

12 na łapę na zleceniu i myśli, że złapał Pana Boga za nogi.... Hehe hehe. Ja w Poznaniu na umowie o pracę mam 21 netto. Studenci mają 3300 za 168h. Ale jak chcesz to rób są za te srobki mi chwale tej firmy

qwasek
@kozek

Te, student a ile płacą ci za pracę w święta i za nadgodziny? Ustawowe 100 i 50 procenta czy jednak nie? Młody to i głupi.

@qwasek

Hahaha. Dobre. I trafne. Niejedno swieto spędziłem na grupach w aucie sam jak palec jeżdżąc po chatach w nocy i w dzień jak (usunięte przez administratora) A stawka najniższa krajowa...

śledzik

Była debata w centrali czy dać po czekoladzie na święta. Doszli do wniosku że to jednak za drogo i trzeba ciąć koszty.

Szkoda gadać pracowałem tam ponad rok i się zwolniłem

Wygrał w tej firmie ktoś sprawę o mobbing, zniewazenie publiczne lub znieslawienie? Ewentualnie molestowanie seksualne przez przełożonego?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security