Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Winek

Nie narzekajcie bo idealnie to nigdzie nie jest a praca jest generalnie spokojna.

infor

jak się nazywali? może też będę miał coś do powiedzenia na ich temat

widziałem

I dlatego na patrolu pojawiają się pojedyńczo panie z ładnym blond kolorem włosów .

...

Na podstawie kompetencji i zaangażowania a nie daj boże czegos wiecej to zapomnij .Tylko kolesie lub potrzebni ewentualnie na wabika sezonowcy .

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Chamskie odzywki do pracownika od kierownika oraz od dyrektora człowiek raz się spóźni i dają 500 zł kary co to ma wogole być wypłata mniejsza (usunięte przez administratora) na godzinach mówią że nie ma pracy.firmy nie polecam

Zygfryd

Kiedyś pracowałem Solid i później Perfecta u Pani Teresy . Elżbieta notorycznie chodziła skarżyć na kolegów . Agresywnie odnosząc się do nich i interesantów Remondis . (usunięte przez administratora)

Robert
@Zygfryd

W Remondis ta kobieta w ochronie jest nieogarnietą psychopatką, która nie powinna pracować w ochronie! Agresywną do kolegi i interesantów.

Franek
@Robert

Zgadzam się , ponieważ jest mała agresywnej psychopatką z ochrony,.

Nnn

Oooo poziom wypowiedzi widzę super. Najpierw zalecam spojrzenie na siebie a później krytykowanie innych.

@Nnn

ty patrz na siebie bo z mojej pracy dyrektor i prezes był zadowolony a kierownikowi się nie podobało to że za dużo widze i wiem. zatrudnia glupszych od siebie bo nie daje sobie rady

Bartosz

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy. Chciałbym wiedzieć, czy firma Solid Security zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Proszę o pomoc.

@Bartosz

Myślę że tak! W ochronie w szczególności.

@Bartosz

Hahaha nigdy się tak nie uśmiałem????????????

Czyżby...

mówicie o kierowniczce w sortowni gotówki? Bo zamierzam się tam zatrudnić.

Mobbing
@Czyżby...

niestety nie wiem, o kim oni mówią, ale owszem: kierowniczka w sortowni jest wredna i bez kultury tzn. Wiola.

Oni potrzebuja sztukę . Nawet jak ma 70lat i sobie drzemke zrobi w dzień podczas sluźby .

an doria

Oni robią wszystko aby się utrzymać przy korytku na posadkach a to że nawet im nie zależy na pracownikach i obiektach to wiadomo .

...

zglosić do wpa to zwertfikuja od razu tych co ja tam trzymają i zaraz im papiery polecą do archiwum .

kofik

To jest banda cwaniaków bez zasad i to jest jedyna zasada która nie pozwala normalnym ludziom pracować w tej firmie .

(usunięte przez administratora) najnirzsze zarobki w kraju ,tak jak ta cala (usunięte przez administratora) posjadajaca firmy ochroniarski

Rex

Mam pytanie,jakie sa teraz umowy w Solidzie dla osób bez grupy inwalidzkiej?Czy nadal są 4 umowy na zlecenie tak jak kiedyś?

Ważne

Proszę wszystkich czytających, aby w tym roku podczas Rozliczania PIT-a przekazali 1% na dowolną działalność OPP (Organizacja pożytku Publicznego). Wpisanie Danych zajmuje ok. minutę. A wtedy część naszego podatku zamiast do Państwa (czyt. do posłów na zmarnowanie) trafi do potrzebujących. Niech każdy przekażee 1% zgodnie ze swoimi przekonaniami na to co chce

Jam
@Ważne

To pewnie dopiero za jakieś dwa miesiące, bo Solid wysyła pity na ostatnią chwilę, albo po terminie jak w zeszłym roku :D

Nie idźcie do tej firmy zwłaszcza na GT. Jest straszny chaos, pracownicy skłóceni, Panie w biurze to już totalnie, tak jakby chciały zaraz cię "zwolnić".. straszna niechęć z ich strony, na początku każdy, zawsze miły ale praca za grosze i nadgodziny. Praca dla kogoś kto lubi być pracoholikiem za nic. Pozdrawiam, 3majcie się.

Liczarnia na Starołęce

Jaka jest atmosfera w liczarni na Starołęce? Czy są obowiązkowe nadgodziny? Czy obowiązkowe są 3 zmiany?

Mobbing
@Liczarnia na Starołęce

Jeśli będziesz mieć zmiany z kierowniczką Violettą, to od razu mówię: atmosfera okropna. Leczy swoje kompleksy (policzki jak chomik) wyżywając się na innych. Ta jej pomagiera gruba Kaśka (ok. 170 cm lub więcej wzrostu) też nie lepsza. 3 zmiany, z tego co pamiętam, niestety obowiązkowe :-(. Nadgodziny- zdarzało się, że zamiast po 8 godzinach pracy, to wychodzisz np. po 12 i to jak Ci łaskawie kierowniczka pozwoli. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Rekruter

Z tego co czytam powyższe wpisy to firma Solid to chyba prawdziwa elita w dziedzinie profesjonalizmu ochrony i rekrutacji Dlatego zapewne Pani rekrutująca uznała ,że mam za niskie kwalifikacje do tej pracy stąd z ciekawości moja wizyta na gowork. Mnie nie zatrudnili a na rozmowie przedstawiono mi odmienne warunki niż były podane w ogłoszeniu oczywiście w ogłoszeniu rekruterka podała nieprawdę . Ale czytając Państwa wpisy chyba zrobiono mi przysługę i miałem szczęście . Pozdrawia były kwalifikowany pracownik ochrony po studiach , prawo jazdy kat b , język niemiecki ochrona loży VIP piłkarzy Lecha Poznań za kadencji Franciszka Smudy , Leo Beenhakker. Matusza , Borka , Romana Kołtonia , Michele Platini , prezydenta Grobelnego ,Juventusu Turyn , Udinese , Red Bul Salzburg , dyskotek , obiektów logistycznych były pracownik monitoringu sklepów Biedronka Gwarat obecnie Solid ,CA , Reserved Akurat sytuacja życiowa zmusiła mnie do dorobienia sobie ale widocznie ktoś uznał ,że firma Solid to nie mój poziom i po przeczytaniu zamieszczonych opinii chyba się z tym zgodzę .

stx
@Rekruter

norma w solidzie gdy ktoś sie wybija doświadczeniem i zbyt wysokimi kwalifikacjami

Ktoś

Mam pytanie odnośnie pracy na GI, jaka praca, jakie zarobki??,

Ktos
@Ktoś

Nie polecam. Sam Kierownik Cię wykończy :)

Halina
@Ktos

Widzę, że nie do końca odpowiada Ci sposób zarządzania w Solid Security. Byłoby super, gdybyś powiedział coś więcej o tej pracy. Jakie są relacje pracowników firmy z przełożonymi?

komandos
@Halina

Przez obecnego kierownika GI się rozwala wymiana wskazana na tych miast atmosfera fatalna.Za brak porozumienia pracownika z kierownikiem można obwiniać przełożonych którzy nie widzą problemu ale może być za późno

pirat
@Halina

Warunki pracy jako tako,stosunki miedzy pracownikiem a kierownikiem tragedia, kierownik doprowadza do tego ze nikt ze sobą nie rozmawia skłóceni prawie połowa pracowników.

@pirat

To fakt, kierownik to dzban.

Aldona:)

Witam. I na pewnym obiekcie który znajduje się na ul.Głogowskiej są dwaj "panowie bracia" Choć tutaj słowo "panowie" użyłam nad wyrost. Od pracownika ochrony jak mi się wydawało oczekuje się spokoju oraz radzenia sobie z sytuacjami stresującymi itp. Jeśli krzyk i obgadywanie się jest właściwym sposobem na radzenie sobie właśnie z takiego rodzaju sytuacjami to ja pomyliłam się z wyborem pracy. Nieświadomość tych "panów" o pewnych zachowaniach przekonuje mnie coraz bardziej by zgłosic ten fakt tam gdzie trzeba. Zachowanie tych "panów" w mojej ocenie jest po prostu karane w naszym prawie i nosi znamiona art.218 Kk.

Aldona:)
@Aldona:)

Dodam tylko że firma jeżeli chodzi o finanse w kontekscie ich płynności w wynagrodzeniach jest naprawdę na wysokim poziomie. Szkoda tylko że ucieka się tam czasem z pracy bo atmosfera jest nie do zniesienia... Atmosferę tworzą ludzie. Czasem niestety:)

Dalej to yeti pienio rządzi?

FRANEK

A W POZNANIU NA MARATOŃSKIEJ ZAROMBISTE MIESZKANIA A KTO PSUJE UROK OCZYWIŚCIE CIECIE BEZ ZĘBÓW I AROGANCCY JAKBY WSZYSTKIE ROZUMY ZJEDLI TAK ŻE PANOWIE KOORDYNATORZY TAKICH PSEUDO PANÓW TO DO PILNOWANIA BUDOWY BO NAPRAWDĘ PSUJĄ WASZ WIZERUNEK POZDRAWIAM

Bajzel

Eee ja robie krótko ale jak na ten moment jest oki. Swoje trzeba robić i tyle. Bez roboty ciężko, głodno, chłodno i ..... !

@Bajzel

Przechodzę na emeryturę ale Solid jako zakład pracy sobie chwalę (Gorzów Wlkp). Nigdy nie miałem żadnych problemów płacowych - zawsze uczciwie co do grosza zapłacone, sorty ubraniowe eleganckie.Można było złapać parę nadgodzin co dodatkowo wpływało na pensję. Ochraniałem duży obiekt handlowy. Robiłem jak umiałem najlepiej, kierownik był ze mnie zadowolony i wiedział, że może na mnie zawsze liczyć a "pilnować" mnie nie trzeba było. Mam bardzo dobre wrażenie o tej firmie.

Db

pracować trzeba no i trzeba być na czas i w wyznaczonej alarmem lokalizacji a to niektórym nie zawsze się udaje . Narzekać każdy potrafi . A na końcu pytanie kiedyś było więcej ?

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Proszę Was o nieobrażanie innych osób - jest to niezgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Możecie powiedzieć o jakiej konkretnej stawce mowa? Czy firma Solid Security oferuje swoim pracownikom premie bądź inne benefity?

@Db

To nie narzekaj:)...pracuj a będzie Ci dane...

@Ewa

A co Ty taka dociekliwa jesteś???? Jak ktoś będzie chciał zapytać ile i za ile się pracuję, to na pewno napisze na forum...Kto kogo tutaj obraża???? Kobieto co Ty za głupoty wypisujesz????

Pracuś
@Ewa

Niestety nie goła najniższa pensja

PiS Wielkopolska

Wszystko robimy w tym kierunku aby płace były wyższe. wymusimy ustawą, aby Firmy płaciły godnie. Przed ustawy o stawce minimalnej była na poziomie b.niskiej. Cwaniactwo i wyzysk ludzi skończy się. Od 2020 pensja minimalna 2600zł brutto/ 1878zł netto/16,25zł brutto/h 11,73 zł netto/h / 160h ( cel. 4000zł brutto) 2854zł netto/ 25 zł brutto 17,83zł netto. Pozdrawiam ( przestrzeń jest monitorowana ).

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security