Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Wik Toria

Masakra. Uważajcie na nich. Powinnam mieć wypłatę i do tej pory nic. Dzwoniłam, pisałam. Raz Pani mówiła że wpłyną a jak kolejny raz raz zadzwoniłam to okazało się że nie ma mnie w systemie. Dopiero jak wybrałam się osobiście to zajmą się tym. Spytałam się czy mogę od razu osobiście odebrać w kasie (bo normalnie mam przelew) i nie mogłam od razu odebrać.

Zyguś

Czy pracuje lub pracował ktoś w oddziale tej firmy w Lesznie? Bardzo interesuje mnie opinia pracownika jak zarobki?co z godzinami pracy?czy pozytywnie układa się stosunek pomiędzy inspektorem a pracownikami.Ogólne warunki pracy.Dziękuję bardzo.

Pomowiony

Kierownicy Solidu A w szczególności z Poznania to banda nieudacznikow a Pan Tomasz F zastępca dyrektora kretacz Jedynie z kim można porozmawiać to Dyrektor Robert człowiek który jest ludzki i do niego zgłaszam uwagi lub zadzwoń do Warszawy i zgłoś do działu kontrolingu Krzysztof Ch

@Pomowiony

Dzięki za info! Mam nadzieję że zrobią z tym porządek!

Pieczyński z Solidu

Dostałeś wynagrodzenie na umowę o pracę mimo braku 30 h? Mnie zapewnili tylko 24 h z całego etatu! Zostawili mnie na święta bez wynagrodzenia a inspektor Artur Cz nie raczy nic powiedzieć, jakim cudem dostanę wynagrodzenie? Pewnie będzie próbował wymusić podpisanie urlopu bezpłatnego albo wciskać mi mój wlasny mimo wielokrotnego przypominania się

@Pomowiony

Ragnar
@były pracownik

Fabis to parowa zaklamana

thor

i liczyli że będziesz siedział cicho? ha hah a

Jak dojdzie do sytuacji: opisanej wyżej stosuje się zasadę: rezygnuje z pracy na tym obiekcie, zaczął wrabiać na drugi dzień nie przychodzisz, L4 i pa, zacznie wrabiać znajdzie świadków, powiadomią prokuraturę i masz problem, wyrok, można pójść do wiezienia przykład młodego mężczyzny siedział w wiezieniu z 20 lat za gwałt, wrobili jego.

adam

maciej j. tak wobec ciebie postapił? przecież on ma jeszcze dwójkę dzieci...

inspekcja

zanosi się na pozew zbiorowy do Inspekcji Pracy. wszyscy skrzywdzeni przez solid powinni zgłosić sprawę do Sądu Pracy

waldek

takie zachowania w solidzie to codzinenność

vice versa

o całej sprawie wie Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu

kontro
@vice versa

Inspekcja Pracy też się tematem zajęła

Zadowolony pracownik

Na temat solidy widzę nikt nie wyraża się dobrze wszyscy narzekają , ja pracuję krótko ale mój kierownik koledzy i koleżanki z pracy wszyscy są naprawdę w porządku w siedzibie solidu eż wszystkie panie mile , zarobki są dobre ale trzeba na nie zapracować , każdy pewnie liczy za 160 h mieć 5 tys haha grafik zależy od obiektu i pracowników ja mam stały grafik . Chce mieć 230 h mam che mieć 300 to mam to zależy od wszystko od chęci i kolegów . Szczerze polecam pracę w solidzie a dla wszystkich ludzi z problemami proponuje przenieść się na obiekt poza poznaniem jest większy spokój i ludzie normalnie .

lol
@Zadowolony pracownik

wycieli , wszystkie opinie z zeszłego roku a teraz cud miód i malinki bo zaczął się 2021

....
@lol

Ponad rok wycieli samych negatywow , czyli lekko 100 wpisow .

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Ex pracownik

Jak ten ma taki najwyzszy co po sklepach sie bije zeby (usunięte przez administratora) oblizywac...?

Jego pan
@Ex pracownik

Taaak dokladnie... ten najwyzszy i najbardziej ubogi umysłowo... totalny DE BIL i hooy jemu. Nazwiska ty kurfo... do ciebie jest gadame smie_ciu... i temu twojemu obciagaczowi wjade na sklep juz jt kupic co potrzebuj i przybadz ty kur7w BATMANIE kebany w odbyt za 14zl kurw0

Zwolniłam się z tej firmy kilka tygodni temu. Przez pół roku byłam molestowania przez jednego z pracowników na tym samym obiekcie, na tej samej zmianie. Gdy zgłosiłam swojemu szefowi (inspektorowi), i pokazałam nagranie "z dyktafonu" zaaranżowaliśmy razem wspólną interwencję na obiekcie, do której niestety nie doszło, gdyż szef się zwolnił. Co udało się wcześniej ustalić między nami to, że został przeniesiony na inną zmianę ,lecz obiekt ten sam (z powodu, już wyżej nadmieniłam - zaplanowanej interwencji na moje ponowne zgłoszenie jego złych czynów). Na miejsce przyszedł nowy inspektor, któremu zgłosiłam również tę samą sprawę, i na drugi dzień pojawił się jak również jego szef - szef wszystkich inspektorów w Poznaniu. Mówiąc mu, co dzieje się na tym obiekcie, mówiąc mu, że krzywdzi mnie Wasz przeciwnik, odparł mi, że bro nie jego sprawa,a pomiędzy mną a nim (czyli sprawcą tego czynu). Był bardzo arogancji i wulgarny podczas tzw. inspekcji obiektu. Obecny szef nie zareagował na przebieg rozmowy, wręcz obawiał się, że może stracić pracę, do której się co niedawno przyjął. Udało mi się jedynie prosić o przeniesienie mnie na nowy obiekt, jeżeli nie mają zamiaru zwolnić tego przeciwnika, który mnie krzywdził. Po nowym roku 2021, pierwszy dzień w pracy okazał się być,w tym samym miejscu,bez żadnych zmian, o które wcześniej prosiłam i błagałam. Mój stan psychiczny nie wytrzymał całej tej presji, i lekarz kierujący mnie do psychiatry, ten wypisał mi zwolnienie lekarskie i do teraz jestem na lekach uspokajających i depresantach. Nie byłam wstanie dłużej pracować w tym miejscu.i dla tej firmy. Czuję obrzydzenie, że nikt z firmy nie potraktował mnie poważnie. Czuję się zlekceważona, upokorzona i zawiedziona. Złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W biurze Pani nie była dla mnie przychylna, ponieważ zależy im na tym,aby wypowiedzenie było za porozumieniem stron. Absolutnie nie dopuściłam do takiej ugody. Ja odchodzę,to ja się zwalniam. Nam takie same prawa co pracodawca. Nie zostawię tak tej sprawy. Firma zmiotła problem "pod dywan", a ja będę roszczyć się o swoje prawa drogą Sądową. Pan Mecenas poprowadzi moją sprawę. Akta będą grube. Odradzam wszystkim kobietą dla tej firmy pracować. Z poważaniem

To znowu ja

Zamiast "Wasz przeciwnik" Miałam napisać Wasz przeciwnik. Zamiast "kobietą" Odradzam wszystkim kobietom. Stres robi swoje.

To znowu ja

Wasz pracownik* poprawnie

Borys

Zastanawiam się jaki może być powód, że przestaliście korzystać z tego forum? Jest dobrze i brak chętnych czy coś innego?

Jaka atmosfera jest między działami w Solid Security?

lol

każdy sobie

Czy zdarzają się nadgodziny w Solid Security?

Odp.

Niestety tak. I to nawet 3,4 godziny dłużej.

Xdd

Szczerze to nie wiem jak w ochronie można robić nadgodziny

Edward
@Xdd

Pracujesz w Solid Security i Twoim zdaniem nie ma tu nadgodzin? Ile wynosi stawka godzinowa w firmie? Mam nadzieję, że powiesz mi coś na ten temat.

Mnie tylko ciekawi,czy kierownictwo z warszawy robiac kontrole w Poznaniu zalamuje rece na widok pracownikow,ktorzy siedza na GI. Albo dzieciaki po 19 lat albo jakies dziadki 70 letnie. Procent takich prawdziwych konkretnych facetow z wpisami na liste ,bronia i takich duzych,ktorzy robia wrazenie na interwencjach to moze jest z 5-10 %. Dziwie sie,ze kazdy duzy kontrahent tej firmy jeszcze w ogole ja wynajmuje. Po co dac wieksze stawki,dla lepszych jakosciowo ludzi,zeby GI jakos wygladala. Mamy przeciez dzieciakow bez prawa jazdy,kobiety i dziadkow z balkonikami. Jezeli jestes pracownikieom chociazby z wpisem KPOF i szukasz konkretnej pracy w srodowisku konkretnych zalogantow to nie tutaj. Parodia. Co do zachowania kierownika z poznania w stosunku do pracownikow od ostatnich 2 miesiecy tez pozostawia wiele do zyczenia.

Klient

Zgadzam się z Tobą w 100%

buba

wystarczy aby było jakoś nie musi być super jakość .

Gosc x

Z pracownikami to zazwyczaj jest tak że masz takich na jakich cie stać lub takich jakich potrafisz sobie zorganizować - zatrzymać . W solidziu zawsze byla wymowka a bo stawki niskie , a to a siamto . Jakie jest ogólne podejscie do ludzi w firmie takie jest nastawienie pracownika do pracy . A to że ludzi sie tu nie szanuje to jest co jest czyli mizeria . Cala wieloletnia mentalność towarzystwa z tego oddzialu jest do zmiany . Niektorzy za długo tam siedza lub inaczej osiedli na mieliźnie bez pomyslów i to im wystarczy bo zatrzymali sie w czasie .

,,,,

jakie kierownictwo tacy pracownicy

Jacek
@,,,,

Jaka płacą taką praca proste jak but

Xd

Chyba niezbyt rozumiesz jak funkcjonuja ochraniacze w solidzie i dlaczego jak to nazwałeś poważnych ochroniarzy jest tak mało, ani po co są dziadkowie i młodzi pracownicy . Pierw się dowiedz wszystkiego później to komentuj bo z tego co widzę to nie masz zielonego pojecia

Hodowca milicjantów

To tak na wstępie jeśli dzwonisz w sprawie pracy to wszystko przez telefon pan chwali jakie to ochy i achy .Idziesz do biura napotkany starszy pan pytam gdzie są biura firmy S,I,G odpowiada o boże człowieku.Idę jestem panie wszystko robią bez słowa a nawet powiedział bym bardzo opryskliwe jak o coś zapytasz masz podpisywać i o nic nie pytać ( myślę dziwne to wszystko ) .No i tak trzy umowy solid,simple,gst byle oszukać na zusie i musisz wyrobić 154 godziny żeby mieć 17 zł brutto ( 14 na reke ) niby .Jakieś papiery dają do podpisania o darowizny dla dzieci szczyt .Rekrutacja i wizyta w dziale rekrutacji napawa mnie dużym niepokojem ale co tam .Dzwonie mam sie wstawić tam i tam an szkolenie jadę .Pan który mnie szkoli strasznie zyje praca i mam wrażenie ze praca jest dla niego najważniejsza.Na koniec trochę się rozluźnił i powiada tak .Firma solid to tragedia lepiej poszukaj pracy w innej firmie bo tutaj to masakra .Po tych słowach i tych od parana z portierni z biurowca stwierdzam ze odpuszczam.No i tu zaczyna się pan z którym miałem zaszczyt rozmawiać w sprawie pracy wysyła mi SMS gdzie mnie zastrasza i śle groźby ze mam natychmiast wstawić się w pracy no to juz przegięcie.Umowy do reki nie dostałem co jest nie zgodne z prawem .Umowy wypisywane bez dat tylko podpis dla nich jest ważny.Zastraszanie mnie sms to juz był szczyt.Jeden etat 3 umowy i trzy rożne firm .Dziękuje panu z portierni i panu który mnie szkolił za to ze mam szukać innej pracy byle nie solid .jak najdalej

Kubuś
@Hodowca milicjantów

U mnie też tak było , tylko po podpisaniu umów inblanco nie chcieli mi oddać egzemplarzy podpisanych przez nich. Zastraszanie itp. nie chcieli mnie wypuścić , jak zadzwoniłem na 112 po interwencję to nagle się pochowali po pokojach . Ludzie jak można podjąć pracę nie mając umowy podpisanej przez pracodawcę ??? Jeszcze mi powiedzieli , że jak dobrze pójdzie to po 6 tyg. Dostanę podpisana przez górę w Warszawie . Masakraaaaaaa!!!!!!

Nie polecam tej firmy. Nieregularne godziny pracy, ciągłe zmiany w grafiku, nieprofesjonalne podejście do pracownika, inspektor na danym obiekcie jest tylko i wyłącznie nadzorcą realizującym zarządzenia kontrahenta, kary pieniężne, a szczytem szczytów było przyniesienie umowy o pracę, zaznaczam umowy o pracę bez jakiejkolwiek informacji o dochodach. Praca na obiekcie ciężka, niebezpieczna i wykańczająca psychicznie, na samym obiekcie dwa razy została mi skradziona łyżeczka przez pracowników firmy ale puściłem wszystko mimochodem bo bardzo potrzebowałem pracy.Nakładanie bardzo dużej ilości obowiązków, niektóre z obowiązków nielogiczne, zarządzenia kontrahenta na obiekcie do których musieliśmy się dostosować nieprecyzyjnie sformułowane oraz nierzetelne i również nielogiczne. Cieszę się, że moja przygoda z tą firmą się zakończyła.

Stasiu Kowalski

Panie z biura na obornickiej zabolały wpisy pracowników i kandydatów . Słowo ,,podkreślam umowy o pracę ,, czyżby nowy wabik na omamienie kandydatów ? Afera łyżkowa , wnioskuje o powołanie komisji wyjaśniającej w Solid na Łobornickiej . Nielogiczne polecenia sluzbowe itp. , itd. Moja sugestia ... Czekać na umowę ... (Podkresloną , zakreślona , wykresloną itp. " O pracę") Podpisywać sztućce w miejscu pracy . I cieszyć się życiem bo komisja grupy Solid wszystkim się zajmie i wyjaśni co logiczne bądź nielogiczne znaczy w PRACY.

@Stasiu Kowalski

TAM gdzie zaczyna się solid kończy się logika kto tego nie wie to już wie .

Były_Pracownik

Ciągłe zmiany w grafiku wynikają z tego, że pracownicy nie zgłaszają lokalnemu kierownikowi\niczce tych zmian.

Kasza mmmmmmm
@,,

Głupoty piszesz

Kubuś

i ta śmieszna opinia w stylu umowy o pracę . Pozdro dla pań z biura rekrutacji haha

Andy

Po waszych opiniach już wiem dlaczego nie mówią na bramie Dzień dobry, poproszę i dziekuje. Nie potrafią. Nie będę ich więcej męczył lepszym wychowaniem. Są bardzo niekulturalnie wręcz chamscy a przecież to wizytówka firmy.

Mike

Pracowałem w tej firmie . Jeśli chodzi o wyposażenie dla pracownika to dostałem tylko koszulę oraz legitymację . Za koszulę kazali mi zapłacić ale ona jest przecież służbowa w ich regulaminie jest tak napisane . Plusem są szkolenia robione przez kierownika obiektu . Jest możliwość robienia dużo godzin . Co do atmosfery ona była na dobrym poziomie . Minusem było to że kazali podpisać ubezpieczenie do tego że jak się coś popsuję zapłaci się z ubezpieczenia , które kosztuję 25 zł odbierane ze swojego wynagrodzenia . Jak chciałem się zapytać kiedy dostanę umowę do ręki . To kierownik powiedział że tam nic nie ma ciekawego do czytania i jej nie dostałem . Stawka za godzinę była od początku do końca taka sama .

Niki

Znał kros może byłego kierownika ze Solid Bartosza J i dlaczego już ten pan nie pracuje w Solidzie.

Muolo

Solid security w Poznaniu to porażka dzwoniąc do kierowania działu patroli interwencyjnych pytając o pracę i zarobki byczy coś pod nosem a w odpowiedzi na pytanie jakie są stawki na patrolu bezczelnie odłożył słuchawkę brak słów co za melepete tam zatrudnili

Hanna

Dalej w Solidzie robicie po 24h albo po 48h?

Jacek
@Hanna

Tak

@Jacek

to fajnie macie obo

Hanna

To ja znam dwóch co po cztery dni w robocie siedzą kierownik nawet nie wie ale pracownicy ochranianej firmy już tak. Oni się z tych dwóch pracowników śmieją. Jak w Piątek rano przychodzą tak we wtorek wychodzą. Zróbcie coś tym.

Jan

Zróbcie porządek z tym starym śiwym dziadem z sma Poznań nadgorliwiec tak potrafi sponiewierać ludzi że zaczną sami odchodzić i zostaniecie z ręką w nocniku takie stare dziady to powinny w domu przed telewizorem siedzieć.

...
@Jan

W kapciach przed tv najlepiej

.......

oni umow nigdy nie daja . jeszcze by mi tylko jakis (usunięte przez administratora)utrudnil wyjscie to zaraz postepowanie na Policji i maja po papierkach swoich smiesznych . a dyrektor tego oddziału to w ogole istnieje ???

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security