Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

Maria55

Reklamowałam rolety Silver. Dziękuję p. Sylwii P. za operatywność załatwiania sprawy i firmie Mardom, że zatrudnia tak kompetentnych pracowników. Zajęcie się moją sprawą zasługuje na szóstkę. Dziękuję za ludzkie podejście do sprawy.

Bogdan
@Maria55

Fajnie, że pracownica firmy była pomocna i reklamacja się powiodła, ale na tym forum skupiamy się przede wszystkim na opiniach pracowników zatrudnionych w Mardom. Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników będzie tak pomocny i napisze, czy firma ma wolne wakaty i szuka nowych osób do pracy? Chętnie się tego dowiem.

@Bogdan

@Bogdan - choćby na stronie Mardom (http://mardomgrupa.pl/kariera/) są oferty pracy oraz podany numer kontaktowy do działu Kadr, jeśli szukasz pracy na pewno znajdziesz.

Andzej

Premie sa zabierane za blache powody

@Andzej

Andrzej, zechciałbyś bardziej szczegółowo odnieść się do swojego komentarza? Piszesz, że premie według Ciebie zabierane są z błahych powodów, podaj proszę jakie to konkretnie powody? Jakich argumentów używa kierownictwo bądź szefostwo firmy Mardom w momencie ucinania premii?

Mariusz Siedlecki

Witam, uczestniczyłem w procesie rekrutacji na stanowisko: przedstawiciel handlowy. Postaram się być obiektywny by, każdy mógł wyciągnąć własne wnioski. Pierwszy etap rekrutacji odbył się 20.11.2018 w Gliwicach było dużo zaproszonych osób. Po rozmowie kwalifikacyjnej zostałem poinformowany, że do drugiego etapu zapraszane są max 3 osoby,do siedziby firmy w Lipnikach Starych koło Pułtuska. 22.11.2018 otrzymałem telefon z informacją, że dostałem się do drugiego etapu, rozmowa odbędzie się w poniedziałek 03.12.2018 o godzinie 11 w Lipnikach Starych. Po 1,5 godzinnej rozmowie i wypełnieniu 2 testów, zostałem poinformowany, że o wyniku rozmowy zostanę poinformowany w środę lub czwartek 05.12 lub 06.12.2018. Telefon otrzymałem w czwartek rano, że teraz nie mogą podjąć decyzji,bo budżet na 2019 rok jest nie zatwierdzony, na moją prośbę, żeby mi tylko udzielili krótkiej informacji,czy tak lub nie, otrzymałem odpowiedź, z prośbą, żeby dać im max tydzień czasu i uzbroić się w cierpliwość. Tydzień później nie otrzymałem telefonu, więc sam zadzwoniłem w piątek 14.12.2018 .Pan kierownik odebrał telefon, gdy się przedstawiłem odpowiedział: właśnie w tej sprawie ma spotkanie ,czy może do mnie zadzwonić wieczorem ? Potwierdziłem. Telefonu nie otrzymałem, więc sam zadzwoniłem we wtorek 18.12 , telefon nie został odebrany, ponowiłem podwojną próbę kontaktu dnia następnego, 2 razy zostałem odrzucony. (usunięte przez administratora)Jest mi bardzo przykro, że firma która szczyci się na swojej stronie www przejrzystym procesem rekrutacji,w którym każdy otrzyma,, każdą "odpowiedź nie potrafiła mi okazać minimalnej ilości szacunku. Ja ze swojej strony dołożyłem wszelkich starań,by się dobrze zaprezentować, poświęciłem swój czas przeglądając mnóstwo stron www, odwiedzając sklepy by poznać produkty i konkurencję, rozmawiając z klientami. Zainwestowałem paręset złotych na dojazdy do wyznaczonych miejsc spotkań i niestety zostałem tak potraktowany. Proszę wyciągnąć własne wnioski, czy chcą Państwo pracować w takiej firmie, gdzie nie szanuje się drugiego człowieka i nie dotrzymuje się własnego słowa. Pozdrawiam

John
@Mariusz Siedlecki

Jestem klientem Zamówiłem wzorniki materiałowe rolet w marcu. Długo trwało obiecywanie przysłania. Po miesiącu czasu w kwietniu ostatecznie otrzymałem bardzo grzeczną odpowiedź - wzorników już nie mają ... - a na stronie cały czas jest wysłania wzorników. Zamówiłem parę rolet z opłatą z góry dwa tygodnie temu. Realizacja miała trwać max. jeden tydzień. Dostałem bardzo grzeczną odpowiedź, że nie otrzymam rolety bo skończyły im się ... materiały do ich produkcji. Może za tydzień. Selekcjonują ludzi do pracy z umiejętnościami grzecznego plecenia andronów tak aby klient czuł się komfortowo nawet gdy jest robiony w bambuko. Są tacy, którzy to potrafią więc szuka się ich po całe Polsce.

Cześć, Jak przebiega proces rekrutacji (ile etapów jest) oraz jakich pytań można się spodziewać? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, ponieważ bardzo potrzebuje pracy.

Elastyczny
@Nowy

Spróbuj, Mardom Pro szuka ludzi na każde stanowisko, może się tam odnajdziesz, firma jest obecnie na etapie wzmożonego rozwoju, potrzebuje elastycznych pracowników.

@Nowy

W Mardom proces rekrutacyjny jest zazwyczaj dwuetapowy. Na pierwszym etapie spotykają się z kandydatami, którzy spełniają wymagania określone w ogłoszeniu. Do drugiego etapu zapraszają dwóch lub trzech najlepszych kandydatów. Rozmowy dotyczą zadań, które kandydat będzie musiał realizować na nowym stanowisku. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz na ich stronie: http://mardomhome.com.pl/pl/kariera/ Jakie stanowisko jest zgodne z posiadanymi przez Ciebie kwalifikacjami?

Nie polecam nikomu pracy w Mardomie

Zyz

Jakieś konkrety?

ucl

dziwne brygadzista manipuluje kierownikiem a ten jest stronniczy w dziale technicznym to coś nie tak

Dyrektor Zainteresowany
@ucl

Czy możesz napisać po polsku swój komentarz? O jaki dział Ci chodzi? O jakiego brygadziste? Może mistrza masz na myśli? UR? Technologów? Inny?

kandydat

cześć jak się pracuje na stanowisku ph w tej firmie? Jakie narzędzia pracy i zarobki? Czas pracy normalny? Na fb jest napisane że 4000 ale to netto czy brutto? W Polsce jak się daje ogłoszenie o pracę to powinno być jasno napisane jaka podstawa + jakie możliwe premie do wyrobienia. Firma wydaje się bardzo pozytywna ale za 4 tys brutto to szkoda składać papiery i jeździć na rozmowy:) pozdrawiam wszystkich pracowników

@kandydat

Może warto zapytać o kwestię wynagrodzenia bezpośrednio u źródła? Bo jak rozumiem, poszukujesz pracy na tym stanowisku? Kwestia publikacji informacji na temat zarobków nie jest taka prosta. W wielu przedsiębiorstwach wynagrodzenie objęte jest tajemnicą handlową. Niekiedy zarobki zależą także od indywidualnych kompetencji pracownika - im ten ma większe doświadczenie lub poziom danej umiejętności, otrzymuje wyższe wynagrodzenie.

przedstawiciel
@Karolina

czy tylko mnie męczą te sztuczne odpowiedzi pracowników gowork nic nie wnoszące do dyskusji? Szukam opinii o różnych pracodawcach i naprawdę tak sztucznie się wypowiadacie że to tylko męczy a nie pomaga w dyskusji.

@przedstawiciel

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? Odpowiadam wyłącznie za swoje wpisy. Nie masz oczywiście obowiązku udzielania się i odpowiadania na moje komentarze. Zadaje wyłącznie pytania i zachęcam do tego, by osoby, które mają informację na temat firmy, wypowiedziały się na forum. Wiele osób, czyta komentarze na forum i dzięki nim, podejmuję decyzję o aplikowaniu, bądź nie aplikowaniu do danej firmy. Forum pomaga wielu osobom, jeśli jednak nie spełnia ono Twoich oczekiwań, warto byś zapoznał się z ideą i zasadami działania serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin oraz https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

kandydat
@Karolina

To że wśród waszych opinii ciężko się doszukać opinii od pracowników. Co chwile wasze długie niepotrzebne wywody na które i tak nikt z zatrudnionych rzeczowo nie odpowiada.

@kandydat

Jakie wywody masz na myśli? Jest tu dużo opinii pracowników firmy, dzięki którym użytkownicy dowiadują się wielu rzeczowych informacji na temat pracy w Mardomie. Czy udało Ci się już złożyć aplikację do firmy?

PH juz nie

Ahahaa
@kandydat

@kandydat 02.11.2018 21:49 4 tys. brutto, ale do tego nasz premie, w zaleznosci od sprzedazy/pozyskanych klientow. Auta to nowa flota, kia ceed kombi. Praca raczej dla mlodszych i energicznych, chyba ze ktos lubi byc ciagle w trasie i pod telefonem 24/7.

@PH juz nie

Dla wielu młodych osób istotny jest także aspekt możliwości rozwoju w firmie. Jak wygląda ta kwestia w Mardomie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Do dziela
@kandydat

Na obrobke idz a nie tylko bys jezdzil i sprzedawal, naucz sie jak sie produkt wytwarza a potem go sprzedaj.

Do dziela

????????????

Coś więcej na temat pracy PH w firmie????

Mardom Pro Mardom Home do boju

Mardom idzie do przodu, firma się rozwija, podążając za światowymi standardami. Dla przyszłych pracowników Mardom Pro i Mardom Home, parafrazując cytat: "Nie pytaj co firma może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla firmy".

Witam. Byłem niedawno tzn. około 3 tygodni temu na rozmowie o pracę. Rozmowa była przeprowadzana przez panią kierownik HR , Dyrektora produkcji oraz kierownika . Rozmowa była głownie z panią HR i czasami coś powiedział pan kierownik. Ogólnie rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Pani HR wprowadzała bardzo miły i przyjemny klimat. Przeprowadzała rozmowę bardzo pozytywnie. Atmosfera bardzo przyjemna. Nie było głupich pytań typu "co myślę robić przez kolejne 3 lata". Jedynym minusem to mogę powiedzieć ,że jest ,że na tak dużą firmę powinni informować ludzi o tym jak przeszła rozmowa i o ewentualnym negatywnym zakończeniu dalszej rekrutacji. A tak zostaje dziwne uczucie nie do końca poważnego traktowania kandydata. Pozdrawiam bardzo miłą panią kierownik HR.

Joanna
@Gość

Szanowny Panie, Informację zwrotną standardowo przekazujemy po zakończeniu procesu rekrutacji na dane stanowisko. Odezwiemy się niezwłocznie po podjęciu decyzji o wyborze kandydata. Pozdrawiam Joanna Groszkowska

@OKI, Twoja opinia może być krzywdząca dla osób pracujących obecnie w firmie. Rekruter powinien kierować się kompetencjami i kwalifikacjami kandydata a nie jego cechami czy osobowością; według Ciebie ten aspekt wygląda inaczej w Mardom? Czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego?

@Produkcyjny ma najgorzej, zwroty mówiące o kwestii IQ nie powinny mieć tu miejsca gdyż niektóre osoby mogą poczuć się urażone. Na forum GoWork.pl liczą się merytoryczne i rzeczowe opinie na temat warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery. Rozumiem zamysł jednak na konkretne stanowisko wymagane i sprawdzane są przecież konkretne kwalifikacje a nie poziom IQ. Chyba, że w firmie Mardom weryfikacja umiejętności kandydata aplikującego na dane stanowisko przebiega inaczej? Może powiesz nam coś więcej na ten temat?

OKI
@Karolina

Jasno i klarownie za pracownik produkcji tłumaczę , raz tępy,przeciętny ,bylejaki. Dwa miły nisko się kłaniający z pleckami. To kandydat idealny.

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś użytkownikowi @Zainteresowana? @Zainteresowana, czy w dalszym ciągu chciałabyś podjąć zatrudnienie w firmie? A może złożyłaś już swoje CV i jesteś obecnie jej pracownikiem? @nie myg, co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości? Możesz doprecyzować swój komentarz odnośnie kwestii IQ?

Produkcyjny ma najgorzej
@Karolina

Doprecyzowanie: by być mistrzem lub kierownikiem w Mardom: twoje IQ nie może być zbyt wysokie, natomiast mniemanie o sobie, że jest się najmądrzejszy i wie się najlepiej, musi być u Ciebie bardzo silne (są ze dwa wyjątki) Jeśli masz obie te cechy, wtedy jesteś super kandydatem do zarządzania ludźmi.

Zainteresowana

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

tak
@Zainteresowana

tak

nie myg

Ktoś pracować chce super,lic.inż mgr tylko z IQ 90 ,brygadzista niezbędne IQ min 60. Są wyjątki.

@Gość, czy jest szansa na umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy? Ktoś jeszcze zn Mardom i podzieli się opinią o firmie? Jakie macie doświadczenia? Jakie są zmiany w firmie? Czekamy na resztę opinii.

Leniuszek
@Karolina

a zobacz sobie na ich facebook: https://www.facebook.com/GrupaMardom/photos/a.1648783798711707.1073741828.1647960112127409/2066235030299913/?type=3&theater

@Mardomiak, a nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę? Kto jeszcze wyrazi opinię o Mardom? Jak tam się Wam pracuje? Pamiętajcie, że Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych. Czekamy na nie z niecierpliwością.

Gość 56
@Karolina

Pracowałam w Mardomie 1,5roku. Zwolnilam się z powodów osobistych, ale dobrze wspominam tam prace. Każdy miał szansę żeby się pożyczyć i dostać lepszą "fuche". Wypłata na czas, za nadgodziny i soboty płacili więc spoko. Myślę że Duzo osób które narzeka dawno nie pracowaly gdzie indziej i myślą że tam będzie lepiej.

Mardomiak

Aktualnie firma szuka pracownikow, szczegoly w dziale kadr, mozna pisac lub dzwonic, dziewczyny zaprosza na rozmowe. Firma sie rozrasta, inwestuje, a rak do pracy brak.

Olek

Jeśli ktoś dał się poznać jako dobry pracownik to nie zwalniają tak szybko!!

vika
@Olek

No właśnie! czytać już tych głupot nie mogę! W firmie jest mnóstwo osób, które pracują 10 lat, 15 czy 20. Zyją, mają rodziny, dobrze się mają. Więc pisanie takich głupot o zwalnianiu bez powodu i złej atmosferze jest chyba nie na miejscu. To naprawdę fajna stabilna firma.

Stefan

W Mardomie zarabia się dobrze, praca jest dobra, atmosfera jest fantastyczna, możliwości rozwoju są duże, kadra zarządzająca jest w 100% profesjonalna, awans masz zapewniony na starcie. Czego chcieć więcej, aha, nie każdemu dają od razu auto służbowe, to taki minusik.

głupol
@Stefan

HAHAHA

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom