Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

Premie na swieta 2020

Jak jest z premiami na święta 2020? Jakiś bony, pieniążki? Na ile można liczyć w tym roku i czy w ogóle?

@Premie na swieta 2020

Tak dostaje się premię świąteczna w postaci pieniężnej która uzależniona jest od dochodów :)

Komentator

Zastanawiające jest czemu jedna linia produkcyjna siedzi podczas pracy a druga musi stać 8 godzin na nogach i wydajnie pracować ...

Mich

Nie wiem, dlaczego tak kłamią w tym filmiku kampanii rekrutacji? Jaka ściema 8 godzin, jak Ci każą zostać na nadgodziny to musisz, bo plan najważniejszy nie ważne, czy ludzie maja siłę robić po 10, czy 12 godzin na nogach przy ciężkiej pracy fizycznej. W tej firmie ludzi nierówno się traktuje, kto mądrzejszy to odchodzi sam, a niektórzy robią w tej firmie, bo nie mają możliwości iść do innej pracy to pracują w Mardom, bo muszą, a nie że chcą. Jeszcze trochę to w tej firmie będą pracować sami Ukraińcy i Białorusini.

Ręce opadają...
@Mich

w każdej pracy są nadgodziny, ale zdarzają się od czasu do czasu, wszystko Ci rozliczą, zapłącą, od wszystkiego masz składki wypłąta na 10, (usunięte przez administratora) najlepiej by było wypłątę dostać za siedzenie w domu... ja pracuję tu długo, jestem zadowolony i ręce opadają na tych co tu na tym goworku piszą komentarze...

@Ręce opadają...

Tu nie chodzi o rozliczanie z nadgodzin tylko o to jak ludzi zmuszają do nich.Jak nam mówią, jak Ci nie pasuje to brama otwarta, ciągle zastraszają. W dzisiejszych czasach to wszystkie firmy płaca na czas do 10, wiec nie wiem czym tu się szczycić.

Ręce opadają...
@Mich

A ja mam mnóstwo znajomych któzy pracują oficjalnie za najniższą krajową, resztę dostają w kopertę, urlop ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, jeżdża do pracy godzinę i tyle samo wracają do domu i jeszcze mają za to strącane z pensji. Wszystko ma swoje plusy i minusy, można by się pewnie tak wymieniać argumentami w nieskończoność. Chcę tyko powiedzieć, że to nie jest miejsce na poruszanie takich spraw. Wszyscy mamy dostęp do Właściciela, można mu zasygnalizować, do dobry człowiek.

@Ręce opadają...

Myślę, że właściciel o tym wie.

Twarznowy

Na reklamę pieniążki były, ale na premię to już nie. Reklama daleko odbiega od stanu rzeczywistego firmy. O darmowych nadgodzinach dla całej zmiany za błąd jednego pracownika już nikt nie wspomni.

Jam

Zapraszam do pracy jak lubicie być poniżani. Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą i ważysz 40 kg czy 70 kg nie masz znajomości to zapi**** brygadziści guzika warci myślą że jak sa wyżej to są lepsi a znają się jak świnia na balecie. W skrócie (usunięte przez administratora) plotkowanie i poniżanie.

PH

Jest ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś może więcej napisać na ten temat? Jakie warunki finansowe, benefity, flota, etc.

PH
@PH

Myślę, że lepiej zadzwonić niż pytać tutaj, tu same bluzgi wypisują.

JJ

W Lipnikach budują nowy zakład, naprawdę piękny. Pewnie będą potrzebować ludzi. Wygląda na to, że warunki pracy się poprawią, a i podobno podwyżki dali ostatnio. Szykuje się w okolicy fajne miejsce pracy.

@JJ

Warunki pracy są coraz gorsze, przewija się mnóstwo ludzi , zostają pojedyncze osoby. Zero szacunku do pracowników, pretensje że jest dużo odpadu. A czy to wina produkcji ? Odłożysz- źle, puścisz -źle. Podwyżki? Prosz e mnie nie rozmieszać. Pensje są stale i czy przepracuje się 168h czy więcej wypłata taka sama. To jest dobre miejsce pracy dla osób ,które już tu pracują kilka lat. Nowych brak i lepiej nie będzie

Elastyczny
@Kasia

O 14 bierz kapote, piexxxdol majstra i robotę.

@Elastyczny

Szczerze mówiąc, to Twój wpis niewiele wnosi do dyskusji. Powiedz coś o pracy w Mardom, jeśli pracujesz w firmie. Jakie są godziny pracy?

Monika to bot a ja elastyczny
@Monika

Monika, jestes kolejnym botem na tej stronie, mimo to odpowiem na twoje pytanie: praca zmianowa, po 8 godzin, czesto w soboty, nie raz zaczyna sie 3-zmina w niedziele, ciagle gonienie planow, ciagly stres i robienie wody z mozgu ludziom przez kierowniczkow/mistrzow. Pensje duzo ponizej sredniej krajowej, chyba ze dodac te kierownicze/dyrektorskie, to wtedy pewnie. Gdyby nie IKEA to by bylo jeszcze gorzej....

Pala
@Monika to bot a ja elastyczny

Żeby nie Ikea to nie był by tak duży ten zakład

mat

Cały problem tzw szanowaniem pracowników itd , polega na tym ze osoby szczebla mistrz,kierownik to osoby w większości słabo wykształcone czyli z nadania . Awans społeczny i pochodzenie gminne robi swoje,mentalności ludzkiej nie zmieni ,

Nie
@mat

Hmmmm jak złomu :)

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko pracownika produkcji w Mardom Home w Kacicach?

Wx

Śmieszne jest to, że teraz na produkcji jest więcej rządzących niż pracujących. Trzech brygadzistów na jednej zmianie? Czy dyrekcja nie widzi tego, najwyższy czas zrobić z tym porządek. Tak samo i z Mistrzami w końcu może by dyrekcja i Pan Prezes zrobili optymalizacje tylko kasę by chcieli brać, a co niektórzy to siedzą i trzymają się jak miga, bo gdzie będą brać taką kasę za siedzieli i nic nie robienie. Ludzie widzą i obserwują dość maja tego najwyższy czas zrobić porządek w tej firmie tak jak w Kacicach.

Vby
@Wx

A jaki porządek zrobili na Kacicach , dawno tu nie zaglądałam :)

Fajni odchodzą

Szkoda tylko ze przez ostatni rok odeszło tyle fajnych, kompetentnych osób. Coś nie idzie tak jak powinno.

Jerzy
@Fajni odchodzą

Rotacja pracowników może mieć bardzo różne przyczyny. Jak myślisz co nią jest w Mardom?

Rotacja
@Jerzy

Kadra zarządzająca - jej traktowanie innych pracowników, robienie wody z mózgu, ciągle naginanie rzeczywistości, oraz pensje które znacznie dbiegają od tych bliżej Warszawy. Mardom i tak ma fart, bo wielu pracuje tu jeszcze tylko dlatego bo blisko, bo się przyzwyczaili....

Rotacja
@Jerzy

potwierdzam
@Fajni odchodzą

ci, którym zależało na poprawie odchodzą, a na stołkach zostają karierowicze bez podstawowej wiedzy o firmie.

Xyz

Szkoda, że mają dużo mądrych ciekawych osób na produkcji, ale o awansie ani mowy. Zamiast docenić swoich to biorą ludzi z zewnątrz. Może czas rozejrzec się kto z pracowników ze względu na wykształcenie czy fajne pomysły może mieć lepsze stanowisko i wiele wnieść do firmy?

Dd
@Xyz

Biorą po układzie i znajomościach nie wiem, po co dają ogłuszenia ze są przyjęcia na fajne stanowiska jak i tak wiedza kogo przyjmą po układzie.

Pracownica

Mardom to porządna firma wypłata jest zawsze na czas, pracują bardzo sympatyczni ludzie, ale ciekawe kiedy ktoś z góry zwróci w końcu uwagę na pewną Panią (usunięte przez administratora), która potrafi tylko "pięknie" mówić o współpracy, rozwoju, szanowaniu siebie na wzajem itd. Ale niestety tylko mówić.....(usunięte przez administratora) Nic dziwię się osobom z "pewnego" działu, które powoli zaczynają mieć odwagę i odchodzą.

jakość
@Pracownica

z działu jakości odchodzą? tak?... ale nie tylko.

Rr
@jakość

Ludzie już maja dość tego co się dzieje w tej Firmie i dlatego odchodzą nie tylko pracownicy biurowi również z produkcji. Nie wiem, dlaczego niektóre osoby nie zrobią z tym porządku. Uważam, ze powinny się przypatrzeć dobrze jak co niektórzy pracują potrafią tylko duża kasę brać a swoich obowiązków rzetelnie i profesjonalnie nie wykonują.

Dd

Szkoda, że Prezes nie wie całej prawdy co się dzieje w jego firmie.

Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać coś więcej na temat dodatków jakie daje Mardom? Co zawiera dodatkowy pakiet socjalny?

GS
@Zainteresowany

Podwyżkę dostają tylko tzw. Wybrańcy a reszta pracuje za najniższa krajową o to cała prawda.

socjal
@Zainteresowany

socjal bez szału, kiedys byly jakies tam punkty benefit, a dodatek soc. to z pieniendzy pracownikow idzie, ktore sa co miesiac potracane a zeby go dostac to i tak trzeba skladac jakies smieszne zaswiadczenia o dochodach, heh.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mardom?

Kierownicy i Mistrzowie maja swoich pupilków i donosicieli oni są bardzo dobrze traktowani a pracownik, który przychodzi do pracy i robi wszystko jest traktowany jaj śmieć niestety ale taka jest prawda

Szczery

Ładne rzeczy podobno się wyrabiają w Kacicach ...

Eryk

Witam, wszystkich interesuję się stanowiskiem TECHNOLOG INŻYNIER PROCESU - MARDOM HOME - Kacice. Możecie coś więcej napisać o pracy , współpracy ? Dziwi mnie tylko ta lokalizacja bo wszystkie oferty są z Lipniki Stare.

Joanna
@Eryk

Panie Eryku, Grupa Mardom to dwie spółki. Mardom PRO z lokalizacją w Lipnikach Starych i Mardom Home - zakład produkcyjny z lokalizacją w Kacicach koło Pułtuska. Szukamy w tej chwili technologa do Mardom Home, osoby, która będzie odpowiedzialna za procesy związane z produkcją rolet i konfekcjonowaniem karniszy. Jeżeli jest Pan zainteresowany czekamy na Pana aplikację. Pozdrawiam Joanna Groszkowska

Czy dyżury międzyświąteczne w Mardom obstawiają najmłodszymi stażem?

Niekoniecznie

Nie. Co młody zrobi sam? Po świętach zaczyna się inwentura...

Jest praca

Jest praca w Mardom, na pakowaniu i nie tylko. Osobiście polecam pracę na PIK lub OMI, ostatnio potrzebowali też do kontroli jakości i mechaników.

Elżbieta
@Jest praca

Widzę, że teraz szukają też konstruktora i automatyka https://pracodawcy.pracuj.pl/mardom-pro-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-spolka-komandytowa,2865 Ktoś się orientuje na jaką stawkę można liczyć na ww. stanowiskach?

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom