Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

Kuku ryku byku xd

Powiem krótko ludzie jak w zegarku chodzą na tartaku nie mają prawa się odezwać. Kto mądrzejszy to ma to w (usunięte przez administratora) xd bo za 3.2tys to inne roboty poszuka lżejszej pozdrawiam wszystkich.

Kamila

Nie polecam. Stosują (usunięte przez administratora). Najgorszy jest brygadzista królik.

Basia
@Kamila

Nie wiem jak to tu jest, ale zapytam o HR. Czy jest tu jakas ścieżka zgłaszania różnych nieprawidłowości do HR? Jest procedura zgłaszania takich rzeczy?

Zuzia

Widziałam na stronie firmy że szukają pracowników produkcyjnych. Może ktoś dać znać w jakiej formie jest to dofinansowanie do autobusu? To jest jakiś firmowy pojazd? Czy zwracane jest za bilety?

Tu

Witam czy w firmie są pożyczki pracownicze?ktoś coś wie

Robocop

Czy naprawdę tak ludzie są tu zastraszani w tej firmie? Z kim się nie spotka to tak mówią. :⁠-⁠P

Czekaj, ale jakich wniosków? Jeśli to ma coś wspólnego z zatrudnieniem, to chciałabym wiedzieć. Rekrutują obecnie, nie ma żadnych cięć kadry?

Teresa

Ale w sensie że co? Te zwolnienia działają demotywująco na resztę czy o co chodzi? W ogóle wiadomo czemu już tyle osób zwolniono?

Bożena

Losowo wybierają osoby do zwolnienia? Nie ma zależności kogo zwalniają? I jeśli chodzi o te przyjęcia z rodziny, to była jakaś rekrutacja normalnie dla kandydatów, czy nie?

Główna kadrowa tańczy jak jej zarząd zagra

Agata

to ile osób teraz tutaj w zasadzie jest tak w sumie? była wzmianka o zatrudnianiu osób zaprzyjaźnionych, to prawda? skoro tak to ile pracuje obecnie tych standardowych i jakie są szanse na przyjęcie?

@Bożena

Odpowiedz sobie na pytanie, czy firma rodzinna ma prawo zatrudniać członków rodziny bliższych lub dalszych? Czy właściciele jakiejkolwiek firmy mogą zatrudniać na stanowiska rodzinę? Znasz przepisy które tego zabraniają? Mam wrażenie, że pracownicy chcieliby sami decydować kogo firma ma zatrudnić!

p-sz

Gdyby nie Asia to większość podwyżek nie byłaby zrealizowana, oczywiście nie ona sama o tym decyduję ale potrafi powalczyć o osoby które dział HR rekrutuje.

Teresa

Hej, mam pytanie odnośnie rekrutacji na Kontrolera finansowego. Firma na swojej stronie ma takie ogłoszenie. Był już ktoś na rozmowie o pracę? W ofercie nie podano widełek płacowych, wiec moze ktoś się czegoś dowiedział u źródła? I czy prawda to z tym, że można sobie samemu szkolenia wybierać? Bo tak w ofercie piszą. Dajcie mi znać bo nie wiem czy aplikować.

Były

Czy można brać wypłaty do ręki ?

@Były

A gdziekolwiek jeszcze tak robią? Pytanie, czy jest tutaj umowa w ogóle od samego początku. I jeśli tak, to jaki rodzaj zatrudnienia preferują?

Obserwator

Praca w tej firmie pod (usunięte przez administratora) niejakiej Pani (usunięte przez administratora) to porażka. Patrząca z góry na ludzi Pani (usunięte przez administratora) trzęsąca całym zakładem zwalnia ludzi z racji wyglądu. Mimo, że ktoś robi wszystko co musie nie ma nikt do niego zastrzeżeń Ona musi mieć swoje zdanie. (usunięte przez administratora) Uważajcie zanim tam się zatrudnicie.

Zniesmaczona!

Ludzie!! Co się z wami dzieje?! Skoro ktoś jest taki nadgorliwie "życzliwy" dobry i szczerość stawia na pierwszy miejscu to niech się podpisze. Gó**o znaczące opinie o innych ludziach zostawcie dla siebie. Ile osób na świecie tyle zdan, nie każdy musi każdego lubić, w pracy wystarczy się tolerować. Ta strona jest do wystawiana opinii firmie a nie odgrywaniu się na innych i obrabianiu (usunięte przez administratora)za plecami. TAK KAŻDY(usunięte przez administratora)PORRAFI. Bo inaczej określić Was nie można. Wstyd!!!

Juz po

Odeszłam w tamtym roku z tego zakładu. Na liniach klity. Największą na linii 1 gdzie każda osoba jest najmądrzejsza. Dobrze ze ktos z góry podjął decyzję o rozwiązaniu tego państwa w państwie. Linia 3, złożona z dwóch grup, ale miałam okazję pracować z Brygadzistom. Jest mega zaangażowana. Linia 2, stare wygi ale dziewczyny do rany przyłoż. Na pakowaniu, Psiapsi. Na innych wydziałach nie byłam. Kierownictwo, bez uwag. Robią swoje, częściej mogą być pomiędzy szarym ludem. Jeden widoczny, drugi nie. Wypłaty, jak ktoś chce po 8h wrócić do domu i zapomnieć, ok.

@Juz po

Tak zgadzam się z tobą że na Lini 3 super dziewczyny i brygadzistka też ok na Lini 2 też są super dziewczyn są bardzo pomocne dwie ztego co zapamiętałam są to Aneta T. I Agnieszka C. I dziewczyny krojcze brygadzistka to zależy jaki ma dzień ale też ok.

Zawiedziona

Czemu nikt się nie weźmie za (usunięte przez administratora) jaki panuje na produkcji rolet nawet nie można iść porozmawiać z Kierownikiem bo on tylko słucha brygadzistek a pracownik tylko ma stać na Lini i się nie udzielać. Masakra.

@Zawiedziona

Czy to nie leży w gestii pracowników właśnie żeby takie rzeczy zgłaszać? Poza tym to co się dzieje tak własciwie? Czy masz pretensje tylko o to kto z kim gada,a z kim nie? Bo to chyba nie przekracza żadnych norm?

@Teresa

Nie bo to że ktoś zkims gada a nie to nie oto chodzi poprostu zgłasza się problem do Kierownika a on itak cię zgnoi bo brygadzistka i tak mu naopowiada że on i tak uwierzy jej niż pracownikowi

Człowiek z tej branży
@Zawiedziona

Z tego co wiem kierownik zawsze znajdzie czas na rozmowę z każdym pracownikiem ,zawsze doradzi i poda pomocną dłoń!!!!! .Odkąd pamiętam hierarchia firmy wygląda tak że najpierw problem zgłasza się do brygadzisty później do kierownika.Moim skromnym zdaniem jeśli komuś coś nie pasuje to niech zmieni zakład pracy a nie kogoś oczernia .Pozdrawiam.

Zawiedziona

Dobrze ze juz mnie to nie dotyczy opuściłam ten zakład ale tak było i na pewno nadal tak jest.

Człowiek z tej branży
@Zawiedziona

powodzenia w nowej pracy a zbędne komentarze zatrzymaj dla siebie pozdrawiam

Pułtusk to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Specjalista Ds. BHP? Co powiecie o pracy w firmie Mardom?

Mardomiak

Najlepsze! Obecny bhpowiec to świetny gość, zrobił kawał dobrej roboty, oby tylko nowy dał radę to tak ciągnąć.

Aneta
@Mardomiak

A wiadomo czy i dlaczego obecny odchodzi? Skoro jest taki dobry to co się stało, że zmienia pracę? I czy masz informacje jakie warunki proponują na tym stanowisku?

Szymon
@Aneta

Odchodzę ? To ciekawe, wszyscy wiedzą więcej na mój temat niż ja sam ;) Pozdrawiam

Obcy

Witam wszystkich czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda wynagrodzenie netto za miesiąc?

Słabo
@Obcy

Klasycznie najniższa, po 3 miesiącach jak ogarniasz 2 stówy podwyżki a jak zaczniesz za 2 robić i żyć pracą kolejne 2 stówy. Do tego co miesiąc 10% premii od kwoty brutto o ile firma nie musi akurat danego miesiąca oszczędzać na pracownikach albo dyrektor/kierownik/mistrz nie walnie focha i premii nie zabierze.

Bajera
@Obcy

Wynagrodzenie netto przyzwoite nie narzekam 3.6jest zawsze i na miejscu praca polecam. Ten narzeka co nic nie robi xd lub podpada.

Agata
@Bajera

lub podpada? czym np? i jakie konsekwencje wtedy wychodzą tak naprawdę? przyzwoite wynagrodzenia czyli jakie tak na oko, podasz?

Przestępczyni

Na pakowni jak nie ma co robić to wysyłają ludzi z linii na urlopy. Przychodzą głównie te same osoby na montowanie bo więcej elementów naklepią a przecież tylko wynik się liczy. W ten sam dzień kilka godzin przed pracą dowiadujesz się, że dziś masz wolne a jak się nie zgodzisz to wielkie fochy. Pół roku i ludzie urlopu już nie mają a przyjdzie grudzień i w domach za darmo będą siedzieć i wtedy mistrzowie i cała góra ma to gdzieś, że dostaniesz okrojoną wypłatę a jak wysyłają na urlop to proszą o zrozumienie "że to nie ich wina". Dodatkowo jak trafisz na linię to musisz prosić, żeby ktoś cię zastąpił żeby do toalety albo na fajka wyjść, a jak trafisz na montowanie to idziesz kiedy chcesz bo tam sami "zaufani" ludzie. Trzymajcie się z daleka od tego działu!

Witold
@Przestępczyni

A co jak się nie chce wziąć urlopu? Na siłę mogą wysłać?

Przestępczyni
@Witold

Straszą tartakiem, że tam jest bardzo ciężka praca i trzeba liczyć się z fochami przez jakiś czas przez co każdy się zgadza

new
@Przestępczyni

A co na to kier pakowni, przecież to świadczy o braku organizacji na tym dziale, żeby kilka godzin przed rozpoczęciem pracy odwoływać i wysłać na przymusowe urlopy, tak się nie da dłużej pracować

@new

Ale czy to od kierownika zależy czy od zarządu?

Weronika
@Przestępczyni

No to jeśli tak tu jest z tymi urlopami to czemu nadal ktoś chce tu pracować? Opłaca się to mimo wszystko porównując stawki do innych firm?

Zięba Karol

Działania pani brygadzistki z Home ze zmiany B (Karoliny) to mobbing w najczystszej postaci. Ciągłe krzyki , mieszanie ludzi z błotem, grożenie utratą pracy, wysyłanie na siłę na urlopy. Dziwne, że firma na to pozwala w czasach kiedy każdy nosi w kieszeni kamerę i dyktafon. Ale może się nie boją inspekcji ani sądu pracy

Tak
@Zięba Karol

To prawda, ale trafi swój na swego niedługo, (usunięte przez administratora) to poważna sprawa, na miejscu zarządu wziąłbym się za to zanim wkroczy wymiar sprawiedliwości

Ew
@Zięba Karol

Oh Panie" Karolu " jeśli jest Pan naprawdę mężczyzna to niech nas Bóg chroni, odwagę ma Pan godna politowania,nie łatwiej podejść i powiedzieć co nie pasuje i przeszkadza ( ale nie trzeba wrócić do domu i napisać na grupie ????) nie gratuluję odwagi i pozwoli Pan że zacytuje słowa rapera "nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic... " ????

Technolog
@Ew

Ta odpowiedź jest beznadziejna i na poziomie dziecka z klasy 3 podstawówki.

Wytrzymałem 1,5 h na obróbce. Współczuję ludziom,którzy tam pracują. Lepiej chrust już zbierać.

Max
@Adam

To co ty tam robiłeś? 1,5 godz? W kamieniołomach bym dłużej wytrzymał?

@Adam

To co się takiego działo że zrezygnowałeś tak szybko? A może po prostu praca nie dla Ciebie?

Miejsce godne szczura

Jeśli chcecie pracować w firmie z przyszłością- odradzam Mardom Home. Marzycie o godnym wynagrodzeniu- tu go nie znajdziecie. Szacunku i wiedzy od przełożonych też nie doświadczycie.

Jaka jest umowa w firmie Mardom? Wiecie, czy jako Specjalista Ds. Zakupu zatrudniają na umowę zlecenie?

Umowa o pracę

Umowa o pracę

@Umowa o pracę

A umowa jest na czas określony czy nieokreślony? Możesz dać znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom