Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Ciekawa

Czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy na produkcję? Czy praca jest pewna, stała?

Anonumous

Odbyło się spotkanie zarządu głównego Gali z pracownikami na którym omówiono obecny status firmy i najbliższe cele. Jak oceniacie wypowiedzi płynące z ust przedstawicieli zarządu w stosunku do obecnej sytuacji ?

nowy

czy po trzech latach pracy przedluzaja umowe na stale.odp

Dorota
@nowy

Udało Ci się dostać umowę na czas nieokreślony? Daj znać, czy to faktycznie realistyczne, żeby dostać się na taką formę zatrudnienia u nich. I jaka stawka aktualnie obowiązuje na umowie?

@nowy

czy ktos mi odpowie czy po trzech latach pracy przedłuza mi umowe na czas nieokreslony.odp

@nowy2
@nowy

@nowy Ustawa wymusza aby po 36 miesiącach dać umowę na czas nieokreślony, każda firma zatrudniająca na umowę o pracę da taką umowę.

Marzena
@@nowy2

Jesteś pewny czy w tej firmie też to zadziała? Ktoś w ogóle wie na jakie wynagrodzenie można tu liczyć? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo szukam pracy i chcę się rozeznać.

Nikt

Która z liderek jest najładniejsza waszym zdaniem.

koroniarz

Tak. Każda z nich jest najładniejsza we własnej wsi. Zaraz po żonie i kochance sołtysa. Gdzie jest moderator tej strony ? Co takie wpisy mają wspólnego z tym, do czego ta strona jest stworzona, czyli do wyrażania opinii o pracodawcach ? Forum randkowe dla niedowartościowanych liderek i operatorów to nie tutaj chyba.

Napalony
@Nikt

Nineczka

Liniowiec

Trochę to słabe z Twojej strony niedowartościowany człowieku. Zajmij się lepiej kwestią płac bo życie z obecnej wypłaty to nawet nie jest wegetacja w porównaniu do wszechobecnych podwyżek cen.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy wiadomo na jaką umowę są obecnie przyjęcia ? Gala ogłasza się w radiu i w serwisach społecznościowych, o jakie dokładnie stanowiska chodzi ? Czy rzeczywiście mają za mało osób do pracy ?

@Kandydat

Polecam pójść do kadr, tam udziela wszelkich informacji

koronczarka

Co do stanowisk to najlepiej tam, jesli zaś chodzi o system pracy, rodzaj umowy, poziom intelektualny i wynagrodzenie to wystarczy poczytac opinie bylych i obecnych pracowników. W wielkim skrócie: brak szacunku do pracownika, grafik zmieniany srednio dwa razy w miesiącu, wynagrodzenie oparte o najnizsza plus dodatek za nocki, premia to rzecz wirtualna. Umowa sezonowa i po zakonczeniu produkcji większość do odstrzalu.

@koronczarka

No to faktycznie nieciekawie... A ten cały grafik to czemu tak często jest zmieniany?

samarytanin

nie, nie jest to oficjalna strona Gali jak w innych przypadkach.

Pracowałem trochę na produkcji, później na magazynie. Nie polecam pracy. Za takie pieniądze to jest po prostu wyzysk. Na produkcji wypłaty 1850/1900zł (wliczając w to weekendy, nocki, drugie zmiany), pensja na magazynie to 2800zł. Proszę zainteresować się kobietami z produkcji, które notorycznie wynoszą świeczki w torbach, chowają w koszach, w czyściwie i schodzą 15minut wcześniej z linii, żeby ochrona nie zdążyła tego wychwycić. Kradną na potęgę. Praca na magazynie jest wymagająca, ale zarobki nie są adekwatne to kompetencji jakie ktoś posiada. Brygadziści na magazynie śpią na nockach i mają wszystko gdzieś. Liderki na produkcji chodzą i popijają wiecznie kawę lub śpią na przekładkach tak, aby nie było ich widać. Operatorzy na produkcji mają tak lajtową pracę, że nie wiem skąd u nich wysokie zarobki, gdzie sporą część robią za nich pracownicy produkcji lub magazynierzy. Operator nawet dobrze nie potrafi wyliczyć towaru. Chodzą wiecznie zadowoleni, to samo liderki są ciągle zmęczone. Chyba piciem herbaty lub kawy. Innego wytłumaczenia nie ma. Stanowczo odradzam tam pracę. Wyzysk pracowników, małe zarobki. Za takie śmieszne pieniądze to lepiej iść do marketu, przynajmniej niedziela wolna... A w niektórych brak nocek. Korono! Obudź się. Doceń swoich pracowników. Inaczej będzie z Tobą bardzo źle.

Giganiga

Wyjasnione od a do z. Wiecznie na nic nie ma pieniędzy a kierownictwo wozi się r nowymi furami. Jak maja zaplacic nadgodziny to sa chorzy a wy ludzie myslicie o dodatkach, (usunięte przez administratora) szkoda gadać

Z jednej strony to dobrze że opisałeś jak tam jest ze szczegółami mało się można tutaj dowiedzieć czegokolwiek konkretnego o pracy w tym zakładzie a z drugiej strony takie kablowanie publicznie kolegów z pracy to trochę nieładnie z twojej strony bardzo brzydki nawyk. Zakładam że jesteś jeszcze młodą osobą która niedawno co zaczęła pracować i z tąd takie teksty. Życie z czasem cię naprostuje że tak się nie robi. I nie myśl sobie że jak pójdziesz gdzie indziej do pracy w tym grajdole to będzie lepiej. Wszędzie jest podobnie.

R

Bardzo proszę się zainteresować pracownikami z magazynu są pijalni notorycznie to jest chore !!!!!!!!!!!!

U

Wystarczy spojrzeć na magazyn czy tam jest jakaś czeżwa osoba tragedia !!!

haha
@U

ja nie widziałem pijanej osoby na magazynie a pracuje już dłuższy czas :)

Pracownik produkcji
@U

Magazyn pije na umór. Sam widziałem na nocce jak wózkowy pod wiatą walił z gwinta dynks. Jeżdżą zygzakiem, przewracają się a po kątach w magazynie walają się butelki po denaturacie. Apel do kierownika - proszę płacić im więcej bo nawet na Amarenę ich nie stać. Dyktę bidoki piją.

Pracownik prod.

Koroniarz
@Magazyn

Nie rozumiem

@Koroniarz

Bo nie pracujesz to pewnie nie mieli jak cokolwiek Ci dać? :(

Czy Gala Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

O jakie dziewczyny ci chodzi i jakie są.

Smyk

Top 3 najładniejsze z naszej firmy Waszym zdaniem :-)

Emilia

A to nie wiecie że w pracy sie pracuje a nie za babami ogląda?

A ja tam ca 20 lat pracowałem
@Emilia

Jezus Maria,i że nic się na dobre nie zmieniło????Kończyłem w 2014.Taki urok ma ta firma????pozdrawiam Wszystkich,szczególnie gorąco magazyn????

@A ja tam ca 20 lat pracowałem

Jaki urok? Kobiety? ;p

Przyszły pracownik

Dzień dobry. Jak jest na produkcji w Gali, dla całkiem nowego pracownika? Czy w ogóle są przyjęcia? Opłaca się jakkolwiek uderzać tam o pracę? Proszę o szczerą opinię

Teresa
@Przyszły pracownik

Jak to czy są przyjęcia? To te oferty pracy ze strony z zakładki kariera nie są aktualne? Tam jest do wyboru do koloru, od pracownika produkcji do Key Account Managera. Ja bym raczej zapytała jakie zmiany są na tej produkcji świeczek, bo dośc ogólnie tam piszą, co dają.

Antoni
@Przyszły pracownik

Na produkcji jest zajefajnie, dzisiaj pracujesz w systemie trzy zmianowym, za tydzień w czterozmianowym ale potem w sumie nie wiadomo bo czterozmianowy nagle się zmienił w dwu zmianowy i tak to leciało ???? także ten no ale co tam aktualizacja harmonogramu pracy kilka razy na kwartał to przecież nic takiego

Nowy człowiek

Na jakie zarobki można liczyć w Gali?

nowa

co myslicie o pracy po znajomosciach w gali odp

Emilia
@nowa

A co, ktoś po znajomości tam doszedł? Opowiesz coś wiecej?

Pracownica produkcji

Witam czy ktos ma pojecie jak nazywa sie i gdzie mieszka żona Pana J. ? Bardzo chcialbym jej powiedziec wraz z dziewczyna co nie tak dawno zaszlo z jego strony. Takiego zboczka to odrazu dysciplinarnie wyrzucić!

Jaaa
@Pracownica produkcji

A co takiego zaszło?

kiedy bedzie miec korona postój 22r

@nowy

w lipcu/sierpniu ale musisz mieć urlop żeby iść na wolne i święta Bożego Narodzenia w grudniu

@Norbi

Każdy pracownik ma 20-26 dni urlopu. Obowiązkiem pracodawcy jest wysłać pracownika na dwu tygodniowy urlop ciągiem. Więc to oczywiste, że musisz mieć urlop. Nic nadzwyczajnego.

W-n

Czy to prawda że idą zwolnienia w liczbie nawet 150 osób

@W-n

Nie 150 , ale nowi pracownicy będą wywalani

@W-n

Ponieważ sezon juz się skończył to nie bedą przedłużać umów krótkoterminowych, potem polecą osoby które podpadły liderkom, choćby wyglądem. Co roku ten sam sposób, ale niektórzy już się przyzwyczaili.

Ewelina
@koronczarka

Co roku zwalniają taką samą liczbę osób? A potem przyjmują je z powrotem na sezon, czy inne osoby zatrudniają, czy wcale? Czy przez to liczebność załogi się kurczy?

Dorota
@Norbi

Ale jak to?? Skąd takie przypuszczenia,? Nie wiem skąd byście mieli mieć takie info na jakimś forum

@Dorota

To nie przypuszczenia, to doświadczenie

Wiecie, czy Gala Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

samarytanin

Jeżeli Twoja praca tego wymaga to tak

Gig ump

No ba. Nawet auto służbowe i helikopter

Magdalena
@Gig ump

Czyli wychodzi na to, ze ironizujesz... I nie można liczyć na sprzęt firmowy?

@Magdalena

Można liczyć, zależy od wymagań na stanowisku. Pisałem przecież. Jeżeli stanowisko nie wymaga pracy na komputerze to po co sprzęt?

Mały

Witam ile można zarobić na rękę jako pracownik produkcji??

@Mały

2300 na reke

@2300

I wy jeszcze robicie za te pieniądze?

Czytający głupoty
@Mały

Samarytanin czy wiesz dlaczego usuwają wpisy ?

@Czytający głupoty

Dzis Pan z IT zaproponował mi zebym do niego przyszła gdy jego żony nie bedzie w domu..radze ogarnac personel.

Poważnie mówisz? Brzmi mega niedorzecznie... Zgłosiłaś to gdzieś?

z
@Marek

Ech a niby gdzie

@Czytający głupoty

Jeżeli ktoś oflaguje wpis to zostaje pewnie rozpatrzony i usunięty.

nowy

co myslicie o pracy po znajomosciach.czy zwolnienia nadal sa.

nowy

co zrobic jak pracownica poniza bezczelnie pracownice na podgrzewaczach a liderka i kierownik nic nie robia z tym.odp

Zgłosić do HR

czy pod koniec lutego bedzie postój w 4 grupie na liniach

Dopiero w lipcu lub sierpniu będzie postój 2 tyg kto ma urlop pójdzie na wolne

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń