Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Okropne miejsce do pracy dla lekarza. Jest bałagan organizacyjny, jest mobbing, faworyzowanie miernych, ale wiernych pracowników, na szczęście stawki też są najniższe z możliwych, więc można żyć za satysfakcję z pracy. Wszystko to jest podlane traktowaniem oddziałów jak swoich folwarków przez profesorstwo i poklepywaniem się po plecach, choćby podjęli najgorszą, najbardziej niebezpieczną dla ludzkiego życia decyzję. To miejsce powinno się zburzyć i zasypać ruiny solą.

Ex pracownik
@.

Praca na dystrybucji posiłków polega na tym że rozpoczyna się ją na piętrze -2 i ma się do obejścia cały kolor danego budynku więc 12 oddziałów do każdego posiłku Na każdy oddział przygotowana jest szafa na kółkach a w niej ciepłe posiłki. Ma się listę na której jest wypisane co komu kiedy w zależności od diety możliwości pacjenta i różnych innych czynników. Pracuje się od 7:00 do 19:00.

Justa Nowy wpis

w opisie z oferty dla serwisanta wentylacji i tym podobnych nie wpisano dokładnie ile trzeba mieć doświadczenia aby się dostać. może tu by ktoś wiedział czy taki mniej więcej rok byłby wystarczający? Chłopak ma właśnie tyle i nie wiem czy jest sens podsyłać mu to nowe ogłoszenie, które się pojawiło

Jakie warunki socjalne przypadają teraz osobom zatrudnionym w szpitalu? Kiedyś jak był poszukiwany Specjalista ds. Administracji Personalnej to w opisie wprost zaznaczono, że przysługujący pakiet jest bogaty. Na każdym stanowisku jest to samo?

Marek B Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Mam pytanie. Jakie są zarobki w tym szpitalu w dziale zamówień publicznych. Jest tu jakaś osoba która pracowała lub pracuje w tym dziale. Będę wdzięczny za informacje.

Marek B Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Adela

Witam, nie widzę tu chyba opinii wydanej od samej Pielęgniarki a na stronie jest wystawionych kilka ofert. mnie interesuje ta do pracowni hemodynamiki. Proszę o opis atmosfery jaka może występować oraz to jakie stawki godzinowe są oferowane. Niestety nie ma ich w opisie

Agnieszka

Witam, czy jest tu może osoba, która pełniła już funkcje konserwatora? Partner jeszcze nie widział oferty, sama z przypadku na nią trafiłam i tak się składa, że po lokalizacji byłoby mu na rękę by się zatrudnić w szpitalu. Czy macie więc ocenę z warunków na miejscu? atmosfera jest dla niego także ważna

@

Serdeczne podziękowania dla Pani z sekretariatu neurochirurgii i neurotraumatologii za serdeczność, pomoc, cierpliwość i tolerancję.Jest to właściwa osoba na tym stanowisku. Kontakt z ta Panią sprawia, że wraca wiara w drugiego człowieka. Bardzo Pani dziękujemy.Pacjent z Głogowa.

Witam, zauważyłam, że w sekcji z ofertami jest wystawione ogłoszenie dla specjalisty do sekcji kosztów, planowania oraz analiz finansowych. po dacie widać, że zostało ono dodane jeszcze w listopadzie, czy faktycznie oferta jest wciąż dostępna? Czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie? czy trudno jest otrzymać te prace?

Pod jakim względem miałby być to najnowocześniejszy szpital w kraju? wyposażenia? Standardów pracy? mnie bardziej zastanawiają tamte doniesienia względem przenosin. Jak to się ostatecznie rozwiązało po nowym roku? co z pracownikami?

Ten szpital jest najlepszym i najnowocześniejszym szpitalem w całej Polsce i na całym świecie opieka i personel w szpitalu jest najlepsza i na najwyższym poziomie. (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Sonia

Proszę o opinie z pracy z działu personalnego. Poszukiwany jest właśnie do niego pracownik administracyjny. Ze względu na wcześniejsze doświadczenie zakres obowiązków zdaje się być mi jasny, przy jakiej atmosferze teraz się pracuje i z jakim zespołem? liczę na stabilne zatrudnienie, wiec z jakich przyczyn ktoś jest teraz poszukiwany?

Greg

Oddział Ratunkowy to jakaś masakra a pani ratownik medyczny Izabela Sz. to chyba stanowisko ma załatwione przez kogoś plecy koszmarne podejście do pacjenta, brak możliwości wytłumaczenia co dolega traktowanie pacjenta po coś "tu przyszedł "

Malwa

Czy jako referent może ktoś się zatrudniał? lub może kandydował? Chce poznać szczegóły odnośnie współpracy w biurze, w większości widzę jednak ze trudno o udzielenie odpowiedzi względem warunków. z czego to wynika? czy działy współpracują ze sobą?

Sławomir Czopik

To jest najlepszy i najbardziej najnowocześniejszy szpital na całym świecie i w całej Polsce i opieka i personel jest na najwyższym poziomie i jak najlepszą. Sławomir Czopik.

Witam serdecznie, proszę mi opisać więcej szczegółów o dziale administracji, niedawno ktoś opublikował opinie o jakimś bałaganie a ja właśnie obserwuje ofertę na stanowisko na ten dział właśnie. Jakich zarobków można się spodziewać? I jak sam proces rekrutacyjny przebiega?

Katy

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś teraz cos pisał o złym traktowaniu ale jaki bezpośredni wpływ na takie sytuacje może mieć sam dział personalny? Chce się upewnić, ponieważ widziałam taka ofertę do placówki przy Kopernika. Mam doświadczenie z podobnego stanowiska a że mieszkam niedaleko zastanawiam się czy by nie aplikować. Jest tu ktoś kto mógłby polecić? Jaka występuje ogólna atmosfera na dziale?

Była
@Katy

Ogolnie o Kopernika bo pracowalam w kilku "dzialach" (usunięte przez administratora) i dyskryminacja , co pani każe stado zrobi , jak nie pasujesz do grupy , cała grupa przeciwko tobie , nie polecam , poza tym i tak ich maja przenieść więc nie patrz na to ze blisko ,

@Była

Przenosza? gdzie? Teraz widzę ze cos ludzie zaczęli na forum szpitala pisać ale nic mnie o tych przenosinach nie jest wiadomo jeszcze. To już oficjalna informacja, która weszła? Co z pracownikami wtedy? Czy część personelu się zmieni?

Renata Wieczerzak

Chce ta droga podziekowac Lekarzom i Personelowi Szpitala Uniwersyteckiego za ich wysilek w ratowaniu zycia Mamy. A kiedy nie bylo to juz mozliwe sprawili, ze odeszla w najlepszych z mozliwych warunkach, bez bolu i cierpienia, godnie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie polecam tego szpitala!!nowoczesnosc i przepych to nie wszystko!brak zrozumienia ,empati ,że pacjet to człowiek szukajacy pomocy to coś nowego dla lekarzy!!buta (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kopernika 36
    31-501 Kraków