Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Cześć, chyba wśród tych zapytań oraz opinii od pacjentów nie widzę takiej nawiązującej do działu IT? jaki obecnie funkcjonuje w szpitalu? Mam już doświadczenie z innej placówki i jak na razie przeglądam warunki, na stronie widnieją oferty dla czterech sekcji ale w żadnej z nich nie udało mi się odszukać niczego dla informatyka. Czy administratorzy danych są zatrudniani? Interesuje mnie głównie średni staż oraz potencjał zarobkowy, znacie przedziały placowe?

Opinia

Mimo tak wielu negatywnych wpisów zapewne mój nie będzie podzielał tej złej opini o szpitalu. Moja mama leżała na odziale zakażnym na oddziale wzmożonej opieki, przez długi okres. Nie spotkałam się jeszcze z tak pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Natomiast wielkie ukłony należą się dla Pani doktor Magdaleny Goździalskiej, która jest faktycznie lekarzem z powołania. Potrafiła wytłumaczyć przebieg leczenia w sposób ludzki nie burczą pod nosem, że nie ma czasu. Nawet w tak drobnej kwesti jak zmiana sali potrafiła zadzwonić do rodziny. Bogusława córka Ireny.

Jeśli już w poprzedniej opinii była mowa o jakimś wymienianiu to jak oceniacie prace serwisanta w szpitalu? Jest teraz oferta w kontekście pracy przy urządzeniach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Nie podano stawek ale widzę ze są świadczenia ze ZFŚS. Opiszecie zarobki? to stała podstawa czy zależy wszystko od tego jak człowiek się narobi? W opisie padło stwierdzenie, że to ciekawa pełna wyzwań praca, często jest cos do naprawy?

Klocek

Szpital wymaga gruntownego " sprzatania "z kadry kierowniczej i wymiany na swieza krew ktora bedzie zajmowac sie tym co wazne a nie udawaniem , ze sie cos robi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Nadia

Hej, różne opinie o atmosferze widzę, akurat interesuje mnie praca w dziale administracji. Tam jest dobra atmosfera w biurze? Obowiązków całkiem sporo w ogłoszeniu, więc ciekawi mnie czy stawki są wysokie. I czy poza pensją są premie, dodatki roczne? Bonusy na święta?

Tom

Jak oceniacie ten szpital pod kątem rezydentury lekarskiej? Czy są oddziały których należy unikać?

Władysław

Jakie stawki dla lekarza POZ mają? Bo w prywatnej opiece mam 40k na fakturze i nie wiem czy się opłaca zmieniać.

Łukasz
@Władysław

Nie widziałem żeby ktoś tu podawał stawki. Jak chcesz się przenieść to powinieneś pogadać z kadrami jak płacą? 40k to sporo. Jak płacą więcej to napisz, bo też bym się chętnie dowiedział :)

Klocek
@Władysław

Opłaca , za 40 k bym nie wyzyl.

Okropne miejsce do pracy dla lekarza. Jest bałagan organizacyjny, jest mobbing, faworyzowanie miernych, ale wiernych pracowników, na szczęście stawki też są najniższe z możliwych, więc można żyć za satysfakcję z pracy. Wszystko to jest podlane traktowaniem oddziałów jak swoich folwarków przez profesorstwo i poklepywaniem się po plecach, choćby podjęli najgorszą, najbardziej niebezpieczną dla ludzkiego życia decyzję. To miejsce powinno się zburzyć i zasypać ruiny solą.

Dorota
@.

O jakich stawkach mówisz tak mniej więcej? Nie ma do tego chociaż jakichś premii albo kasy z nadgodzin?

@Dorota

Premia nikomu nie przeszła nawet przez myśl. Co do nadgodzin, to nie istnieją, jeżeli nie są dyżurem. Stawka jest minimalną obowiązującą dla lekarza.

Łukasz
@.

A za dyżury jak płacą? Stawka lepsza np. za nocki albo święta? Ile można wziąć dyżurów miesięcznie żeby to było zgodne z przepisami jakie tu obowiązują?

Ex pracownik
@.

Praca na dystrybucji posiłków polega na tym że rozpoczyna się ją na piętrze -2 i ma się do obejścia cały kolor danego budynku więc 12 oddziałów do każdego posiłku Na każdy oddział przygotowana jest szafa na kółkach a w niej ciepłe posiłki. Ma się listę na której jest wypisane co komu kiedy w zależności od diety możliwości pacjenta i różnych innych czynników. Pracuje się od 7:00 do 19:00.

Jakie są mocne strony pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Iwona Wyrwa

Bardzo dobry szpital, oddział intensywnej terapii - wspaniały kontakt córka miała operację twarzo-czaszki 27.06.2023 po operacji otrzymałam telefon od lekarza na który bardzo czekałam otrzymałam pełną informację o stanie zdrowia od wspaniałego lekarza, który wszystko co wiedział przekazał mi dokładnie oddział twarzo-czaszki pielęgniarki i lekarze przygotowywali córkę do trudnej operacji baaardzo profesjonalnie i z ogromną empatią.Bardzo dziękuję

Tinaa

Na czerwonej chirurgii spotkałam się z bardzo dobrymi lekarzami, operacja przeszła bez powikłań, natomiast dalsza opieka - tragedia. Pielęgniarki zupełnie nie interesują pacjentami po operacji. Może dlatego że "nie dałam", zwracają się per "ty", krzyczą na pacjentów, na moją jedyną prośbę o pielęgnację ran pooperacyjnych odpowiedź była "nie pali się". Pielęgniarki były zajęte piciem kawy z czekoladkami od wdzięcznych pacjentów. Żaden telefon nawet ten alarmowy nie odpowiada, dwa dni dzwonię do oddziału aby dowiedzieć się czy są wyniki histpat - nadaremno.

mwojcik
@Tinaa

Pani Tino zapraszam na rozmowę i osobistego kontaku porozmawiamy o faktach z Pani pobytu w oddziale i będziemy miały okazje skonfrontować Pani wpis, który jest nieprawdziwy i bardzo krzywdzący dla pielęgniarek pracujących w oddziale. Proszę mieć odwagę podpisać się pod tym co Pani napisała swoim imieniem i nazwiskiem.

Zofia - były pracownik

W pełni podzielam opinię, że to najgorszy szpital z możliwych. Nowe mury i czyste korytarze to tylko przykrywka do panującej tam zgnilizny. Układy i faworyzowanie miernot jest tu na porządku dziennym. Niestety przykre to lecz prawdziwe. Dla takiego pracodawcy nie warto poświęcać swojego czasu bo w zamian można dostać tylko po głowie. Odradzam pracę w tutejszej jednostce!!! Brak tu empatii i szacunku nie tylko do chorych ale i Pracowników nawet tych bardzo doświadczonych. Dziwne uklady brak kompetencji i dobrej organizacji. Może kiedyś przyjdzie czas do namysłu...... oby tylko nie było za późno Kadro Zarządzająca!!!

Justyna

Ile może zarobić tu referent w dziale prawnym? W necie jest właśnie ogłoszenie, odpowiedzialność spora więc liczę, że pensja też taka jest :) Ludzie tu piszą o kiepskiej atmosferze, ale raczej z perspektywy lekarza, osób pracujących na oddziałach. Ktoś wie jak to wygląda w biurze, lepiej jest?

Chmiel

Dziękuję Pani dr Alinie Bętkowskiej-Prokop oraz Pracownikom Oddziału Nefrologii za fachową i życzliwą opiekę nad Mamą. Profesjonalizm, szukanie rozwiązań, przekazywanie informacji o stanie zdrowia, wprowadzanym leczeniu, możliwościach. Życzymy Państwu siły i zadowolenia z pracy.

Pacjent

Czy w tym szpitalu w pracowni tomografu komputerowego ktoś pracuje??? Podano 4 numery kontaktowe, od trzech dni dzwonię po kilka godzin dziennie nikt nie podnosi słuchawki. Może wreszcie NFZ zainteresuje się sprawą i wyjaśni dlaczego tak traktuje się tu ciężko chorych pacjentów.

Aleksandra

W tym ogłoszeniu Specjalista ds. płac nie podali żadnej informacji o zarobkach niestety, a szkoda, bo bez tego nie wiem, czy w ogóle warta jest ta firma Zachodu. Czy ktoś jest dobrze zorientowany, jak płacą?

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Administracyjny w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy mogę liczyć na więcej niż 5300 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Aga

brutto czy netto?:)

Wiktoria
@Aga

Dla mnie by wystarczyło brutto. Jesteś w stanie na to pytanie odpowiedzieć czy można tyle dostać?

Ewela

Mama była pacjentka szpitala, gdzie trafiła w trybie pilnym. Sama do dziś bardzo chwali pomoc jaką otrzymała od Pań pielęgniarek każdego dnia pobytu na oddziale chirugicznym. Doświadczenia ze szpitalem do tej pory mamy bardzo pozytywne, przyjęcie na oddział bardzo sprawne, profesjonalna obsługa, serdeczny personel odnoszący się do ludzi z uprzejmością i adekwatna kompleksowa pomoc. Oby tak dalej !

Jolanta
@Ewela

No to super jak chwali sobie pomoc, to najważniejsze. A w czym pomogli Twojej mamie jeśli można spytać?

Ewela
@Jolanta

Ostre zapalenie woreczka żółciowego. Wyleczenie dolegliwości to jedno - sprawne i profesjonalne. Jednakże mama bardzo chwaliła stosunek do pacjenta zarówno lekarzy, pielęgniarek i pań salowych a poprzednie doświadczenia bywały różne...

archiwistka

Jaki styl pracy i atmosfera w archiwum medycznym? Czy współpracownicy są w porządku?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 24 stycznia.

Olunia

Niestety ale nie polecam,nie docenia się dobrych pracowników,są uklady i ukladziki,nawet zdarzają się przypadki picia na dyżurze albo przychodzi się na dyżur wstawionym i wszystko jest zamiatane pod dywan .

Iwona
@Olunia

Jak niby zamiatane? To niemożliwe, żeby nikt tego nie zgłosił i nie węszył wokół tego. :/

Nana
@Iwona

Niestety to prawda i to nie są rzadkie sytuacje wręcz są codziennością. Niestety w tym szpitalu rządzą układy i wchodzenie w tyle. Jesteś dobry jak pracujesz za kilka osób i nie próbujesz się nawet skarżyć na cokolwiek. (usunięte przez administratora), także nie polecam

Iwona
@Nana

No rozumiem, układy układami ale chyba są instytucje, które pilnują wobec czegoś takiego porządku?

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kopernika 36
    31-501 Kraków