Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

jaaaaa

Irytujace to ze brygadzisci i mistrzowie nie traktuja rowno pracownikow... jak ktos bardziej "wygadany" to ma lepiej... soboty itp ... no pieknie ..... nic tylko chodzic narzekac i podpierdzielac a bedzie dane .... no i podwyzki tez wtedy inne niz reszty .... niektorzy ktorzy nie powinni isc w sobote mimo to ida .... i nie przeszkadza to ze przerwy taka jaka powinna byc nie ma... pracy tez mniej a na sile sobote wpychaja komus...

@jaaaaa

Powiedz to tej osobie prosto w twarz, myślę że chętnie wyjaśni sobie z Tobą pewne sprawy za bramą zakładową.

Justyna

Może taki klimat, że strach w twarz powiedzieć, temu i pisze tutaj :3

ktos

Ludzie wiecznie narzekajacy i przesiadujacy przy biurku maja immunitet :) ;)

PODZIĘKOWANIE.

Wieść niesie że ma być ponoć niezła premia za listopad od ok.15 do ok. 40 złotych. Będzie to uwieńczenie i zarazem podziękowanie pracownikom za cały rok ciężkiej pracy od Światowego potentata na rynku żaluzji, czyli od firmy Anwis. My pracownicy, ze łzami wzruszenia w oczach, serdecznie dziękujemy !!!

Księgowy
@PODZIĘKOWANIE.

Niestety za m/c listopad nie będzie ponownie premii ponieważ (UWAGA !!!) wypracowana premia za w/w miesiąc byłaby prawdopodobnie niższa niż 15 PLN, zatem zarząd zdecydował że tak śmiesznych pieniędzy nie wypłaci, ale (UWAGA !!!) kasa premiowa skumuluje się za m/c XI oraz XII i w m/cu styczniu 2022 pracownicy otrzymają (ACHTUNG !!!) - 15 polskich złotych MINIMUM !!!!! To się nazywa szał i jazda !!!! I jak tu nie pałać wdzięcznością do chlebodawcy w dobie pogłębiającego się kryzysu inflacyjnego ?...

J.A

(usunięte przez administratora) ! Nic więcej ! Ludzi maja głęboko w .... i te ich pomysły na święta haha. Na Boże Narodzenie dadzą Ci plaster pomarańczy z herbatą plus dwie czekolady ???? Paczka wychodziła ponad 20 zł. Ale się wysilili hahaha a te bony na Wielkanoc ? Nie wiem czy się śmiać czy płakać ????

Qqq
@J.A

Paczka to był tylko upominek. Dodatek do ekwiwalentu pieniężnego w znacznej kwocie. Wiekszej niż w wielu innych zakładach. Nie wszystko mi się w Anwisie podoba jak wielu innym, ale trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.

Bety
@Qqq

No chyba kpisz... znaczna kwota raz w roku ? Patrząc obiektywnie- są zakłady pracy gdzie na Święta Bożego Narodzenia dadzą dwie stówki mniej, ale... tyle samo dają na Wielkanoc, plus co roku Wakacje pod Gruszą i dofinansowanie do kolonii lub obozów dla dzieci. Nie bądzcie proszę hipokrytami.

Guzol
@Qqq

To chyba tylko Ty dostałeś ten ekwiwalent w znacznej kwocie!!! Bo zwykły pracownik szeregowy czekoladki i jakies%. Nie każdy w tej firmie to alkoholik żeby go kupić za marną flaszkę. A jak się jest kimś wyżej niż brygadzistą to się dostaje ekwiwalent!!!! Jeszcze rok i jak się nic nie zmieni to sama Ukraina będzie tyrać!!!

@Guzol

Gdzie tam Ukraina,Nawet Oni nie będą chcieli

Queen
@Ania

To będą ludzie z orzeczeniem pozdro.

Ooo
@Qqq

O jakim ekwiwalemncie mowa. Za co to byly pieniadze. Nie rozumiem.

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Śmiech i żal w jednym z tego anwisu kilka przykładów : - brygadziści nie nadający się na stanowisko ( brak wiedzy na temat kolorów materiału czy też produkcji czy to "50" czy "25") - podwyżki ( pracownik co był 3 miesiące na chorobowym pracuje na 1 stanowisku dostaje większą podwyżkę niż osoba bardziej mobilna i bez chorobowego) - kolesiostwo ( jedni mogą więcej , inni mniej) - chowanie zleceń ( po co mam składać 06.12.21 jak mogę 07.12.21) - pilnowanie dat przez brygadzistów (inni robią który chcą, inni muszą zaległości) I wiele więcej

Ch2
@50

Jaki znawca się znalazł aby oceniać to czemu sam nie jest brygadzista tylko szeregowym pracownikiem.

Xyz
@Ch2

Bo pewnie ma zero ukladow i znajomosci

opinio-znawca

Poprzez takie posunięcia premiowe i podwyżkowe, na firmę Anwis wylewa się niezadowolenie pracowników, co przekłada się na opinię wśród zakładów, a opinia idzie na kraj cały niestety...

w imieniu fizycznych

Za każdym razem, gdy rządzący ustalają sumę jakichkolwiek pieniędzy przeznaczonych dla pracowników, powinni pamiętać o tym, że to WŁAŚNIE DZIĘKI TYM PRACOWNIKOM FIZYCZNYM MAJĄ PRACĘ. Oczywiście działa to w obie strony, ale niestety ta pierwsza jest w ogóle nie dostrzegana przez "darczyńców"... Patrz : • zarobki • ostatnie "znaczne podwyżki"

Dasz radę ??!!!

Czy osoba odpowiedzialna za ustalenie tych "znacznych" podwyżek zdobyłaby się na odrobinę cywilnej odwagi i na ogólnym zebraniu wyjaśniła to krzywdzące posunięcie wobec załogi ????

K
@Dasz radę ??!!!

'Osobę odpowiedzialną' bardziej interesuje jej własny dobrobyt niż Twój, się obawiam. A zresztą, raz Ci naściemniał i oczekujesz że za drugim razem prawdę usłyszysz? Prawdę masz napisaną w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi :) pozdrawiam

Nie ma to jak pracować,być ponad pół roku na chorobowym wrócić i udawać,że nic się nie stało kolejny przykład układu Sylwia N Wróciła na plisy wszystkie komentarze są kasowane na jej temat i każdy udaję że nic się nie stało halo Anwis obudź się kogo wy przyjmujecie po chorobowym układy ukladziki a my się meczymy na plisach wracaj do siebie hmm chociaż tam też Cię nie chcą!hee ale się wszystko odwróciło wstyd jeszcze raz WSTYD sprzedawanie nie pomogło Nowakowska wstydź się!

Xxx

Szczera prawda jeszcze wraca i podwyżka chore to!tolerujecie takie zachowania jeszcze będziecie tego żałować!szkoda że wszyscy gadają po kontach a nie prosto w oczy co o niej myślą a ona myśli że jej zazdrościmy tylko pytanie czego!obudz się że Ciebie tu nie chcemy!

a czy zarząd odpowiednio się wynagrodził i zadbał o sowite dla siebie podwyzki??? bo przecież wszystko w górę poszło i święta za progiem

Anita

Doświadczony pracownik z 13 letnim stażem zarabia o około 150 PLN więcej niż świeżo przyjęty na starcie pracownik na Worku i to jest normalne w/g zarządzających. CONGRATULATION !!!!!!

z samego dołu

czy ktoś wie kiedy będą podwyżki? inne zakłady mają to już za sobą.

taka metoda
@z samego dołu

Działanie rządzących obecnie anwisu polega na tym,aby zapchać na jakiś czas pracownicze buzie dorocznym socjalem, a co za tym idzie jak najbardziej opóźnić podwyżki. Co do podwyżek w innych zakładach to się zgadza, mają podwyżki już za sobą. Żeby było śmieszniej to sam dyrektor powiedział że rozmowy zaczną się w połowie listopada, a mamy jakby nie patrzeć 3 grudnia...

Hela
@taka metoda

Niech się rządzący zamienią na święta wypłatami z szeregowymi i zobaczymy czy poradzą sobie z chociażby skromnymi zakupami świątecznymi i wogóle z opłatami. Zachowują się tak jakby do nich jeszcze nie dotarło że wszystko zdrożało.

Gumiś

Witam wszystkich chciałbym tylko powiedzieć że nie pierwszy raz ze strony wyżej wymienionej osoby zachowanie się powtarza .

Justyna
@Gumiś

a jakie to niby zachowanie? ładnie to tak obiecać że rozmowy o podwyżkach będą miały miejsce od15.11. a do tej pory cisza??? nie zależy ci na pieniążkach? tolerujesz niepoprawne wobec załogi zachowanie? byłeś w jakiś sklepach co by zobaczyć różnicę w cenach? nie wszyscy chcą pracować (usunięte przez administratora).

Toudi
@Gumiś

Gumiś idź przybij piątkę z zarządem za tą znaczną podwyżkę,bo widać że ona ci odpowiada

a miały być znaczne

Jak można być tak cynicznym?? Podwyżki marne jak co roku a w tym roku dodatkowo wszystko w sklepach zdrożało i drożeje.Komu tak bardzo zależy na upodleniu pracowników???Żaden zakład tak nie postąpił.

Danka

Pracownicy (czyt. plebs) obecnie zostają obdarowywani tiurlikami szmatławymi czyli tzw. "podwyżkami". Podwyżki owe są z góry już ustalone i wynoszą mniej więcej tyle ile wynosiły w poprzednich latach, kiedy to nie było tak drastycznej, wciąż rosnącej inflacji !!!!, a przecież prezes mówił o "znacznych" podwyżkach... Pytanie brzmi : czy zarząd firmy zdaje sobie sprawę o szalejącej inflacji, czy po prostu robi sobie jaja, aby pracownicy rezygnowali z pracy i wystawiali złą opinie ?

haha
@Danka

Macie swoje znaczne podwyżki zasuwajcie dalej ku chwale firmy

...
@Danka

Bogaty biednego nie zrozumie jak i syty głodnego

Sybilla

Prawda wygląda tak, że przełożeni kierują się sympatią i antypatią. Kogo lubią bardziej- zostają, mniej lub wcale- wypad. Co mogliśmy zaobserwować nie raz, gdy musieli odchodzić ludzie, którzy dobrze wykonywali pracę ale przełożony ( jeden z grugim) chcieli udowodnić swoją wyższość. Firma ma bardzo złą opinię i przez takie postępowanie ona tylko się pogłębia i nie wpływa to dobrze na jej wizerunek. Szkoda tylko nas, pracowników.

Nikita

Kolejny miesiąc kolejne powody do narzekania. Nie ma premii - „Jak to nie ma premii?(usunięte przez administratora) Jest premia - „Taka niska?! (usunięte przez administratora) Szkoda słów i czasu na pisanie kolejnej wypowiedzi patrząc na kolejne wpisy na przestrzeni miesięcy, nigdy nikt nie będzie zadowolony i jedyny powód kiedy nie chce mi się iść czasem do pracy to właśnie ludzie, którzy wyniszczają atmosferę w firmie swoimi zachowaniami i humorami.

K
@Nikita

Nikita - Bo premii albo nie ma, albo jest bardzo niska. Ludzie mają uzasadnione powody do żalu. Większość szeregowych pracowników ile dostaje? ok 2,5? 2,7? 3? Za 2,5 to się żyje jak podludź. Masz prawo do swojego zdania, miażdżąca przewaga pracowników uważa inaczej niż Ty. Pzdr.

@K

Tutaj się z Tobą zgodzę, pozdrawiam.

Przeszczenślywa ;-)

Hurrraaaaa !!!!!... Jest w końcu "premia" !!! 12 lat pracy 89 PLN. Poczekam teraz jak spadnie śnieg w górach i wezmę tam dzieciaki za tą kasę, po prostu poszalejemy ! Starego też wezmę...a niech tam....teraz stać nas... Jest tylko jeden niewielki problem. Otóż powyższa kwota premiowa nie wystarczy na 1 bilet PKP, a mam ze starym dwójkę dzieci. I CO TERA Q.WA ??

Pozytyw

czego?

Polecam biuro WorkSerwis ,szybko i sprawnie załatwione sprawy związane z pracą ????

Nikita

Pare słów od Nikity, tej prawdziwej na temat nowego kierownictwa musi sie pojawić. Jestem więc obecna, w przeciwieństwie do kierownika, który miał być obecny na stanowiskach pracowników aby poznać procesy produkcyjne i co im towarzyszy. Tak obiecywał pierwszego dnia i na obietnicy się skończyło. Kierownictwo nie polega jedynie na narzucaniu coraz to wyższych norm, kierownik powinien być chociaż trochę empatyczny wobec swoich ludzi. Zapraszamy więc na chociaż jeden pełen dzień w naszym anwisowskim standardzie pracy. Chcę również odnieść się do wpisu o przerwach. Nikt nikomu nie zabrania na nie chodzić, nie wyszła żadna nowa zasada i pracownik robi to dobrowolnie. Te 15 dodatkowe minut pracy wiele w ilości sztuk nie zmieni. ???? Każdy podejmuje własne decyzje.

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 215, z czego 31 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.

ANWIS Sp. z o.o.