Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Stefan

Witam Wszystkich. To co się dzieje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Brak premii, podwyżek a firma organizuje spotkanie integracyjne. Czy to wszystko jest normalne? Jak długo firma będzie mydlić nam oczy? Co musi się stać, aby coś się zmieniło? Pozdrawiam.

Kamil

Coraz więcej ludzi odchodzi.. Kierownicy też przejrzeli na oczy.. Już w niektórych działach są zmiany.. A jak to się mówi " jak statek tonie to kapitan pierwszy ucieka"

Nikita

Witam wszystkich, dawno nie odzywałam się na forum, ale szczerze nie było wielu powodów. I to chyba dobrze, bo w anwisie tak jak przewidywałam kilka wpisów temu, uspokoiło się. Pracy przybywa, zwolnienia ucichły, a wszystko losem się toczy. Miejmy nadzieję, że sytuacja utrzyma się na tej drodze. Pozostaje dalej działać i liczyć na dobre, były premie, gdzieniegdzie pojawiła się nawet sobota, oby tak dalej. Jestem dobrej wiary i pełna nadziei, że moje wpisy coraz mniej będą potrzebne. Pozdrawiam was i spokojnego wieczoru.

Aaa

Za takie śmieszne pieniądze jakie macie to bym nie bał sie odezwać przecież to ich obowiązek żeby jakieś godne warunki ludziom stworzyć a nie biegają w 3 polarach żenada....

Chciałbym dopytać co dzieje się w dziale personalnym że co chwilę pojawia się ogłoszenie ? Jestem zainteresowany pracą, ale to zastanawiające

Zgadza się.. odchodzą masowo. I to bez względu na jakim są stanowisku..czy to kierownicy czy pracownicy produkcji..

3NAHA

ZBLIRZA SIE LATO I BEDE CHODZIŁA DO PRACY W ANWISIE W KLAPKACH MOTYLACH DUZO MAM ICH W DOMU NIEKTURE NAWET LATAJO PO DOMU LUBIE PRACOWAC BO ANWIS PLACI DOBRZE I PREMIUJE TEZ ZA PRACE . JA TAM PO PRACY ROBIE OBJAD NA TSZY OSOBY A U NAS W DOMU DWUCH I NIE POWIEM DLACZEGO . NA TSZECH OBJAD TO ROBIEM TSZY ZUPY I DWA DRUGIE ZAWSZE DZIEN W DZIEN

3NAHA Nowy wpis

Chętny na magazyn Nowy wpis

A jak warunki pracy i atmosfera na magazynie? Z kierownikiem idze się dogadać?

Agnieszka Nowy wpis
@Chętny na magazyn

To zależy...

Inez Nowy wpis

Faktycznie tak jak ktoś już wspomniał to ten Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji jest tak często poszukiwany? po prostu wymogi nie są zbyt wygórowane, więc się pod nie na pewno łapię i myślę o zgłoszeniu się. jak rozmowa wygląda, jest po prostu zadanie w Excelu?

Maciej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Pojawiło się ogłoszenie na młodszego specjalistę do spraw planowania produkcji. Co się dzieje w dziale, że tak często poszukują tam pracowników? Jak wynagrodzenie?

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Daniel

Będzie jakiś dodatek na święta?

@Daniel

Jak patrzyłem na ofertę dla specjalisty ds. jakości to pisali, że są paczki na święta. Ale teraz pytanie jak je rozróżniają? I w ogóle wiecie czy to są paczki tylko dla dzieciaków czy po prostu dla pracowników?

A czy ktoś dostał premie za miesiąc luty.. bo 50 zł nie można nazwać premią, o dodatku pieniężnym na święta wielkanocne też cisza inne firmy dostają po ładnych pare stówek a tutaj dno i porażka

Jeśli jesteś potencjalnym kandydatem i rozważasz pracę tutaj - odpuść. Ci ludzie dawno odlecieli. Jakby żyli w innej rzeczywistości. Według nich masz pracować i trzymać zęby na kłódkę. I być wdzięcznym, że ta najniższa krajowa w ogóle wpada. Wyzysk pseudo korporacji za 3 grosze.

Jak teraz szukają Grafika to w ofercie zawarły się te cale inicjatywy dobroczynne, podejrzewam, że to benefit także zawarty w innych ofertach ale w tym przypadku czego konkretnie może dotyczyć? jest co do tego jakiś regulamin może?

Proszący o opinie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Dzień dobry. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku Grafik? Słyszałem wiele różnych opinii. Będę wdzięczny za bardziej szczegółowe informacje. Dziękuję.

Stefan

Grażyna
@Stefan

Prawda. Ciągle tylko obiecują premie i podwyżki a tak naprawdę nie ma co liczyć na nic w tej firmie. Przykre bo firma ma potencjał, ale to w jaki sposób traktuje pracowników to przechodzi ludzkie pojęcie.

@Stefan

Dodatkowo wymagań i obowiązków coraz wiecej a wynagrodzenie stoi w miejscu.

Kamil

obecny pracownik

Mam pytanie . czy byly podwyzki? bo wyplata taka sama jak miesiac temu

Nina
@obecny pracownik

Obowiązków więcej a podwyżek brak.

@Nina

O jakich stanowiskach piszecie teraz względem większej liczby obowiązków? i przede wszystkim o jakich jest mowa, jakie dołożono? Ciekawi mnie czemu na ich podstawie nie wskazujecie ich jako argument do podwyżki

Xxx

Nowe rządy za jeden błąd zabierana jest cała premia a popełnienie już 3 błędów moze doprowadzić do zwolnienia pracownika chyba czas zatrudnić roboty a nie ludzi , to się nazywa (usunięte przez administratora) , jakoś w umowie nie jest to zapisane , czas rozdawać na piśmie wasze wytyczne których jest całe mnóstwo a to tylko jeden z wielu panuje tu całkowite bezprawie , a ludzie mają jak najwięcej robic sztuk i nic się nie odzywać

Ola
@Xxx

Wymagają a dodatków zero.. Najlepiej aby pracowali specjaliści za mniej niż najniższa..

niezastąpiony pracownik

Były jakieś podwyżki? Bo na moim kwitki nic się nie wydarzyło

@niezastąpiony pracownik

Tylko, że gdyby miały być faktycznie jakieś podwyżki to nie dostalibyście przed tym jakiejś informacji? tak poza tym nie trzeba byłoby podpisać aneksu czy coś? Dali teraz jakiekolwiek?

Obcy

Dochodzą mnie słuchy, że Pan kierownik MGL odchodzi do konkurcji, skąd Pan koordynador poczuł żagle i czuje się jakby objął stanowisko dyrektora (spokój i swoboda). Pracował za początków kierownika, gdzie nie mogę wyrazić się negatywnie na jego prace, zaś koordynator od samego początku wypadł negatywnie i wciąż próbuje się wywyższać. Gdyby tak naprawdę ktoś się przyjrzał pracy koordynatora to on powinien pracować na 1/4 etatu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości pracownikom Anwisu

Ciekawy
@Obcy

A jak nowy kierownik?

Bazia
@Ciekawy

Masz na myśli nowego dyrektora produkcji? Jaka firma taki dyrektor

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego? Taka oferta mi się pokazała teraz a nie widzę byście o niej cos tu ostatnio pisali. Omówicie wiec warunki na dziale w którym się pracuje? zastanawiam się czemu pracy nie można wykonywać hybrydowo? Nawet jeden dzień w tygodniu nie może zostać do tego wydzielony? Jak wygląda praca przez cały dzień?

Może to już sprawy prywatne skoro nie udziela odpowiedzi? Z HRem tutaj w razie czego można czasami jakoś elastycznie dogadać? Idą ludziom na rękę? I co z przełożonymi? Myślę już nawet o wcześniejszym wyjściu z pracy, jak potem taka godzinę lub dwie można nadrobić?

Plisy
@Nikita

Napisałaś między innymi że sobota była , a ty pracujesz ponoć na plisach zkąd te wiadomości ze gdzieś tam była sobota?Zwykły pracownik nie wie o takich rzeczach

@Plisy

Naprawdę.... zkąd.... To już Ci mówię. W pracy rozmawia się o na różne tematy. :-)

pracownicy plis
@Nikita

to ty mozesz rozmawiac w pracy?!!!nie widac zeby ktos rozmawial a ty rozmawiasz? a nas twoj mistrz guru od lat goni i wyciaga konsekwencje za gadanie. , nie zauwazylas ze praca na plisach to ciongly nieustanny stres i popendzanie ludzi i bezustanne dlugie zebrania na ktorych słychac prawie same bluzgi i pogarda do ludzi?co sie oczywiscie nie wiaze z wydajnosciom? ,. po takim zebraniu kazdy ma dosc wszystkiego , nie tylko pracy i nerwy niesie do domu a w domu dzieci i rodzina ,na tym dziale juz nic nie wolno atmosfera jest bliska zero a ty sobie mozesz rozmawiac??? ,nie uwazasz ze to dziwne? jedyne co pewnie teraz bedxiesz miala do powiedzenia to to ze przesadzam ,. juz my cie znamy

Damian
@Nikita

Twoje wpisy wcale są niepotrzebne przewijasz cały czas to samo i na dodatek piszesz o plisach gdzie nikogo to nie obchodzi, a jak nie masz o czym pisać to milkniesz lub wymyślasz tematy z tzw (usunięte przez administratora) . Zdrowych wesołych świąt Anwisiaki????

@Damian

Dla niektórych coś co nie ma kompletnego znaczenia, może mieć ogromne dla kogoś innego.

Weronika
@Nikita

To tak z ciekawości odnośnie Twojego podejścia tutaj do sprawy, to jak podsumowałabyś te dwa ostatnie miesiące odkąd ten wpis został opublikowany? Ile zdążyło się zmienić i w jaki sposób jeśli o warunki zatrudnienia chodzi?

@Weronika

Każdy szuka dziury w całym, wystarczy lubić to to się robi.

Nikita

Pracuj szybciej i więcej to nie będziesz musiała na nadgodziny zostać.Hehhe

Damian
@Nikita

Musiała? A od kiedy są nadgodziny? Chyba nie jesteś w temacie.

Weronika
@Damian

Kompletnie nie ma? No ja w temacie to faktycznie jeszcze nie jestem. Widziałam w jednym z wątków, że niską stawkę dla IT przytaczali... To jak tutaj sobie dorobić?

Aaaa
@Nikita

Podobno na hali macie nieraz i 13 stopni wszyscy marzną i boicie się odezwać dlaczego ????

Aaa

Będą odchodzili bo to co się tutaj dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Więcej wymagań niż to wszystko warte. Wymyślne cele premiowe, których pracownicy nie są w stanie zrealizować. Anwis zdecydowanie na NIE.

Ok

Zadowoleni jesteście z dodatków?

Alex
@Ok

A wprowadzono teraz jakieś nowe, że pytasz? Starsze mniej więcej kojarzę z ofert, są w zasadzie opisane w postaci benefitów w aktualnych ofertach. Na każdym stanowisku jest to samo? ja akurat patrzę na specjalistę ds. systemów IT

M.....

Pracowałam w tej firmie.Jest fajny klimat jeżeli chodzi o pewne działy.Wspominam ten zakład bardzo miło, polecam.

Ewela
@M.....

Masz cos więcej pozytywnego do napisania o tych „pewnych działach”? chce sprawdzić czy to te do których docelowo chce aplikować. Złego zdania o innych natomiast nie masz? Raczej są naturalne?

M.....
@Ewela

Kobieto.....ty spać nie możesz ????. Pracowałam na plisach.Fajny dział, ludzie przyjemni choć oczywiście nie wszyscy bo tak kolorowo to nie ma nigdzie, zawsze znajdzie się jakaś żmija. Przełożony porządny człowiek z dużym pokładem empatii. Co do innych działów moje zdanie jest neutralne.

@M.....

Zdanie co do innych działów jest neutralne, bo w sumie masz z nimi jakaś większa styczność czy właśnie nie? co z jakimś poziomem większego zintegrowania? Święta na przykład teraz już prawie są, jak się je tu obchodzi? Robi się cokolwiek?

do Nikity

Na plisach miała być wigilia i jej nie będzie. , dlaczego? wiesz coś na temat?

do Nikity

Co ma inflacja do spotkania wigilijnego pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 216, z czego 32 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.

ANWIS Sp. z o.o.