Ingremio-Peszel Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Bolesław

Opinie o Ingremio-Peszel Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

wojtek

pracuje tu od 3 miesiecy i naprawde nie narzekam stawka bardzo dobra soboty platne dodatkowo nie obowiazkowe rozumiem praca niekiedy jest ciezka ale atmosfera jest bardzo dobra moze opinie sa sprzed kilku lat ale teraz jest naprawde dobrze

Nick

sa jeszcze przyjecia ? za ile godzin taka wypłata ?

HENIO

Pierwsza wypłata i 2,5tys to źle? Watpie. Czasy się zmieniły również i zaklad. Polecam.

operatorek

Dzięki. Nie wygląda to źle

operatorka

brygadzisci na magazynie zarabiają po 6 tysiecy to operator wytłaczarki zarobi 3-4

Operatorek

Ile zarabiają ustawiacze wytłaczarek do rurek korugowanych i gladkich

jach

Pracuję w tej firmie kilka lat i wiem jedno, że jak ktoś chce tu zarobić to zarobi. Niektórzy mają wielkie oczekiwania ale nic nie umieją. Ledwo skończą szkołę i myślą, że każdy ich od razu przyjmie do roboty i da kupę kasy.

Nick

Podwyżki były ostatnio. Roznie to kapnelo ale niektórym poszło do gory

Operatorek

Ile zarabiają ustawiacze wytłaczarek do rurek korugowanych i gladkich

nick

nie polecam !!! pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i głównym celem szefostwa jest montowanie kamery obok kamery (na samej jadalni są dwie). Szef woli zamontować dziennie jedną lub dwie kamery niż dać pracownikowi podwyżkę. 6 zł to początkowa stawka, a umowę o pracę dostaje się po ponad roku (ja się jej nie doczekałem), więc jak jesteś młody i mądry omijaj tą firmę z daleka !

Ali

Bez żadnej umowy stawka jaką proponują to całe 6 zł. Nie polecam tego zakładu.

t

Odradzam . Jeden wielki syf .

A

Gdyby było tak źle z kasą to automat z żarciem by wyłączyli po tygodniu, a po wypłacie potrafi się ustawiać kolejka. Poza tym połowa tu to znajomi, jakbym był niezadowolony to bym kumplom odradzał a nie ich jeszcze ściągał. Cudów z wypłatą nie ma, ale jak ktoś pisze, że jest obóz to mało w życiu widział

Ktoś

Stawka 5,5 na godzine, pierwszy rok bez umowy. więcej pisać chyba nie trzeba

Grzejnik

Jak znajdzie literki na klawiaturze to znajdzie i forum, musi jeszcze trochę poćwiczyć pisanie :-)))))

Luzek

:) gratuluję:) Który Pan? To mu powiem:) (wątpię, żeby czytał to forum...:))) Pozdrawiam.

grzejnik

Pewien Pan z magazynu powinien zainwestować w cukierki tic taci- koszt całkowity to 1.00 PLN, mogę pożyczyć- stać mnie. buziaczki, skunks

Luzek

Mnie nikt nie pytał o wiarę. Od kilku lat pracuję (usunięte przez administratora) Wręcz przeciwnie. Atmosfera ok. To prawda, że niektórzy są odsyłani do domu po pierwszych 2 miesiącach- Ingremio ich nie potrzebuje, a oni gdzie indziej na pewno będą mieli lepiej. Pozdrawiam.

ktoś

Ingremio to najgorszy syf na świecie pracownik jest tam wyzyskiwany na maksa . najgorszy zakład pracy.ludzie pracują po rok czasu bez umów a stawka godzinna to aż całe 5 zł za godzinę. jak ktoś chce trafić do obozu pracy to ingremio zaprasza ale pamiętajcie musicie być katolikami bo rozmowa kwalifikacyjna zaczyna sie od słów czy chodzi pan do kościoła i czy jest pan katolikiem mógł bym tak bez końca wymieniać ale szkoda czasu na to

Janet

W cale nie jest źle. Pracuje w Ingremio od roku, zarobić się da, z tego co wiem to najlepiej w okolicy, praca nie jest ciężka, a na niektórych stanowiskach nawet przyjemna. Negatywne opinie na temat tej firmy, pochodzą głównie od osób, które nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego z jakąkolwiek pracą. Pozdrawiam.

MIke

To prawda co piszecie. Pytaja o wszystko o kosciol, o rodzine itd szkoda ze o nr ..... nie zapytaja ;-) . Takze lipa.

student

No to wesoło. A składałem tam podanie. Naprawdę tak źle? Możecie coś więcej napisać bo się wacham.

co co co

nikt nie zagląda.a wiecie dlaczego , bo przy stawce 5.50 nikogo nie stać na komputer pc żeby mieć dodatkowo internet i żeby za pomocą tych dobrodziejst napisać opinię. Negatywna , bo tylko taka tutaj jest na miejscu, zapytano mnie czy chodzę do kościoła kiedy byłem na rozmowie.. To już pomyślałem że ciekawa praca, bo po spowiedzi można dostać rozgrzeszenie tak około 1150 pln , zależy ile godzin i sobót było. Nie da się tam pracować, szkoda czasu , życia i nóg.

Mis1

Nie polecam prace w tym absurdalnym chorym zakładzie , gdzie najważniejsze jest kablowanie pracownikow, jezeli szukasz pracy za 5.5/h to zapraszam moich wszystkich wrogow. Mobbing i wyścig szczurów - to właśnie jest praca w tej firmie. Totalny wyzysk, obóz koszmar Beznadziejna kadra zarządzająca A, i jeszcze jedno. Ciągłe poszukiwanie za co cię ukarać.. Młode osoby sa zatrudniane na wakacje , obiecuja im umowy na 2 lata i po 3 miesiach wysyku zwalniaja..

Zostaw opinię o Ingremio-Peszel Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Bolesław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ingremio-Peszel Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych