Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Pola

Dzień dobry, Widziałam ogłoszenie na stanowisko KIEROWNIK działu product development management, czy może mi ktoś podać widełki wynagrodzenia?

Konkret

Witam, czy mógłby ktoś w końcu odpowiedzieć na pytania ludzi którzy chcą podjąć pracę w firmie Anwis? Atmosfera już jest znana po obecnych komentarzach i naprawdę nie zachęca, jednak fajnie by było trochę konkretów więc: Jakie zarobki na produkcji i w magazynie? Jakie godziny pracy? Ile zmian? Czy są nocki? Wypłata do którego dnia m-ca? Czy są nadgodziny? Czy płatne? Czy odbiór? Z góry dzięki.

Szef wszystkich szefów
@Konkret

(usunięte przez administratora) nie robota omijaj szerokim łukiem pensja najniższa w całym Włocławku, 3 zmiany pod stałym nadzorem kamer i brygadzistow, jak zostaniesz na nadgodzinach to ci zamówią pizze i do wypłaty dodadzą tyle żebyś miał na skrzynkę harniasia, wypłata (a raczej zapomoga) do 10 i czasem wpadnie ci premia jakoś do 18 w wysokości od 2zl do 70zl ale to rzadko. Takze serdecznie odradzam

Exspert
@Konkret

Najlepiej abyś trafił na plisy tam przychodzisz do pracy kiedy ci Mistrz każe bo jak niema pracy to jak będziesz miał urlop to każe ci go wykorzystać. A jeszcze jedno może być tak że o 13:00 Idąc na 14:00 dowiesz się że dziś masz wolne.Nie zaczynaj z paniami które donoszą bo mają układy czyli chyba sam sobie odpowiedź.

Blue
@Konkret

Anwis to nie tylko plisy, a kamery i nadzór(np.brygadziści) w tak dużej firmie to norma. Nadgodziny płatne, premia uzależniona od obrotu i reklamacji. W zeszłym roku było słabo z premią bo i reklamacji było multum. Gdy już była to wahała się od 1%(listopad) do maks 14%(?), czyli przy najniższej krajowej 21zł za listopad(kolega wyżej ma chyba problem z liczeniem, chyba że zarabia 200zł miesięcznie, no to wtedy rzeczywiście dostał 2zł premii). Zmiany? Tu wszystko zależy od działu, można trafić, że chodzi się tylko na rano, ale można też mieć 3zmiany. Wypłata - najgorzej jest przy akordzie, tutaj najniższa krajowa to norma przy miesiącach gdzie jest mało dni roboczych, ale jak ktoś się 'wyrobi/ma dryg' do składania sztuk to spokojnie powyżej 2700(i nie, to nie dotyczy tylko tych co się podlizują), stanowiska gdzie nie ma akordu - od 2500 wzwyż- oczywiście mowa o pracownikach produkcji. Z tego co wiem to pracownicy spoza procesu produkcji mają stałą pensje, i tak jak wszędzie zależy ona od stażu, doświadczenia i zajmowanego stanowiska. Co do atmosfery to mamy taką jaką sami sobie tworzymy, zamiast skupiać się na pracy to skupiamy się na tym jak komuś dokopać, tacy ludzie są najgorsi. Ale i w Anwisie da się pracować w miłej atmosferze, wystarczy chcieć i być dobrym człowiekiem. Do osób, które chcą podjąć tutaj prace - spróbujcie i przekonajcie się na własnej skórze bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że w internecie wszystko jest wyolbrzymione i rzeczywistość jest często naginana do narracji, która odpowiada osobie piszącej komentarz.

Xxx
@Exspert

To prawda

Najlepsze
@Exspert

donoszą same na siebie,,,,,,

@Blue

Jakie premie.. takich nie ma sa zablowane na czas nieokreślony nawet powiem tyle ze maja socjal grudniowy zmniejszyć to wtedy będzie ciekawie

Master .

Socjal będzie ale wiadomo , dla przyjaciół ze wschodu . Reszta tutejszych ma siedzieć cicho, bez pieniędzy, bez ciepła , bez węgla , gazu . Masz nie mieć niczego i masz być z tego zadowolony. NWO w pełnym wymiarze.

Delikatnie pisząc...

Podobno ma być wypłacana specjalna premia 32 lipca. Ma ona zadość uczynić wysokiej inflacji z jaką to borykają się również pracownicy anwisu z głodowymi pensjami. W wielu zakładach pracodawcy starają się złagodzić skutki podwyższając wyplaty, a anwis nawet premii nie wypłaca, bo niby nie ma sprzedaży no i jest wojna na Ukrainie. Ot takie wytłumaczenie, a coraz więcej obiboków z Ukrainy na szczególnych prawach jest przyjmowanych do pracy. Chcesz zobaczyć "pracownika" z Ukrainy podczas "pracy" ? - odwiedź palarnie w godz. od 6:00 do 22:00. Palarnia znajduje się na wprost gabinetu p. dyrektora. Takie kuriozum....;-)

Premia
@Delikatnie pisząc...

Premia? Jak niedługo zniknie współczynnik i zmienią reguły obliczania wypłaty, to dopiero się wszyscy zdziwią jak na kwitku będzie stówa albo i dwie mniej : )

to było do przewidzenia...
@Delikatnie pisząc...

"niezwykle przebiegli" bukmacherzy anwisu zrobili wszystko, aby wycisnąć z plebsu na dole jakieś pieniądze, bo przecież sobie nie ujmą, bo niby z jakiej racji "góra" obłożona kawami, sokami, klimatyzacją miałaby sobie coś uszczknąć ? Nawet nie zejdą na dół poczuć w jakich warunkach temperaturowych obecnie pracuje plebs, dzięki któremu mają pełne portfele.

Policzmy
@Premia

Średnio 150 PLN od pracownika pomnożone przez ok. 600 osób daje na m/c 90 000 PLN. Jest na premie dla "góry" ? Jest.

Monster
@Policzmy

góra nie może być zagrożona przecież

Automat

Jak teraz płacą Nowym pracownikom ? Dalej jakies grosze czy coś się poprawiło?

grosze
@Automat

Najniższa + akord czyli grosze

@grosze

To na jakim stanowisku tak?

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Nikita

Pozdrawiam serdecznie Panią, którą dodała ten wpis i zalecam doedukować się w nazewnictwie stanowisk :) Plis nie „plisów” moja droga, a dodając taki post udowadniasz jaką gwiazdą Ty jesteś i jak bardzo jesteś przykładową osobą przyczyniającą się do wyniszczania anwisu. Nie potrafisz rozwiązać problemu wprost, jedynie dodajesz idiotyczne wpisy próbując zabłysnąć. Nie wyszło Ci, nie jesteś lepsza od innych. Zamiast siać ferment, rozwiąż swoje problemy personalnie. Miłego wieczoru!;-d

Czy pracownicy w ANWIS Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Przyjaciel

Tak jest super wszyscy są życzliwi i przyjacielscy

@Przyjaciel

Ale w każdym dziale czy tylko w tym, w którym pracujesz? :)

Magda

Pracownicy Anwisu są okropni przedewszystkim na plisach, chciałyby rządzić przełożonym,zwłaszcza Panie z pakowania(gwiazdy plisów)

@Magda

Nie pogrążaj się do reszty ;-)

Zainteresowanie

Może w końcu ktoś zauważy romanse w łazienkach a nie tylko skupi się na tym kto co źle robi...przykre jest to że w godz pracy wychodza sobie dla przyjemności osoby które mają rodziny ANWIS TO (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) brak osoby która zrobi porządek szkoda dobrych pracowitych ludzi którzy tam nie pracują KAMIL przestań zdradzać ze starszymi.....

Agata
@Zainteresowanie

Hm a czy to naprawdę ma wpływ na Twoja prace prywatne sprawy ludzi? :) byś lepiej napisał jak stawka bo ciężkie czasy

Nikita

Witam wszystkich tych, którzy nie mogli doczekać się nowego wpisu Nikity oraz tych którzy organizują długie burze mózgów próbując zgadnąć moją tożsamość. Kochani, nawet się nie zbliżyliście :). Białe jest białe, a czarne jest czarne. Fałsz pojawia się również wśród zwykłych pracowników produkcji, to chyba najbardziej kuleje w anwisie - prawdomówność i szczerość. Najgorsze jest jednak, że często wierność jest zbywana i traktowana nienależycie.

Dzień dobry

Nikogo nie obchodzisz, pozdrawiamy

KRISTI

A jak tam na roletach ?

Damian
@KRISTI

Bardzo dobrze spokój cisza i miła atmosfera.

Ant.ek
@Damian

Atmosfera ?!!! Ha ha ha

@Ant.ek

Kiedyś tam pracowałam to było całkiem normalnie. Teraz już mnie nie ma jakieś 7 lat więc nie wiem jak może być.z tego co tu wyczytuje to głównie wypowiadają się osoby pracujące na żaluzjach lub plisach.to chyba oznacza że tam są większe problemy niż na roletach. Pozdrawiam wszystkich

@Sandra

To ciekawe czy finansowo też jest dobrze w tym dziale?

@Gabriela

Na pewno więcej niż jak ja pracowałam i jest dodatkowo premia z tego co tu czytam za moich czasów nie było.

atmosfera

mały podp

Agnieszka

Nie jest dobra ? Opowiedz coś o niej więcej

Nikita

Praca w anwisie to dla mnie wielka przyjemość, mogę śmiało powiedzieć że lubię to co robię, pojawiła się przyjemna premia, jednak co z tego jeśli kosztowała ona tyle nerw. Szwankuje dalej zarządzanie ludźmi i kontrolowanie ich zachowań. Pracownicy dalej robią sobie pod górkę, a wyżsi mają to w poważaniu. Czy ta praca jest warta tyle nerw? W tym momencie jeszcze tak, co będzie dalej - zobaczymy.

@Nikita

Gdzie tak się dzieje to niemożliwe? Czytam te wasze komentarze i nie widzę żeby ktokolwiek robił sobie pod górkę. Nikita jesteś przewrażliwiona weź tabletkę.

@Sandra

Czyli według Ciebie atmosfera jest dobra? Może to zależy od działu? Gdzie Twoim zdaniem jest fajna ekipa?

@Anna

Ciężko mi odpowiedzieć na twoje pytanie bo teraz trochę z tego co słyszałam się po zmieniało.jak już pisałam jestem była pracownica od kilku lat tylko słyszę od bliskich co tam się dzieje dobrego i złego

@Sandra

W takich dużych zakładach to nie dziw, że i dobre i złe rzeczy się dzieją. A za Twoich czasów też było tak w kratkę?

Nkc

Nie polecam pracy w tej firmie. Wymagania kosmiczne a pensja co kot napłakał. Premia śmiech na sali a najchętniej by zabrali. Możesz się starać a i tak cykają fotki aby upierniczyć.

premia

Można w tym miesiącu liczyć na jakieś 20 zł czy znowu lipa i nic nie sprzedaliśmy?

Deweloper

Nikita no widać że ty jesteś z wnętrza firmy może zamiast pisać spotkaj się na żywo z zainteresowanymi plus mistrz i ktoś nadnim

@Deweloper

Powiedz mi teraz po co miałabym to robić? Nigdy się nie ujawnię. Nie rozumiem też po co z mistrzem i kimś nad nim?

Nikita

Myślisz że jak napiszesz coś takiego to coś to da.... No powiem Ci... Nie.... Co do rozmowy z mistrzem i kimś nad nim? Mistrza bardzo cenię i szanuje ale nigdy nie pójdę do niego i nie powiem kim jestem.

GOŚĆ

Witam o co pytają na rozmowe kwalifikacyjnej ?

morgan freeman
@GOŚĆ

o to czy jesteś gotowy poświęcić życie dla 2.5 tys zł

Bixente lizarazu
@GOŚĆ

O to czy za 2.5 klocka do ręki jesteś w stanie cały dzień nie palić szlug, wszystkim lizać (usunięte przez administratora) walić z ucha do majstra albo kierasa i robić ponad normę. Jeśli tak to cie przyjmą bez żadnych kwalifikacji możesz być spokojny. Gdyby zadali ci jakieś pytanie typu 'ile to jest 2 plus 2' odpowiedz źle wtedy będziesz miał większe szanse na podwyżki bo w tej firmie tylko typy po podstawówce nie umiejący napisać poprawnie 'żaluzja' są doceniani.

Biały1

Praca w Anwis to gra nie warta świeczki. Robisz tam wszystko a guzik za to dostajesz. Brak premi raczej zniechęca do kontynuowania kariery w tej firmie. Jedyny plus to atmosfera

@Biały1

Zarobki są spoko.

Mariusz
@Nikita

Spoko to znaczy ile? Bo wiadomo że dla każdego to znaczy coś innego. 3-4 tysiące netto wyciągnę?

Gabriel batistuta
@Mariusz

2,5 klocka przy dobrych wiatrach z premiami. Nie ma znaczenia czy robisz miesiąc czy 2 lata stawka cały czas taka sama może Ci podniosą o 60zl netto po 2 latach. Anwis wybierz tylko jak już nie masz nic innego dostępnego chociaż chyba lepiej jest siedzieć na bidzie od państwa niż dostawać tą zapomogę anwisowska (usunięte przez administratora) Tfu na tą firmę

góra

premii nie bedzie, bo jest wojna Takie tłumaczenie tym razem mamy

@góra

Czasami wychodzi ze mnie taka trochę ulicznica..... Kto wie? .....Może właśnie chodzi żeby nikt się nie domyślał kim jestem.

pozytyw
@Nikita

każdy się domyśla już od dawna

Paulina
@góra

a za co ta premia miała być? a na święta coś wpadnie? bo chciałam się do was zatrudnić :)

Bobo
@Paulina

Prędzej Tu wpadniesz ze swoim chłopem niż premii się doczekasz :)

@pozytyw

Właśnie... domyśla ;-)

Nikita

Pojawiam się znowu żeby skwasić pare min i zepsuć pare humorów, tradycji musi stać się zadość. Anwis, tak samo jak Nikita ;), potrafi zaskakiwać i nie pozostawia wszystkich próśb i gróźb bez odzewu. Pare osób było posądzane o pozostawianie spraw samych sobie, bez nadzoru. Na całe szczęście, zmieniło się to. Na aprobatę zasługuje mistrz plis, świetny przewodnik pracy który wie jak pokierować ludźmi żeby było dobrze. Konsekwentnie dąży do jak najlepszych rezultatów i nie pozostaje to bez wyników. Idealnie dopasowany człowiek. Podobnie z nowym kierownikiem, z początku traktowany z dystansem pokazuje, że zna się na swoim fachu decyzjami. Anwis potrafi jeszcze miło zaskoczyć i firma pomimo gorszych momentów to dalej świetne miejsce pracy, a takich już wkrótce może brakować, szanujcie więc swoje zakłady.

Iza
@Nikita

Co Ty (usunięte przez administratora) czlowieku piszesz? Zaplacili Ci za to zebys tak się zachwycal mistrzem na plisach? Prawda jest zupelnie inna, od lat jestesmy krotko trzymani za leb i traktiwani jak (usunięte przez administratora) ale Ty jestes za cienki Bolek zeby to zrozumiec. Potrzymaj jeszcze palec w (usunięte przez administratora) to zrozumiesz

Szkoda czasu
@Nikita

Daj już spokój nawet tutaj musisz włazić w D? W pracy ci już nie wystarcza? :)

@Iza

Zachwycała jak już ;-)

Alex
@Nikita

Przewodnik ha ha ha, idealnie dopasowany człowiek ha ha ha, napisz jeszcze mentor i wzór do naśladowania

@Alex

Wzór do naśladowania jak najbardziej. Posiada ogromną wiedzę. Bardzo dobry przełożony. Weź z niego przykład.

@Nikita

Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę

Jacula to Jacula ????

Dociekliwa
@Nikita

Mama do ciebie 2 pytania dotyczące twojego komentarza. 1. Jak to jest że mistrz "konsekwentnie dąży do jak najlepszych rezultatów i nie pozostaje to bez wyników", a premii nie ma ? Na chłopski rozum - wyniki = premia. 2. Pisałaś kiedyś i nadal upierasz się przy tym, iż jesteś "normalną" pracownicą plis, a wiesz tak dużo o kierowniku, którego pracownicy działu widzą (jak dobrze pójdzie) raz w tygodniu, bo przeleci się przez dział "dzień dobry" i go nie ma ? a ty opisujesz go jako wielkiego fachowca, skąd ty tyle o nim wiesz podrzędna pracownico ?

@Dociekliwa

Dociekliwa koleżanko, jak sama się nazwałaś. Jeśli rzeczywiście byłabyś tak dociekliwa, również sama odpowiedziałabyś na własne pytania. Mistrz dąży do najlepszych wyników w zakresach które są w jego zasięgu. Chodzi o kierowanie działem, atmosferą. Premia to wyniki pracowników, nie mistrzów. Jeśli chodzi o kierownika, prowadzi on rozmowy z produkcją jeśli o taką się poprosi. Wtedy nadarza się okazja na poznanie jego intencji i podejścia. Najprościej jest stanąć z boku i skupić się na „dzień dobry”, niż wyjść i porozmawiać żeby potem nie pisać właśnie takich bzdur jak ty :). Pozdrawiam serdecznie i życzę szerszego wejrzenia na sprawy.

Mi ja

dama sobie koleżanko przeczysz

Tak jest nie tylko w Lidlu

Ile można zarobić w Lidlu? Od marca 2022 r. pracownicy sklepów będą zarabiać od 3750 zł brutto do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy można liczyć na podwyżkę do poziomu – 3850 zł brutto do 4800 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto. W przypadku pensji załogi magazynów, po podwyżkach wyniesie ona od 4350 zł brutto do 4750 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy wzrośnie do poziomu – 4550 zł brutto do 5000 zł brutto. Po dwóch latach zatrudnienia wyniesie od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto, a po trzech latach pracy od 5100 zł brutto do 5500 zł brutto. --------------- Pracownicy Anwisu nawet przy nadgodzinach nie są w stanie zbliżyć się do sum płac w Lidlu !!!! ANWISIE CO TY NA TO ????!!!!!

Proletariusz
@Tak jest nie tylko w Lidlu

Pozostaje zautomatyzować schematy produkcyjne i wypierdzielić połowę produkcji. Ci znajdą pracę w idealnym Lidlu lub LPP. Atmosfera się oczyści...

@Proletariusz

Proszę Cię.... Tu wystarczy ktoś kto ma jaja i nie trzeba wypierdalać połowy produkcji a i atmosfera się oczyści.....

Pozytyw
@Nikita

i znowu zachowujesz sie jak ulicznica

@Pozytyw

Ty natomiast jak (usunięte przez administratora) człowiek prymitywny, zachowujący się w sposób niekulturalny.

Iza
@Tak jest nie tylko w Lidlu

Niech sobie zarzad to przeczyta. Wstyd! Firma! Lider i potega na rynku, www. żal.pl

Pozytyw
@Nikita

ty natomiast błysnęłaś pełna kulturą "nie trzeba (usunięte przez administratora) połowy produkcji..." To jest dopiero kultura godna pracownicy anwisowskiej, ale to pewnie nie ty, tylko jak zwykle w takich sytuacjach ktoś się podszył.. jak ulicznica ..

@Pozytyw

Drogi „Pozytywie”, jak możesz pisać o podszywaniu skoro sam właśnie to robisz. Hipokryzja jest stanowczo gorsza niż brak kultury, o którym tak dużo krzyczysz. Jeśli wytykasz komuś wady i błędy warto nie popełniać w tej samej wypowiedzi takich gaf. Rozwagi na przyszłość dla ciebie. ????

Premia vs Ochłapy

Czy będzie w końcu jakaś premia, czy znowu jakieś żenujące ochłapy ? Za ochłapy dziękujemy !!

he
@Premia vs Ochłapy

No z 10 zł może będzie. Kto wie może i 20?

wyplata

wyplata w tym miesiacu , w sensie " zapomoga" to ponizej pasa, to jest smieszne... tragedia, wyliczaja juz jak chca

Wypłata
@wyplata

Ile dostałeś?

@wyplata

Ciesz się że masz pracę.

Żorż
@Nikita

Ciesz się że głupota nie lata...

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 215, z czego 31 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.