Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Cześć, Co się dzieje że w krótkim czasie zmienia się kierownik magazynu i kierownik utrzymania ruchu ?

Inżynier IT

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku specjalista ds. Systemów IT?

Informatyk gienek
@Inżynier IT

2500 do ręki na start, po 3 miesiącach 2600

@Informatyk gienek

I po kolejnych trzech znowu tak cyklicznie sobie to rośnie? Ile po roku stażu będzie można już tak normalnie wyciągać? Za jakie konkretnie obowiązki tutaj w firmie tyle płacą?

@Informatyk gienek

A tak całkiem poważnie to na jakie pieniądze można liczyć na początek w dziale IT?

Czy ktoś aplikował na specjalistę do reklamacji, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy jest test językowy? Na jaką pensję można liczyć? Jaka atmosfera w pracy?

wilhelm

jak tam ile jałmużny wpadło?

13lat 2970
@wilhelm

nie ważne ile wpadło, najważniejsze jest to że żaden zakład nie jest tak skąpy jak anwis, żaden...

@13lat 2970

Jest skąpy dla szeregowych pracowników. Dla dyrektorów jest hojny.

@Andrzej

jaką tu w sumie tak konkretniej macie strukturę skoro tak rozwarstwiasz? szeregowi i już dyrekcja czy jeszcze jakieś stopnie można dorzucić? o awansie nie ma mowy?

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
stressss

Niewiele brakowało a chyba jeden z niewielu najbardziej zangarzowanych pracownikow seniorow zle by skonczyl po rozmowie tak zwanej wydajnosciowej z przelozonym i który to finalnie i tak nie dotrwał do fajrantu . Pracownicy boją sie i są zastraszeni tym co teraz się dzieje , to ciagłe popędzanie ,stanie nad nimi w czasie pracy , brakuje tylko bata!!!Czy szanowna góra wie co się dzieje na dole? Na żadnym dziale w anwisie nie są stosowane jakieś karty wydajnosciowe ,na żadnym dziale.Stwożone karty zabierają pracownikom czas ,koncentrację i co za tym idzie tak ważne skupienie sie na pracy . Brakuje miejsca na wydajnosc jak pracownik zajęty jest niepotrzebna papierologią .Wzywanie na dywanik do przełozonego sieje postrach wsrod pracownikow , wystepuje panika i poczucie winy ze jestesmy wciaz niedoskonali i niegodni zeby tu pracować .Jedna firma ,a tak wiele nas dzieli jesli chodzi o inne hale i atmosfere pracy .Morale pracownikow bardzo się zanirzyły .Anwis plisy niczym gułag jak ktoś słusznie powiedział .Dajcie nam spokojnie pracowac!!!Co się musi stać ,żeby pochamować chore ambicje jednego człowieka? co stać się musi? a może Nikita odniesiesz się? może ubierzesz w piękną szatę słówka i odniesiesz się do zaistniałej sytuacji i do tego co od początku tygodnia dzieje się na plisach , broniąc zapewne słuszne poczynania twojego guru przełożonego? bardzo ciekawi jestesmy jakie jest twoje stanowisko jako wieloletniej tu na tym forum matki mentorki w każdym temacie . Stres jest największym sprzymierzencem wielu bardzo groźnych chorób , czy o tym nikt na gorze nie słyszał?! Co stać się musi? co sie musi stać?

@stressss

Weźcie się za robotę zamiast za ploty.

plisy
@Inna hala

To są ploty??? Przecież mnóstwo ludzi to słyszało i widziało, no i kamery są jeszcze. Tak że to fakty, a nie ploty dla ciebie niestety...

@plisy

A ty myślisz że gdzie indziej to cie będą tylko chwalić i premie walić. Ogarnij się.

plisy
@Inna hala

pod sufitem to ty masz zdecydowanie nie równo, post jest o traktowaniu ludzi, a ty że szumią wierzby w Wietnamie... przyfiluj na punktualkę lepiej, którą ci kurant odbeknie nietrybie

Plisy

no jak kto napisał? plisy napisał

wstydem powieje

we wtorek ty ex aequo Nikita będziecie ujawnieni będzie je działo :)

@stressss

Nikita już nic nie napiszę na forum bo już nie pracuje, chyba że ma wtyki i kontakty w byłej Pracy

załoga
@Anwisowiec

Skoro tak piszesz to powiedz kto to jest/byl ,przeciez teraz to już znaczenia nie ma.Chyba nie masz z tu problemu?

@wstydem powieje

Nie mogę się doczekać.

@Anwisowiec

To ja już nie pracuje? Od kiedy jeśli można wiedzieć?Kurcze to nawet nie wiedziałam.

@Nikita

Dobra pracujesz nie pracujesz czekamy na Twoją opinię na temat ostatnich wydarzeń na Plisach

@Anwisowiec

Koleżanka niech się weźmie do pracy i nie szuka problemu tam gdzie go nie ma, a jeśli jest jej tak ciężko, to nikt łańcuchem jej nie przykuł.

Nikita

Żałosne jest to podszywanie się.

Tylko nie koleżanka

S
@stressss

Chciałem napisać, że jakiś czas temu odszedłem z Anwis, znalazłem nową pracę i jest lepiej niż w Anwisie :) tu roboty było dużo, a płacili mało. Tak tylko piszę do wszystkich którzy zastanawiają się, czy warto szukać nowej pracy: jasne że warto! Trzeba tylko trochę szczęścia i cierpliwości.

@S

to w tej nowej pracy robisz mniej i zarabiasz więcej? a tutaj to na którym stanowisku tyle roboty miałeś i co konkretnie w skład tych zadań wchodziło?

.....
@S

Zawsze warto,to tylko od nas zależy jakiego wyboru dokonany i czego tak naprawdę chcemy. Anwis jest bardzo dobrym zakładem pracy. Takich zakładów jest wiele. Warto się rozwijać.

Milli Vanilli

Bardzo dobry pracodawca. Stabilne warunki zatrudnienia, miła atmosfera pracy, brak nadgodzin, duży pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna.

Przekaz faktyczny

Czy szanowna dyrekcja ma jakiekolwiek rozeznanie co się dziś wydarzyło na terenie (podobno) szanowanej firmy w Europie i na świecie pn. Anwis ? Konkretnie chodzi o wydział żaluzji plisowanych. Jeśli jeszcze nie wie, to ten komentarz powinien poniekąd oświecić szanownych zarządzających i tych odpowiedzialnych, którzy powodują coś co nie powinno mieć miejsca w żadnym zakładzie, w żadnym systemie pracowniczym, na żadnym etapie rozwoju danej działalności. Do rzeczy. Nie tak dawno, bo kilkanaście dni temu niewiele brakowało, a pracownik źle by skończył po rozmowie tzw. "wydajnościowej". Dość szerokim echem w zakładzie odbiło się to wydarzenie, ale zarządzający działem i szanowna "góra" (z tego co widać i słychać) nic sobie nie zrobiła !!!?? Dziś sytuacja sprzed kilkunastu dni się powieliła, tylko że tym razem nie po rozmowach, ale pod wpływem ciągłej, pogłębiającej się i nieustannej presji - stresu na pracownikach. Morale działu spadło prawie do zera, wszyscy o tym mówią. Tym razem trafiło na dobrą pracownicę działu plis, po którą przyjechał zespół ratowniczy karetką pogotowia i w/w zawieziona została do szpitala. Na tą chwilę nie wiadomo o stanie zdrowia pracownicy. Może będzie dobrze....może trochę gorzej.... a może niebezpiecznie źle...a może....no właśnie tego nikt nie wie. Nikt nie wie co się stanie... Przyczynę zabrania pacjentki do szpitala każdy z pracowników, oraz jej bezpośredni przełożeni znają. To nie podlega dyskusji. Igranie z czyimś zdrowiem może skończyć się bardzo źle, a to ma miejsce w dziale żaluzji plisowanych. Zaczyna się robić to "nagminne". SZANOWNA D Y R E K C J O !!! Co się stać musi ?... CO SIĘ MUSI STAĆ ? ... Będą następni ?.. Kwestia czasu.

Nikita

Cała ta dyskusja jest uwłaczająca i chyba nie obrazisz się jeśli napiszę, że nie mam ochoty jej kontynuować. Padło tu wiele oskarżeń w moim kierunku i żadne z nich nie ma racji zaś same argumenty są po prostu denne. Nikita dalej jest wśród pracowników anwisu, oczywiście najłatwiej zrzucić winę na nieobecną już pracownicę i szargać dobre imię kogoś kto z firmą już nie ma doczynienia, jednak mylicie się bardzo. Ktoś napisał, że wpisy już nie będą się pojawiać bo mnie z wami nie ma, takowy pojawił się parę dni temu, dosłownie dwa dni przed twoimi wypocinami. Pierwsze pudło. Skąd wiem, że była sobota? Najdroższa, o tym huczał cały zakład tego samego dnia, jakie bzdury pleciesz, że to wiedza tajemna kierownictwa. Drugie pudło. Wszyscy chyba jednak zgodzimy się, że najbardziej tracisz na wiarygodności jeśli zwrócimy uwagę na twoją ortografię. Jesteś na poziomie dziecka w podstawówce, męczę się czytając twoje wypociny i uwłacza mi dyskusja na takim poziomie intelektualnym. Skończ te aberrację i oszczędź sobie wstydu. Mam nadzieję, iż zrozumiałaś połowę mojego wpisu. Nikita dalej działa.

@Nikita

Nikita jak jest pracownikiem Anwisu ale na pewno nie produkcji a może to facet! W końcu to męskie imię Nikita ( Niezwyciężony)

dział plis
@Nikita

Ważny jest FAKTYCZNY przekaz, a nie błędy ortograficzne. Wszyscy wiemy o co chodzi. Przekaz "stressss" czy "pracownicy plis", do których niestety nie potrafisz się odnieść, ponieważ zawarte są w nich prawdy i fakty, które to mają i miały miejsce. Są one bardzo niewygodne i to jest powód twojego NIE odniesienia się. Zostałaś zaszachowana przez tego właśnie "niedouczonego" pracownika nie znającego podstaw ortografii ;-) W moim i nie tylko moim przekonaniu jesteś lustrzanym odbiciem Mariji Zacharowej, pierwszej kremlowskiej propagandystki, która to manipuluje i przekazuje kłamliwe wiadomości, szkodząc tym samym ludziom swojego kraju, którzy giną przez taką właśnie osobę i krajowi na terenie którego dzieje się tak okropna wojna. Tylko wiesz co ? jest jedna, jedyna różnica między wami, a mianowicie to że ona -Zacharowa jest za swoją "pracę" sowicie wynagradzana i w pewnym sensie ma to dla niej i w ogóle jakiś sens, natomiast ty podobno nie pobierasz żadnej "gaży" za swoje kłamliwe propagowanie. I TO JEST WŁAŚNIE UWŁACZAJĄCE I OBRZYDLIWE Z tWOJEJ STRONY !!!!! Przedstawiasz (nie mając ŻADNEGO pojęcia) to co się dzieje w zakładzie w pięknych barwach, tłamsząc tych, którzy piszą coś nie po twojej myśli. Pracownicy nie są (usunięte przez administratora) i doskonale wiedzą i znają realia panujące we firmie i przynajmniej tu na tym forum mogą coś anonimowo z siebie wyrzucić, bo boją się w inny sposób w obawie o stratę pracy. Jesteś pustym, złym, zakłamanym, zepsutym do cna, prostackim, podłym, nienawistnym, zadufanym w sobie, z zerowym poziomem pokrycia z rzeczywistością i wiedzy wszelakiej, ironizującym z pracowników "człowiekiem" hipokrytą. Nikt już nie wierzy że kobietą niby jesteś, ponieważ żadna kobieta nie zachowuje się tak wulgarnie podłe jak ty. Rzy.ać się chce jak się czyta te twoje gów.a na forum. Na pohybel z tobą zakłamańcu !!!! ти зрозумів, хлопчик ??...

worker
@Nikita

Co ma wiarygodność wspólnego z ortografią ??? Nikt z działu plis nic nie wiedział żeby ostatnio jakieś soboty się pojawiały !!! Dlaczego insynuujesz na siłę że wszyscy o tym wiedzieli ? Kiedy przestaniesz jątrzyć i łgać ? Zacznij od siebie z ortografią. Nie pisze się "te", tylko "tą" jak już i ta twoja interpunkcja....tragedia. Duży szlif potrzebny niestety chłopie.

Patrząc na to z boku.
@dział plis

Nigdy nie publikowałem nic na forum, ale jak tam czytam tę dyskusję to stwierdziłem że z raz udzielić się można. Stresss i podobni mu działają tylko i wyłącznie na szkodę swoją i pracowników. Co zmienią te wpisy? Jak rzeczywiście coś tam miało miejsce to powinno się to załatwiać w środku firmy z dyrekcją czy kierownictwem, a nie na forum, każdy trochę popluje na siebie jadem i tyle. Wystawiacie złą opinię sobie jak i całej firmie (inne działy) jak dla mnie to już jest (usunięte przez administratora) Poza tym w internecie nikt nie jest tak naprawdę anonimowy. Taka moja refleksja

was ?
@Patrząc na to z boku.

a co z Nikita, czy twoim zdaniem wszystko jest z nią ok . ? bo w moim przekonaniu to właśnie tylko i wyłącznie ona działa na szkodę pracowników i firmy. Czytałeś co nieco ?, czy tylko wybiórczo to co chciałeś i gwiazdorzysz ?

Patrząc na to z boku.
@was ?

Nie dla każdego praca to kara. Znam osoby które lubią to co robią. ;-)

@Patrząc na to z boku.

Jak najbardziej, bo przecież można lubić nic nie robienie.

was ?
@Patrząc na to z boku.

i oby zawsze lubili to co robią, ale nie czyimś kosztem...

Sugestia

Należałoby poruszyć temat wyglądu niektórych osób płci żeńskiej w dziale plis. Za każdym razem gdy wchodzę na dział rolet plisowanych, panie (pani) przy pierwszym wejściu oddziału powinna spojrzeć głęboko w lustro. Generalnie chodzi o bałagan na jej głowie, po prostu dramat... dwa kolory i uwidaczniający się tłuszcz...prawdopodobnie mieszanka ta, przybiera z czasem postać odoru... obrzydliwie to wygląda... zero zadbania o siebie, zero higieny... Nie dość że piękno oszczędnie ją zagospodarowało, to nie dobrze się robi na sam widok. Nie powinno to tak wyglądać. Sporo delegacji odwiedza naszą firmę. Kobiety dbajmy o siebie !!! Pomyśleć że mąż pracuje również w naszym zakładzie. Pozostaje wstyd i niesmak, tylko dla kogo ?...

@Sugestia

To co dziś rano tu przeczytałam do tej pory rozbrzmiewa echem w mojej głowie pomimo, że minęło dobre 12 godzin. Nie rozumiem jak można żyć jako taki człowiek. Nie wiem kim jesteś, bo nie znalazłeś/aś tyle odwagi żeby opublikować swoje zdanie pod własnym nazwiskiem, jednak wiedz że najobrzydliwszą osobą jesteś Ty. Bezmiar głupoty, bezczelności i arogancji aż bijący od twojego wpisu może służyć jako przykład jak nigdy nie zachowywać się w społeczeństwie. Kim jesteś i jakim prawem oceniasz jak kogoś obdarzyła uroda, albo jak ten ktoś wygląda. Nie musi podobać się tobie, a jeśli chcesz oceniać ludzki wygląd zamiast w anwisie zamień się miejscami z Dżoaną w top model i tam zabłyśnij. Mi po takim wpisie byłoby wstyd spojrzeć w lustro, nie ma powodów do dumy anonimie. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś/aś a potem jeszcze raz i znowu, aż do skutku, niech dotrze do ciebie jak bardzo bezczelny jesteś i idiotycznymi słowami możesz zniszczyć komuś reputacje, samoocenę i nastrój na wiele tygodni, może miesięcy. Po prostu - ogarnij sie.

Anwisgo
@Nikita

Tak na marginesie Nikita Ty też nie masz odwagi napisać swojego Nazwiska...

Hejt
@Sugestia

Jak można być tak okropną osobą? Bez zastanowienia obrażać i poniżać innych? Zero empati, zero taktu, zero wychowania, zero kultury osobistej i zero odwagi cywilnej. Wstyd powinnaś odczuwać ty na codzień za to jakim marnym człowiekiem jesteś.

@Anwisgo

Masz rację, nie mam odwagi. Ale też nie czuję takiej potrzeby. Zrobiłam jeden wyjątek........

Nikita

Witajcie, wielu z nas gdybało co dalej z firmą i stało się to co przewidywałam kilka wpisów temu. Pozostańcie lojalni i pracowici a będzie dobrze, zamówienia znów ruszyły i pracy jak na razie w większości nie brakuje na aktualną obsadę, mało tego, pojawiła się premia i to nie mała. Mnie zachęciła do dalszej pracy i uznałam ją za obietnicę, że jeszcze będzie dobrze :-) . Zmienia się zarząd firmy i być może kolejne zmiany będą tylko na lepsze, a firma dalej będzie mocno stać. Na pochwały zasługują też mistrzowie, którzy próbują pracę nam organizować nawet jak jest jej ciut za mało, tak to przykładowo wygląda na plisach gdzie pracownicy pomagają na innych halach. Jest to dla każdego szansa na zatrzymanie pracy, wielkie brawa. Pozostaje nam dalej tkwić w swoich przeświadczeniach i żywić nadzieje na dobre jutro. Pozdrawiam wszystkich.

Plisy

Jakim to trzeba być zwyrodnialcem żeby tak kogoś opisać. @sugestia "Pozostaje wstyd i niesmak", że musimy z tobą pracować.

Sugestia

Należałoby poruszyć temat wyglądu niektórych osób płci żeńskiej w dziale plis. Za każdym razem gdy wchodzę na dział rolet plisowanych, panie (pani) przy pierwszym wejściu oddziału powinna spojrzeć głęboko w lustro. Generalnie chodzi o bałagan na jej głowie, po prostu dramat... dwa kolory i uwidaczniający się tłuszcz...prawdopodobnie mieszanka ta, przybiera z czasem postać odoru... okropnie to wygląda... zero zadbania o siebie, zero higieny... Nie dość że piękno oszczędnie ją zagospodarowało, to nie dobrze się robi na sam widok. Nie powinno to tak wyglądać. Sporo delegacji odwiedza naszą firmę. Kobiety dbajmy o siebie !!! Pomyśleć że mąż pracuje również w naszym zakładzie. Pozostaje wstyd i niesmak, tylko dla kogo ?...

Nikita

Witajcie, dawno nic nie pisałam, ale chyba w momencie w jakim się znaleźliśmy warto. Wszyscy widzimy co powoli dzieję się w naszej firmie, każdy jest świadom zwolnień i większość zaczyna na zakładzie wieszać psy. Moim zdaniem całkowicie bezpodstawnie. W większej ilości firm jest kryzys - nie tylko tutaj i zaraz cały kraj dopadnie rosnące bezrobocie. Obserwujemy właśnie wiele upadków na rynku. Nawet świetnie prosperujące do tej pory Azoty. Co będzie dalej nie wie nikt, ale nie można obwiniać zakładu bo próbują ratować pracowników jak mogą, a zwolnienia nie są ich kaprysem a następstwem czegoś większego co następuje w całym kraju. Bądźmy wszyscy dobrej myśli i pracujmy ciężej, istnieje szansa że wyjdziemy z tego obronną ręką. Wytrwałości i sumienności.

2zl
@Nikita

Masz rację ! Będę(usunięte przez administratora) 5x więcej i wydajniej zeby dostać ta zapomogę (bo to nie jest wypłata) a oni i tak mi za rok powiedzą że podwyżka się nie należy i żeby zwiększyć obroty. Oby ta buda upadła i nigdy nie powstała

@2zl

Życzę Tobie i Sobie abyśmy za rok mogli powiedzieć że jesteśmy jeszcze pracownikami tej firmy.

nina
@Nikita

my bedziemy bardzo ciezko pracowali a ty sie najlepiej uwal

2500zl
@Nikita

Chyba pani ma coś ostro z głowa

plebs

Skąd wziąłeś taka sumę ??!!!! Te swoje 5500 podziel na pół i wtedy to będzie faktyczny, obecny zarobek pracowników, oczywiście "z dołu" i to też nie wszystkich

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma ANWIS Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5500 można liczyć na dodatkową premię?

pensja

pensja około 5500 xD

Zygmunt Chajzer

Chyba ci się wkradło jedno 0 za dużo. Popraw to, bo ludzie jeszcze uwierzą a dla tych,tórzy tu pracują taka kwota to kosmos. 550 do ręki to akceptowalna pensja Jeśli chodzi o premie do masz na święta paczkę mandarynek i czekoladek z biedronki i raz na kwartał premie uznaniowa w wysokości 5,50

Українські канікули ;-)

Zaczęły się zwolnienia we firmie. Owe zwolnienia dotyczą oczywiście pracowników rodzimych - Polskich, bo dlaczego pod uwagę mają być brane osoby z bratniej Ukrainy, które to biorą zwolnienia lekarskie, aby po prostu wypoczywać sobie wakacyjnie. Pod uwagę oczywiście nie będą brani przez firmę przy zwolnieniach, bo są przecież Ukraińcami. Reasumując : bezkarnie się powodzi naszym "braciom"...

haha
@Українські канікули ;-)

najlepsze jest to ze anwis jakby nie widzi problemu i płaci za lewe ukrainskie chorobowe 80 procent a Polaków zwalniają. (usunięte przez administratora)

Polski pracownik
@Українські канікули ;-)

co tu duzo pisac ,rzadzacy sie (usunięte przez administratora) a ukraincy robia co chca

Prawda
@Українські канікули ;-)

Nie jestem przeciwna Ukraińcom ale coraz więcej polskich pracowników uważa że oni sobie na coraz śmielej pozwalają a zaklad milczy i toleruje. Polaka by dawno zwolnili

pracownok
@Українські канікули ;-)

jest taka jedna UK na plisach. chorobowe urlop chorobowe :-)))

plisssssy
@pracownok

no i w koncu przyszła UA po miesiacu urlopu złaczonego z lewym chorobowym i jakby nic się nigdy nie stało i anwis też nic się nigdy nie stało... Polak poleciał by odrazu i bez dyskusji!

ludzie!!!!!!!!!

słyszałam ze ma być za trzy dni premia!!!!!!!!! ale we wszystkich zakładach oprócz anwisu...????

PYTANIE

BARDZO PAŃSTWA PRZEPRASZAM, CZY BYŁA WYPŁATA, BO NIE ZAUWAŻYŁAM ?

Wołyń

Anwis to firma w której wyznawcy bandery są lepiej traktowani od Polaków. Panoszą się te Ukraince jakby byli u siebie a majstrowie i kierownicy stoją za nimi murem bo mają na nich grube siano. Jeśli nie masz ukladzikow albo nie masz fajnej pierdziawy to będziesz traktowany jak paproch. Jeśli masz Polaku szacunek do siebie i odrobinę godności to nie przychodz tu pracować. Bądź dumny i nie pozwól żeby wyznawcy bandery panoszyły się po naszej polskiej ziemi. Anwis to kolonia Ukraińców nic więcej

Pan baton

Czy dalej w tej firmie traktuje się ludzi nierówno? Jedni pracują sumiennie bez absencji i dostają 50gr podwyzki, a inni bimbaja jak mogą wychodzą wcześniej z pracy obijają się i dostają 3x więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 215, z czego 31 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.