Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

???

Jak tam będzie premia w tym miesiącu czy znowu nie było sprzedaży albo jakości? :D

Eugeniusz
@???

Prędzej nam na fallusach kaktusy powyrastają...

Dżordż z kaktusikiem
@Eugeniusz

Mnie mikroskopijnej wielkości kaktusik wyrósł. Śmiało można stwierdzić iż sprzedaży praktycznie nie było i nie wiadomo po co pracownicy w miesiącu styczniu przychodzili do pracy. 63 zł żenada....

Emre bolezeglu

To jest jakaś paranoja! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nowy rok a wypłaty takie że się odechciewa przychodzić do tej budy. Jestem już nawet nie załamany a po prostu rozbawiony rozwojem sytuacji. Pakuję walizę i uciekam z tego (usunięte przez administratora) Dla nowych pracowników rada Uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rośnie

Nikita

W Anwisie ostatnio dzieje się bardzo źle i ciężko znaleźć jednoznaczną przyczynę wszystkich tych sytuacji. Zaczynając od ostatniej wypłaty, która po podwyżkach miała być znacznie wyższa, bo jak powiedziało kierownictwo „firma nie pozostaje głucha na potrzeby pracowników i sytuację na rynku”, a jest jedną z gorszych wypłat jaka trafiła na moje konto. Po kolejnym miesiącu starań, wyrzeczeń, poświęceń i tonie stresu. Odczuwam wrażenie, że wyższe stanowiska są tylko aby od pracownika wymagać, a nic nie dają. Zebrania są tylko kiedy pracownik zawiedzie, kiedy coś się wydarzy złego dla firmy, bo przecież jesteśmy robotami. Zaś teraz w dobie kryzysu zostaliśmy potraktowani jak dzieci, które łatwo oszukać. Nie wiem jak zarząd sobie wyobraża to wszystko, że każdy wróci w kolejnych dniach i będzie z tym samym zapałem wykonywał swoje obowiązki? Jestem zawiedziona jak każdy. I nie jest to jedyna pokpiona sprawa, potrzeby i komfort pracy również w ostatnich tygodniach kuleją. Dzieje się źle a przełożeni jedynie obiecują!!!

O D E Z W A.

Nie do zrozumienia jest zachowanie zarządzających Anwisem. Doskonale wiedzą że ktokolwiek chce poznać i dowiedzieć się choć po części o jakichkolwiek firmach, to zagląda właśnie tu, na portal GoWork. Sami zarządzający również to robią. Takich złych opinii jakie ma Anwis, nie ma chyba żadna firma we Włocławku. I teraz nasuwa się kilka pytań, które to nie powinny być nigdy zadane : • dlaczego zarząd nic nie zrobi w tym kierunku, aby łatać te dziury niezadowolenia wśród pracowników ?, • dlaczego pracownicy na wielu działach z wieloletnim stażem są traktowani o wiele gorzej od świeżo przyjętych młokosów, którym to "nic się dzisiaj nie chce" i którzy to wszystko robią, aby migać się od wykonywania swoich obowiązków, a przełożeni tego nie widzą lub nie chcą widzieć ?, • dlaczego pracownicy z wieloletnim stażem traktowani są często bardzo zimno i odgórnie w sensie "bez dyskusji !!!", • dlaczego nowy pracownik - rekrut, na starcie ma niewiele mniej pieniędzy niż wykwalifikowany fachowiec z wieloletnim stażem ? • dlaczego od bezpośrednich przełożonych słychać tylko same zastraszania wszelkimi karami, donośny ich głos często przeradza się w krzyk na zebraniach, a nie słychać nigdy, aby taki przełożony pochwalił kogokolwiek za cokolwiek, aby dać przykład poprzez to działanie, przede wszystkim tym młodym, krnąbrnym, niewiele pracującym, często zajmującym miejsce innym potencjalnie dobrym pracownikom ? • no i w końcu dlaczego firma niewiele robi w kierunku wyprostowania ostatnich wypłat większościom pokrzywdzonym pracownikom, którzy są w grupie zarabiających poniżej 5700 PLN i powinni najbardziej korzystnie odczuć podwyżkę, bo to oni są tym głównym, fizycznym motorem napędowym firmy ? DLACZEGO ??!!!.... Zarządzie to właśnie oni wypracowuje wam odpowiednie gaże !!! Tak wiem, gaża jest wynagrodzeniem za pracę m/in dla aktorów. Wy właśnie zachowujecie się jak aktorzy - gracie i ogrywacie z czego się da swoich pracowników i nic nie robicie, aby było inaczej, lepiej, po ludzku i z docenieniem. Czy zarząd nie wstydzi się czytając te wszystkie negatywne opinie ? Tak niewiele potrzeba, aby poprawić tak wiele....

seba

wreszcie ktos mądrze napisal

Ada
@O D E Z W A.

dadałabym jeszcze że ludzie zaczynają nie wytrzymywać napięcia

Romek
@O D E Z W A.

napisane w punkt,ale czy to coś da

propozycja
@O D E Z W A.

Proponuję. abyście pracowali szybciej, wydajniej, lepiej i zostawali na nadgodzinach, wtedy przełożeni z pewnością to zauważą i was docenią A nie, przepraszam, tutaj dowiecie się, że premii nie ma bo nie ma sprzedaży.O tym, że macie wolne dowiecie się o 13:40 idąc na 14 oraz dowiecie się, że mimo waszych starań nie jesteście wydajni i będą was karać. Pozdrawiam.

kropka
@O D E Z W A.

inflacja wciąż szaleje to też trzeba dodać

V
@O D E Z W A.

Niestety my jako pracownicy pozwoliliśmy sobie na takie traktowanie nas przez górę. To takie "zasiedzenie" i strach przed zmianami zapędził nas w kozi róg, a dyrekcja z tego skrzętnie skorzystała. Kiedyś było ciężko o pracę więc każdy siedział cicho żeby jej nie stracić, ale na szczęście to się zmienia. W tej chwili jest o wiele łatwiej o posadę, i coraz więcej osób odchodzi z Anwisu w poszukiwaniu lepszego, o które nie jest trudno. Szkoda tylko, że dyrekcja zamiast zatrzymać doświadczoną kadrę to często nawet na odchodne takiemu pracownikowi nie powie 'dziękuję' za wieloletnią współpracę. Aż się dziwię, bo przecież jeżeli coś sprawdza się przez lata to tego się nie zmienia. Doswiadczony pracownik posiadający obszerną wiedzę jest bardziej wydajny niż nowy, który tylko przyjdzie się 'zaczepic' na chwilę w Anwisie. Wyszkolenie nowych osób(które co chwila się zmieniają) do poziomu dobrego pracownika z dużą wiedzą, który będzie efektywny i wydajny,w tej chwili w Anwisie jest praktycznie niemożliwe. A to jest i strata pieniędzy i strata czasu. Mam nadzieję, że w końcu ktoś na górze przysiądzie i przemyśli te wszystkie uwagi pisane tutaj przez nas i zacznie nas doceniać. Bo o pracowników produkcyjnych będzie Anwisowi coraz trudniej, bo młodzi od takiej pracy uciekają, tym bardziej jak widzą jak traktowani są pracownicy z długim stażem, bo sami przecież nie chcą być tak traktowani.

X
@V

Bardzo trafnie, czysta prawda, ale czy ci z góry się obudzą? Czy podniosą się by coś zrobić? Otóż nie podniosą się, bo za ciężkie portfele wypchane kasa mają

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ziarenko Prawdy

Firma kuriozum . Pod pretekstem uporządkowania struktur po cichu degraduje starych pracowników (ok. 9 osób z min 15 letnim stażem). Co argumentuje jako zmiany podyktowane - Badaniem Opinii Pracowników w 2020 - to nie żart. Także uważajcie co Wam się zamarzy w 2021, bo zakład i tak zinterpretuje to po swojemu :). A "Dział Propagandy", zrobi z tego cyrk.

@Ziarenko Prawdy

Rzeczywiscie firma nie szanuje doświadczonych pracowników. Traktuje ich poważnie dopiero postawiona pod ścianą, gdy ktoś się zwalnia.

@Nikita

Serio??? Nie ma innych nicków?

Uzza
@Nikita

I tych doświadczonych z długim stażem też mają gdzieś.

Słoma z butów.
@Ziarenko Prawdy

I sprawa się wyjaśniła chodziło tylko o to, żeby awansować koleżankę. Taka psia-psiółka to prawdziwy skarb. Jedna wielka (usunięte przez administratora)

Dante

Moja najniższa wypłata podczas całej kariery w anwisie, o ile można to nazwać karierą a nie wegetacją. Człowiek najzwyczajniej w świecie doznaje rozczarowania i zawodu, kiedy ma obiecane wiele a dostaje wielkie nic. Znaczna podwyżka przeistoczyła się w znaczne rozczarowanie. Może warto by było zorganizować odpowiednie zebrania na halach, pracowników z księgowością żeby każdy mógł zadać pytania i pojąć co tak właściwie się wydarzyło. Jeśli anwis pozostanie ślepy na to co się tu stało zawiedzie wiele osób, które poświęcają nerwy zdrowie dla firmy, aby ta sprawnie prosperowała.

WYPŁATY

Witam. Mam pytanie do pracowników : jak się Państwo czują po "ZNACZNYCH PODWYŻKACH" ???? Z tego co słychać, to Anwisowski plebs po podwyżkach mniej zarobił niż w poprzednich miesiącach. Jak to możliwe ?? Miało być przecież o ok. 450 PLN więcej !!!! Ciekawe tylko co z naszą szanowną dyrekcją ? Czy również otrzymali wypłaty na swoją niekorzyść ?

hehe
@WYPŁATY

smiech na sali z tym anwisem

eee
@WYPŁATY

A może zaciekła obrączyni anwisowska Nikita się odniesie do wypłat za styczen, chyba że w tej kwestii nie widzi problemu

zen
@WYPŁATY

Sprawa jak zwykle w takich sytuacjach przycichnie i przejdziemy do porządku dziennego. Ot cały Anwis.

Kondensator

Efekt polskiego ładu. ANWIS nie ma nic do tego. ***** ***

co?
@Kondensator

tzn. że powinno tak pozostać?

Grzegorz
@Kondensator

A co ma do tego nowy ład ?

Rysiek
@Kondensator

"Najmocniej korzyści z Polskiego Ładu odczują pracownicy i przedsiębiorcy, którzy zarabiają do 5 700 zł brutto miesięcznie" Tak właśnie zapewniał rząd, a co się wydarzyło w Anwisie ???!!!! Tragedia.

Kondensator
@Grzegorz

To, że twoja praca jest bardziej obciążona fiskalnie i z kwoty brutto pozostaje mniej netto.

Pracownicy
@Kondensator

Więc kto twoim zdaniem powinien to wyprostować skoro zarabiający do 5.700 zł powinni mieć największe korzyści z podwyżek ?

Kowalski

LEPIEJ SIEDZIEĆ NA ZASIŁKU NIŻ PRACOWAĆ W ANWISIE !

Sybilla

Co to jest? Żeby przełożeni przymykali oczy na wybryki pracowników. To że " koledzy" zdążyło się że przychodzili do pracy z promilami i nikt na to nie reagował. To teraz dołączyły " koleżanki " . Jakie trzeba mieć znajomości, żeby móc czuć się bezkarnie?? Tylko uważam , że jest to nie w porządku co do reszty . I wszyscy wiemy o kogo chodzi- ten sam dział.

@Sybilla

W końcu ktoś to poruszył Mała Czarna myśli,że tyle lat pracuje w tej firmie to wszystko jej wolno!może koniec z układami lubię nie lubię jeden może drugi nie jeszcze rozumiem faceta ale kobieta i to jeszcze w pracy a alkohol czuć!albo kierownik (usunięte przez administratora)coś z tym zrobi albo informacja pójdzie dalej...jedni staną na chwilę i już jest problem a inni co chwila na górę na papierosa i nikt tego nie widzi potem żeby uwagę od siebie odwrócić na górę do Kierownika donosić na innych widzę,że taki układ (usunięte przez administratora) pasuje ale to co ostatnio się dzieje przesada zrobić porządek na zaluzjach 25 od zawsze jest problem z tymi starymi pracownikami co gnębia nowych żeby tylko nie zostały!wierzę że z czasem to się unormuje i będziemy mogli spokojnie pracować!

Wiadomo

Widzę, że termin prywatnych spraw Małej się zbliża i ruszyła nagonka na nią osób postronnych...nawet w pracy....życzę spokoju ???? każdej ze stron ! O najlepszych pracownikach zawsze się mówi !!! Powodzenia

Nagonka
@Wiadomo

Praca,pracą życie prywatne swoją drogą... Więcej żali do koleżanek!Ale w pracy jeśli chodzi o alkohol słabo naprawdę widać to na pierwszy rzut oka,smród z buzi tłuste włosy i branie na litość innych słabo,wszystko przekłada się na pracę stąd te opinie....brak reakcji.. Będzie jak z Sylwią N niby chorą hee i resztą koleżanek????przyjdzie czas na każdą z Was zobaczycie nie rok 2.....pzd stały pracownik od lat????

Sybilla

A ta " agentka " nadal chla, hajaha ...a niby chora jest . Ale przecież jej wszystko wolno a to zaspać a to zapomnieć że się idzie do pracy, żenuła. A A.S i Ł.R jeszcze temu przyklasnom. Nie chcę już dłużej pracować na 25 i myślę żeby porozmawiać z kimś o przeniesieniu ale na inny dział bo on drugiej zmiany chroń mnie Panie Boże

Ilonka

Widzę po wpisach,że nic się w tej firmie nie zmieniło przykre to,że kierownik A. S. Pozwala na to co się dzieje u niego na dziale przede wszystkim na żaluzjach 25 atmosfera jaka tam panuje i jak te Panie z dlugim starzem traktują nowe osoby nikomu nie mieści się w głowie spowodowane jest to tym,że boją się o swoje stanowiska że przyjdzie nowy lepszy. Jeśli nawet znajdzie się taka osoba lepsza od nich robią wszystko aby zniszczyć psychicznie i żeby się sam zwolnił. Najgorsze jest to,że kierownik Andrzej wie o wszystkim i nic z tym nie robi przykre to ale prawdziwe...PS. Proszę nie straszyć pracowników że Pan się dowie kto robi te wpisy zebrania nie mają sensu po to jest ta strona żeby można się wypowiedzieć nie reaguje Pan na zgłoszenia swoich ludzi w pracy to robimy to przez taka stronę jaka jest gowork!może dyrekcja zareaguje na to wszystko w końcu!ile można

Majster33
@Ilonka

Tak dalej tak się dzieje od dłuższego czasu to obserwuje i 25 to tragedia. Jedni się przenoszą na 2 zmianę żeby nie pracować z "elita" bo nie moga wytrzymać psychicznie, bo im nie wchodzą w (usunięte przez administratora) ta są zle... a te krzyki... I zamawianie sobie różnych rolet za darmo tez też nie zmienilo

Bety
@Majster33

To może pora przesortować to towarzystwo i rozbić tą zmianę??? Ale jak widać Góra nic z tym nie robi bo jest im to na reke. Coś chyba musi w tym być skoro kilka osób o tym pisze. Z tego co widać to właśnie tak jest i dlatego kilka osób już się zbiera żeby przegadać temat z dyrekcją.

Brak stabilności zatrudnienia. Nigdy nie wiadomo czy za 2 dni nie zostaniesz zwolniony tylko po to żeby za 2 msc szukali nowych pracowników

Nikita

Co za bzdury, nie pracuje ten co nie chce. Praca jak najbardziej stabilna.... Oczywiście powstają nowe zakłady pracy i większość złożyła już pewnie cv, coś Wam powiem.... I tak wrócicie do Anwisu.

Zaufaj mi...
@Nikita

Non stop urywasz się z choinki, pozostań na niej...święta idą..

PRAWDA

Niestety, tu na tym forum ani razu kszty prawdy nie napisałaś. Taka widać twoja natura..

Nikita Chruszczow
@Nikita

Rotacja jest rzeczą naturalną w każdej organizacji. Aby przygotowac się do odejść pracowników (fachowców) rekomedujemy szkolenia i spisywanie wiedzy w manualach.

@Nikita Chruszczow

Niedługo mogą być odejścia, zobaczymy jakie będą te podwyżki

@pracownik

Tak jak prezes powiedział na spotkaniu z pracownikami - znaczne (przynajmniej mam taką nadzieję).

Jas
@.

Tak znaczne jak miały być rozmowy od 15 11 a mamy 24 11 więc sami sobie odpowiecie jak to wszystko wygląda w tym Anwisie trzeba jak najszybciej rozglądać się za nową pracą pozdro.

@Nikita Chruszczow

Rotacja jest rzeczą naturalną w każdej organizacji ale także w przyrodzie i zawsze wygrywa silniejszy ;-)

Flash !!!
@Nikita

no i znowu błysłaś...????

Prawda
@PRAWDA

Mowa oczywiście o Nikita.

Elka
@.

Jak widać "powiedział" i na tym się zakończyło

skunks vs lew
@Nikita

W przyrodzie nie zawsze silniejszy wygrywa (słabiutko z biologią widać było...). Natomiast tu na forum od samego początku totalnie i na każdy temat przegrywasz. O czym to świadczy pracownico???

@skunks vs lew

Prawo natury to w jego filozofii prawo silnych, to tak dla jasności ;-) Jeżeli mówimy o przegrywaniu.... Hmmm..... Powiem Ci tak, czuję się wygrana a wiesz dlaczego? Bo lubię tę robotę.

skunks vs lew
@Nikita

Jak można nie lubić nic nierobienie i dostawać za to wynagrodzenie ??

Rybka
@Nikita

Dla zdecydowanej większości liczy się wygrana , to tak dla jasności.

@Nikita

Moze i wrocimy ale moze cie tam juz nie bedzie

@.

A od kiedy, od stycznia 22?

@pracownik

Zaraz minie miesiąc, były te odejścia? Czy od nowego roku odejdziecie? ;)

@Justyna

Myślę że od nowego roku też nie odejdą ;)

Nauczyciel
@Nikita

Przede wszystkim rotacja to nie jest rzecz. Widać że do szkoły pod górkę było.

NIESAMOWITE !!!!
@Nikita

to ty potrafisz myśleć ??....

@NIESAMOWITE !!!!

Ot i zabłysnął swą inteligencją buraczyna pospolity...

psycholog obserwator
@Nikita

Ubliżanie komuś świadczy o braku jakiegokolwiek wychowania ze strony agresywnej, ale zbyt mocno się nie przejmuj, ponieważ wychowanie wynosi się z domu, przeważnie od rodziców, więc to ich właśnie obarczyłaś swoim zachowaniem.

@psycholog obserwator

Nie będę tego komentować. Widać że z psychologią niewiele masz wspólnego.

@psycholog obserwator

A twarzą twarz też się tak kłócicie czy tylko w internecie nabieracie odwagi?

......
@Paulina

Cały ten chłam potrafi się tylko tutaj wypowiadać pod anonimowym nickiem wiec szkoda czasu na czytanie tego

Sama wiesz jak jest....

szach-mat
@Nikita

no z twojej strony to raczej nie da rady tego skomentować, ponieważ ktoś napisał prawdę, czy jest psychologiem czy też nie jest...

Natomiast..
@Nikita

w psychiatrii przypisywanie nielubianemu oponentowi własnych cech i zachowań negatywnych nosi nazwę projekcji...

......
@......

a ty jaki nick zaprezentowałaś ?

Nikita

To jaka jest ta prawda? Bo jest prawda i tylko prawda a to ogromna różnica....

wieś __ niaro

buraczana to cię zrobił

@Natomiast..

Czyli mechanizm obronny ;-)

Natomiast
@Nikita

Skoro uważasz że to "mechanizm obronny", tzn. że masz kłopoty natury rozpoznawczej niewyedukowana dziewojo.. ;-)

helga

coraz to bardziej zaczynasz nie panować nad sobą i wyzywasz forumowiczów bez powodu, a to rzeczywiście świadczy o złym wychowaniu i to się wynosi niestety z domu, opanuj emocje, bo forum nie do tego służy

@Nikita

No niestety nie wiem, bo nie pracuje jeszcze w tej firmie. Chciałam się zatrudniać, ale teraz to mam wątpliwości jeśli tacy ludzie tam pracują...

@......

To jest coś strasznego! Ciekawe jak się w pracy zachowują... pewnie nawet na siebie nie spojrzą. Dorośli ludzie, śmiech na sali...

Etinette
@Justyna

Ironicznie - sadystyczna nuta wyczuwalna w twojej wypowiedzi świadczy o niezrozumieniu i marginalizowanie problemu.

On
@Paulina

Taki był i jest i zostanie ANWIS POZDRAWIAM były pracownik.

Ks
@Nikita

Tylko krzyczą a brak odwagi na zmiany aby powiedzieć swoje ja nic nowego.

W.K.

Nabór na brygadzistę a znow zostanie przyjęty jakiś nieuk co nic nie potrafi zamiast prawdziwego fachowca ze stażem.

Aga
@W.K.

Zgłoś swoją kandydaturę "fachowcu" ze stażem. Poddaj się procesowi rekrutacji i ocenie merytorycznej swoich kompetencji. Powodzenia.

Nikita

Bezczelność ludzi forum jednak nie zna granic, a kolejne wpisy nawet pomimo świątecznej pory coraz bardziej obrzydliwe i degustujące. Pomińmy już fakt podszywania się pod pewne osoby, chyba zakompleksionych próbujących zabłysnąć chociaż przez chwile. Sposób wyrażania się, odzywki wskazują tylko na to jak mało wiesz i dlaczego każdy powinien mieć twoje wypowiedzi w głębokim poważaniu, drogi „nowy Pozytywie”. Zapracuj na ten pseudonim bo to, że go kradniesz pokazuje tylko jak malutki jesteś. Druga sprawa, sprawa kwestii finansowych. Gwarantuje ci, że osoba pracująca 12lat zarabia dużo więcej niż ta świeżo przyjęta. Nie porównujcie pensji młodych którzy nie mają odprowadzanego podatku z tymi podstawowymi i wyjdzie wam prosty rachunek. Rada na nowy rok, więcej rozumu i odwagi żeby pracować na swoje konto, robaczku.

Dżesika
@Nikita

ty to powinnaś się mocno ogarnąć. Ludzie wypowiadają się jak jest faktycznie w zakładzie, a ty z uporem maniaczki obstajesz przy swoich wydumanych schizach na temat pracowników nie mając absolutnie żadnej wiedzy na temat ich pracy. Od samego początku kłamałaś, wręcz łgałaś na swój temat pisząc że niby jesteś zwykłym pracownikiem, że niby na plisach pracujesz, a niestety jak wszyscy już wiedzą tak nie jest. Tak już jest na tym świecie że ludzie raczej nie tolerują kłamstwa, czyli ciebie również. Obrzydliwie wypisujesz swoje niczym nie podparte komentarze nie mając uszanowania nawet do świąt. Nikt cię już poważnie nie traktuje, czego dowodem są negatywne opinie pod twoimi dennymi postami. Daj sobie spokój już z występami na tym forum i znajdź sobie w końcu kogoś, bo w moim przekonaniu jesteś samotną osobą nie mająca nawet z kim pogadać. Jesteś po prostu w pełni żenująca... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę ci w nowym roku pełnego wyciszenia.

Mariolka
@Nikita

zobacz sobie kto tu "pomimo świątecznej pory" wypisywał bzdety i w końcu zrozum że jest coś z tobą nie tak...

@Mariolka

Tak jak ktoś podszywa się pod pozytywa tak i pod Nikitę inteligentko.

@Nikita

Jak już wspominasz o pensjach to może dodałbyś jakie są widełki finansowe. Nowo przyjęci mają dużo niższą stawkę? Przynajmniej średnią krajową można zarobić?

hehe
@Mariusz

Nie, średnia krajowa to 3400 netto, a tutaj starzy pracownicy muszą nastukać nadgodzin żeby się chociaż zbliżyć.

Mniej zarobisz.

Grażyna

"Pracownik nadrzędną wartością". 12 lat pracy = 2.850 PLN netto.

@Grażyna

Ja po 6 latach mialam 2200 zl i to calkiem niedawno

@Grażyna

Netto to na rękę. Wiesz, że ludzie zarabiają po 2.800 zł, ale brutto, co na rękę daje niecałe 2.100?

xD
@Justyna

i co 2800 netto to dużo w tych czasach?xDDDD no tak skoro nie dostaje najniższej to powinna skakać z radości xD

Nikita

Też jestem ciekawa kto to? Pozytyw gdzie Ty się podziewałeś?

@Nikita

ano czekalem na ciebie na parkingu zgodnie z umowa,bo powiedzialas ze lubisz kakalko to i chcialem ci zrobic i przy okazji lepiej bysmy sie poznali,ale nie przyszlas Zawiodlas niestety

@xD

Ja też uważam że to niewiele szczególnie jak się jest doświadczonym pracownikiem. Nie ma żadnych premii żeby podwyższyć te wypłatę? Bo przydałaby się jakaś większa motywacja, nie?

@Pozytyw

Masz rację lubię... Nawet bardzo ale Ty za cienki bolek jesteś i tu to nawet przysłowiowa łaska wanilii nie pomoże :-D

@Mariusz

Przydałaby sie ale nie ma.

Nikita

Jeśli ktoś nagle obudziłby mnie w nocy i zapytał co sądzę o firmie Anwis moja wypowiedź zawsze byłaby taka sama i składałby się wyłącznie z superlatyw. Sama osoba, która wyrwałaby mnie ze snu zainteresowałaby się pracą tam usłyszawszy o tamtejszej atmosferze. A jest ona bliska rodzinnej, kierownictwo jest bardzo wyrozumiałe a pracownika traktuje z szacunkiem i zrozumieniem. Są otwarci na jego potrzeby i prośby, potrafią też normalnie rozmawiać - jak człowiek z człowiekiem bez zadzierania nosa. Kolejnym pozytywem są zarobki, które jak na czasy w jakich żyjemy są bardzo dobre i można tam naprawdę godziwie zarobić i zapewnić sobie pewien poziom życia. Oczywiście zdarzają się sytuacje gdzie na hali ktoś przeklnie lub podniesie głos, jednak myślę że to normalne ludzkie reakcje i występują w każdym zakładzie. Jeśli komuś to nie odpowiada powinien szukać szczęścia gdzie indziej, przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj. Podsumowując, jeśli szuka się dobrze płatnej pracy z unikatową atmosferą i wieloma innymi drobnymi plusami powinien pomyśleć poważnie o anwisie.

Była M
@Nikita

NIKITA świat nie kończy się na Anwisie patrząc na inne firmy płacą lepiej niż w Anwisie do tego atmosfera jest lepsza i przyjazna...w tej firmie panuje zazdrość i zawiść Wioletta W. Dobrze o tym wie przykład osoby stwarzającej problem i buntujacej innych...mam nadzieję,że mnie pamiętasz? Nie chciałam na Ciebie robić jeszcze Ci mało więc się mnie pozbylas w końcu ktoś się Wam weźmie za pupcie dalej tak nie może być że zastraszacie z Sylwia.N nowych wasz czas już się kończy Panie może w końcu inne osoby będą miały spokój niż my co nie pracujemy!jest sporo osób które mają coś do powiedzenia w tej kwestii i na temat kierownika Andrzeja..strach się bać? Prawda kole w oczy....

@Nikita

Ile tam pracujesz tydzień? Chyba pomyliłaś firmę Anwil z Anwisem!!!pozdrawiam Cię koleżanko ze wschodnie granicy!

Nikita

Proszę czyżby rasizm przez ciebie przemawiał ale jesteś w błędzie. Nie dziwię się już dlaczego były pracownik. Życzę Ci owocnej kariery.

XYZ

Co za bzdury . Wszystko jest odwrotnie

Króliczek
@Nikita

Nikita z tym końcowym twoim : " dobrze płatnej pracy", to ROZWALASZ SYSTEM ;-) Niejeden koń by się uśmiał...

Bety
@Nikita

Mogę wiedzieć co Ci obiecali za umieszczenie takiej opinii w mediach ??? Nikt przy zdrowych zmysłach nie wymyślił by takich bzdur. A może awans, bo tu przecież ręka- rękę myje. A może któremuś z przełożonych zebrało się na żarty...

Colombo
@Nikita

Niby nie jesteś zakładowym klakierem, a ten tu przodujący, oznaczony pinezką twój wpis to niby co to ma być ? Kolejna próba robienia z pracowników ułomnych...

Ż E N U Ł A
@Nikita

no i nieuchronnie zbliżasz się do 500 minus. dobrze ci z tym rekordem? ;-)

@Nikita

A ja zaloze sie ze to pisala osoba z.biura . Ludzie fizyczni nie uzywaja takich sformulowan ani tak pieknie dobranych slow.

@Ooo

A ja się założę, że ona drwi. Przecież widać że to żarty

@Justyna

Rozczaruję Cię, to nie jest żart czy też dowcip, każdy ma inne podejście do pracy.

@Ooo

Jak dla mnie to zwykła i prostacka wypowiedź (Nikita) osoby owszem z biura, która nigdy fizycznie nie przepracowała pół godziny, co też skłania się do tego, iż żadnego pojęcia i wiedzy nie ma na temat pracowników, aczkolwiek najwięcej się na ich temat wypowiada wypisując totalne bzdury wznosząc przy tym na piedestał firmę, która niestety nie szanuje (finansowo) swoich pracowników.

@Nikita

Nie masz pojęcia co oznacza "praca". Chyba że sobie słowo wygoglujesz...

@Pozytyw

Nie szanuje swoich pracowników finansowo??? Co ty za głupoty wypisujesz. To ile ty byś chciał zarabiać?

@Nikita

twoją największą głupotą jest to, że babrzesz tu na tym forum od samego początku takie banialuki, że nie da się tego czytać. Każdy pracownik powinien być wynagradzany za swoją pracę względem jego fachowości, zaangażowania, kreatywności itp, a nie żeby zarabiał z 12 letnim stażem niewiele więcej od konusa, który to przed chwilą się zatrudnił i zupełnie nic nie potrafi. To jest główny problem tej firmy w oczach pracowników. CZY W KOŃCU TO POWYŻSZE TRAFIA DO TWOJEGO MÓŻDŻKU ??... "pracownico" od 7 boleści ???.. Czy ty naprawdę nie wiesz co masz że sobą zrobić "ślepo oddana pracownico" ?, bo kto wypisuje takie brednie i to w dodatku w święta ??.. Podziergaj sobie lepiej coś na drutach czy jak...

@Pozytyw

Aż się wzruszyłam pracowniku od siedmiu boleści :D

@Nikita

Z innych wypowiedzi widać ze pensje nie są za wysokie więc chyba pod względem finansów nie jest tak kolorowo. Jak masz inne zdanie to pochwal się ile zarabiasz?

@Mariusz

Myślisz że jest sie czym chwalić?

I ciągle ten sam temat 25. To już się robi nudne. Od kiedy pamiętam zawsze tak było kumeterstwo i nie równe traktowanie pracowników. I do dzisiaj nikt z tym nic nie zrobił. Stare pracowniczki tam rządzą. Wybierają sobie zmiany a góra nie protestuje. Ciekawe dlaczego??? Chyba pora żeby dyrekcja o wszystkim się dowiedziała, bo dalej będą robiły co będą chciały. Tam się już pracować nie da.

Ku chwale firmy !

Pracownikom, którym zabrakło urlopu w 2021 r. zakład na siłę wysłał w m/cu XII na urlopy bezpłatne, a co za tym idzie w/g "przepisów" zakładowych nie otrzymali premii. Kolejne bardzo sprytne i niespotykane w innych firmach posunięcie zarządzających, na niekorzyść oczywiście nic niewinnych pracowników. Niech żyją pełne portfele tych co to wymyślili !!!! Niech żyją !!!

Ku chwale
@Ku chwale firmy !

(usunięte przez administratora) "Urlop bezpłatny udzielany jest wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może zmusić pracownika do jego wzięcia, ani nie może skierować pracownika na taki urlop. Pracodawca nie może decydować, kiedy pracownik będzie miał wolne. Niedopuszczalne jest wysyłanie pracowników na urlopy bezpłatne, jako sposób na radzenie sobie z problemami finansowymi i słabszą kondycją firmy."

kandydat

Jakie zarobki dla magazyniera na początek? Znalazłem ogłoszenie i się zastanawiam.

do nikity

Jak ty się Nikita czujesz z tym, że WSZYSTKIE twoje komentarze na tym forum są do niczego, a świadczą o tym same NEGATYWNE opinie im wystawiane ??..

Viola

te podwyżki to porażka jak można mieć tak ludzi za nic!

hihi
@Viola

no co? 1,50 nie pasuje? ZNACZNA podwyżka :D

@hihi

Naprawdę tyle?!! ;( To chyba mniej niż inflacja zeziarła

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 215, z czego 31 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.