Opinie o Windows 2000 w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Windows 2000. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Windows 2000 o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windows 2000 w Rumia

Produkcja

Na umowie jedno, do ręki reszta... ALE jak się zwalniasz to dostajesz tylko to co na umowie. O reszcie możesz zapomnieć. Taki (usunięte przez administratora) ludzi. Cieszą się że zyskają parę stów w kieszeni ???? Brak paczek,bonów na święta. Tam czas zatrzymał się w miejscu.

@Xxx

To 4600 to jest podstawa tak? Piszesz, że netto, a zatem więcej niż minimalna krajowa dzisiejsza. A jakieś kary finansowe są właśnie, a propos tego odejmowania kasy, za błędy czy coś? Mam nadzieję, że nie ma.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Windows 2000? Oddzwaniają zawsze?

Larysa
@Produkcja

To ile zarabia się tak mniej więcej na produkcji? Możesz jakieś widełki podać? Orientujesz się ,czy nie da się dogadać, aby całość była wypłacana na konto, a nie, że częściowo do ręki? Chciałabym mieć wszystko pewne i na papierze :/

@Larysa

Na produkcji? 22-25zl na rękę. To jest max.

@Produkcja

A oprócz podstawy można liczyć na jakąś premię? Czy tylko te 22-25 zł/h na rękę i nie ma szans na nic więcej? Może jakieś benefity pozapłacowe, które są w stanie zrekompensować pracę? :) Daj znać.

Xxx Nowy wpis
@Larysa

4500-4600zl netto. Ciężko z nimi się dogadać. Marudzą o każdą złotówkę. Potrafią odciągnąć nawet 5zl za pranie jak jesteś na urlopie. Gdyby dali ludziom porządną stawkę to każdy ceniłby pracę. A tak.. jak płacone tak zrobione

@Xxx

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Windows 2000?

...

Pozwolę sobie napisać tutaj opinie o restauracji właściciela Windowsa- Villa Zagórze (nie ma jej na gowork, a szkoda). SKRAJNIE NIE POLACAM. O umowę trzeba błagać, chaos, za małe wypłaty względem godzin (po upomnieniach sprawa zamiatana pod dywan). Na stanowisku kelner robisz dodatkowo za barmana, recepcjonistę i pomoc kuchenną. Atmosfera w pracy tragiczna, każdy na siebie gada i rozsyła plotki, które nigdy nie miały miejsca, a potem lądujesz na dywaniku u menagera. Zainteresowanie właściciela ogranicza się do jedzenia za darmo i mówienia co trzeba wprowadzić, jeśli nie schodzi- wina szefa kuchni.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Windows 2000? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
oddzial w Rumii

Musze dać negatywna opinie, brak kontaktu ze strony pracodawcy, niejasno określone warunki odradzam najwyraźniej Negatywne opinie sprzed lat sa dalej jak najbardziej aktualne, brak komunikacji w samym szefostwie. Jak takie samo podejście maja do klienta jak do kandydata to ja dziękuje za taka współprace.

Wanda
@oddzial w Rumii

O co chodzi z tymi niejasno określonymi warunkami? Z czym miałeś wątpliwości? Na jakim etapie pracodawca nie dał ci feedbacku? Rozmowa telefoniczna, czy może już podczas kolejnego etapu na rozmowie kwalifikacyjnej?

Mariusz
@Wanda

Odpowiadając na zadane pytanie kandydat którego aplikacja jest rozpatrzona pozytywnie, po rozmowie z kierownikiem dostaje słowną ofertę pracy w Windows2000 jednoczenie jest na etapie rezygnacji z innego stałego zatrudnienia na wszelkie wątpliwości w tym pytania co do sprecyzowania chociażby wysokości wynagrodzenia powinien dostać jednoznaczna odpowiedz bez zbędnej zwłoki. Fakty są jednak takie ze rozmowę kwalifikacyjna odbywasz z jedna osoba, deklarujesz innej i po kilku dniach kontaktując się mimo oferty pracy juz poniekąd zaakceptowanej itd. Kierownictwo nie bardzo orientuje się kogo naprawdę i na jakich warunkach chcą zatrudnić co jest co najmniej dziwne. Niemówiące już ze na odpowiedz zwrotna się nie doczekałem , a tym bardziej nikt się nieodezwal z HR czy ksiegowosci od kiedy zaczynam owa prace itp np. o jakiekolwiek dane do umowy kompletnie nic. Jednakże gorąco namawiano mnie na pare godzin może dzień próbny oczywiście bezpłatny co juz jest bardzo dziwne i podejrzane. Post faktum przeczytałem inne opinie osob ktore dodaly swoje oceny kilka czy kilkanascie miesiecy wczesniej o firmie w ktorej chcialem pracowac i tym bardziej przestrzegam przed owym pracodawca. Kompletny brak profesjonalizmu i komunikacjii.

Czy to prawda że pracownicy nie dostają pensję na czas?

Czy Windows zatrudniają osoby niepełnosprawne?

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szkoleń szczególnie nowych pracowników. Po niespełna trzech dniach każą zostawać nowemu pracownikowi samemu w firmie i ją zamykać. Ktoś to tą firmę prowadzi nie potrafi kompletnie zarządzać. Unikajcie tej firmy jak ognia.

Grzegorz

Pracowałem przez ponad rok w sprzedaży w dziale eksportu. Na pewno nie można się tam nudzić. Dużo się tam dzieje i jeżeli tylko masz chęć to można się wiele nauczyć. Z pewnością jest wymagana odporność na stres, klienci jak to klienci raz lepsi raz gorsi ale jeżeli jesteś osobą kontaktową i nie straszne Tobie zagadnienia techniczne plus znajomość angielskiego to śmiało pisz CV. Pieniądze ?, jeżeli stwierdzisz że to praca dla Ciebie to znaczy że zaczynasz sprzedawać , a jeżeli zaczniesz sprzedawać to pieniądze się pojawią i to wcale nie małe. Komu odradzam ? , jeżeli nie czujesz się pewnie w sprzedaży i kontakt telefoniczny z trudnym klientem jest dla Ciebie stresem ( z łatwym i miłym klientem to wiadomo każdy by se poradził :)) to zdecydowanie odradzam. Jako duży plus postrzegam tam dużą swobodę w pracy - nikt nie stoi Tobie nad głową i sam możesz sobie wykreować swój model pracy. Firma jest prowadzona przez rodzinę a to oznacza że daleko jej do korporacyjnych standardów, to też uważam za plus. Podsumowując - czy polecam ? jak najbardziej tak ale tylko tym którzy są naprawdę sprzedawcami i nie mają problemu z kontaktem z klientem , w przeciwnym wypadku ta praca będzie dla Ciebie wiecznym stresem.

Jasiek

Dobry i stabilny pracodawca ale jeśli komuś nie po drodze z praca to szuka powodu do marudzenia.

Czy firma Windows 2000 w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

UpadłyAnioł

A jest coś takiego? Jeśli tak to nie w tej firmie ???? ja się nie spotkałem z czymś takim przez ładnych parę lat.

XxX
@UpadłyAnioł

Zastanawiam się po co tak długo tam pracowałeś? piszesz parę lat... jak tak źle to trzeba było się zwolnić odrazu . Naprawdę taka zła ta firma ? nie sądzę.... pracować trzeba wszędzie. Proponuję założyć własną firmę i pracować u siebie. Jeśli ktoś pracuje to ma a jak się obija to wiadomo ... Pozdrawiam i życzę mniej jadu w sobie.

@XxX

Hmm ciekawa wypowiedź ale jako "Klient" nic nie wiesz na temat relacji na linii pracodawca-pracownik w tej firmie. Jeśli podoba Ci się w współpraca z tą firmą to z uwagi na pracowników tzw. "niższego szczebla" którzy w większości są ok. Co do mojej długiej pracy w tej firmie to wiesz ale w miesiąc czy nawet dwa nie poznasz stosunku pracodawcy do pracownika. Jeśli masz dobry kontakt ze współpracownikami można przymknąć oko na występujące patologie w miejscu pracy. Do tego chyba każdy ma jakieś zobowiązania jak np. kredyty, dzieci itp. Jak się jest kawalerem to można sobie zmienić pracę bo kierownik krzywo na mnie spojrzał. Do tego nie bierzesz pod uwagę że pracodawca może się zmieniać na gorsze wraz z upływem czasu. Co do zakładania własnej firmy to nie wszyscy mają do tego nadają. Trzeba mieć pomysł i umieć wprowadzić go w życie. Nie każdy zaryzykuje stabilność finansową swoją i swojej rodziny aby rzucać się na głęboką wodę bo można pójść na (usunięte przez administratora) Nie pisz proszę głodnych kawałków że jak ktoś pracuje to ma. Jest to prawda tylko w przypadku własnej działalności. Pracując na etat jest się zdanym na widzimisie przełożonego. Dobrze jeśli przełożony potrafi obiektywnie oceniać pracę, lecz to niestety rzadko się zdarza. A co do jadu to mylisz się. Czym innym jest jad a czym innym chęć aby Ci którzy czytają te opinie naprawdę się zastanowili czy warto tracić czas na pracę w windows2000. Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Windows 2000?

kreatywny

Myślę powyżej przeciętnej , wiadomo pracować trzeba jak wszędzie , ale jest ok , raz lepiej raz gorzej , ale nie ma dramatu.

@kreatywny

Ja też "myślę powyżej przeciętnej"... Skoro myślimy już tak obaj to żywię głęboką nadzieję że Twój wpis nie jest pisany "na zamówienie" pracodawcy a to Twoje realne odczucia. Jeśli jest tak w istocie, mam również nadzieję, że Twój piękny sen się szybko nie skończy i nie obudzisz się w koszmarze.

życie jest piękne

zgadzam się z Aniołem w 100% !!! najniższa krajowa, brak szkoleń, mydlenie oczu, awans możliwy ale kasa pozostaje ta sama, brak działu kontroli jakości, działu logistyki, zatruwają środowisko, coś okropnego...stanowczo odradzam

Konrad Pozytywny
@życie jest piękne

Podzielam zdanie Firma świetna , atmosfera super, awans zawsze możliwy , szkolenia regularnie. Osobiście mam bardzo zdanie o pracy.

@Konrad Pozytywny

Ooo ktoś nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem... Podzielasz zdanie poprzedniej opinii chociaż była negatywna a Ty piszesz w superlatywach? Radzę wrócić do szkoły podstawowej. Tam sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pracując w tej firmie sporo lat nigdy nie miałem żadnego szkolenia z inicjatywy pracodawcy. Polecam odstawić leki które bierzesz bo widać Ci szkodzą albo zostać twórcą bajek. Tuwim i Brzechwa wciąż czekają na godnych następców...

UpadłyAnioł

Witam. Jako były pracownik nie polecam pracy w tej firmie. Na umowie najniższa krajowa. Reszta w kopercie. Wypłaty zawsze po terminie. Szkolenia nie istnieją. Możliwość awansu też nie istnieje chyba że pracownik z większym stażem pracy w końcu straci cierpliwość i się zwolni. Mentalność właścicieli rodem z PRL. Potencjalny pracowniku firmy Windows 2000 dobrze Ci radzę poszukaj pracy gdzie indziej. Na pewno Twoje zdrowie psychiczne jest ważniejsze od jałmużny.

@UpadłyAnioł

Skoro nie ma szkoleń to może pracodawca oferuje motywacyjne benefity takie jak talony na święta lub dodatkowe ubezpieczenie? Napisz, czy jest jest możliwość ubiegania się o takie dodatki.

@Damian

Talony? Ubezpieczenia? ???? NIE! Nie ma czegoś takiego. Jedyne na co może liczyć pracownik to paczka dla dzieci za 30pln na święta. Nie ma czegoś takiego jak fundusz socjalny itp. Nie ma refundacji np za okulary za pracę przy komputerze. Zamiast motywacji stosowana jest tylko demotywacja.

Witek

Penie tak dobrze się tu pracuje bo firma ma dobre opinie i dlatego zabrakło chęci do pisania?

Tomasz

Firmy nie polecam. Brak odpowiedzi ze strony obsługi odnośnie reklamacji (regulacji okien) zgłoszonej w dn. 25.06.2019. Sprawę kieruje do biura ochrony praw konsumenta.

Eryk

Od dość dawna nikt nie korzystał z forum, taką macie dobrą pracę?

Maria Gdynia

Straszni (usunięte przez administratora)sprzedali mi 2 pary drzwi na taras ,ktore mialy być droższa wersja dobra jakość drewna pomalowane na biało.Sasiad stolarz wstąpił,żeby obejrzeć je i stwierdził,ze to zwykła sosna. .Po prostu (usunięte przez administratora).Az wstyd.Kupilam tez okna u nich prawie ze do całego domu.Jak zainkasowali pieniądze czekaj Bolku miesiącami zanim ktoś przyjdzie i oprawi

Byly pracownik

Praca na początku bylo wszystko ok wyplata na czas prowizje tez na czas az w końcu po paru latach powiedziano mi ze nic nie robię tylko siedzę w biurze mimo ze mamy gps i wszystko widać, ale cóż wiadomo czemu jedna pani B. Z biura lubi opowiadac głupoty kłamie na bieżąco a z toba gada niby nic tak samo oklamuje klientów nie jeden z tym się spotkal, także na nia juz chyba pora trzeba zmienić ja w koncu wtedy będzie tam lepiej.

@Byly pracownik

Czy po opisanej przez Ciebie sytuacji w firmie Windows 2000 sam zwolniłeś się z pracy, czy może to pracodawca pożegnał się z Tobą? Mógłbyś napisać, ilu pracowników zatrudnia ta firma? Chętnie poznałbym również poziom wynagrodzeń, który oferują zatrudnionym pracownikom. Proszę o informację na ten temat.

Najnizsza krajowa na umowie, nie wypłacane premie, obiecanki i szef, który nic nie wie i na niczym się nie zna. Nie polecam! Moje sugestie dla Windows 2000: Omijać szerokim łukiem

@Anonim

Chciałbym sprecyzować kwestie zarobków za pracę w firmie Windows 2000, otóż napisałeś, że na umowie podana jest stawka najniższa krajowa, a jak realnie wygląda pensja osoby zatrudnionej w tym miejscu? Czy poza tym można liczyć na jakieś dodatki bądź premie? Chciałbym, abyś przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Windows 2000 - Rumia

• Jak się pracuje w Windows 2000?

Zobacz opinie na temat firmy Windows 2000 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Windows 2000?

Windows 2000
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Sobieskiego 23
    84-230 Rumia