Opinie o Windows 2000 w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Windows 2000, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Windows 2000 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windows 2000 w Rumia

Czy firma Windows 2000 w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Klient

Czy to prawda że pracownicy nie dostają pensję na czas?

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Windows 2000? Można dołączyć rodzinę?

Klient

Czy Windows zatrudniają osoby niepełnosprawne?

22245 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szkoleń szczególnie nowych pracowników. Po niespełna trzech dniach każą zostawać nowemu pracownikowi samemu w firmie i ją zamykać. Ktoś to tą firmę prowadzi nie potrafi kompletnie zarządzać. Unikajcie tej firmy jak ognia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz

Pracowałem przez ponad rok w sprzedaży w dziale eksportu. Na pewno nie można się tam nudzić. Dużo się tam dzieje i jeżeli tylko masz chęć to można się wiele nauczyć. Z pewnością jest wymagana odporność na stres, klienci jak to klienci raz lepsi raz gorsi ale jeżeli jesteś osobą kontaktową i nie straszne Tobie zagadnienia techniczne plus znajomość angielskiego to śmiało pisz CV. Pieniądze ?, jeżeli stwierdzisz że to praca dla Ciebie to znaczy że zaczynasz sprzedawać , a jeżeli zaczniesz sprzedawać to pieniądze się pojawią i to wcale nie małe. Komu odradzam ? , jeżeli nie czujesz się pewnie w sprzedaży i kontakt telefoniczny z trudnym klientem jest dla Ciebie stresem ( z łatwym i miłym klientem to wiadomo każdy by se poradził :)) to zdecydowanie odradzam. Jako duży plus postrzegam tam dużą swobodę w pracy - nikt nie stoi Tobie nad głową i sam możesz sobie wykreować swój model pracy. Firma jest prowadzona przez rodzinę a to oznacza że daleko jej do korporacyjnych standardów, to też uważam za plus. Podsumowując - czy polecam ? jak najbardziej tak ale tylko tym którzy są naprawdę sprzedawcami i nie mają problemu z kontaktem z klientem , w przeciwnym wypadku ta praca będzie dla Ciebie wiecznym stresem.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jasiek

Dobry i stabilny pracodawca ale jeśli komuś nie po drodze z praca to szuka powodu do marudzenia.

Czy firma Windows 2000 w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

A jest coś takiego? Jeśli tak to nie w tej firmie ???? ja się nie spotkałem z czymś takim przez ładnych parę lat.

XxX
@UpadłyAnioł

Zastanawiam się po co tak długo tam pracowałeś? piszesz parę lat... jak tak źle to trzeba było się zwolnić odrazu . Naprawdę taka zła ta firma ? nie sądzę.... pracować trzeba wszędzie. Proponuję założyć własną firmę i pracować u siebie. Jeśli ktoś pracuje to ma a jak się obija to wiadomo ... Pozdrawiam i życzę mniej jadu w sobie.

@XxX

Hmm ciekawa wypowiedź ale jako "Klient" nic nie wiesz na temat relacji na linii pracodawca-pracownik w tej firmie. Jeśli podoba Ci się w współpraca z tą firmą to z uwagi na pracowników tzw. "niższego szczebla" którzy w większości są ok. Co do mojej długiej pracy w tej firmie to wiesz ale w miesiąc czy nawet dwa nie poznasz stosunku pracodawcy do pracownika. Jeśli masz dobry kontakt ze współpracownikami można przymknąć oko na występujące patologie w miejscu pracy. Do tego chyba każdy ma jakieś zobowiązania jak np. kredyty, dzieci itp. Jak się jest kawalerem to można sobie zmienić pracę bo kierownik krzywo na mnie spojrzał. Do tego nie bierzesz pod uwagę że pracodawca może się zmieniać na gorsze wraz z upływem czasu. Co do zakładania własnej firmy to nie wszyscy mają do tego nadają. Trzeba mieć pomysł i umieć wprowadzić go w życie. Nie każdy zaryzykuje stabilność finansową swoją i swojej rodziny aby rzucać się na głęboką wodę bo można pójść na (usunięte przez administratora) Nie pisz proszę głodnych kawałków że jak ktoś pracuje to ma. Jest to prawda tylko w przypadku własnej działalności. Pracując na etat jest się zdanym na widzimisie przełożonego. Dobrze jeśli przełożony potrafi obiektywnie oceniać pracę, lecz to niestety rzadko się zdarza. A co do jadu to mylisz się. Czym innym jest jad a czym innym chęć aby Ci którzy czytają te opinie naprawdę się zastanowili czy warto tracić czas na pracę w windows2000. Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Windows 2000?

kreatywny
@Pytanie

Myślę powyżej przeciętnej , wiadomo pracować trzeba jak wszędzie , ale jest ok , raz lepiej raz gorzej , ale nie ma dramatu.

@kreatywny

Ja też "myślę powyżej przeciętnej"... Skoro myślimy już tak obaj to żywię głęboką nadzieję że Twój wpis nie jest pisany "na zamówienie" pracodawcy a to Twoje realne odczucia. Jeśli jest tak w istocie, mam również nadzieję, że Twój piękny sen się szybko nie skończy i nie obudzisz się w koszmarze.

życie jest piękne

zgadzam się z Aniołem w 100% !!! najniższa krajowa, brak szkoleń, mydlenie oczu, awans możliwy ale kasa pozostaje ta sama, brak działu kontroli jakości, działu logistyki, zatruwają środowisko, coś okropnego...stanowczo odradzam

Konrad Pozytywny
@życie jest piękne

Podzielam zdanie Firma świetna , atmosfera super, awans zawsze możliwy , szkolenia regularnie. Osobiście mam bardzo zdanie o pracy.

@Konrad Pozytywny

Ooo ktoś nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem... Podzielasz zdanie poprzedniej opinii chociaż była negatywna a Ty piszesz w superlatywach? Radzę wrócić do szkoły podstawowej. Tam sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pracując w tej firmie sporo lat nigdy nie miałem żadnego szkolenia z inicjatywy pracodawcy. Polecam odstawić leki które bierzesz bo widać Ci szkodzą albo zostać twórcą bajek. Tuwim i Brzechwa wciąż czekają na godnych następców...

UpadłyAnioł

Witam. Jako były pracownik nie polecam pracy w tej firmie. Na umowie najniższa krajowa. Reszta w kopercie. Wypłaty zawsze po terminie. Szkolenia nie istnieją. Możliwość awansu też nie istnieje chyba że pracownik z większym stażem pracy w końcu straci cierpliwość i się zwolni. Mentalność właścicieli rodem z PRL. Potencjalny pracowniku firmy Windows 2000 dobrze Ci radzę poszukaj pracy gdzie indziej. Na pewno Twoje zdrowie psychiczne jest ważniejsze od jałmużny.

@UpadłyAnioł

Skoro nie ma szkoleń to może pracodawca oferuje motywacyjne benefity takie jak talony na święta lub dodatkowe ubezpieczenie? Napisz, czy jest jest możliwość ubiegania się o takie dodatki.

@Damian

Talony? Ubezpieczenia? ???? NIE! Nie ma czegoś takiego. Jedyne na co może liczyć pracownik to paczka dla dzieci za 30pln na święta. Nie ma czegoś takiego jak fundusz socjalny itp. Nie ma refundacji np za okulary za pracę przy komputerze. Zamiast motywacji stosowana jest tylko demotywacja.

Witek

Penie tak dobrze się tu pracuje bo firma ma dobre opinie i dlatego zabrakło chęci do pisania?

Tomasz

Firmy nie polecam. Brak odpowiedzi ze strony obsługi odnośnie reklamacji (regulacji okien) zgłoszonej w dn. 25.06.2019. Sprawę kieruje do biura ochrony praw konsumenta.

Eryk

Od dość dawna nikt nie korzystał z forum, taką macie dobrą pracę?

Maria Gdynia

Straszni (usunięte przez administratora)sprzedali mi 2 pary drzwi na taras ,ktore mialy być droższa wersja dobra jakość drewna pomalowane na biało.Sasiad stolarz wstąpił,żeby obejrzeć je i stwierdził,ze to zwykła sosna. .Po prostu (usunięte przez administratora).Az wstyd.Kupilam tez okna u nich prawie ze do całego domu.Jak zainkasowali pieniądze czekaj Bolku miesiącami zanim ktoś przyjdzie i oprawi

Byly pracownik

Praca na początku bylo wszystko ok wyplata na czas prowizje tez na czas az w końcu po paru latach powiedziano mi ze nic nie robię tylko siedzę w biurze mimo ze mamy gps i wszystko widać, ale cóż wiadomo czemu jedna pani B. Z biura lubi opowiadac głupoty kłamie na bieżąco a z toba gada niby nic tak samo oklamuje klientów nie jeden z tym się spotkal, także na nia juz chyba pora trzeba zmienić ja w koncu wtedy będzie tam lepiej.

@Byly pracownik

Czy po opisanej przez Ciebie sytuacji w firmie Windows 2000 sam zwolniłeś się z pracy, czy może to pracodawca pożegnał się z Tobą? Mógłbyś napisać, ilu pracowników zatrudnia ta firma? Chętnie poznałbym również poziom wynagrodzeń, który oferują zatrudnionym pracownikom. Proszę o informację na ten temat.

Anonim

Najnizsza krajowa na umowie, nie wypłacane premie, obiecanki i szef, który nic nie wie i na niczym się nie zna. Nie polecam! Moje sugestie dla Windows 2000: Omijać szerokim łukiem

@Anonim

Chciałbym sprecyzować kwestie zarobków za pracę w firmie Windows 2000, otóż napisałeś, że na umowie podana jest stawka najniższa krajowa, a jak realnie wygląda pensja osoby zatrudnionej w tym miejscu? Czy poza tym można liczyć na jakieś dodatki bądź premie? Chciałbym, abyś przedstawił swoją wiedzę na ten temat.

Waszkiewicz

Tragiczna firma omijać z daleka! Mogę powiedzieć jako klient że to najgorsza firma na rynku. Opiszę sprawę szczegółowo jesli nie dokończa tego co zaczęli. Ogólnie Pani Barbara z działu sprzedażny zatrzymała się na czasach komuny traktując klientów jak petentów, Pani z Żukowa bardzo nieprofesjonalnie sprzedaje nie wiedząc o produkcie nic poza tym co w komputerze. Okna z ciepłym montażem całkowicie do poprawy i tu uwaga brawo dla kolejnej ekipy która uratowała sprawę i jak się okazało jedynej firmowej ekipy a reszta podwykonawcy partacze ale firma ich posiada i wynagradza bo nie ma innych. Na poprawki czekam 4 miesiąc i cisza w eterze, listwy za krótkie drzwi do poprawy ale Pani z ŻUkowa przy rondzie mówi ze reklamacje to nie ona, Pani z Rumii że to nie ona na to że nie podpisywała ze mną umowy i cyrk trwa i może skończy się mała sprawa sądową. Okna były wyciągane całkowicie po 3 tygodniach od dnia spaprania przez ekipę która okazała sie podwykonawcą bo niestety poprawki nic by nie dały. Ciepły montaz trzeba było zrobic jeszcze raz. Niestety okna za 30 tys a oni łaskę robią i traktują wszystko po macoszemu. Jesli chodzi o ceny za każdym razem oferta wygląda inaczej po kilku dniach, Panie zwalają na komputer dostawy itd. W tej firmie listwa to ława a ława to nie wiadomo co.Odradzam, szkoda życia i zdrowia psychicznego. Moje sugestie dla Windows 2000: zmiana pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zainwestować w szkolenia pracownicze

Tomasz

Cześć. Mam dość tej firmie Windows 2000. Szef i dyrektor kłamstwa za mało płacą. I kamery pilnuje szef.. jak nic nie robisz od razu dzwoni o Pana Andrzeja kierownika !!! Masarka!! Szef mały i gruby (usunięte przez administratora) Aaa jesze więzienie tam pracują około 8 osób!!!

Edyta

@ekipa pracownicy, ciężko coś zrozumieć z Twojego wpisu, możesz powiedzieć więcej o pracy w firmie Windows 2000? Dlaczego radzisz uważać na szefów? Co sądzisz o atmosferze, ogólnych warunkach? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Windows 2000 - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Windows 2000
2.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sobieskiego 23