Opinie o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANWIS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWIS Sp. z o.o. w Włocławek

Nikita

Pare słów od Nikity, tej prawdziwej na temat nowego kierownictwa musi sie pojawić. Jestem więc obecna, w przeciwieństwie do kierownika, który miał być obecny na stanowiskach pracowników aby poznać procesy produkcyjne i co im towarzyszy. Tak obiecywał pierwszego dnia i na obietnicy się skończyło. Kierownictwo nie polega jedynie na narzucaniu coraz to wyższych norm, kierownik powinien być chociaż trochę empatyczny wobec swoich ludzi. Zapraszamy więc na chociaż jeden pełen dzień w naszym anwisowskim standardzie pracy. Chcę również odnieść się do wpisu o przerwach. Nikt nikomu nie zabrania na nie chodzić, nie wyszła żadna nowa zasada i pracownik robi to dobrowolnie. Te 15 dodatkowe minut pracy wiele w ilości sztuk nie zmieni. ???? Każdy podejmuje własne decyzje.

niestety

No i stało sie. Niektorzy z działu plis przestali spozywać posiłki w czasie przerw przeznaczonych na nie ,ze wzgledu na wprowadzenie kosmicznych wymagań wydajnosciowo normowych i bardzo nerwową i agresywną atmosferę ,która temu towarzyszy.Pracownicy zostali pouczeni co im grozi za niewykonanie normy (???) i stąd duży stres wśrud pracowników i ich zachowanie. Tylko patrzec jak ludzie zacznom sie przewracac na stanowiskach.Ktoś chyba powinien sie tym zainteresowac bo to chyba nie (usunięte przez administratora)? ,tylko firma niemiecka zatrudniajaca Polaków prawda?

Alek
@niestety

Nowy kierownik to i nowości wprowadza, tylko nie zdaje sobie sprawy że będzie miał na sumieniu pracowników. Zmodernizowałby lepiej i ułatwił tym samym pracę ludziom, a nie ustanawiać jakieś normy często nie do wyrobienia. Bardzo nie trafne posunięcie, tym bardziej że kierownik przyszedł z ulicy i pojęcia na razie nie ma.

Majka
@niestety

Jestem pewna że to wymysł nowego kierownika z tymi normami.Przyjrzałby się trochę to by mógł coś na temat powiedzieć, a nie przeleci się przez halę i uważa że wszystko już wie.

2 twarze Irka
@niestety

Kto by przypuszczał że często uśmiechnięty, pogodny, sprawiający wrażenie dobrego człowieka (czyt. kierownika), a tu masz ci los...chłop zaczął swoją "pracę" od tak drastycznego posunięcia, wprowadzając dodatkowo dużą porcję stresu wśród pracowników. Wyciskać to można cytrynę, a nie z ludzi ostatnie poty...

normy
@niestety

Te normy są często nie do wyrobienia, nie przez lenistwo i za wolną pracę, a przez np. rodzaj sztuk jakie są do wykonania To chyba logiczne, że inne sztuki robi się szybciej a inne wolniej, a jeżeli to taka bułka z masłem to niech przyjdzie i pokaże jak podczepia 90 sztuk co jest według niego minimum : - )

dzień dobry, czy firma dopłaca do obiadów? jeśli tak to ile?

Boss
@Nowy

W tym zakładzie jest po prostu all inclusive !!!! ;-) tylko płace są nieporównywalne w żaden sposób z innymi włocławskimi firmami. 12 lat pracy = ok. 2780 PLN na nogę.

piła

nareście

Własnie się zwolniłem.Prawie 9lat. 2730.Tragedia

taka prawda
@Boss

świeżo przyjęci pracownicy mają ok. 100zl mniej od tych z ponad 10letnim stażem i to jest wedłóg pracodawców normalne

Elka

2790 8 lat pracy ,wymagania coraz wieksze , porażka czas odejść

Edzia
@Boss

Finansowa tragedia w porównaniu z innym zakładami, a wymagania coraz to wyższe.

Wspolpracownica.

Czepiacie sie (usunięte przez administratora)i innych a nie widzicie jak pracują na pionach. Nie widzicie nie wiecie bo pracują jak w delegacji. Ta odległość wystarczy by sniadania trwały o wiele za długo. By na papieroska za halę latać co parę minut. A co tam przecież nikt nie widzi. A jednak widzi jak nierozlaczna parka się odpala co chwilę. Jak panna z kawalerem. Nie żebym była zazdrosna bo nie ma o kogo, ale jak sie komuś (usunięte przez administratora) obrabia to samemu trzeba być w pożądku

Brygadzista

Telefon od krekrutera z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany, po czym umowienie terminu spotkania, ktore rozpoczelo sie bez opoznien. W spotkaniu uczestniczyly dwie osoby, ktore standardowo poprosily o opisanie swojej osoby. Potem nastaly pytania od przedstawicieli pracodawcy, ktore po czesci wypisalem ponizej. Rozmowa ok godzinki, na koniec informacja, ze skontaktuja sie ze mna informujac o wyniku, czego tez juz standardowo przez 2 miesiace nie uczynili. Z takim podejsciem do potencjalnego pracownika, dobrze, ze sie nie odezwano.

Jakiej wielkosci zespolem zarzadzalem, czy pracowalem z celami, nad czym sprawowalem kontrole, oczekiwania finansowe

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pozytyw

Mam plan aby sie spotkac. Spotkajmy sie o godzinie 12:00 w poniedzialek u dyrektora w gabinecie. Nikt postronny poza nami tam nie bedzie mial odwagi przyjsc.Co ty na to?

Rad7

Sprawa tyczy Małej Czarnej,,,Nie można tak szykanować drugiej osoby tylko dlatego że czuje się zazdrość,przeprcuj jedna z drugim tyle lat i wtedy zabieraj głos

Qqq
@Rad7

To żadna zazdrość bo jak można zazdrościć takiej miernosci. Zawsze jej sie wydawało że jest kimś wyjatkowym i to jej wiecej sie należy. Ale tylko wydawało. Nie prezentuje sobą wiele, nawet mniej od krócej pracujacych. Ma tylko wybujale ego. Myśli ze (usunięte przez administratora)innych do kierownika zdobedzie szacunek innych. Tak to nie działa. Przypomnijcie sobie jak przez krotki czas zajmowała sie kontrolą wyrobów wszystkich na produkcji. Wydawalo jej się pana Boga za nogi złapała. Ale rzeczywistość szybko zweryfikowala jej niewiedzę. Zabufana w sobie nawet nie widziała jak się ośmiesza w oczach nawet młodych pracowników. Jej uwagi byly naciągane by tylko mieć z czym lecieć do pseudokierownika o tym samym poziomie wiedzy. (usunięte przez administratora)to wyjątkowo wredny czlowieczek i naprawdę wyjatkowo (usunięte przez administratora). Pracuję obok niej kilkanascie lat. Pracowalam też w biurze i mialam okazję dowiedzieć się jak na nas donosi. Tylko usmiecham się i udaję że nic nie wiem. Wielu wie co ona jest warta. Wiec nie mowcie mi o zazdrosci

Rad7

Widzę i czytam że niektórzy w firmie szukają dziury w całym,słabsze zaarobki to zaraz spekulacje,lepsze to mało kto sie udziela i jeszcze te posądy kolegów z pracy o to że przychodzą pod wpływem alkoholu albo za często palą papierosy żekomo pod przyzwoleniem kierowników,,,,,to jest chore,,,,,? Przemawia przez was zazdrość

Robaczek

Jakbym miała powiedzieć jednym słowem jak mi się pracowało to powiedziałabym, że OPTYMALNIE ;)

byłem na rozmowie w Anwisie do magazynu. jak ten koordynator magazynu? można się z nim dogadać?

obecny pracownik
@Nowy

oczywiście że tak, polecam pracę !

@obecny pracownik

kilka osób dało smutną minkę, możecie coś konkretnie napisać?

H

Pani (usunięte przez administratora)(żaluzje) jak lubi Pani tak bardzo rozmawiać przez telefon to we Włocławku są firmy telekomunikacyjne, w których napewno Pani się sprawdzi, a co najważniejsze nie będzie Pani musiała chować się tak czesto za wózkami.

Nikita

Proszę nie podszywać się po mój nick, jest to żałosne, ciężko napisać coś od siebie....

@Nikita

Racja pisemnie tez sie podszywaja. Czy bylismy wczoraj na plisach w grupie?

Daj sobie spokój....

@Pozytyw

Czasami lepiej odpuścić pewne sprawy..... Rozumiesz co mam na myśli?

@Nikita

Masz racje a i jakie sprawy chodzi?

Nikita

Tobie też wszystkiego najlepszego..... ale zgadzam się z Tobą. Szkoda mi tylko że Cię nie odnalazłam......Zdrówka ;-)

Nikita

Obiecałam sobie, że już nie będę pisała na forum. Czytała jak najbardziej, ale nic więcej. Niestety zdrowie jest dla mnie najważniejsze i musze dać upust moim emocjom, które podburzyły niektóre wpisy, bo jeszcze przypadkowo zagotowałaby mi się krew. Premii nie ma z powodu, który już tu ktoś napisał mianowicie niewykonany cel sprzedażowy. To że dane działy pracowały przez daną ilość nadgodzin „dzień i noc” nie znaczy, iż takowy cel musiał zostać wypełniony. Pytanie jakie należy postawić, ile sztuk było wykonywanych w podstawowym zakresie czasu pracy, a ile powinno być wykonywanych. Kolejną kwestią jest „zejście góry na dół”. W jakim celu? Nie mam pojęcia, premia jest nagrodą nie obowiązkiem i jeśli zaszły takie decyzje, zaszły one z jakiegoś powodu i prócz szukania winnych warto też rozejrzeć się wokół siebie. Nie widzę żadnego logicznego powodu z jakiego ktoś wyższy stanowiskiem miałby tłumaczyć się dlaczego premie nie zostały wypłacone. Ostatnią już na dzisiaj rzeczą jest kwestia imprezy i zbiorowego buntu pt. „Ja nie ide”. Jestem pewna, że jeśli taka nie zostałaby zorganizowana zostałby utworzony bunt pt. „Dlaczego skąpią?” :). Miłego wieczoru dla wszystkich zbuntowanych.

@Nikita

Czy to jest wina pracownika że nie został osiągnięty cel sprzedażowy? Bardziej zakładu że mało, zamówień albo przedstawicieli że się tak slabo postarali!!! Wakacje te sprawy urlopy i dlatego mniejsza sprzedaż. Panie i panowie którzy produkujecie te rolety i żaluzje to nic że zapiepszaliscie po 12 godzin dzień i noc WAM POPROSTU PREMIA SIĘ NIE NALEŻY!!!

@Jacek

Pracownik i firma to jedność, ale nie tylko w dobrych chwilach. Każdy wie, że trzeba być gotowym na te złe, a nie odwracać się i przeklinac zakład kiedy sprzedaż spada.

@Jacek

Tak zgadza się ale ze to jedność. Tylko ludzie oczekują za swoje poświęcenie nagrody. Nie po to się przychodzi do pracy ze zmian z godziny 22 na godzinę 6 rano bez przerwy minimum 11godzin bo mistrz prosi ale z tekstem cytuje: przyjdz na 6 rano tylko odbij się o 9godzinie żeby było ok. Lub jak niektórzy pracują po 14godz. To wszystko robi pracownik dla zakładu i się poświęca po to żeby później dostać premie!!! A nie usłyszeć nie ma premi bo nie było sprzedaży, dla ludzi liczą się teraz tylko pieniądze. Trzeba było nie robić imprezy tylko ludzie dać pieniądze!!!

Boiled blood :-)
@Nikita

Skąd ty wiesz takie rzeczy ? Przecież zapewniałaś wszystkich że jesteś zwykłym pracownikiem... Napisałaś dużo wcześniej że już zakończysz wpisy na forum, a non - stop nieźle się bawisz z jakimś pozytywem w ciuciubabkę, nic sobie nie robiąc z zaśmiecania całego forum. To jest chore !!! Zadymione macie dziecinadą razem swoje sufity po całości. Wypisując bzdury niszczycie wizerunek firmy. Cokolwiek byś nie napisała, to nikt ci już w nic nie uwierzy. Sama do tego doprowadziłaś wypisuje bzdury na temat firmy. Piszesz że głównym powodem braku premii jest jednak brak sprzedaży i niewielka ilość wyprodukowanych produktów, a dokładnie rok temu również przed "imprezą" pracownicy nie otrzymali premii, ale to zapewne cudowny zbieg okoliczności ??.. I pomyśleć że to wszystko po to żeby zorganizować "imprezę" na którą przecież nie będą mogli przyjść wszyscy pracownicy, którzy zasłużyli sobie na coś więcej...

@Nikita

"Obiecałam sobie, że już nie będę pisała na forum" - no cóż... życzę więcej konsekwencji w dotrzymywaniu obietnic...sobie ;) i zdrowia, bo to najważniejsze. Pozdrawiam.

@Jacek

Wszystko to robisz dobrowolnie, nikt cię do niczego nie zmusza a już tym bardziej mistrz. Lepszego przełożonego nie znajdziesz, więc doceń go i uszanuj swoją pracę ciesząc się że ją masz.

@Nikita

Wiesz co to jest (usunięte przez administratora) bo tak się czuję jak słyszę tekst jak Ci się nie podoba to droga wolna lub na Twoje miejsce jest 10nowych i nie ma ludzi nie zastąpionych. A w piątek słyszę tekst wpisałem Cie na listę w sobotę i masz przyjść na 6 rano ale odbij się o 9 żeby było ok. Niestety ale czuję się coraz bardziej zastraszony, przestraszony ,ciągła presja na wynik. Jak jest wynik to jest ok, ale jak jest trochę mniej zamówień to człowiek słyszy że jest nierobem i pasożytem. Ale Wiesz co jeszcze trochę i to się zmieni za sprawą Brzeskiej strefy. Powstanie dużo nowych miejsc pracy i ludzie zrozumieją ze nie są niewolnikami jednego zakładu!!! Wiadomo każdy boi się zmian w swoim życiu ale kto nie spróbuję nie dowie się że praca w inny miejscu może być przyjemna i dającą satysfakcję.

Substancja nienawiści.
@Nikita

Wyraźnie widać tu po twoim wpisie że jesteś bardzo zdenerwowana nawet "tłumaczeniem" pracownikom zaistniałej, niesprawiedliwej dla nich sytuacji. Czytając to, odnosi się wrażenie jakby się miało do czynienia z mnóstwem gotującej się nienawiści do tych, którzy nie rozumieją tego że zostali skrzywdzeni. Prawdopodobnie gdyby to od ciebie zależało, to (najdelikatniej pisząc) wywaliła byś ich na zbity pysk z pracy, tylko za to, że jak śmieli w ogóle się zapytać o coś podobnego ??? Widać (nie tylko z tego, ale i z poprzednich twoich wpisów) że jesteś bezwzględnym, cynicznym, bezdusznym, nie dopuszczającym nikogo do własnego zdania, nie zwykłym pracownikiem, bo klakierem z "góry", który ma tylko jedno za zadanie : za wszelką cenę nie dopuścić "plebsu" do jakiegokolwiek własnego toku myślenia jeśli chodzi o sytuacje tego typu, ale na nieszczęście dla was nie dajecie rady przebić się ponad głosy normalnych ludzi. PS. Pytanie : To wasze porozumiewanie się z pozytywem za pośrednictwem tego forum uważasz za normalne ?..bo w razie czego do Lipna jest ok. 25 km... Tak tylko pytam..

Po prostu
@Nikita

Nie przyjmujesz do swojej świadomości że sprzedaż nie spadła ze wszystkich działów ??!!! że jedne działy pracują pełną parą, a drugie nie ? dlaczego więc pracownicy pracujący na działach gdzie wszystko płynnie działa są pokrzywdzeni ? pracują ponad stan po godzinach i są tak samo potraktowani jak pozostali, którzy 8 godzin i do domu, soboty wolne, więcej czasu z rodziną etc.. Nie wzięłaś tego pod uwagę ? czy w ogóle wiesz coś w tym temacie ?? bo jak tu widać stawiasz jakieś swoje wydumane ogólniki pomijając to co jest ważne i krzywdzące dla ludzi, a przecież bardzo łatwo jest zmienić obecny system premiowania. Jaka by była twoja reakcja jakbyś np. pracowała w danym całym m/cu ponad stan i byś się dowiedziała że nie otrzymasz premii podobnie jak ci pracownicy z sąsiednich działów, którzy odbębnili sobie miesiąc po 8 godzin i do domku ?? Czy to takie trudne do zrozumienia dla ciebie ? Odsłoń w końcu te klapki z oczu i przyjrzyj się zagadnieniu z tej innej strony, a nie z zamkniętymi oczami brniesz w ciemno za wszystkim co firma wymyśli, czy to jest zgodne z po prostu ludzkim podejściem, czy jest to krzywdzące dla pracownika ? Czynnik ludzki jest ci zupełnie nieznany i nie ma dla ciebie żadnego znaczenia, tylko aby naprzód i bez dyskusji !!! Czekamy z utęsknieniem na twoją słynną, ewentualną odpowiedź na wszystko co jest negatywne twoim wpisom : "jak się nie podoba to zawsze można zmienić pracę". No to do dzieła Nikita ! Czekamy !

Juzef do Agaty
@Nikita

twoja elokfęcja mnię przerarza!!!!! Widac ze jestes nadzwyczaj kąpetętna jesli chodzi o bierzącość spraw zakladowych. Zatem nikim innym nie jestes jak firmowym klaksonem, ktury to rozbżmiewa w odpowiednim czasie na podany odgurny rozkaz.

@Nikita

"Nikt cię do niczego nie zmusza" dobreeee....;-) "Lepszego przełożonego nie znajdziesz"...skąd ty to wiesz ??! Zakład przestaje szanować to pracownik ma się jeszcze odwdzięczać?czym i w jakim celu? Wszystko co piszesz to nie jest prawdą,tak jakbyś z kosmosu przyleciała niedawno.

@pracownik

Dziękuję ;-)

@Po prostu

Nie rozumiem ile razy powinnam napisać jedno i to samo żeby każdy zrozumiał. Firma to jedność i tak funkcjonuje. Jeden dział produkuje więcej od drugiego co nie oznacza, że wykonany jest cel sprzedażowy. Praca zatrudnionych na każdym dziale jest warta tyle samo i tak samo jest wynagradzana, wyobraź sobie jeśli premie dostałaby jedynie połowa firmy a druga zostałaby z niczym. Do jakich nastrojów by doszło i sporów wewnętrznych. Nie myślmy tylko o sobie.

Po prostu
@Nikita

ponownie niestety nie dotarło. Przez blinkery, które to już wrosły ci w boczne ściany głowy i widzisz tylko niewiele przodu, kompletnie nic po bokach.. Postawiłaś się choć na sekundę w miejscu tych zmęczonych ludzi po dwunastkach i wszystkich sobotach i na drugą sekundę w miejsce tych, którzy po ośmiu godzinkach do domu, do rodziny, na melanż w soboty ?? Bezsensownym jest pisanie z tobą, bo co odpowiedź to już nie muł, tylko teraz to już beton. Pomyśl jak zwykły pracownik i zdejmij te blinkery !!!!!!

Nikita

Proszę mi tu nie umniejszać, jak mówię że nie Agata tzn że nie Agata.

Mamy cię !
@Nikita

Skoro tak mocno akcentujesz zapewniając że Nikita to nie Agata, to dlaczego się ukrywasz pod tym nickiem ? Przecież nic ci nie grozi, a wręcz przeciwnie, bo gdy się ujawnisz to firma powinna w jakiś sposób to docenić i wynagrodzona zostaniesz za to że za wszelką cenę wypisujesz same pozytywy bez żadnego pokrycia na jej korzyść, jak takie kamikadze zakładowe. Niezrozumiałe jest zatem twoje działanie... a swoją drogą - nie lubisz Agaty ?

@Mamy cię !

Nie potrzebuję pochwał, nie robię tego dla kogoś, robię to dla siebie. Co do Agaty, nie przepadam za nią.

spostrzegawczy
@Nikita

Czyli co ? Wypisujesz treści nie mające żadnego pokrycia z rzeczywistością, nie mając w ogóle żadnej wiedzy na tematy pracownicze, poprzez to kłamiesz z Pozytywem (R. L.) wywołując złe emocje na forum i wszystko to robisz dla siebie ???!!.. Co do Agaty.... jeśli faktycznie nią nie jesteś, to jednak zachowujesz się lustrzanie tak jak ona, niestety...

Nikita

Jestem ciekawa czy ktokolwiek z Was poszedł do mistrza lub kierownika i powiedział co go boli zamiast wylewać tonę hejtu. Łatwo kogoś oczerniać gdy nie widzi się twarzy. Może tak idąc za ciosem i tu słowa kieruje do samej góry, zacząć robić co miesięczne zebrania w których można odnieść się do sytuacji panujących na dziale i każdy mógłby wylać swoje żale a nóż, przyniosło by to jakiś skutek, oczyściło atmosferę, taka luźna propozycja.

@Nikita

Miałem cichą nadzieję iż twój ostatni wpis (który to miał być ostatnim) mamy za sobą, a tu znowu kupa mułu i wodorosty...

@Pokaż kwitek.

Czytaj ze zrozumieniem wtedy Pani Nikita pisala ze ,,prawdopodobnie to bedzie jej ostatni wpis"

@Nikita

Nikt nic w tym kierunku nie zrobi przeciez ludzie wola narzekac na forach niz sie zebrac i zrobic cos w kierunku pozadanego rezultatu nie sadzisz? :-) pozdrawiam

@Pozytyw

Czyli powiadasz chłopaczku że nie zdecydowana jest twa luba ?.. Skoro tak to pokaż kwitek - pochwał nim się ;-)

Antyfob
@Pozytyw

ty to już człowieku wpadłeś w fobię z tym swoim w kółko nawijanym mułem.. wszystkie części ciała nagle opadają gdy się czyta ten twój badziew... tfuuu...

@Pozytyw

Niestety, lepiej narzekać niż dążyć do perfekcji, pozdrawiam ;-)

@Pokaż kwitek.

Uwierz w siebie ptaszku i zrob konkretny krok na drodze do sukcesu aby zarabiac taka kase abys mogl sie pochwalic nam wszystkim.

@Antyfob

Ojeju naprawde? Bardzo mi przykro ale mamto gleboko w 4 literkach :-D do pracy dzieciak pokaz ze warto dac ci te podstawe przynajmniej.....

Komboy
@Pozytyw

Wielkim PTAKIEM byłeś, jesteś i zapewne nim odejdziesz z tego naszego ziemskiego padołu...;-) PS. Bolą te niewygodne dla was i należycie oceniane nasze wpisy co ??... a co z waszymi żenado ?..

@Komboy

Nas nic nie boli dzieciaku wyrazamy tylko swoja opinie. Zycie bedzie twoje takie jakie sobie stworzysz. Wez odpowiedzialnosc za te swoje nedzne nudne zycie wkoncu.... Niech Bog czuwa nad toba obys dostal przepustke do krainy Eden ;-)

Brum
@Pozytyw

ty to pozytyw tak nierozważnie wykreowałeś się na taką cipcię i trzeba przyznać że ładnie ci z tym.....

@Pozytyw kawa? ;-)

Antyfob
@Pozytyw

uuuuu.....ty już boga i jego eden zacząłeś mieszać tu z tymi swoimi wodorostami to oznacza, iż czas najwyższy, albo przerwać ten proceder, albo na początek psycholog niech się ukłoni w twoim kierunku, bo za późno może być.. I pomyśleć że chodzi tylko o odmienne zdanie na temat źle opłacanych, dobrze pracujących ludzi, którym to ty PTAKU zamiast w jakiś sposób pomóc, to odnosisz się do stfurcy, do edenu (??!)... Żyjemy już od ponad II dekad w demokratycznym kraju, a ty nadal z komunistycznym zacięciem swoje... Na moje oko masz 2 alternatywy 1. uspokój się z tym bogiem, idź do niego z głową pokornie nisko przy ziemi i pomódl się za Anwis, który źle opłaca pracowników, a przede wszystkim za siebie żebyś już w przyszłości nie powoływał się na Boga w tak błachej dla niego sprawie, albo 2. zapisz się do psychologa, być może jeszcze przyjmie cię w tym roku. Powiedz mu dokładnie o swojej przypadłości, o tym że nerwowy zaczynasz być jak czytasz odmienne od twoich wypowiedzi itp., a na pewno ci pomoże.. im szybciej tym lepiej jak to mówią... Będziemy tu na forum skrupulatnie trzymać kciuki za to, abyś w końcu stał się tu, jak my w większości przykładnym pracownikiem i obywatelem naszego kraju z którym to Eden nie ma nic wspólnego. Zatem powodzenia WIELKI PTAKU !!!

@Antyfob

Brak juz slow nate twoje wypociny daj sobie juz spokoj. Czekam az wkoncu napiszeszcos sensownego przede wszystkim jak mozna rozwiazac problem tych ludzi niedocenianych w firmie bo to jest ten problem ktory was najbardziej irytuje i boli. A propo ludzi to zaskocze cie ale staralem sie im pomoc ale niestety mentalnosc jest najwazniejsza jesli jest w niej ciagle ta sama melodia jajecznica i bajzel to niestety ale nic sie w tym kierunku nie zmieni. Mozesz sobie mnie obrazac ja juz ci mowilem ze mam to gleboko w 4 literkach ;-) mam nadzieje ze wkoncu rozpiszesz sie tutaj na temat jak rozwiazac te problemy i ZROBICIE wkoncu jakies konkretne ruchy . Od samego gadania jeszcze nic sie nie zmienilo ;-)

@Brum

Czekam az zarzucisz propozycje rozwiazania problemu ludzi. Pracodawca czyta te wpisy wiec sie skup i napisz rozwiazania.

@Nikita

Bardzo chetnie choc nie pije kawy ale moze byc herbatka ;-)

Brum
@Pozytyw

ty jak zwykle nieprzytomny. Dyskusja na temat źle taktowanych (również finansowo) pracowników toczy się od początku kwietnia, a ty piszesz że pracodawca tutaj cokolwiek czyta. Pracodawca to ma takie nasze tu sprawy głęboko w 4 literach, bo gdyby było inaczej to po 2 m/cach coś by się zadziało...nie wiedzą co dzieje się na dole, jak kto pracuje, nikt się za nimi nie wstawi, bo też się obawiają z czymkolwiek iść na górę. Przeczytaj sobie świeży wpis Neutralnej, bo tak to mnie więcej wygląda. I wymyśl coś w końcu, bo nieróbstwem zajeżdża spod twojego nicku...herbatki mu się zachciało...

Czekam na Twój ruch ;-)

@Nikita

Daj mi jakis znak albo podpowiedz. Jesli jestes na plisach to bedzie mi latwiej ;-)

@Brum

Dobra dzieciak nie chce mi sie juz do ciebie pisac jak dla mnie jestes dzieciakiem mow rob co chcesz tych co sa na gorze i tak nie ruszysz nie stac cie na to pozatym z takim chlystkiem nawet nie beda chcieli rozmawiac skoro na wejsciu juz spisales sie na straty. Zmienianie swiata zacznij od siebie. Elo

Lepsze podpowiedzi potrzebne hihi :-D

Plisy

Andzia

Szkoda że pousuwane zostały wyzwiska, bluzgi i epitety skierowane co do niektórych przez ciebie i Nikitę, aczkolwiek jeszcze kilka sztuk zostało. Zacznijcie najpierw od siebie i nie dziwcie się że ludzie odpowiadają wam tym samym.

@Nikita

Jak tu widzę to ty z tym Pozytywem to jacyś opóźnieni jesteście z czytaniem. Ludzie piszą wam że nie można ze sprawami finansowymi i traktowania pracowników iść ot tak sobie do kogoś wyżej, bo wszyscy się boją żeby nie zostali wylani z czasem z pracy, a wy uparcie swoje. Postawcie się w ich sytuacji. Przecież wszyscy wiemy że dyrekcja chce mieć spokój, bo przecież chodzi o drażliwy temat, o kasę chodzi i niedocenianie. Czytajcie więc dokładnie i to wy przekażcie tym na górze. Dyrekcja tu tego nie czyta, bo by inaczej było.

@Andzia

Musisz lepiej spojrzec na wpisy tu na forum bo to nie my zaczelismy ublizac innym. Zerknij dokladnie pozdro

@Aga

Skoro wszyscy sie boja o wylanie z pracy to co innego mozna zrobic aby zmienic sytuacje??? Masz jakis pomysl ?? Pozdro

To juz wiem dawno :-)

To szukaj.... szukaj ;-)

nie kumaju
@Nikita

Smiech na sali :-) do jakiej lub do perfekcji czego??

kto obraża ?
@Pozytyw

Jak można pisać o kimś że ma nędzne, nudne życie nie znając go ?

@Pozytyw

Napisałeś przecież tu na forum, że podobno nasi żywiciele czytają nasze wpisy, więc...jeśli miałbyś ochotę błysnąć odrobiną odwagi to pójdź do nich i opowiedz im co tu na forum słychać.

@Nikita

Szukaj mnie cierpliwie dzien po dniu staraj sie podazac moim sladem :-D

@Aga

Wszystkim nie dogodzisz.... Kazdy musi indywidualnie do tego podejsc....

@kto obraża ?

Jeszcze raz powtorze ze to nie od nas rozpoczete zostaly slowa obrazliwe. A jak mozna komus ublizac tylko dlatego ze ma odmienne zdanie ???

@Pozytyw

Czyli co? Nici z herbatki :-)

@Nikita

Jeszcze potrzebuje podpowiedzi. Predzej czy pozniej sie znajdziemy wierze w to :-D

@Pozytyw

Wszystko co mogłam Ci powiedziałam..... Teraz reszta w Twoich rękach. Do miłego.

@Pozytyw

Bo sama nie wiem już Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę ;-)

@Nikita

Rozumiem na wszystko przyjdzie czas ;-)

Czarne chmury
@Pozytyw

ja go bukłaczkiem, a on wilcze doły...

Pozytyw

Szukam szukam... Ciepliwosci ;-)

To czekam ;-)

@Nikita

Korzystam tylko z tej jednej informacji ktora mi podalas takze poszukiwania trwaja ;-) pozdrawiam :-)

@Pozytyw

Czarno to widzę.....może kiedyś Ci się uda.Pozdrawiam ;-)

Pozytyw

Domyslam sie ze jestes juz zniecierpliwiona ale mam jedna informacje w bazie danych ale napewno nie spoczne :-)

Pozytyw

Nie denerwuje sie smiac mi sie chce z tego co piszesz juz dawno wyluzowalem. Takim sposobem daleko nie zajdziesz ale sam sie najwidoczniej musisz o tym przekonac.

Porada
@Pozytyw

Nie dość że pisać nie potrafisz po polsku, to z czytaniem widać że masz problem. Andzia wyraźnie napisała -szkoda że pousuwane zostały wpisy, w których epitety padały. Czytaj poprawnie i daj sobie spokój z tymi swoimi dennymi wpisami, przez które skompromitowałeś siebie i firmę Anwis po całości. Pracodawca powinien cię zwolnić, poniewaź to ty z koleżanką doprowadziliscie do sprzeciwu dużej liczby pracowników, a co za tym idzie wypisywanie przez nich negatywnych opinii przeciwstawnych waszym nieprawdziwym, wyssanym z palca. Dla wielu jesteś skończony tu na tym forum, więc dla swojego dobra zamilcz lub przenieś się na inne.

Praca
@Porada

Ty tak na poważnie to napisałaś? Proszę Cię bądź poważna kobieto....

@Pozytyw gdzie Ty się podziewasz...... :-(

@Nikita

Czytam wpisy tych smutnych ludzi i az smiac mi sie chce. Brak slow juz na niektorych ale najwidoczniej tak tylko potrafia....

@Pozytyw

Masz rację, zresztą jak zawsze..... Jak Twoje poszukiwania? ;-) Przykre jest to co się czyta.

Kolega Struś
@Nikita

Widziałem jak głęboko wsadził łeb w piasek...

@Nikita

Wybacz mi ze tak dlugo to trwa lecz mam zbyt malo danych ale staram sie moze sie uda ;-) poszukiwania trwaja.....

@Nikita

W kazdym badz razie nie zapominam ;-) RM. Pozdrawiam :-)

Strzelania w kolana.
@Nikita

Przykre dla was, ale jakżesz prawdziwe dla pozostałych. Każda (niewygodna) prawda boli.

J23
@Pozytyw

wy wyrażacie tylko swoją opinię, a przeciwni waszym opiniom to niby co robią zagubiony człeniu ??..

Why?
@Pozytyw

Ktoś kto wypisuje pozytywy na temat jakiegoś zakładu musi być kimś z góry lub piastować jakieś wyższe niż zwykły pracownik stanowisko. Jak może zatem ten ktoś w tak haniebny sposób obrażać pracownika tylko dlatego że ma inne zdanie?Wy wszyscy na górze tacy sami?

@Pozytyw

@Pozytyw życzę wszystkiego dobrego na dalszej drodze zawodowej, kończę te przepychanki które i tak nie mają sensu, dla mnie ta praca jest ważna, jest to część mojego życia..... Pozdrawiam.

@Nikita

Dziekuje tobie rowniez zycze samych sukcesow w pracy i pomyslnosci na drodze zawodowej. Niestety ale nic na tych ludzi nie poradzimy. Za bardzo negatywny wzorzec sie utrwalil w ich glowach ale to ich wybor najwidoczniej tak im wygodniej. Pozdrawiam cie serdecznie. Wierze ze przyjdzie ten dzien kiedy staniemy twarza w twarz :-) Trzymaj sie Powodzonka

Pozytyw

Pewnie ze tak ale nie znajac sie oficjalnie ;-)

@Pozytyw

To kiedy ta herbatka.? bo ja tam cały czas czekam na Ciebie ;-)

@Nikita

Juz niebawem nadejde odnajdziemy sie w tym balaganie ;-) trzeba pomyslec o terminie i miejscu spotkania :-D Pozdrawiam ;-)

Wiesz że jestem niecierpliwa :-D

@Nikita

Domyslam sie :-D wynagrodze ci to oprocz herbatki moze skoczymy na obiad ;-)

Czekam na Ciebie ;-)

@Nikita

Dolacz do poszukiwan moze niebawem wpadniemy na siebie ;-)

@Pozytyw

JA już wiem, dziwię się że Ty jeszcze nie ;-)

@Nikita

Oooo to mnie zaskoczylas jak ci sie to udalo? ;-)

@Pozytyw

Kobieca intuicja i jeszcze coś ;-) Nie zawiedź mnie.....

@Nikita

To ciekawie ;-) sie okaze czy znamy odpowiedzi :-)

Pozytyw

Czy my sie dzisiaj nie widzielismy kiedy nikita wyjezdzala z pracy samochodem ? :-D

Nie widzieliśmy się ;-)

@Pozytyw

Wciąż czekam na zaproszenie ;-)

Co tak milczysz?.....

Sporo na glowie ;-)

@Pozytyw

Myślę że Ty nadal nie wiesz, pomyśl dobrze..... ;-)

@Nikita

Skoro wiesz to czas skonczyc poszukiwania i podejsc normalnie ;-) moze sie mile zaskocze :-)

@Pozytyw

Czy się mile zaskoczysz?.... Hmm, sama nie wiem. A jak nie mile? Chyba wolałabym żebyś to Ty zrobił pierwszy krok, zresztą coś mi tam obiecałeś ;-D. Dam Ci ostatnią podpowiedź. Imię moje nie zaczyna się na literę A ;-)

@Nikita

Jasne wszystko pamietam ale nie mam 100% pewnosci ;-) a czy litera twojego nazwiska druga od konca to nie jest literka Y ? :-D

Nie ;-)

Gostynin, Lipno, Świecie
@Pozytyw

Jednak bardzo chorzy jesteście. Zapraszamy.

@Nikita

No to nie wiem juz.... Musisz jednak zrobic pierwsza ten krok zaskoczony pewnie moge byc.... ;-) pozdrawiam

@Gostynin, Lipno, Świecie

Caly ten swiat juz jest chory :-) pozdrawiam dobrych ludzi

najbliżej do Lipna
@Pozytyw

ale wy przebijacie wszystkich chorych, jesteście chorsi niż najchorsi, bardzo ciężkie dwa przypadki.. być może nie jest jeszcze za późno, tam będzie wam jak we własnym domu.

Rozumiem, muszę się zastanowić. Pozdrawiam

@Gostynin, Lipno, Świecie

Kolega widzę obeznany w temacie ;-)

Filantrop
@Nikita

Wygooglowałem specjalnie dla was, aby wam pomóc, a kolegę to sobie lalunia znajdź tam skąd pochodzisz.

@najbliżej do Lipna

Gdzie się podziewasz?

Co się nie odzywasz???

@Nikita

Zrob pierwszy krok jesli wiesz ja jednak sie musialem pomylic czekam ;-)

@Pozytyw

Daj mi troszkę czasu, boję się że jeśli się mylę co do ciebie to będzie katastrofa.Bardzo długo analizowałam kto ma takie same poglądy jak ja, kto podobnie myśli. Gdybym miała pewność na100%....

@Pozytyw

Czy my dzisiaj rozmawialiśmy?????

Nikita

Jeżeli pamiętasz naszą popołudniową rozmowę to oboje już wiemy. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam ;-)

twoje IQ - paproć.

te, chłoposzku znajdź jak najszybciej tą całą Nikitę i zaserwuj jej w końcu to kakało, bo mówiła że lubi. Nie dość że dostąpiliście pełnej kompromitacji tu na forum swoją dennością nieprawdziwych wypowiedzi, to dochodzą jeszcze do tego te wasze psychiczne odnajdowania się. Wszyscy wiedzą kim jest poszukiwana, a tylko ty jeden inteligent du weißt es nicht ;-) Chcesz to ci podpowiem kim jest, ale nie gwarantuję że będziesz chciał się z nią spotkać hłe...hłe :-)

@Nikita

Przykro mi ale nie przypominam sobie abysmy rozmawiali....

@Pozytyw

Widać oboje się pomyliliśmy, trzymaj się i bądź nadal Pozytywny..... Do zobaczenia.... Kiedyś ;-*

@Nikita

Najwidoczniej ale dzieki temu jeszzcze bardziej mnie to intryguje :-) ja RM pamietaj ;-) miewam gorsze dni ale staram sie byc optymistyczny pozdrawiam :-*

@Pozytyw

Długo milczałeś.... Teraz to już całkiem się pogubiłam, od jakiegoś czasu analizuje twoje wpisy i myślałam że jestem na dobrym tropie.Szukamy dalej ;-)

@Nikita

Moze spotkajmy się któregoś dnia w umówionym miejscu, może na parkingu w krzakach? ;-)

@Pozytyw

Oszalałeś chyba..... Powiedz mi czy Twój samochód jest duży czy mały?

@Nikita

Komus sie nudzi i podszywa sie pode mnie miej to na uwadze.... Forum juz za mocno negatywne... Pozdrawiam :-)

Nikita

Hmmm, nie interesują mnie ani twoje spodnie a tym bardziej zawartość, widzę że dalsza rozmowa nie ma sensu. Interesowałeś mnie jako człowiek.... Ceniłam sobie twoje podejście do pracy i lojalność wobec firmy.... Żegnam.

Pasuje

Pozytyw

Miało oczywiście być "nóż naostrzony" żeby ktoś źle nie zrozumiał.... ;-)

@Pozytyw

Teraz się tłumaczysz? (usunięte przez administratora)

Plameczka

Powiem tak, z pracy jestem bardzo zadowolona. Wpłata fajna 2,500 na worku jak dla mnie jest bardzo zadowalająca. Kierownik bardzo fajny gość, szczerze to trzyma tutaj osoby które nie powinny pracować, bynajmniej się do tego nie nadają, robią wszystko na odczep się. Gdy są spotkania to nikt nie ma na tyle odwagi by powiedzieć przyy wszystkich co ich boli, łeb spuszczali w dół i tyle. W internecie nawet nie poradzą imienia żeby nikt się nie dowiedział kto takie bzdury piszę. Docencie to co macie, upominki są bardzo miłe linczy się gest, nie spodziewajcie się ekspresu do kawy czy lodówki ;) niektórzy byli za bardzo rozpieszczeni od dzieciaka i oczekują złotych gór haha. Jak wam nie pasuje wypłata to zawsze możecie brać nadgodziny dla chcącego nic trudnego. Oczerniacie tylko firmę a sami nie dajecie żadnego wkładu swojego. Jedynie odpieprzyc 8 godzin i do domu. Do pracy też trzeba się przyłożyć bo potem są poprawki, reklamacje i zwroty.. życzę wam więcej mózgu i mniej ujadania pyskiem.

@Plameczka

Piekne slowa az serce rosnie kolejna swiadoma dojrzala dorosla osoba na pokladzie pozdrawiam :-)

Cyrk nikity
@Pozytyw

Normalnie kisiel w gaciach Pozytywa i Plameczka gotowa...

Opinia obiektywna
@Pozytyw

Z tobą i z Nikitą to jest tak: jak ktoś napisze po waszej myśli czyli pozytywnie to jest cacy ("Piękne słowa aż serce rośnie") a jeśli ludzie piszą że coś jest nie tak i dają ku temu swoje argumenty, których wy nie rozumiecie, albo rozumieć nie chcecie to jest beeee ("jeżeli wam tak źle to znajdźcie sobie inną pracę"). Nie dajecie możliwości porozumienia i normalnego pogadania na tematy. Zachowujecie się w moim przekonaniu i zapewne nie tylko w moim, jak płatni, wynajęci przez firmę klakierzy nic więcej.

@Opinia obiektywna

Jeszcze raz powtorze wyrazilismy TYLKO I WYLACZNIE SWOJA OPINIE. Pod naszymi postami rozlala sie fala hejtu. Bo co niektorzy nie moga przebolec ze sa jednak w anwisie osoby ktore sa zadowolone z pracy. Jestesmy w stanie normalnie porozmawiac ale bez zadnego ublizania choc wiekszosc osob woli w taki sposob sie porozumiewac. Zerknij sobie dokladnie na te posty. Zaskocze cie ale nie jestem wynajetym klakierem jestem nornalnym pracownikiem i wyrazilem swoja OPINIE

@Opinia obiektywna

Zgadzam się z tą wypowiedzią! Nikita hee kto by powiedział,że pod tym nikiem kryje się osoba rządząca jak się dzisiaj dowiedziałem nie wnikam dorośli wykształceni ludzie kierujący firmą Anwis WSTYD w takie dyskusje wchodzić dramat ta firma spada na psy a wszystko przez kierownika Andrzeja S. Weźcie się za niego a nie za brygadziste Andrzeja Ziel. Osoba kompetentna a potraktowaliscie go jak nic żeby odwrócić uwagę od siebie jeszcze te chore wpisy Nikita itd....

Nikita

Zaskoczę Cię, nie jestem ani rządzącą osobą ani też wynajętym klakierem. Jestem zwykłym pracownikiem firmy Anwis,lubiącą swoją pracę, osoby z którymi pracuje(nie wszystkie) ale ile ludzi tyle charakterów i nic na to nie poradzimy.

pytanko
@Nikita

to jakiś nowy etat?zapraszamy na produkcje tam nie ma czasu na picie kawy z wybranymi i kiedykolwiek mi się zachce zapewne ty go masz wiele w pracy ktorą lubisz

DOTARŁO ?
@Pozytyw

MY TEŻ WYRAŻAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOJĄ OPINIĘ !!!, ALE JEST ONA INNA OD TWOJEJ I TO CIĘ BOLI - ZROZUM WRESZCIE !!!

@DOTARŁO ?

Pochwalony :-)

ostry
@Pozytyw

ale ty tempy dzida jesteś ;-)

gregory
@Plameczka

twoje ostatnie zdanie jest kwintesencją anwisowskiego podejścia do pracownika,zapewne reprezentujesz kogoś z samej góry

I am writing to the sadists
@Pozytyw

Spodobało ci się jak widać również ostatnie zdanie Plameczki z tym jej sadystycznym zacięciem, że aż ci "serce urosło" ??.. Kim wy jesteście wewnątrz siebie ??!... aż strach pomyśleć żeby takie osoby kierowały kiedykolwiek innymi ludźmi !!!!....

Katja

hej, co jakiś czas pojawia się oferta pracy na młodszego specjalistę ds zaopatrzenia. Czy ktoś coś wie o tym stanowisku i dziale zaopatrzenia? Czy tam jest taka częsta rotacja? Czy to jest stanowisko przynieś/podaj/pozamiataj? Bo taki wniosek mi się nasunął :)

Ktos
@Katja

Wymagania kierownika P. na wysokim poziomie a płaca tragedia. Najlepiej za najniższą krajową jak w całej administracji tej firmy.

s
@Ktos

Na kasie w sklepie spożywczym zaraba się więcej niż w Anwisie w administracji :)

Aga

Pozytyw to P. P. z wertikali. Czy tak ciężko się domyślić? Polaczcie jego wpisy z faktami, to wystarczy.

Swój
@Aga

Bardzo prawdopodobne. W podzięce za powtórne przyjęcie do pracy i awans .....

jesteś w błędzie
@Aga

Nie wiadomo co powodowało tobą że właśnie wybrałaś sobie P. P. ?? Prawdopodobnie o jakąś zazdrość chodzi. Wpisy Pozytywa w żaden sposób nie pasują do niego. Wszem i wobec jest wiadomym że klakier to samotny, smutny i zarazem we wszech miar bardzo zepsuty z nienawiści do wszystkich i całego świata człowiek, któremu nic się w życiu nie udaje i swoje wydumane frustracje wylewa na forum pod pseudo "Pozytyw". Jest nim oczywiście cichy, utajony przedstawiciel z plis R. L. Tak że kobieto bzdury wypisujesz.

Dr Watson
@Aga

czasami wśród twoich przodków nie było Sherlocka Holmesa, bo twoja dedukcja porównawcza jest niesamowicie "wiarygodna"? :~) P. P. nie zwraca na ciebie uwagi czy co? a tam pewnie swędzi i nie ma kto? :-}

pytanie
@Aga

Mogłabyś trochę jaśniej? Wpisy Pozytywa są, ale z jakimi faktami je połączyć?

@jesteś w błędzie

Oczywiście że P. P. jest człowiekiem któremu się wydaje że wszystko wie najlepiej i wszystko umie. Nie potrafi współpracować bo dla niego liczy się tylko własne ego. Wszędzie mu jest za ciężko. Dlatego najlepiej obijać się cały dzień. Troszkę tu trochę tam aby minął dzień. A inni niech zapieprzaja. Typowy leser jakich nasz zakład chętnie przygarnia. Wystarczy dobry bajer na początek do kierasa i jakos potem się kręci. I sobie myśli - nigdzie mnie nie chcieli a w Anwisie wzięli.

Weronka
@Aga

tzn. że sprzątnął ci awans sprzed nosa??, coś mi się wydaje że to zwykła zazdrość z twojej strony.. zapomniałaś że praca brygadzisty polega na ułatwianiu pracy pracownikom, czyli muszą być wszędzie tam gdzie pracownik taki jak ty ich potrzebuje... Co do wytypowania przez ciebie Pozytywa to @jesteś w błędzie ma rację i większość o tym wie.

Może ktoś odpowie mi na pytanie co z pracownikami którzy przepracowali ponad 10 lat i jak się czują z tym że nie załapali się na jubileusz 5,10 lat bo takiego do tej pory nie było. Teraz muszą czekać do swojego 15lecia a osoba która pracuje 5 lat zalapie się 3 razy w okresie 15 lat ,czy to jest sprawiedliwe

Jacek

Dziś słyszałem jak brygadzista P. wypowiadał się o niedawno co zatrudnionym pracowniku z takim tekstem: że trzeba pasożyta nieroba zwolnić bo za mało sztuk robi. A teraz tekst do tego brygadzisty zanim zostałeś brygadzistą sam miałeś o wszystko pretensje że za mało płacą, po co zostawać po godzinach jak mało płacą . Widać że punkt widzenia zmienia się wraz z awansem i większą wypłatą.

@Jacek

A ktoś tam ma szacunek do siebie,pracownik pracownika podlierdala z byle czym a nowe osoby traktują fatalnie

@Marta

A nowe osoby nie lepiej sie odzywaja do starszych pracownikow, nie mozesz im zwrocic uwagi bo obraza, maja sie za lepszych mimo ze nie wiedza nic, zero kultury

Renata
@Marta

W końcu Cos mądrego obiektywnego i prawdziwego

takaprawda

jakie to oczywiste moi drodzy że wystarczyło żeby taka niepozorna pani przyszła do was do pracy i już wszystko się sypie. jeszcze nie dawno rozwaliła sprawnie działający zespół przyjaciół w poprzedniej firmie a tu co widzimy? już pierwsze oznaki zawistnej i bardzo chciwej osoby. tak, tak, chwilkę się zastanowicie kto to, ktoś napisze że to bzdury... żyjcie swoim szczęściem bo nie długo to potrwa. ps nie lodźcie się miłym uśmiechem tej pani, nie dawno nie był taki piękny ale sporo kasy, kilku ortodontów i macie zębiska które was witają na co dzień w pracy. już mi was żal a będzie tylko gorzej.

@takaprawda

o kim mowa?

Dante

Anwis ma bardzo wiele do zaoferowania, oczywiście wiele przy tym wymaga ale to zakład pracy, a nie przedszkole Słoneczko. Jeśli jest pozostajesz rzetelny i nie wykonujesz swoich obowiązków „na odwal się” możesz tam zajść naprawde daleko, mieć szacunek ludzi wyższych stanowiskiem i zarabiać na te czasy nie najgorsze pieniądze. W większości miejsc zarabia się najniższą krajową bez dodatkowych możliwości, tutaj można osiągać już wyższe pułapy, które z czasem tylko rosną. Dochodzą do tego liczne prezenty lub konkursy z nagrodami droższymi niż kubek do kawy. Tak jak mówiłem Anwis daje, ale i wymaga więc ludu pracy wykaż się bardziej niż narzekaniem i stwórz sobie możliwości poprawy swojej sytuacji w pracy, tak żeby na hale wchodzić z uśmiechem zamiast grymasu i wychodzić z satysfakcją. O nią nigdzie nie jest łatwiej niż w tej firmie bo tworzymy wysokiej klasy produkty w dużych ilościach. Dużo pokory dla was wszystkich i siły w dążeniu do celu sukcesów.

Zostaw merytoryczną opinię o ANWIS Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w ANWIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANWIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANWIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 215, z czego 31 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANWIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ANWIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANWIS Sp. z o.o.