KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.

Marian
@Adrian

Inflacyjnych to chyba nikt w tych czasach nie daje.

Administrator Nowy wpis

KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - Kierowca. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Pracownik Nowy wpis

Przynajmniej osoby co mają najniższa pensja 13,50 zł dostaną podwyżki i to na 100 procent , hehe 2022 styczeń będą podwyżki najniższa w górę od państwa a nie od Firmy

Adrian Nowy wpis
@Pracownik

To tylko się cieszyć, że państwo tak dba o pracownika :) Widziałem że brutto zapowiadają 19,70 zł. A firma sama od siebie nie daje żadnych podwyżek? Nawet tych inflacyjnych?

Marian Nowy wpis
@Adrian

Inflacyjnych to chyba nikt w tych czasach nie daje.

Kandydat

Dziękujemy że wszyscy działy są traktowane równo i każdy dostał podwyżkę. Dla jednych są a dla drugich nie

Monika

Cześć, jak wygląda możliwość rozwoju w Kk-Pol Kuczyńscy? Interesuje mnie to czy organizowane są np. szkolenia, które pozwolą na poznanie nowych rzeczy oraz nabranie większego doświadczenia. Ktoś odpowie?

Adas
@Monika

Tam nie ma możliwości rozwoju chyba ze po znajomości albo będziesz lizusem. Szkoda czasu na ta firmę i ludzi którzy tam są sami (usunięte przez administratora) wszedzie

Roman
@Adas

Ostro powiedziane, chyba nie każdy z pracowników taki jest? Nie można się rozwijać, ale w sensie nie ma szkoleń czy nie ma opcji awansu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Kk-Pol Kuczyńscy sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTAŻ) ( 161 J). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Robert
Klient

Takiego badziewia w życiu nie widziałem śruby nie pasują uszczelki wypadają tragedia nie wiem kto to kupuje. Ostrzegam wywalił bym to przez okno ale położyłem płytki wymeniam wszystko co się da

Roman
@Robert

A próbowałeś się kontaktować z firmą? Złożyłeś reklamację? Może warto by to zrobić i odzyskać kasę albo chociaż otrzymać nowy towar?

Jak dużo osób pracuje w Kk-Pol Kuczyńscy sp.j.?

Żenada

Nie polecam pracy w tej firmie stawka żałosna bo 13zl na start !!! Praca jak na akord a do tego stare pracownice donoszą na każdego z kim im nie pasuje praca lub zbyt wolno ktoś robi.Pełno w firmie dwulicowców. O jakimkolwiek "awansie " nie ma mowy. Większość ludzi pracujących jest w wieku 40+- . Lepiej poszukać sobie pracy dalej niż tu charować jak mrówka i dostać zwyrodnienia kręgosłupa.

Monika
@Żenada

Hej, wspomniałeś o stawce 13 zł na start w Kk-Polu a w ofercie pracy (pracownik produkcji) widzę stawkę od 18,8 zł. To jak to w końcu jest? Czy ewentualnie stawka potem rośnie? Jak długo pracowałeś w firmie i na jakim stanowisku? Może ktoś z wieloletnich pracowników się wypowie na ten temat?

Jak długo trwa proces awansu w Kk-Pol Kuczyńscy sp.j.?

Jak szefostwo w Kk-Pol Kuczyńscy sp.j.? Spoko traktują ludzi?

Pawel
@Pytanie

Niby tacy spoko ale wykorzystują ludzi na każdym kroku idą Ci na rękę jeśli im się to opłaca i żeby później im nie odmawiać jak coś chca ta firma to porażka tylko dla starszych ludzi bo młodzi nie mają żadnych możliwości awansu i rozwoju chyba że po znajomości jesteś no i marna płaca

Wtryskownia
@Pawel

Masz przykład (usunięte przez administratora), dostał się po znajomości i siedzi w biurze tak jak jego kochanek (usunięte przez administratora), jeden i drugi siebie warci pozdrawiam

@Wtryskownia

A wiesz kogo zna? Chętnie też zapoznam.

Klient

Czy można tam dojechać autobusem bo samochodem to masakra

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kk-Pol Kuczyńscy sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Polllll
@Pytanie

Jakie etapy, chcesz pracować to pracujesz ale uważaj kasa marna, stracisz zdrowie i zszargasz sobie nerwy, obecny dyrektor czepia się i grozi zwolnieniem, myśli że jest ważny ale to pajac, za te pieniądze niech sam pracuje

MaJoRkA
@Polllll

Była wymiana Pana Dyrektora?

Pollll
@MaJoRkA

Była jakiś czas temu

Pawel
@Pollll

Kto został tym szczęśliwcem?

Marna pensja,kiepski dojazd,coraz gorzej,

Szybki Lopez

Dzień dobry. Firma KK-POL to (usunięte przez administratora) pracujesz za marna pensje no chyba że dobrze zakręcisz się za (usunięte przez administratora) to wtedy podwyżka gwarantowana.

@Szybki Lopez

Zamiast narzekać trzeba zmienic prace,ja to zrobiłem i nie żałuję,zamiast pracowac za 80% mozna pracowac za normalne pieniadze,nie wszysykie firmy maja tarcze i płacą normalne pieniadze Pozdrawiam

Czy pracownicy Kk-Pol Kuczyńscy sp.j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Firme nie stac na normalną pensje a co dopiero o integracjach

Karol

Bardzo dobra firma, działa już ponad 25 lat ,a do tego jest dobrym pracodawcą .

@Karol

I tak nie zostaniesz kierownikiem

Paweł

2600 to słabo jak na te czasy jak w Biedronce już lepiej płacą a są jakieś 50 albo 100 aby dorobić? i jak z dojazdem

Rodrigo
@Paweł

No bardzo słabo. Też słyszałem, że w biedrze biorą ponad 3000zl. O 50 i 100 zapomnij. Nie da rady.

@Paweł

O nadgodzinach to zapomnij,goła pensja i jakas premia raz wieksza raz mniejsza,wszystko jest tak zrobione zebys nie miał 100% premi czyli zarobisz 2400,2600 nie wiecej

Były pracujacy
@Paweł

Na poczatku byłem przyjęty na magazyn,po 2 miesiacach chcieli mnie przeniesc na montaż gdzie pensja jest głodowa,nie zawracaj sobie głowy,sa firmy gdzie na start płacą wiecej jak tutaj po 2 latach

Jerzy co mu lezy

Po pierwsze nie masz prawa nikogo obrażać od obiboków,po drugie za 14zl nawet murzyn nie przyjdzie pracowac po trzecie pewnie jestes po rodzinie i siedzisz za biureczkiem nic nie robiac tylko kombinując jak podniesc normy,ale spokojnie przyjdzie czas i na was,i wtedy wy pojdziecie na produkcje pracowac,tylko jest problem jak ma sie dwie lewe rece

jozin z bazin
@Jerzy co mu lezy

Nie jestem po rodzinie, I akurat mam też prawa reke, w przeciwności co do wyżej opisanego przypadku

Bruno
@Były pracujacy

A na magazynie ile można wyciągnąć?

@Bruno

Na poczatek 3 miesiace bez premi,zarobisz 2500,2600 max

@Gośc

Kokosy tylko pracowac

Marta

To firma z zarobkami zatrzymała się tak parę lat za Rumunami i też niedługo odchodzę

@Marta

Nie jestes sama tez sie zwalniam

Botoks

Teraz nie opłaca się pracować w tym (usunięte przez administratora) za te grosze w normalnej pracy to masz 3000 netto na początek a za mniej to tylko na wsi pracują wszystko jest drogie ale jeszcze trochę i nie będzie pracowników

Biały mużyn

Pytanie .... podobno nie ma nadgodzin, ale są osoby, którym można je przydzielić po pracy i w soboty.... Szkoda, że pracowników traktuje się wybiórczo,,, donosisz i pod.....lasz jesteś kimś. A Młodzi Prezesi którzy dostali w spadku Firmę nawet pewnie nie wiedzą do końca co się dzieje na produkcji,,,,Bo mają swojego doradcę pewnego pana co podobno jest na emeryturze, ale zawsze jak przyjeżdża to podchodzi tylko do jednej osoby.... Normy akordowe a stawka gorsza, jak dla nie obrażając osób z Ukrainy za 13,50 -15,00 zł[h to oni wolą pojechać do Niemieć za 8-10 EUR/h Taka prawda.... Na produkcji przychodzisz i nigdy nie wiesz co Cie zastanie,,, w trakcie dnia milion zmian bo tego nie ma, tamtego nie ma,. tego nie dowieźli i jak wyrobić NORME i jakąś premie ????? a za nawet z premią 2600 zł niech przeżyje któryś z grona zarządzających ..... Życzę powodzenia.... A wszystko przez to że, zrezygnował jeden z klientów..... Niech się Handlowiec weźmie do roboty .... ale nie bo rodzinna firma i każdy ma swój parasol ochronny ( do czasu ).... Ciekaw jestem ile osób na wiosnę odejdzie po takim traktowaniu ludzi ..... A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE I MIŁO ...... A SIĘ ZESRAŁO Tak się wychodzi na pokazywaniu zaplecza produkcyjnego ....

PodrapSarnę

Moim zdaniem firma jak każda inna, są zalety i wady. Myślę, że nie ma co narzekać tylko trzeba brać się do pracy.

Trawolta
@PodrapSarnę

Jak Żyć za taką wypłatę?

Szukający
@Trawolta

Taką to znaczy jaką? Ile można zarobić w tej firmie? Rejestrują normalnie czy na najniższą?

@Szukający

Rejestrują normalnie,zalerzy gdzie chcesz isc czy na magazyn,montaz czy wtryskownia na poczatek dostaniesz 14zl po roku dojdziesz do 2600

Zostaw merytoryczną opinię o KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. - Nieporęt

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy KK-POL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy KK-POL Sp. z o.o. Sp. k., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

KK-POL Sp. z o.o. Sp. k.