OKF Sp. z o. o.

Mikołów

Opinie o OKF Sp. z o. o.

Nik

A co stalo sie z Byrdym i Borkowym?

Aneta

@maciek a pracujesz w OKF Sp. z o. o. czy t tylko Twoje przypuszczenia? Jeśli pracujesz to podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie. Czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach pracy w firmie? Czy jest możliwość rozwoju?

Takise

Pani Prezes ma nowa fuche, biuro rachunkowe w zorach. Inne stanowisko lub funkcja w: I AM FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ SP. Z O.O., ŻORY

maciek

no wydaje mi się, że można spokojnie u nich troche zarobić.

Ewa

Przed 5 laty remontowalam moj dom. jadac autem zauwazylam OKF i zajrzalam tam. Kupilam kilka okien i potrojne drzwi tarasowe. Nie jestem specjalista, ale po tych 5 latych sprawdzaja sie znakomicie. Natomiast co mnie ujelo, to rzeczowosc i wyrozumialosc dla klienta. Obsuga jest mila, pomocna i solidna. Moja ocena OKF jest celujaca.

Popychacz

Szukajcie Prezeski od siedmiu boleści w Grecji ,pojechała do matki.Teraz to Grecja z nią już klęknie :)

Maxx

Co jej robiłeś, ze tak mogłeś na nia liczyć? ;) swoją droga to Agnieszka nie jedna firme rozłożyła hehe

były

w tamtym okresie były jeszcze produkowane na KBE

klimo

dzieki śliczne - mam punkt zaczepienia Aluplast czyli inne na okno inne na ramę:)

klimo

A orientuje się ktoś na jakich profilach robił OKF: Aluplast, Veka, Panorama, Gealan, Kbe, Salamander, Kommerling, Plustec, Roplasto, Plastmo,???? To może gdzieś dobiorę sobie takie uszczelki (chodzi o okna produkowane ok 15 lat temu

stary pracownik
@klimo 11.10.2015 14:52

w tym okresie to był Aluplast

Wojtek

Miałem, a właściwie mam taki sam problem zgłosiłem reklamacje w OKF-ie na okno, czekałem na odpowiedz, gdy pojechałem , po tym jak nie mogłem się dodzwonić, a tu co ciemno i głucho firma ponoć się zwineła już jakiś rok temu, a była prezeska wyjechała do Grecji. Więc pozostało tylko okno żle wykonane i złe wrażenie.

klimo

Mam okna z OKF jakieś 12 lat. Chcę wymienić uszczelki w nich ale skoro firmy już nie ma to co z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym , i czy gdzieś teraz można będzie takie pasujące uszczelki kupić? - może jakiś były pracownik poratuje:)klimekpl@gmail.com

były pracownik..

Kiedyś podjechałem żeby zobaczyć co zostało z OKF, a co zobaczyłem: biurowiec zamknięty - z hali produkcyjnej wyrzuceni, pozostałe jeszcze maszyny zagrodzone do odzyskania kasy za wynajem - tak skończył Wielki OKF - szkoda

kuzyn

No, już dawno nikt nie wrzucił nic do neta

??

Macie jakieś wieści o zaległych dokumentach ?

!!!

Pierdo... Okf mam takie cały pit porąbany!!! Bo gnoje wysłać nie umia składam sprawę do sadu

były pracownik

Dostał ktoś PIT z tej firmy? jak sprawę braku PITu rozwiązać?

były

do esmeraldy... dziewczyno gdzie chcesz iść jeśli firma nie istnieje. Firma niema kłopotów, jest zamknięta na 3 spusty, jak nie wierzysz przejedz się do byłem już siedziby i hali produkcyjnej a sama się przekonasz.

Pracowałem w OKF i muszę szczerze powiedzieć że to była moja jedna z lepszych prac i żałuje że już tam nie pracuje. Odszedłem jak już firma ledwo stała na nogach i była nie wypłacalna.Z tego co wiem to już nie istnieje. Co do Pani Agnieszki to zawsze mogłem na nią liczyć. Życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieje że dostane tylko PIT :)

trik

Tomo... telefony wyłączone z powodu nieopłaconych rachunków, strona wisi z niezmienionymi informacjami ponieważ jest aktualizowana przez zewnętrzną firmę...

były pracownik

Ta firma jeszcze w ogóle istnieje? jest otwarta?

walenty

a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze istnieje? dobrze ci radzę ale opamietaj się

barabara

Najprostszy sposób to przyjechać do Mikołowa i zobaczyć - tylko nie ma co !!! Pani Prezes dała dyla z naszego "dzikiego kraju" - zakłada filię prawdopodobnie w Chile.

Była Pani Prezes nie zgłosiła upadłości, wniosek nie został opłacony dlatego nadal OKF Service Sp.zo.o. figuruje w KRS jako działające przedsiębiorstwo, a tym samym byli pracownicy nie mają możliwości ubiegania się o wypłatę zaległego wynagrodzenia z FP, mało tego większość pracowników nie otrzymała dokumentów PIT-11 i RP-7, niektórzy nie dostali nawet świadectwa pracy.Od miesiąca października 2014 spółka nie składała deklaracji w ZUS, a składek nie opłacano od wielu wielu miesięcy.Brak szczerości i ewidentne oszukiwanie i wyzyskiwanie pracowników.Słowa, że była P.Prezes robiła wszystko dla pracowników można między bajki włożyć, jak przyszło co do czego zniknęła pozostawiając wszystkich z problemami.

lol

to nawet nie wyglądała na taką Caryce ... szara myszka a tu takie numery...a mydełko poszedł w odstawkę?

olberiba

pie'''dol''nietry jesteś piszać tgak ta k'''' nie wie praca alewie jak wyjebać innych niech odda moją kase

nanal
@olberiba 07.01.2015 22:54

Forgi, czego Ty się najadłeś? Albo z jakiej choinki się urwałeś? Jest jeszcze trzecia opcja... nawet Pani prezes miała wąskie grono wielbicieli, ale gdzie oni mają oczy? Chyba, że w ogóle jesteś spoza "kręgu" i nie masz pojęcia co ona wyrabiała.

gość

Pani Prezes jest teraz w szczęśliwym związku z informatykie z Okf Andrzejem,nie ma czasu na głupoty związane z firmą.

Nierozliczony

Pani Prezes bez kasy (chyba), upadłość dalej nie zgłoszona. Może warto "pogadać" z właścicielami z Warszawy - firmą WIG Inwestycje sp. z o.o.(KRS: 0000495063) gdzie jest kasa?

walenty

daruj se ta firma. Porażka totalna. złodziejstwo i wyzysk. A w ogóle nie wiem czy jeszcze istnieją.

okniarz

zobaczcie na gowork wątek firmy Foltyn z Wodzisławia, bardzo podobny scenariusz

OSZUKANA

ZŁODZIEJKA UKRADŁA MI KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZALICZKI ZA OKNA. ZOSTAŁAM BEZ OKIEN I BEZ PIENIĘDZY. JEŚLI KTOŚ JEST W PODOBNEJ SYTUACJI PROSZĘ O KONTAKT, MOŻE WSPÓLNIE UDA NAM SIĘ ODZYSKAĆ CHOCIAŻ CZĘŚĆ PIENIĘDZY. aka-s@wp.pl

znawca rynku
@OSZUKANA 25.11.2014 20:01

na Górnym Śląsku od wielu już lat to typowy numer w branży okiennej

Walduś
@znawca rynku 25.11.2014 20:43
na Górnym Śląsku od wielu już lat to typowy numer w branży okiennej

Szukaj ją w Bąkowie koło Strumienia ,tam miała dom i może jeszcze mieszka

walenty

Pani złodziejka ( prezes) wisi mi kase za wrzesień czy ktoś się orientuje czy ktoś jest w podobnej sytuacji? jak tak to może ma pomysł jak to odzyskać a może dołączy do mnie i wspólny pozew do sądu pracy? czekam do końca tygodnia i pisze pismo.

Karola
@walenty 24.11.2014 22:57

Udało się Panu dostarczyć pismo? Bo moje wracają z adnotacją - adresat nieznany.

Aktualności

Została ogłoszona upadłość. Firma ma duże długi wszędzie. Budynek zamknięty, telefony wyłączone. Więc nie wiem gdzie i kto może opowiadać takie bzdury, że firma ma się dobrze. To zdecydowanie czas przeszły.

Silvan

spółka upadla i kasa przepadła taka to firma

haha

getin żeby tam pracować musiałbyś się przenieść w czasie haha... dobrych parę lat, bo ostatnie to wegetacja, a w nie maniu ostatniej Prezeski to lata rozwoju. A dla prcowników to szukanie pracy, ewentualnie zasiłek.

ehh

udziałowcy z W-wy umyli ręcę.....hahah......widać, że były pracownik, który uwierzył w opowiadane w OKF'ie historyjki w ....prawda leży całkiem gdzieś indziej

@ehh 03.11.2014 05:38

.... a gdzie leży?

były

ciekawe czy że wszystkimi się nie rozliczyła, a co na to jej dupo lizacze z księgowości ?

Nierozliczony

Pani prezes zgłosiła upadłość, udziałowcy z W-wy umyli ręce. Na kasę nie ma co liczyć, bo firma niewypłacalna. Może wszyscy wspólnie odwiedzimy Panią prezes w domu, bo humor jej dopisuje i nie przejmuje się tym, że ktoś nie ma za co żyć.

M&M sp. Z o.o.

Oooo my też to przerabialiśmy w jastrzębiu-zdroju !!! Dokładnie tak samo ;(

pracus

nikt nie dostał wypłaty 10-tego

To masz racje ale w takiej sytuacji nic innego nie pozostaje

oszukana

nie znam szczegółów,ale mam pretensje do pani prezes,za brak szczerości w stosunku do pracowników,bo każdy może zrozumieć trudną sytuacje firmy,ale należy nam się kilka słów prawdy.

Nigdzie nie znajdziesz firma bankrut ić jak my wszyscy do sądu pracy masz pewne ze ci przyznają tak jak mnie i to ponad wypłate (mnie jeszcze odziwo przyszła 10 ale sąd przyznał wiecej)

oszukana

Nie wiem co się dzieje.Nie dostałam wynagrodzenia.Firma się zwinęła.Może ktoś mi powie o co chodzi i gdzie ich szukać.

Nierozliczony

Pani (usunięte przez administratora) jest kompetentna? Może jako księgowa, ale nie jako zarządzający firmą. Pojęcie o rynku żadne. Brak jakiejkolwiek polityki sprzedaży. Zatrudnianie niekompetentnych osób. Przerost kosztów administracyjnych w stosunku do sprzedaży. Brak kapitału, polityka oszukiwania klientów. To wszystko może prowadzić tylko do jednego - bankructwa.

aaaaa

dzieki wpuszczacie w kanal

stulp 1

ex -przedstaw się kim ty jesteś? Zachowujesz się jak trener I stopnia Jarząbek recytując wiersze do szafy. Niestety ten trener okazał sie nieudacznikiem rozkładając firmę z takim potencjałem, no chyba,że takie miał zadanie do wykonania. pozdrawiam

ex

Tylko ten, co nic nie robi nigdy się nie myli. Każdemu się wydaje, że potrafiłby lepiej zarządzać itp. itd. A nie ma pojęcia co to jest. To czemu Pan Stulp nie odważy się tego powiedzieć Pani Prezes w cztery oczy? Tylko wypisuje po pijaku nic nie warte komentarze i obraża ludzi?

Stulp

spotkamy sie by się rozliczyć?

Stulp

Nie warto przejmować sie anonimami Panie( usunięte przez administratora )

Stulp

Panie Rafale na jakiej podstawie Pan to twierdzi? Zapewne Pan nie wszystko rozumie.Uważam,że Pana żona nie nadaje się na przywódcę , prezesa Takiej firmy ,prawdopodobnie gdyby Ktoś inny był na jej miejscu mogło by to wyglądać całkiem inaczej.

ex

Panie Rafale, my doceniamy. Nikt nie ma pretensji. Tak czasem bywa, że jest, jak jest. I nie ma winnego. Poprostu splot niekorzystnych wypadków. Trzymam kciuki za Panią Prezes. Nie warto przejmować się negatywnymi anonimami. Nie sztuką być tchórzem.Pozdrawiam

rafałdej
@ex 08.10.2014 12:55

Szanowny Panie,jestem pewien,że to Pan w Waszym domu gotuje.Bo z Pana żony to jest taki fachowiec,że w kuchni i wodę by przypaliła.

Zostaw opinię o OKF Sp. z o. o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKF Sp. z o. o.