Opinie o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matronix Marcin Moczulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matronix Marcin Moczulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Der Cande

Zabierzcie się tam w końcu do roboty w tej Waszej firmie, bo renoma tutaj wygląda po prostu fatalnie!

Jacek

Dziwią mnie opinie na które natrafiłem tutaj. U mnie od założenia bez problemu, światłowód to jest to czego potrzebowałem! W końcu na wsi mam internet który po prostu śmiga. Nigdy nie było problemu dodzwonić się (zresztą każdy niech sam sprawdzi). Stare druty telefoniczne to jednak przeżytek.

Der Cande
@Jacek

Ale co Cię dziwi? U Ciebie być może działa, a u innych (jak tutaj widać - nie). Tak samo z obsługą klienta czy innymi usługami. Działa to słabo i u sporej ilości osób tutaj również.

Kazimierz

nawet nie łaska odebrać telefonu, nie da się do nich dodzwonić od rana!!!! a internetu jak nie było NIE MA DALEJ!!!!

Maria

Najgorsza firma od internetu i telewizji jaka jest w okolicy. Wybierzcie jakiegokolwiek innego, ale nie ich!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matronix Marcin Moczulski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Basia

U mnie działa wszystko wyśmienicie, dzieciaki grają na konsoli, ja oglądam w tym samym czasie TV lub przeglądam fejsa i nic nie tnie. Wszystko tak jak ma być, wcześniej usługę mieliśmy u konkurencyjnego wielkiego molocha też na kablu ale tam ciągle coś przerywało i dzieciaki co chwile zdenerwowane, że z gry wywala... tutaj wreszcie mam święty spokój :-) POLECAM!

Hahaha
@Basia

Ale PRowa bajka. U tego dostawcy nie ma szans na grę online.

qq
@Hahaha

Zgadza się. Taka usługa to kpina. Jeśli jest alternatywa to lepiej z niej skorzystać. Jeśli nie - korzystać z internetu w telefonie.

Robert
@Basia

To są kłamstwa (usunięte przez administratora), to najgorszy operator sieci jakiego znam. Musiał pisać to ktoś od nich by naciągnąć znów kolejnych ludzi na pieniądze. Uciekajcie ludzie od tego jak najdalej!!!!

Vice

Unikać, unikać i jeszcze raz unikać!

NIE POLECAM NIKOMU

NAJGORSZA FIRMA W POLSCE JAK SIE ZESPSUL INTERNET -ZNISZCZENIU ULEGLA ANTENA KAZALI DZIECKU WYJSC NA DACH ISPRAWDZIC CO SIE ZEPSULO PO 2 TYGODNIACH OD ZGLOSZENIA BRAKU DOSTEPU DO INTERNETU NIGONU NIE POLECAM

Rre

Nie polecam usług. Dwie różniące się od siebie wartości prędkości internetu, czyli ta na umowie i rzeczywista. Słabo to działa. Radzę unikać.

Kamil

Jedno słowo odnośnie firmy, obsługi klienta oraz samej usługi internetu to tragedia nie polecam !

dudek
@Kamil

Ja chyba za 2 razy tylko rpzez chwile nie miałem neta, tak to wszystko gra

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Matronix Marcin Moczulski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pracowałem tam kilka miesięcy za najniższą krajową, weselej jest na stypie, opierdziel zbierasz za to, że jesteś, traktują cię jak jedno wielkie (usunięte przez administratora)

A kiedy pracowałeś? Jak długo? Na jakiej umowie? W jakich godzinach praca?

Iza

@Adi dziękuję za informację. A jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego w Matronix? Czy firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Jest możliwość uzyskania awansu? Jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Takie informacje są istotne przy wyborze miejsca pracy.

Adi
@Iza

Sa 2 piony: techniczny i biurowy. W technicznym z zerowym doswiadczeniem zaczynasz od pomocnika technika czyli "pomagiera" od noszenia narzedzi i sprzetu. Potem mozesz zostac technikiem, serwisantem, robic samodzielne montaze itd. W biurowym nie wiem jak jest, ale na pewno jest kontakt z klientem, odbieranie telefonow, przekazywanie informacji i wklepywanie tego wszystkiego w system. Awans jest teoretycznie mozliwy, ale chyba jak sie zwolni ktos z kierownictwa :P

Iza

@Były pracownik a jakie są w Matronix Marcin Moczulski warunki zatrudnienia? Czy jest to umowa o dzieło czy można liczyć, że firma zaoferuje umowę o pracę? Jakie zajmowałeś stanowisko? Pracownicy firmy wypowiadają się w tym wątku rzadko, więc Twoja opinia będzie bardzo cenna dla osób chcących poznać te aspekty.

Adi
@Iza

Zlecenie albo o pracę do wyboru. Szef jest tu akurat elastyczny. PS. Da się przeżyć jak trzymasz się uzgodnień i procedur.

Emil

Super pomoc w biurze obsługi! Polecam usługi, pracownicy pomocni a usługi działają na wysokim poziomie!

Nicola

dzis weekend a tu brak internetu z rana a pozniej telewizja siadla!!!! odradzam korzystanie z tej firmy

Jakiś rok temu przeszedłem od konkurencji do Multi i jestem bardzo zadowolony. Fachowe informacje Pani z biura, potem dobrze wykonana instalacja światłowodu. Potem dobrałem TV i jestem zaskoczony jak to wszystko dobrze działa. jak dotąd zero przerw. POLECAM!

abonent z Żor

Ja jestem abonentem multi telekom od 2012 roku jestem zadowolony w maju przedłużyłem na następne 2 lata w tym czasie były przerwy w dostawie może 2 razy nie z winy multi telekom tylko przerwa w dostawie energii elektrycznej.

EEEhhh

Dziś wolne by pograć a tu nie ma internetu, no kur.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koszmar

wszystko padlo nic nie dziala, w kolko to samo

brak telewizji

jestesmy z mezem tydzien bez telewizji

hania

po podpisaniu umowy na drugi dzien przestal dzialac internet co to ma byc???

Zostaw merytoryczną opinię o Matronix Marcin Moczulski - Pawłowice

• Jak się pracuje w Matronix Marcin Moczulski?

Zobacz opinie na temat firmy Matronix Marcin Moczulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matronix Marcin Moczulski?

Matronix Marcin Moczulski