Voice Net Sp z.o.o

Rzeszów

Opinie o Voice Net Sp z.o.o

Nick

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

inny

odradzam

Hanna

@Łukasz adres firmy możesz znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.voice-net.pl/ w zakładce kontakt. Czy ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Voice Net Sp z.o.o? Będzie to pomocą dla osób, które będą aplikować w przyszłości do firmy.

"Kudłata" z Voice-Net
@Hanna 01.09.2017 14:56

Osobiscie pracuje i jestem zadowolona, praca idealna dla mnie,kontakt z ludzmi,mobilność,odpowiedzialność,niezalezność.. Fantastyczne warunki, DOBRA PENSJA , mozliwość rozwoju, jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

ciekawy

Czy może ktoś konkretnie napisać jakiego auta są do dyspozycji Przedstawiciela Handlowego i jaki zakres obowiązków posiada taka osoba. Jak wygląda wynagrodzenie ? Bardzo dziękuję.

Saint
@ciekawy 20.11.2017 15:14

Dostajesz 5-10 letnie auto wartości max 20tyś. Jeździsz do małych miejscowości na umówione spotkania i starasz się podpisać umowe. Jak dowiedzą się że jesteś z innej firmy i wciskasz nową umowę wylatujesz za drzwi

anonymous
@ciekawy 20.11.2017 15:14

niepchaj sie w to odradzam pracy w tej firmie.

Kadłub

Dzień dobry, Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Nigdy więcej.

Rafał

Witam. Zostałem zaproszony na drugi etap/ szkolenie do Rzeszowa na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy ktoś szczerze może powiedzieć coś o tej firmie, jak wygląda zatrudnienie na tym stanowisku ? Pozdrawiam

ktoś tam
@Rafał 09.10.2017 14:26

zostałeś zaproszony na drugi etap rekrutacji czy szkolenie? bo to dwie różne rzeczy. Szkolenie odbywa się po podpsianiu umowy, gdy widzisz jakie warunki pracy otrzymujesz i jaki zakres obowiazków. :)

Hanna

@Nowy Pracownik czy powiesz jak przebiegło szkolenie? Jak pierwsze dni w pracy? Czy ktoś z was pracuje w Voice Net Sp z.o.o i podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Każda przekazana informacja na forum jest istotna dla tych co chcą podjąć pracę w tej firmie.

Handlowiec

Stanowczo odradzam....

Łukasz

Poszukuję kontaktu z firmą nie przez infolinię.

Krzysio

Witam. Mógłby ktoś opisać na czym polega praca przedstawiciela? Skoro spotkania są już umówione przez telemarketing to przedstawiciel tylko jedzie do klienta który jest zainteresowany ofertą, ustala już tylko szczegóły i podpisuje umowę? Pozdrawiam.

Hanna

@klon, dlaczego uważasz, że nie warto? Co jest powodem negatywnego nastawienia do Voice Net Sp z.o.o? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie poznamy Twoją opinię.

mietek

Witam mam miec rozmowe w sprawie stazu stanowisku pracownik biurowy Opis zadań: - prowadzenie korespondencji, - obsługa urządzeń biurowych, - prowadzenie biura CZy warto

klon
@mietek 19.04.2017 12:27

nie warto

Hanna

@Nick, a jakie narzędzia pracy ma zapewnione Przedstawiciel Handlowy?

Nick

Ja pracuję w Voice dłuższy czas i firma jest ok. Jeżeli jesteś dobrym przedstawicielem to pracujesz i zarabiasz. Jeżeli przychodzisz i myślisz, że zapłacą za nic nie robienie to nie aplikuj. Jak w każdej przedstawicielce sprzedajesz- jesteś rentowny dla firmy to i firma cie opłaca. Narzędzia też są.

Sprawiedliwy

Ciekawy
@Sprawiedliwy 14.03.2017 15:48
Najlepszy jest samochód służbowy:)

Jaki samochod na stanowisko handlowca ?

Nowy Pracownik
@Sprawiedliwy 14.03.2017 15:48
Najlepszy jest samochód służbowy:)

Proszę o informację na temat firmy. Dostałem zaproszenie na szkolenie jako przedstawiciel handlowy. Jakieś info, jakie auto itp :)

Pracuję w firmie Voice-Net już ponad 4- lata , firma bardzo się od tego czasu bardzo rozwinęła , poszerzając swoje usługi dla klientów indywidualnych jak i biznesowych , wygrywając i otrzymując w tym czasie wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych plebiscytach pnąc się w rankingach jako jedna z prężnie rozwijających się firm w Kraju. Firma nie poprzestaje na laurach i cały czas pracuje nad udoskonalaniem swoich usług jak i nad opracowaniem coraz to korzystniejszych ofert abonamentowych tworząc wiele form promocji dla naszych stałych jak i nowych klientów. Firma dba i docenia swoich pracowników , wykazując swoje umiejętności i zaangażowanie każdy ma szanse na awans.

Kochanek

Każdy za darmo chce dostawać pieniądze. A robić nie ma komu !

Oczko

Nie warto starać się o pracę w tej firmie. Szybko Cię zatrudnią a jeszcze szybciej zrezygnujesz.

Gwarek

"super firma"

Pani P

popieram pana/panią też miałam taką sytuację

OloTolo

A ja mam taką prośbę. Moglibyście panowie i panie normalnie w świecie opisywać pracę w tej firmie jeśli tam pracowaliście ? Dla osób które jednak chciałyby spróbować ciężko jest coś wywnioskować z waszych wypocin. Nie można normalnie w świecie wyrazić dokładnie swojego zdania ? np. Pracowałem wtedy i wtedy. Zarabiałem tyle i tyle. Podobało mi się to a nie podobało to. Robiłem takie wyniki. Samochód dostałem albo nie dostałem. Czy nie byłoby wtedy prościej ?

stik

Tak się składa, że nie szukam pracy bo prowadzę własną firmę. Napisałem chyba wyraźnie, że szukam przedstawiciela lub przedstawicielstwa. Skoro nie masz nic do dodania w temacie to swoje wizje poopowiadaj mamie.

Stik

A jest może jakiś przedstawiciel tef firmy w Lublinie ? Może ktoś pracował na województwie lubelskim ? Szukałem w necie ale nie widzę żadnego przedstawicielstwa.

Rzeszów

Odradzam. Wiem co mówię, inaczej bym się nie fatygowała..

Optymistka

Krótka piłka ,pracuje w tej firmie ,jestem przedstawicielem handlowym,dziwią mnie te żałosne opinie bo wiem z doswiadczenia, że gdy pracownikowi zależy na pracy to jest to zauważone i dostaje się możliwość pracy wraz z pełnym wyposażeniem. szkolenia są bardzo zadowalające i mam nadzieję że dla wszystkich. Inna historia gdy ktoś idzie do pracy po to by nic nie robić.. Lub swoim zrezygnowany podejściem napawa innych niechęcią do wszystkiego co związane z wykonaniem obowiązków. Jestem bardzo zadowolona ze dostałam możliwość podjęcia pracy w firmie Voice net. Mam nadzieję że tego nie spieprze.Pozdrawiam.

Zdziwiona

Skoro pracownicy generują pozytywne komentarze to chyba najlepiej znają firmę i wiedzą jak tam jest. Świadczy to o firmie bardzo dobrze,dziwi mnie fakt że ktoś kto naczyta się opini w internecie ma być bardziej wiarygodny niż pracownicy.

Janek

W mojej ocenie omijać szerokim łukiem, pozytywne komentarze generowane przez pracowników. Wystarczy sobie poczytać w internecie o nich...

Witam , jeżeli chodzi o prace w firmie Voice-Net , można aplikować swoje Cv na stanowisko przedstawiciela handlowego -wysokie zarobki , profesionalne szkolenia( służbowy samochód , telefon , tablet) , można również aplikować cv do działu biurowego , stawka stała i atrakcyjny system prowizyjny , praca od poniedziałku do piatku , stanowisko przygotowane do pracy w biurze.

Nowa

Witam wszystkich moze ktos napisac jak wyglada praca w tej firmie w rzeszowie

pola123

Prawda jest taka że jak się chce pracować w tej firmie , to się ma tych klientów....Ale musi się chcieć a nie czekać na telefony.....moje zdanie....

Migdał
@Rozbawiona 22.10.2016 17:55
A to bardzo ciekawe co piszesz- ze mną bardzo profesjonalnie przeprowadzono rozmowe kwalifikacyjną - zarobki jakie mi proponowa...

Szanowna Pani "Rozbawiona". Gdyby była Pani przeszkolona rzetelnie, pewnie byłaby Pani liderem. Ale skoro przeszkolono Panią żetelnie, dlatego Pani się wydaje tylko, że pani coś wie.

@Rozbawiona 22.10.2016 17:55

rzetelnie

lolololo

może ktoś napisać jak wygląda praca takiego pracownika w dziale obsługi klienta? jaka płaca, umowa itp :P bo widziałam kolejne ogłoszenie dla pracownika biurowego w tym dziale w voice net..

Zostaw opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voice Net Sp z.o.o