Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Ulka

Najgorsza firma z jaką miała . Dobrze ze umowa mi się kończy. W każdym miesiącu jakaś awaria czy to dekodery nie działają czy internet szwankuje. Na infolinie jeśli się w ogóle do dodzwonisz bo w weekend nie odbierają (usunięte przez administratora)

Tragiczna firma, o wszystko sie trzeba prosić a dodzwonić sie to czasami graniczy z cudem... Jak macie możliwość bierzcie wszedzie tylko nie tu internet...tragiczne (usunięte przez administratora)umowy bez okresu na czas okreslony, a jak juz sie dasz zlapac w sieć to płać i płacz ;)

agata

Nie polecam firmy Voice Net od tygodnia zgłaszam problem z niedziałającym Internet nikt nie raczył się nawet tym zainteresować. (usunięte przez administratora). Niestety mineły godziny nikt nie oddzwawania. Dzwonie kolejny raz zgłoszenie przyjmuje Pani też informuje mnie, że przyjmuje zgłoszone i zaraz ktoś do mnie zadzwoni, ale nikt nie raczył tego zrobić, więc dzwonię kolejny raz odbiera ta sama Pani i mówi mi z oburzeniem, że oni mają 72 h na rozwiązane usterki. Dobrze stwierdziłam czekam. Minęły poza 72h, dzwonię odbiera kolejna Pani, która mówi mi że to sprawdzi i zaraz oddzoni oczywiście nikt nie oddzwonił, dzwonię kolejny raz odbiera znowu Pani i mówi mi że właśnie ma telefon w tej sprawie i zaraz do mnie oddzwoni i się rozłączyła. Od tamtego momentu nikt nie zadzwonił, a Internet jak nie działa tak nie dział. Przypominam, że cała sytułacja trwała tydzień, więc dziękuję bardzo za rozwiązanie problemu... I może ktoś zainteresuje się rozwiązaniem tego zgłoszenia bo nie płaci się za to co miesiąc żeby nie mieć Internetu(usunięte przez administratora)

Aneta

Najlepiej byłoby, jakbyś jednak postarała się zachować tu spokój. Musisz bowiem wiedzieć, że tego typu komentarze raczej niewiele wnoszą do merytorycznej dyskusji. Skoro twierdzisz, iż firma Voice Net jest winna pieniądze, to powinnaś zgłosić ten fakt jakimś wyżej usytuowanym instytucjom. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłaś?

@Aneta

Zrobiłam, byłam z podpisana umową dotyczącą pracy u doradcy prawnego jednak powiedział żeby dać sobie spokój aczkolwiek w umowie o prace która ma AŻ 16 stron! tak! 16! to przeciez jakas kpina w jakiej normalnej umowie o prace czy zlecenie jest az tyle stron? tylko w takiej gdzie są jakies podstepy! kary dosłownie za wszystko! kilka podpunktów wyrwane z kodeksu! no jakas masakra w każdej normalnej umowie przede wszystkim wczciwej jest co najwiecej 3-4 strony ale żeby 16 ?! oszusci i tyle nie ma co sie z nimi sądzić dlatego dałam spokój.

gość

W każdym korpo tak wygląda umowa o prace.... ja w jedym z niemieckich koncernów miałem umowę około 25 storn tylko dwujęzyczną a do tego musiałem podpisać że zapoznałem się ze statusem zatrudniania pracowników... kolejne 50 stron tylko w języku ojczystym i każda musiała być oznaczona parafką... Nic nadzwyczajnego

klif

Nawet nie wiesz jak mądrze zrobiłaś ! Brawo ! Gratuluję instynktu.

@gość

O prace może i tak .. jednak to była umowa zlecenie

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jam

Pracowników traktują jak śmieci to jak będę traktować klientów ?. A pozytywne opinie piszą przede wszystkim pracownicy czy muszą?

kac
@Jam

czyli wszystko po staremu.

Czytając opinie na temat firmy Voice Net zastanawiam się ile jest osób pracujących, ile chcących pracować w tej firmie , a ile z konkurencyjnych firm. Zanim zaczniecie wyrażać opinie podajcie region z którego piszecie. Pracuję na Podkarpaciu i prawdę mówiąc nie mam zamiaru na chwilę obecną zmieniać pracy. Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w siedzibie firmy w miłej atmosferze. Szkolenie w firmie i w terenie. Stały kontakt z projektantami oraz koordynatorem. Polecam każdemu kto lubi pracę w terenie i kontakt z ludźmi.

Aneta

Dlaczego czujesz się (usunięte przez administratora) przez Voice Net? Piszesz to w ogóle z perspektywy pracownika czy klienta? Jest to poważny zarzut, a właściwie nie podałeś żadnych szczegółów. Ciężko oceniać Twoją sytuację, bo nikt po takim wpisie nie wie, co miałeś na myśli.

Radek

Zawsze będą różne opinie bo też i różni są pracownicy, różnie pracują. Ogólnie dla mnie spoko firma.

A.M.

Zazwyczaj pojawiają się opinie negatywne i na tym czerpiemy podstawową wiedzę, osoby zadowolone uważają, że tak ma być i nie zadają sobie trudu pisania. Czytając opinie trzeba rozpoznawać, to o czym piszę oraz opinie pozytywne na zamówienie - mają one określoną cechę, ale o tym już nie napiszę, potrzeba nieco inteligencji i wiedzy.

Łukasz K

Jeśli praca w tej firmie wygląda tak, jak rozmowa rekrutacyjna, to szczęśliwe, że potoczyło się tak jak w moim przypadku. Dane dość jawne, bo ukrywać nie ma czego. Potencjalny pracodawca łatwo zweryfikuje kto pisze. Otóż zaproszony na rozmowę w dniu dzisiejszym udałem się na 10.30 do centrum handlowego w Katowicach do uwaga - kawiarni na pasażu. Z uwagi na fakt, że w rzeczonej kawiarni przebywało więcej osób, ja nie wiedziałem do kogo konkretnie mam się zgłosić (poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu). O 10:27 zadzwoniłem, żeby namierzyć rekrutera. Cisza. No ok. Zamówiłem kawę. Następny telefon 10:34. Obiera Pani (usunięte przez administratora). Informuje mnie w którym miejscu siedzi (nie w zasięgu mojego wzroku). Wstaję, natomiast od razu słyszę, że "jeszcze rozmawia z Panią". Ok - "proszę o informację jak Państwo skończycie". Siadam, czekam, piję kawę, kawa zimna. Łatwo namierzyłem kolejną osobę, która miała być w kolejce po mnie. Przypominam, że o 10:30 miałem zacząć rozmowę o pracę. O 11.00 podszedłem do nerwowego już trochę jegomościa próbującego również namierzyć rekruterkę, przedstawiłem się i pytając upewniłem się, że również czeka na rekrutację (jeśli to czytasz, to daj znać jak poszło :)). Po krótkiej wymianie zdań okazało się, że kandydat był umówiony na 11:45. 15 min na profesjonalną rozmowę rekrutacyjną? :D Po 40 minutach opuściłem przybytek. Pani (usunięte przez administratora)nie raczyła zadzwonić do tej pory :) 1. Przemiał pracowników musi być okropny - 15 min na rekrutację. 2. Zapraszając na rozmowę prośba o zapamiętanie godziny rozmowy, bo w smsie ją potwierdzającym godziny nie podają - brak kontroli. 3. Prośba o zabranie swojego CV. Po co? Swoje CV znam. Mogę co najwyżej zabrać informacje o potencjalnym pracodawcy. Czyżby rekruter nie miał mojego CV? 4. Kpina, brak profesjonalizmu i brak szacunku do kandydatów. Drogi kandydacie na godz. 10:45. Jeśli to czytasz, to daj proszę znać, czy się doczekałeś. Jeśli tak, to jak przebiegła rozmowa.

@Łukasz K

Też byłem dziś na rekrutacji w Katowicach w Galerii Silesia.. Powiem szczerze, jeszcze nie doszedłem do siebie. Jeśli Pani Beata / tak się przedstawiła / miałaby być moja przełożoną, to ja wolę się naleśnikiem przełożyć. Nie za bardzo wiedziała, jakie usługi sprzedaje i bardzo kręciła przy omawianiu warunków finansowych i rodzaju umowy. Jak poprosiłem o wzór takiej, to się zasłoniła przepisami RODO. Rozbawiło mnie to zupełnie, ale robiłem dobrą minę do durnej gry. Spytałem się o formę szkolenia i jego czas, też nie uzyskałem odpowiedzi. Poczytałem o firmie i wszedłem na ich stronę, jest w miarę profesjonalna, jednak pani rekrutująca sprawiała wrażenie, jakby przed chwila wyszła z łóżka - jakaś taka niewyspana mocno była. Powiem tak - może oferta tej formy jest ciekawa, ale wizerunek przedstawiany przez jej pracownika oddelegowanego do prowadzenia rekrutacji - katastrofa. Aha, ta pani dużo mówiła o swoich wynikach, żę podpisuje mnóstwo umów - jakoś brzmiało to zupełnie niewiarygodnie. P.S. A tak na marginesie to wolę od kobiety czuć ładne perfumy a nie śmierdzące ppaierosy. Powodzenia !

oszukanypracownik

nie masz czego żałować ,

Inkognito
@Kandydat

Tak się składa , że również byłam w tym dniu na interviu. Ponieważ sama kiedyś rekrutowalam mam doświadczenie w tym temacie. Pani (usunięte przez administratora) w mojej ocenie prowadziła rozmowę bardzo profesjonalnie. Bardzo elegancko wyglądała, bardzo elegancko i profesjonalnie się zachowywała. Na każde mnie interesujące pytanie otrzymałam odpowiedź. Wszelkie negatywne opinie dotyczące Pani (usunięte przez administratora)są bardzo krzywdzące i nie są prawdziwe. A największą bzdurą jaką przeczytałam to to , że była niewyspana. Elegancka Pani, konkretna i bardzo rzeczowa. Nie dziwię się rekrutem kiedy podczas rozmów z potencjalnymi kandydatami są ostrożni . Czytając tak negatywne komentarze też bym taka była. Co do czasu poświęconego kandydatom czasem wystarczy pięć minut na ocenę czy dana osoba wpasuje się do firmy i takiej pracy. A czasem warto poświęcić komuś godzinę. Nie ma co się oburzać . Pozdrawiam wszystkich i życzę w przyszłości więcej obiektywizmu co do ludzi i sytuacji.

Łukasz K.
@Inkognito

"Bardzo elegancko wyglądała, bardzo elegancko i profesjonalnie się zachowywała." - kazać czekać kandydatowi 40 min pomimo ustalonej wcześniej godziny oraz późniejszy brak kontaktu po skończonej rekrutacji poprzedniczki, o który prosił - proszę mi wskazać znamiona profesjonalizmu Pani(usunięte przez administratora) o którym Pani pisze, bo chyba inaczej pojmujemy pojęcie "profesjonalizmu" właśnie.

Łukasz K.
@Inkognito

"Co do czasu poświęconego kandydatom czasem wystarczy pięć minut na ocenę czy dana osoba wpasuje się do firmy i takiej pracy." I jeszcze jedna rzecz. Dzisiaj rynek pracy jest rynkiem pracownika, nie pracodawcy. I bardzo dobrze. Zapomina Pan tym samym, że potencjalny kandydat również ma wymagania, oczekiwania, a co za tym dalej idzie - pytania do potencjalnego pracodawcy. Wielu z nas, w tym ja, wybiera pracodawcę a nie mnie pracodawca. W związku z tym mam szereg pytań, których w ciągu 5 min rozmowy jeszcze nikomu nie udało się rozwiać. Niestety kilkuminutowa rozmowa o pracę to totalny brak szacunku do pracownika charakteryzujący pracodawców, którzy na starcie dyskredytują się jako solidni przedsiębiorcy.

Maciej
@Łukasz K.

Potwierdzam !!!

karina
@Łukasz K

nic się nie zmieniło szkoda czasu

Kuba

Podoba mi się tu atmosfera.

@Kuba

To fantastycznie! Atmosfera jest niezwykle istotnym czynnikiem, który w sposób znaczący wpływa na efektywność naszej pracy. A mógłbyś jeszcze nadmienić coś o ogólnych warunkach zatrudnienia, na jakie można liczyć w firmie Voice Net? Czy pensja jej pracowników składa się tylko z podstawy, czy zawiera również jakieś dodatki? Proszę Cię o szczegółowe opisanie nam tej kwestii.

wróblik
@Aneta

Ty nie zakumałaś kpiny w tym wpisie ? a jak chcesz mieć informacje na temat ogólnych warunków zatrudnienia i wynagradzania to nie usuwaj wpisów które o tym informują.

Wieśniak

To prawda. Często nie pytają się o zgodę i (usunięte przez administratora) To jakieś jaja.

Aneta

Masz bardzo dużo zarzutów wobec firmy Voice Net. Mam jednak nadzieję, że są one uzasadnione. Dobrze byłoby, gdybyś informował Nas na bieżąco o rozwoju tej sytuacji. Jak długo byłeś zatrudniony w tym miejscu? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji na temat tego pracodawcy.

Aneta

Jeśli ktoś byłoby zainteresowany pracą w Voice Net, to bardzo dobrze się składa, ponieważ właśnie prowadzą procesy rekrutacyjne: https://www.voice-net.pl/kariera Firmie zależy, aby ich pracownicy rozwijali swoją wiedzę i umiejętności, by móc realizować cele i podejmować wyzwania w nowych dla siebie obszarach. Dlatego też chętnie zatrudnią pracownika biurowego, przedstawiciela handlowego oraz informatyka. Zdecydujcie się na aplikowanie? Dajcie znać w komentarzach.

ZUS chcę się wzbogacić

nowa sarzyna

Zenada, nie polecam zawierać z nimi umowy zapłaciłem aktywacje, przyłącz i reszte rzeczy 150 zł miesiąc później zmieniłem mieszkanie i wołają kolejne 150 zł za przyłącz nie polecam

@nowa sarzyna

Opinie klientów tej firmy są tu także bardzo ważne. Próbowałeś wyjaśniać tę sytuację z jakimś jej pracownikiem? Jeśli ktoś z Was szuka aktualnie pracy w Voice Net, to bardzo dobrze się składa, ponieważ właśnie prowadzą procesy rekrutacyjne. Możecie sobie zobaczyć na ich oficjalnej stronie: https://www.voice-net.pl/kariera Zdecydujecie się na aplikowanie?

klient

Coś okropnego, kilkuset złotowe rachunki, zmieniający się bez przerwy przedstawiciele, (usunięte przez administratora) praktyki, wciskanie bubli, niekorzystnych umów... NIE POLECAM! Moje sugestie dla Voice Net Sp z.o.o: skończyć działalność. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwinąć interes w trybie pilnym.

NIK

Sposób działania tej firmy jest zadziwiający, chcą budować jakieś sieci ale bez umowy na wejście w teren właściciela. Przypominam, że każdy właściciel nieruchomości ma prawo żądać odszkodowania jeśli powieszą bez jego zgody nad jego działką kabel . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Najpierw płaca a później już nie

@NIK

Mało osób zabiera głos o tym pracodawcy, a więc dobrze, że chociaż na Ciebie mogliśmy liczyć w tej kwestii. Jak długi masz już staż pracy w Voice Net? Bądź tak uprzejmy i opisz w kilku zdaniach, jak oceniasz atmosferę, która panuje między pracownikami tego przedsiębiorstwa.

Klient

Moje sugestie dla Voice Net Sp z.o.o: Bardzo częste awarie, a w konsekwencji brak możliwości wykonywania połączeń

Matt

drugi ORANGE, w końcu na ich łączach, badziew

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o