Blue Netsoft Paweł Sławiński

Rzeszów

Opinie o Blue Netsoft Paweł Sławiński

johny

Ja również nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy. Wysłałem do nich rezygnacje listem zwykłym i oczywiście nigdy nic do nich nie dotarło i robią wszystko żeby tylko zedrzeć jeszcze na koniec troszkę kasy. Skończy się w sadzie i u rzecznika praw konsumenta. NIE POLECAM!!!!!

Paweł
@johny 07.05.2014 15:08

Spośród ponad 1500 klientów te 6 opinii to nawet nie promil a jesli dla kogoś było za drogo zawsze miał wybór - tam gdzie taniej pytanie dlaczego poszedł tam gdzie drożej

wojtas

Nie Poleam firmy BlueNetSoft (usunięte przez administratora) Nie dość że internet drogi, instalacja dodatkowo płatna to jeszcze straszy po rocznym braku kontaktu że wyśle komornika. Bo jego cudowny system księgowania wykazuje jakies nieprawidłowości. Nie odpowiada na telefony. Zwykły arogant.(usunięte przez administratora)

FG

Dokładnie ja też nie polecam tej firmy też musze sie jeszcze użerć ale już niedługo. Jest arogancki(usunięte przez administratora) na użytkowników polecam konkurencje

uzytkownik

Nie polecam tego goscia.nie odbiera telefonow, zmysla ze ma, jak to okreslil internetowa ksiegowa, ktora po wplynieciu kasy ksieguje i wlacza neta.kase wplacilam mu z nadwyzka a ten twierdzi ze to za kolejny miesiac, mimo ze nowy sie nie zaczal, ogolnie klnie przez telefon, jest arogancki, twierdzi ze wszyscy uzytkownicy oszukuja go, i mowi do mnie przez ,, wy,nie odpisuje na smsy mimo ze kaze pisac jak to oglasza w komunikacie.wybieram sie do rzecznika praw konsumentow, nagrywalam rozmowy wiec mam dosc dobra podkladke..instalacja droga, u konkurencji jest darmowa wiec polecam konkurencje a z nim bede musiala uzerac sie jeszcze 3 miesiace.

Baca
@uzytkownik 09.05.2013 19:12

Zgadzam się w 100% z ta wypowiedzią.

uzytkownik blue-netsoft

Gorszego usługodawcy od tej firmy nie miałem. Szczerze radzę omijać szerokim łukiem !

Zostaw opinię o Blue Netsoft Paweł Sławiński - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Netsoft Paweł Sławiński