Opinie o Aldeo Systemy Zarządzania Sp. z o.o. w Rzeszów

counter
2 13 12 5 1
Hanna Nowy wpis

W dalszym ciągu milczycie, co zaczyna mnie już trochę niepokoić, ponieważ wypadałoby przedyskutować kwestię tego, jak w dobie wirusa radzi sobie Aldeo. Z ciekawości szukałam od nich ofert pracy, ale w sieci nie ma żadnej informacji odnośnie rekrutacji. Ktoś wie, czy potrzebują tam nowych ludzi do swojego zespołu?

Wiktoria Nowy wpis

Jak Aldeo poradziło sobie z pandemią koronawirusa? Powiecie, jakie środki zostały podjęte i czy praca toczy się tak jak zawsze? Dziękuję.

Feliks Nowy wpis

Czy wiecie o jakiejś pracy w firmie? Warto w ogóle składać dokumenty?

Luk Nowy wpis

Pracowałam w firmie jakiś czas. Zadania ok, ludzie również. Wadą było bardzo niskie wynagrodzenie konieczność dostępności poza godzinami pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Aldeo Systemy Zarządzania Sp. z o.o.?

Agata

Ciekawa jestem, jaką umowę można uzyskać w tej firmie?

Pedro

Aldeo to dobra firma i ma swoje wymagania. Może to my czasami nie nadajemy się do pewnych prac?

Joanna

Pracowałam w Rzeszowie w firmie Aldeo, po 2 miesiącach zrezygnowałam, nie wytrwalam nawet całego okresu próbnego. Szef myśli że jest w czasach PRLu. Po pracy grafik odkurzania i sprzątania, robienie szefowi sałatek "owocowych z jogurtem" zostawienie po godzinach obowiązkowe, ale bezpłatne, jeszcze zdziwiony że po 8h wychodzisz z pracy przecież jeszcze tyle jest do zrobienia i to Twoja wina, że się nie wyrabiasz w godzinach pracy, a to wszystko przy minimalnej krajowej. Z całego serca nie polecam :)

Wojciech

@Ciekawy, twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie trudno wywnioskować o co konkretnie chciałbyś zapytać. Czy jesteś potencjalnym kandydatem do firmy Aldeo Systemy Zarządzania? Dlaczego twoja opinia o tej firmie jest negatywna, jeżeli nie rozpocząłeś jeszcze w niej pracy? Inni użytkownicy ocenią twoją wypowiedź jako niewiarygodną. Rozwiń swoją wypowiedź i napisz proszę co miałeś na myśli.

Ciekawy

A maja tez biuro w Radomiu. Tez tak źle, tez takie krętactwo ???

Ja

Chętnie podzielę się wiedzą. Może jakiś wspólny pozew ???Ja już temat napoczęłam, gdzie trzeba, ale myślę, że trzeba dosłownie WSZĘDZIE.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie Aldeo Systemy Zarządzania Sp. z o.o. w miejscowości Rzeszów? Jak dotąd nie ma informacji związanych z stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldeo Systemy Zarządzania Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aldeo Systemy Zarządzania Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Partyzantów 1A