Zespół Ekspertów Finansowych I Rachunkowości Zefir-Hlx Sp. z o.o.

Adres: Goedetów 1, 35-328 Rzeszów

NIP: 8130335826 REGON: 690500290 KRS: 0000013845

Zespół Ekspertów Finansowych I Rachunkowości Zefir-Hlx Sp. z o.o.

Opinie o Zespół Ekspertów Finansowych I Rachunkowości Zefir-Hlx Sp. z o.o.

Zygmunt

Witam. Kierowałem delegaturą Zefiru w Antylach. Ogólnie pozytywnie, natomiast siedziba firmy w starym biurowcu który prezentuje się raczej kiepsko. Miejsce do pracy ok.

Aaaa
@Zygmunt 03.12.2015 00:50

Praca ok

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy ZEFiR-Hlx sp. z o. o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Zespół Ekspertów Finansowych I Rachunkowości Zefir-Hlx Sp. z o.o. - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Ekspertów Finansowych I Rachunkowości Zefir-Hlx Sp. z o.o.