Towarzystwo Altum

Radom

Opinie o Towarzystwo Altum

Edyta

Czy są tutaj osoby które obecnie pracują w Towarzystwo Altum? Chcielibyście się może podzielić swoimi doświadczeniami na temat warunków pracy w tej firmie? Osoby, które będą chciały aplikować w przyszłości będą zainteresowane takimi informacjami.

Darek

No powiem co mogę powiedziec, sprawa jest rozwojowa to na pewno, wiaodmo, ze firma ma się coraz lepiej, nikt tego nie zaprzeczy przecież, ja polecam z różnych powodów prace tutaj, bo warto przecież no

ida

Ja kończyłam tam kurs (bezpłatny) z j. angielskiego. Egzamin zdałam pozytywnie chwile potem wyjechałam za granice gdzie języka musiałam używać i zdecydowanie kurs mi się przydał. Osobiście polecam tego typu projekty tym bardziej jeśli są za darmo.

agnieszka

Dobrze by było by jeszcze teraz zorganizowali lub po Nowym Roku nowy projekt dla osób młodych po 25 roku zyćia lub po 30tym

karo

wlasnie jestem pod opieka tego towarzystwa niepolecam nikomu brak im kompetencji do tego to banda ktos wpadl na dobry pomysl zeby zalozyc cos takiego

Monika

Nieuprzejmi i niekompetentni. Nikomu nie polecam korzystania z projektów realizowanych przez Altum. Przedstawiają wspaniałe warunki i deklarują pomoc. W rzeczywistości poziom kursu jest marny, a w szukaniu stażu jest się zdanym na samego siebie. Dla Altum liczy się zgodność w papierach, a nie sumienne wywiązywanie się z umowy. Przekonałam się na własnej skórze.

Tomek

Towarzystwo altum to firma krzak i oszuści nie kompetentne osoby tam siedzą ciekawe za co oni pieniądze pobierają śmierdzi tam przekrętem kończyłem tam kurs i staż brak informacji nie polecam wręcz odradzam i trzeba ich omijać wielkim łukiem

ola

Mocno podejrzane towarzystwo(usunięte przez administratora)

ringo1

Krótko na temat firmy.Firma "krzak"

Zostaw opinię o Towarzystwo Altum - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Altum