INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o.

Jasło

Opinie o INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o.

nika*

Pracowałam i polecam miła atmosfera, płaca nie powala, ale w jasle co mozna oczekiwać.

malutkaa5

Witam. Jestem obecnie osoba, ktora uczeszcza na kurs sponsorowany przez firme INNOVO. Po pierwsze nie trzyma się terminu realizacji przez co zostal on przesuniety az przez miesiac, nie potrafia rozwiazywac problemow korzystajacych z ich uslug, charakteryzuja sie brakiem zrozumienia drugiej osoby oraz empatii. Nie polecam z nimi wspolpracowac.

Zostaw opinię o INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o.