Data-Com Usługi Telekomunkacyjne

Opinie o Data-Com Usługi Telekomunkacyjne

Piotr

profesjonalna firma polecam

zwin

ja mam w dwóch miejscach w pracy i w domu od daty - chodzi bardzo płynnie, a jak coś trzeba w kompie pogrzebać to też mi robią

natka

nie ma żadnego kontaktu, nie odpowiadają na e-mail, nie odbierają tel. jak jest awaria itp. Kiedyś też było trudno się z nimi porozumieć ale przynajmniej internet najczęściej działał. Teraz jest masakra.

Maciek
@natka 23.01.2016 15:24

bzdura - internet chodzi bardzo dobrze a kontakt z biurem obsługującym klientów jest bezproblemowy

Maciek

Radiówka hulała bardzo fajnie ale po przepięciu na światłowód Internet wymiata

hipopotam

jest ok

karol42

Oby takich więcej firm. Wszystko działa bez zarzutu, transfer osiąga wartość obiecaną a ceny są faktycznie konkurencyjne w porównaniu do innych firm

domin

Brak odpowiedzi na e-maile, smsy, brak kontaktu telefonicznego!

Zostaw opinię o Data-Com Usługi Telekomunkacyjne - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data-Com Usługi Telekomunkacyjne