AB-Net Usługi Informatyczne Arkadiusz Budzik

Pogwizdów Nowy

Opinie o AB-Net Usługi Informatyczne Arkadiusz Budzik

Nie zadowolony Klient

NIE POLECAM INTERNET SCINA ZRYWA POLACZENIE, STARE SERWERY NIE MODERNIZOWANE SZKODA IM WSZYSTKIEGO ABY ZWIEKSZYC MOC INTERNETU OGLNE ZADOWOLENIE ZADNE BO KURWA INTERNETU WIECZNIE NIE MA NIE POLECAM ZADNEJ UMOWY Z NIMI

Anonim

Ten internet to sobie można w dupe wsadzić. Do niczego się nie nadaje. Właściciel nie przejmuje się klientami. Ogólnie nie polecam zawierać żadnej umowy z nimi.

nie kompletny

Nie kompletny dostawca internetu jego internet co chwila rozłącza zrywa połączenie lub nie ma sieci jak się dzwoni do gościa to robi ale tylko na jeden dzień później to samo stare servery ma i nie chce wymienaić na nowe interetu nie ma nawet 4H Dostawca sie nie nadaje wogole do powadznia tej dzialosci jego intreret najwysze lacze 2.74 a jest 0.97 a przy zrywaniu 0.1 SMIECH NA SALI up to 0.97 maxx min .0.2 tragedia dostawca nic z tym nie robi nie przykłada się do pracy polepszenia łącza w weekendy jest sale a w dni robocze w nocy to gomila normalnie nie da się korzystać.Nie informuje klienta jak chce coś wiedzieć co sie dzieje wogole. Nie polecam go. AB-NET.

Zostaw opinię o AB-Net Usługi Informatyczne Arkadiusz Budzik - Pogwizdów Nowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB-Net Usługi Informatyczne Arkadiusz Budzik