Opinie o Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne w Nowy Żmigród

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne w Nowy Żmigród

Lucek Nowy wpis

Gość popadł podobno w długi i zwiał za granicę firma już nie istnieje

Lucek Nowy wpis

Witam Czy ta firma wogole jeszcze istnieje? nie mam internetu już miesiąc i na żaden numer telefonu nie można się dodzwonić

Asia Nowy wpis
@Lucek

Tez nie mam internetu od miesiaca,nie wiem jak zerwac umowe,bo z dostawca nie ma jakiegokolwiek kontaktu,boje sie ,ze jak nie zaplace,to pozniej komornik moze mnie scigac,co robic?

@Asia

Witam ja nie płacę nie świadczą już usługi więc nie ma za co płacić????

Pytanie czy ta firma istnieje bo do właściciela nie idzie się dodzwonić

Dziwne
@Anonim

Net nie działa, nie można się dodzwonić ???? zmieniam producenta, bo można dostać białej gorączki

DajZnac
@Dziwne

Pogwizdów Nowy 64, czy ta lokalizacja dostawcy jest aktualna? Sprawdzał ktoś?? Też nie mogę się z nim połączyć :/

Leon

Podpowiedzcie czy mimo tej sytuacji z epidemią to są jakieś szanse na pracę w firmie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy ktoś ma może numer do właściciela tej firmy??

Nie zadowolony Klient

NIE POLECAM INTERNET SCINA ZRYWA POLACZENIE, STARE SERWERY NIE MODERNIZOWANE SZKODA IM WSZYSTKIEGO ABY ZWIEKSZYC MOC INTERNETU OGLNE ZADOWOLENIE ZADNE BO KURWA INTERNETU WIECZNIE NIE MA NIE POLECAM ZADNEJ UMOWY Z NIMI

Ten internet to sobie można w dupe wsadzić. Do niczego się nie nadaje. Właściciel nie przejmuje się klientami. Ogólnie nie polecam zawierać żadnej umowy z nimi.

nie kompletny

Nie kompletny dostawca internetu jego internet co chwila rozłącza zrywa połączenie lub nie ma sieci jak się dzwoni do gościa to robi ale tylko na jeden dzień później to samo stare servery ma i nie chce wymienaić na nowe interetu nie ma nawet 4H Dostawca sie nie nadaje wogole do powadznia tej dzialosci jego intreret najwysze lacze 2.74 a jest 0.97 a przy zrywaniu 0.1 SMIECH NA SALI up to 0.97 maxx min .0.2 tragedia dostawca nic z tym nie robi nie przykłada się do pracy polepszenia łącza w weekendy jest sale a w dni robocze w nocy to gomila normalnie nie da się korzystać.Nie informuje klienta jak chce coś wiedzieć co sie dzieje wogole. Nie polecam go. AB-NET.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne - Nowy Żmigród

Arkadiusz Budzik Ab-Net Usługi Informatyczne