KamlegIT Kamil Legenc

Adres: Starowiejska 6, 35-083 Rzeszów

NIP: 6881292950 REGON: 180604161

KamlegIT Kamil Legenc

Opinie o KamlegIT Kamil Legenc

Filtruj opinie po kryteriach:

web developer
 Opinia

Polecam firmę, pracowałem w kamlegIT 1 rok lecz zrezygnowałm gdyż wyprowadziłem się z rzeszowa. Szefa znałem głównie przez skype gdyż mieszka za granicą. Jest to uczciwy człowiek.

programista
@web developer 20.08.2014 18:03

co ty za głupoty piszesz? Kamil Legenc nigdy nie mieszkał za granicą a do pracy przychodzi jak się wyśpi i naje!!! Znam go lepiej osobiście niż ty jak widać. Co do zarobków to zatrudnia osoby na dofinansowanie a następnie ich zwalnia i tak cały czas. Krętacz jakich mało!!!!!!!!

Tak2Nie1
Nie doszły
Nazwa działu: IT
@programista 21.01.2016 14:39

Miałem złożyć CV ale sobie jednak daruję.Dzięki za pomocną opinię

Witalij
 Opinia

Bardzo dobra firma ale wiadomo, że dla ludzi którzy chcą dobrze pracować .

Wojtek i Karolina
Nazwa działu: IT
 Opinia

Bardzo polecam firmę KamlegIT, pomogli nam odzyskać bardzo ważne dane z uszkodzonego dysku. Ceny są trochę wysokie, aczkolwiek przystępne, oczywiście zależy od tego, jak ważna jest zawartość uszkodzonego dysku.

Opinia

Byłem w tej firmie przez kilka miesięcy. Mocne obsuwy w projektach. (usunięte przez administratora) Przenoszą się do nowego biura, bo obecne jest za drogie.(usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
Maciek29
 Opinia

Firma rzetelna i warto powierzyć im wykonanie strony internetowej! Osoby tworzące witrynę bardzo cierpliwi i pomocni! Polecam!

Tak6Nie
Adrian
 Opinia

Bardzo miła i luźna atmosfera, polecam.

Jakub

Dobra firma

Tak4Nie
 Opinia

@Mateusz dobrze wiedzieć, że w firmie KamlegIT Kamil Legenc jest dobra atmosfera, możliwość nauki. A w czym przeszkadzała Ci wielkość firmy? Czy problemem było to, że widziałeś się w dużej, międzynarodowej korporacji? Może jednak warto było spróbować budować swoją karierę w miejscu, które polubiłeś?

Mateusz
 Opinia

Ja mogę polecić firmę jako były stażysta. W gruncie rzeczy wiele się nauczyłem, poznałem ciekawych ludzi . Gdyby nie to, że firma jest mała pewnie próbowałbym zostać na stałe. Ciekawe projekty, miła atmosfera.

Tak7Nie
 Opinia

Wchodząc na stronę KamlegIT Kamil Legenc w zakładę Firma, a potem rekrutacja dowiecie się więcej o całym procesie rekrutacji. Myślę, że każdy przed wysłaniem aplikacji powinien się zapoznać z treścią. To pomoże lepiej się przygotować i będziecie wiedzieli jak długo aplikacja będzie trwała. Czy podoba Wam się jak pracodawcy umieszczają takie informacje na swoich stronach?

Opinia

@Mati czyli poleciłbyś pracę w KamlegIT Kamil Legenc? Powiesz czemu byłeś zadowolony, nie mówiąc o zarobkach? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe profity dla swoich pracowników jak spotkania integracyjne czy benefity? Zainteresowani udziałem w rekrutacji na pewno będą wdzięczni za każdą dodatkową informację o pracy w firmie.

Mati
 Opinia

witam ja pracowałem w dziale tworzenia stron internetowych w kamlegit w oddziale rzeszów i byłem zadowolony z mojej pracy. byłem głownie odpowiedzialny za utrzymanie zakładek na stronie głównej np. https://www.kamlegit.pl/tworzenie-stron-www-rzeszow.html zarobki też na odpowiednim poziomie były więc polecam

Opinia

Zainteresowani pracą w KamlegIT Kamil Legenc? Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: https://www.kamlegit.pl/rekrutacja.html Z jakim stanowiskiem macie już jakieś doświadczenia?

Firma Państwa.
 Opinia

Taka sytuacja, pracuję w firmie państwowej, powinno być wszystko dopięte, ale... informatyka mamy z łapanki... dane były "niby zabezpieczone". Jest grudzień, i... pada dysk w dziale księgowości. I co? I informatyk rozkłada ręce bo nie ma kopii zapasowej. Dysk wysłaliśmy do nich, za darmo sprawdzili. Odzyskali dużo, ale dużo tez uszkodzonych. Kopia zapasowa była ale w obrębie tego dysku - dzięki temu nie straciliśmy najważniejszych baz księgowych. Ale podsumowując, też mogę ich polecić. Mało to nie kosztowało - niestety. Ale informatyk już został wymieniony na nowy egzemplarz. Dziwne że musieliśmy firmy trzeciej szukać do tego.... Przestroga dla wszystkich - róbcie kopie! Czytając te komentarze uczcie się na błędach innych.

Tak4Nie
Krzysiek-93
 Opinia

Nic nie ma za darmo, mi też padł dysk z pracą inżynierską (skrzybotało w środku). Dostałem wycenę na naprawę i pytanie czy dane chcę odzyskać. Uzgodniłem naprawę i zgodziłem się na wycenę odzyskania. Kilka dni później miałem sprawny komputer. Wycenę odzyskania robili za darmo. Okazało się że mechanika i że trzeba trochę wydać. 3 tygodnie później miałem dane z powrotem - polecam.

bartek
 Opinia

Piszecie jako klienci w sumie spoko czytać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań..ale jak to jest z drugiej strony? Jakiś czas temu czytałem jakieś negatywy ale nie jestem pewien czy były one szczere. Ktoś może mi pomóc w tej sprawie i napisać jak jest naprawdę?

Błoński
 Opinia

Ja też gorąco polecam firmę. Firma w której pracuję na skutek awarii serwera utraciła wszystkie projekty które tworzone były od lat. kilka lokalnych firm od razu skierowało nas do nich nie podejmując się tematu. w kamlegIT dostaliśmy wycenę ponad 10 tys pln, dość spoko lecz nasze dane były warte więcej. Dane odzyskaliśmy a w naszej firmie teraz kamlegIT sprawuje umowną opiekę nad bezpieczeństwem danych biorąc umownie cała odpowiedzialność na siebie. Teraz mamy spokój.

JolTym
 Opinia

Kiedy utraciłam wszystkie dane z dysku, nie wierzyłam, że jeszcze mogę cokolwiek z niego odzyskać. Firmę KamlegIT znalazłam przez stronę internetową. Po krótkiej rozmowie otrzymałam informację że będą przeprowadzone analizy i od stopnia uszkodzenia dysku będzie zależała cena i wówczas będę mogła zaakceptować warunki lub zrezygnować z usługi. Tak też się stało. Po 3-4 dniach skontaktował się ze mna pracownik firmy i przedstawił jak wygląda sytuacja. Ponieważ dysk był uszkodzony wstępnie dowiedziałam się że będą wstanie odzyskać ok.95%. Otrzymałam dysk z "obiecanymi danymi". Po sprawdzenie zawartości miałam poinformować z których folderów nie odzyskały się dane. Tak też zrobiłam i po 2 dniach otrzymałam informację, że po dalszych analizach udało się odzyskać kolejne dane.Jestem mile zaskoczona. Teraz czekam tylko na przesłanie danych. Firmę bardzo profesjonalna i mogę ją polecić. Minusem jest tylko wysoka cena.

informatyk
 Opinia

Nikomu tego nie polecam, firma oszustów i krętaczy!!!!

programista
 Opinia

Firmę odradzam jako pracodawcę.(usunięte przez administratora)

moris
 Opinia

Dobra obsługa, dobry kontakt polecam.

marek
 Opinia

polecam firmę. są słowni, rzetelni i znają się na swojej pracy. jak najbardziej polecam.

klijent
 Opinia

szeroko pojeta bezmyslnosc a nie informatyka calkowicie nieodpowiadzialni ludzie i w dodatku bezslowni sformatowali mi dysk niepowiem drogo nie bylo zainstalowali mi nowego linuksa i chula,ale fanatyk nie skopiowal moich danych z kompa ktore gromadzilem przez 5 lat jak tu sie nie (usunięte przez administratora)

TakNie

Zostaw opinię o KamlegIT Kamil Legenc - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KamlegIT Kamil Legenc