KamlegIT Kamil Legenc
counter
4 22 34 5 1
Damian Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Nie polecam. Właściciel umawia się na probne ale płatne zrobienie projektu dla klienta. Akceptuje go bez żadnych poprawek bo czym urywa kontakt. Nie odpowiada na maila ani nie odbiera telefonu. Jeśli klient zrezygnował z realizacji strony to warto by o tym poinformować. A tak ani pieniądzy za parę dni pracy ani nawet informacji i wyjasnienia poprostu olanie sprawy. Nie polecam, strata czasu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
 Pytanie

Czy pracodawca KamlegIT Kamil Legenc organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik Krystian

Każdemu, kto myśli o pracy w tej firmie, zdecydowanie to odradzam. Właściciel zatrudnia głównie młodych ludzi, bez większego doświadczenia i płaci im głodowe pensje, zatrudniając na umowach na 1/8 etatu. Nawet ludzie, którzy pracują tam 6-7 lat mają takie umowy, oczywiście pracodawcy chodzi o płacenie jak najmniejszych składek. Ale mniejsza z tym. W samej firmie pokutuje wiele tajemnic i niepisanych zasad, o które trudno podejrzewać z początku. Generalnie wszystko opiera się na jechaniu po kosztach, braku profesjonalizmu i szczerości. Wysyłają ludzi na zlecenia bez informacji, co jest do zrobienia, bez potrzebnych danych dostępowych , o sprzęt najlepiej też zadbać samemu, choć nie jest to regułą. Jeśli za to jesteś przyjęty jako web developer, to wiedz, że dłużej niż parę miesięcy na tym stanowisku zagrzała jedna(!) osoba. Ciekawe dlaczego. Jako wisienkę na torcie pozostawiam fakt, że spora część pozytywnych opinii tutaj i w innych miejscach w internecie piszą pod przymusem osoby zatrudnione w firmie, wiem, bo widziałem na własne oczy.

Pomocna?
Tak7Nie3
Zgłoś1
Heheszki Nowy wpis
@Pracownik Krystian

Wystarczy popatrzeć na opinie google. Masa osób pisze po jednym komentarzu, oczywiście wszystko dotyczy tworzenia stron internetowych, jakie to och i ach. Każdy, kto ma IQ powyżej średniej wyłapie, że są to komentarze pisane przez pracowników.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie KamlegIT Kamil Legenc? 

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Igor

Może wiecie czy potrzebują teraz pracowników i jakie są szanse dostać tu pracę?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w KamlegIT Kamil Legenc?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Krzysiek
@Pytanie

Bardzo w porządku, koleżeńska atmosfera. Wszyscy są pomocni i skoży do wspólnego rozwiązywania realizowanych zadań.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Czarek

Bardzo dobra firma pod wieloma względami, bardzo dobrze oceniana na wielu portalach!!!

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
web developer

Polecam firmę, pracowałem w kamlegIT 1 rok lecz zrezygnowałm gdyż wyprowadziłem się z rzeszowa. Szefa znałem głównie przez skype gdyż mieszka za granicą. Jest to uczciwy człowiek.

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
programista
@web developer

co ty za głupoty piszesz? Kamil Legenc nigdy nie mieszkał za granicą a do pracy przychodzi jak się wyśpi i naje!!! Znam go lepiej osobiście niż ty jak widać. Co do zarobków to zatrudnia osoby na dofinansowanie a następnie ich zwalnia i tak cały czas. Krętacz jakich mało!!!!!!!!

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie doszły
Nazwa działu: IT
@programista

Miałem złożyć CV ale sobie jednak daruję.Dzięki za pomocną opinię

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Witalij

Bardzo dobra firma ale wiadomo, że dla ludzi którzy chcą dobrze pracować .

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś
Wojtek i Karolina
Nazwa działu: IT

Bardzo polecam firmę KamlegIT, pomogli nam odzyskać bardzo ważne dane z uszkodzonego dysku. Ceny są trochę wysokie, aczkolwiek przystępne, oczywiście zależy od tego, jak ważna jest zawartość uszkodzonego dysku.

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
Były pracownik

Byłem w tej firmie przez kilka miesięcy. Mocne obsuwy w projektach. (usunięte przez administratora) Przenoszą się do nowego biura, bo obecne jest za drogie.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Maciek29

Firma rzetelna i warto powierzyć im wykonanie strony internetowej! Osoby tworzące witrynę bardzo cierpliwi i pomocni! Polecam!

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
Adrian

Bardzo miła i luźna atmosfera, polecam.

Pomocna?
Tak6Nie3
Zgłoś
Jakub

Dobra firma

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Paulina

@Mateusz dobrze wiedzieć, że w firmie KamlegIT Kamil Legenc jest dobra atmosfera, możliwość nauki. A w czym przeszkadzała Ci wielkość firmy? Czy problemem było to, że widziałeś się w dużej, międzynarodowej korporacji? Może jednak warto było spróbować budować swoją karierę w miejscu, które polubiłeś?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Mateusz

Ja mogę polecić firmę jako były stażysta. W gruncie rzeczy wiele się nauczyłem, poznałem ciekawych ludzi . Gdyby nie to, że firma jest mała pewnie próbowałbym zostać na stałe. Ciekawe projekty, miła atmosfera.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Paulina

Wchodząc na stronę KamlegIT Kamil Legenc w zakładę Firma, a potem rekrutacja dowiecie się więcej o całym procesie rekrutacji. Myślę, że każdy przed wysłaniem aplikacji powinien się zapoznać z treścią. To pomoże lepiej się przygotować i będziecie wiedzieli jak długo aplikacja będzie trwała. Czy podoba Wam się jak pracodawcy umieszczają takie informacje na swoich stronach?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Paulina

@Mati czyli poleciłbyś pracę w KamlegIT Kamil Legenc? Powiesz czemu byłeś zadowolony, nie mówiąc o zarobkach? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe profity dla swoich pracowników jak spotkania integracyjne czy benefity? Zainteresowani udziałem w rekrutacji na pewno będą wdzięczni za każdą dodatkową informację o pracy w firmie.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Mati

witam ja pracowałem w dziale tworzenia stron internetowych w kamlegit w oddziale rzeszów i byłem zadowolony z mojej pracy. byłem głownie odpowiedzialny za utrzymanie zakładek na stronie głównej np. https://www.kamlegit.pl/tworzenie-stron-www-rzeszow.html zarobki też na odpowiednim poziomie były więc polecam

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Paulina

Zainteresowani pracą w KamlegIT Kamil Legenc? Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: https://www.kamlegit.pl/rekrutacja.html Z jakim stanowiskiem macie już jakieś doświadczenia?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Firma Państwa.

Taka sytuacja, pracuję w firmie państwowej, powinno być wszystko dopięte, ale... informatyka mamy z łapanki... dane były "niby zabezpieczone". Jest grudzień, i... pada dysk w dziale księgowości. I co? I informatyk rozkłada ręce bo nie ma kopii zapasowej. Dysk wysłaliśmy do nich, za darmo sprawdzili. Odzyskali dużo, ale dużo tez uszkodzonych. Kopia zapasowa była ale w obrębie tego dysku - dzięki temu nie straciliśmy najważniejszych baz księgowych. Ale podsumowując, też mogę ich polecić. Mało to nie kosztowało - niestety. Ale informatyk już został wymieniony na nowy egzemplarz. Dziwne że musieliśmy firmy trzeciej szukać do tego.... Przestroga dla wszystkich - róbcie kopie! Czytając te komentarze uczcie się na błędach innych.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krzysiek-93

Nic nie ma za darmo, mi też padł dysk z pracą inżynierską (skrzybotało w środku). Dostałem wycenę na naprawę i pytanie czy dane chcę odzyskać. Uzgodniłem naprawę i zgodziłem się na wycenę odzyskania. Kilka dni później miałem sprawny komputer. Wycenę odzyskania robili za darmo. Okazało się że mechanika i że trzeba trochę wydać. 3 tygodnie później miałem dane z powrotem - polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bartek

Piszecie jako klienci w sumie spoko czytać, że firma wywiązuje się ze zobowiązań..ale jak to jest z drugiej strony? Jakiś czas temu czytałem jakieś negatywy ale nie jestem pewien czy były one szczere. Ktoś może mi pomóc w tej sprawie i napisać jak jest naprawdę?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Błoński

Ja też gorąco polecam firmę. Firma w której pracuję na skutek awarii serwera utraciła wszystkie projekty które tworzone były od lat. kilka lokalnych firm od razu skierowało nas do nich nie podejmując się tematu. w kamlegIT dostaliśmy wycenę ponad 10 tys pln, dość spoko lecz nasze dane były warte więcej. Dane odzyskaliśmy a w naszej firmie teraz kamlegIT sprawuje umowną opiekę nad bezpieczeństwem danych biorąc umownie cała odpowiedzialność na siebie. Teraz mamy spokój.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JolTym

Kiedy utraciłam wszystkie dane z dysku, nie wierzyłam, że jeszcze mogę cokolwiek z niego odzyskać. Firmę KamlegIT znalazłam przez stronę internetową. Po krótkiej rozmowie otrzymałam informację że będą przeprowadzone analizy i od stopnia uszkodzenia dysku będzie zależała cena i wówczas będę mogła zaakceptować warunki lub zrezygnować z usługi. Tak też się stało. Po 3-4 dniach skontaktował się ze mna pracownik firmy i przedstawił jak wygląda sytuacja. Ponieważ dysk był uszkodzony wstępnie dowiedziałam się że będą wstanie odzyskać ok.95%. Otrzymałam dysk z "obiecanymi danymi". Po sprawdzenie zawartości miałam poinformować z których folderów nie odzyskały się dane. Tak też zrobiłam i po 2 dniach otrzymałam informację, że po dalszych analizach udało się odzyskać kolejne dane.Jestem mile zaskoczona. Teraz czekam tylko na przesłanie danych. Firmę bardzo profesjonalna i mogę ją polecić. Minusem jest tylko wysoka cena.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
informatyk

Nikomu tego nie polecam, firma oszustów i krętaczy!!!!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
programista

Firmę odradzam jako pracodawcę.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
moris

Dobra obsługa, dobry kontakt polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
marek

polecam firmę. są słowni, rzetelni i znają się na swojej pracy. jak najbardziej polecam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
klijent

szeroko pojeta bezmyslnosc a nie informatyka calkowicie nieodpowiadzialni ludzie i w dodatku bezslowni sformatowali mi dysk niepowiem drogo nie bylo zainstalowali mi nowego linuksa i chula,ale fanatyk nie skopiowal moich danych z kompa ktore gromadzilem przez 5 lat jak tu sie nie (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o KamlegIT Kamil Legenc - Rzeszów

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

KamlegIT Kamil Legenc