Opinie o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matronix Marcin Moczulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matronix Marcin Moczulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

TV nie dziala

Widze ze nie jestem sam. Mi akurat telewizja nie dziala juz 4 dzien. Dzwonilem pierwszego dnia i mieli wyslac kogos do mnie. Od tamtej pory zero kontaktu prosze panstwa.

Nie ma internetu

Znow padl internet, sytuacja sie powtarza, mam dosc rezygnuje z nich

Sławek
@Nie ma internetu

Ciekawe jak napisałeś bez internetu :) U mnie bez przerw cały czas.

Co za tępi ludzie
@Sławek

z telefonu geniuszu, tam mam mobilny internet z orange

Co za tępi ludzie
@Co za tępi ludzie

Zamiast tym telefonem wykonać telefon do dostawcy i zgłaszać problem to lepiej żalić się na Internetach... poziom inteligencji ponad normę he he Nie wspominając o tym, że to portal o pracy a nie o usługach internetowych... dzizes co za geniusze tu piszą... popatrzcie pod logiem jak byk pisze "PORTAL PRACY"!

Firma partaczy i naciągaczy
@Co za tępi ludzie

do dostawcy nie ma co dzwonić bo to zwykli partacze i naciągacze, zgłosisz awarie/usterkę to ci naliczą dodatkowe koszty za "pomoc" do twojej faktury, lepiej wystawić im odpowiednią opinię w tym czasie w sieci by ustrzec innych przed popełnieniem tego samego błędu - wybrania tej firmy jako swojego dostawcy internetu czy telewizji, bo tu nic nie działa, a jak działa to przez przypadek raczej. ODRADZAM usługi tej firmy!!!

Sławek

Nie wiem co to za opinie ale u mnie działa wszystko wyśmienicie. Internet światłowodowy to jet to! Raz była awaria, która po zgłoszeniu zaraz usunęli. Wszystko sprawnie profesjonalnie i kompetentnie. Nie wiem kto pisze, ze tam nikt nie pracuje skoro ze mną rozmawiało kilka osób. Dziwne tu plotki jakieś czytam. Jak coś nie działa lub zła faktura to się zgłasza a nie płacze przez Internet jak dzieciaki z gimnazjum...

Znów to samo!!!!!!!

Nie ma znów internetu.... rezygnuje jak najszybciej z tego, totalne dno....

@Znów to samo!!!!!!!

pracują tam same beztalencia, nawet filmu obejrzeć nie można bo zacina bądź internet się rozłącza co chwila. Zgłaszam usterki ciągle, a oni sobie w kulki lecą.... szkoda słów ;((((

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matronix Marcin Moczulski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Nie ma internetu ani telewizji

Chwile temu 4 raz w ciągu dnia padł mi internet z telewizją. Zdarza się to notorycznie każdego dnia. Żałuje, że skorzystałem z usług tej firmy ;(

Bosheeeeee co za syffff !!!

Ani internet ani telewizja nie działa, a jak działa to kiepsko zawieszając się w nieskończoność. Personel ordynarny, robią wszystko na początku byle podpisać umowę, później będą kazali Ci spierda..... Lepiej poszukać inną firmę, bo ta to porażka

Światłowody które nie działają

U nich nawet światłowody po kablu do komputera się zawieszają, co najmniej kilka razy dziennie jest chwilowe rozłączenie i znika światełko PON na routerze (zerwanie połączenia). Zgłaszałem, wymieniali router 2 razy i nic to nie dało. Byli u mnie i to nic nie dało oprócz tego, że jeszcze kazali mi za to zapłacić - przecież to nie moja wina, że to się co chwila rozłącza. Teraz aż strach do nich dzwonić, żeby znów czegoś nie doliczyli bo się nie wypłacę. Jak dla mnie zwykli amatorzy naciągacze

@Światłowody które nie działają

zgadzam się mam podobnie :( tragedia ta firma

Nie umią nawet faktur wystawić

W tej firmie już nikt normalny nie chce pracować (bo niskie płace, przekręty i oszustwa), przyjmują ludzi z ulicy którzy nie potrafią wystawić nawet faktur. Co miesiąc mi ostatnio przychodziło co innego do zapłacenia, oczywiście kwoty były o wiele wyższe niż na podpisanej umowie. Za każdym razem chodzić i wyjaśniać sprawę to męczy, kto mi wróci za czas i nerwy?!?!?

niezadowolony

na początku współpracy z firmą w ramach rekompensaty od firmy otrzymałem kanał ANIMAL PLANET i po paru latach każą mi płacić za ten kanał,pani.obsługa zero kompetencji,koszmar

Irek

Jak pracownicy nieprawidłowo cos wykonają to później są problemy. Firma to bardzo dobry pracodawca, niestety maruderom nie dogodzi nikt!!!

Aa
@Irek

Irku, może czas podjąć tam zatrudnienie? Jakoś z tego co wiem to nikt taki tam nie pracuje, dziwne skoro takie dobre warunki :)

Znow problemy...

Firma ta oferuje światłowody które się zawieszają, oglądamy film, gramy... a tu nagle nie ma internetu... Ile (usunięte przez administratora) razy w ciągu dnia może się to powtarzać!!!!!

Alejandro

Nie polecam pracy w trj firmie. Na umowie 8h a w rzeczywistosci dymasz 12h za co nikt Ci nie zaplaci. O podwyżce ani slowa, a tylko obowiązków dokladaja i roboty ciraz więcej. To się nadaje tylko i wylaczbie do PIPu lub tez sądu pracy. O BHP zapomnujcie. Czesto jezdzi sie w pojedynkę i trzeba wchodzic na słupy na roz....... drabinie, ktora cala sie kołysze. Nie dość, ze robi sie nadgodziny za ktore nikt nie płaci to jeszcze dostaje się za to zjebę, że kijowo. To jest żenada. Już leoiej tak jak ktos nizej pisal, lepiej 8h na produkcji i do domu, a kasa ta sama. Zero wdzięczności od przelozonego. Nie dziwne, że ekipa się sypie. Gdyby dał stałym pracownikom godną pensje, a nie jałmużnę to by mial ekipę wykwalifikowaną, a nie niwe osoby, które nie znaja sie na robocie. 70% najleoszych pracowników odeszlo i poszli pracowac dla konkurencji, gdzie sa wypłacani sprawiedliwie i żałują lat/miesięcy przepracowanych w Matronixie. Z tego co wiem z trzeciej ręki to szykuja sie kolejne wypowiedzenia. Wiec wszedzie, ale nie tam. Za bardzo odpowiedzialna i niebezpieczna praca za taką jałmużnę.

JOASIA

za wszelka cene odradzam ta firme!!!

Zadowolony klient

Nie wiem po co to oburzenie. Korzystam z ich światłowód już pół roku i od momentu instalacji do teraz wszystko działa bez najmniejszego problemu. Panie w biurze bardzo miłe i uprzejmie , wszystko wytłumaczą i doradza jak najlepszą ofertę. Monterzy również profesjonalni, doradzili mi wszystko przy instalacji, gdzie co i jak najlepiej. Wystarczy chłopakom zrobić dobrej kawy, dać po piwie, albo po 20zl i już rozmowa i robota jest inna. Ja rozumiem, że każdy otrzymuje wynagrodzenie, ale napiwek robi swoje. Nikt nie zbiednieje, a każdy zadowolony. Szef czasem ma gorsze dni, ale też da się z nim dogadać. W styczniu rodzice będą instalować światłowód, więc. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie tak jak u mnie. Pozdrawiam.

Oburzony klient z pawłowic

Jakby mieli im dać nagrodę to za stworzenie najgorszej firmy wszech czasów. Banda partaczy, wrednych skąpców. Szef za złotówkę by sobie w (usunięte przez administratora) dał pogrzebać. Po podpisaniu z nimi umowy zaczyna się HORROR!!!!! Wszystko przestaje działać, nie wiadomo czy następnego dnia jak wstaniesz będzie cokolwiek działać!!!!! PORAŻKA!!!!! ZAWIODŁEM SIĘ!!!! DAŁEM SIĘ WKOPAĆ W TO (usunięte przez administratora) ZWANE MULTI TELEKOM MATRONIX!!!!

Pawłowice

Mam światłowód 600/60 oraz telewizje, bardzo często zdarza się tak że jedno albo drugie nie działa, albo dwa na raz. Prędkość na światłowodzie nawet czasem spada do 90-120 (specjalnie obniżają bo wychodzą z założenia, że ludzie tego nie pilnują?!). W tym momencie nie działa mi telewizja, padła z niewiadomych przyczyn i kaplica, dzwonie do nich i nikt nie odbiera, można tak czasem w nieskończoność. Też raz mi się zdarzyło, że za przysłanie mi montera naliczyli dodatkowe 50 zł do zapłacenia, bo według ich wszystko działało, a mi nic nie działało. Cudownym sposobem pół godziny przed przyjazdem montera wszystko zaczęło działać, a ten stwierdził na miejscu, że przyjechał na daremno z pyskiem i oburzeniem. Ta firma to grupa aroganckich bezczelnych dupków, mało tego, można po tym jak wyłudzają dodatkowe opłaty powiedzieć, że to zwykli oszuści i naciągacze. ODRADZAM!!!!!

Boooooom

Czy ktoś wie jak wyglada praca w tej firmie? Widziałem aktualne ogłoszenia i chciałbym aplikować, lecz po opiniach nie jestem za bardzo przekonany. Proszę o opinie obecnych jak i byłych pracowników. Dziękuje

Jerry

Polecam zapoznanie się z obowiązującym prawem ono dotyczy wszystkich operatorów jednakowo i jednakowo, żaden z nich nie jest zobowiązany do przenoszenia do innego miejsca zamieszkania. Skoro nie jesteś pewny, że będziesz mieszkać 2 lata w danym miejscu to po co podpisujesz umowę na 2 lata? Gadasz jak typowy naciągacz, który w dodatku nie zna się na niczym a wyraża opinię ;-) Wystarczy przeczytać część od "Pamiętajmy - obowiązek przeniesienia usług dotyczy jedynie telefonii stacjonarnej!!! Umowa o świadczenie usługi internetowej i telewizyjnej jest ściśle powiązana z konkretną lokalizacją....." https://www.uke.gov.pl/poradnik-uke-przeniesienie-uslugi-stacjonarnej-do-nowej-lokalizacji-14177

Zgadzam sie z " Przedstawicielem z Zor " tak się składa, ze za moich czasów było podobnie. Mimo szczerych chęci do pracy i dobrych wyników strasznie rozczarowalem się po pierwszej wypłacie jak przeszedlem okres próbny. Szef tworzy wokół was taka otoczkę jakbscie nie wiadomo w jakiej korporacji pracowali, dużo niby z wami rozmawia i motywuje przekonujac, ze niebawem przejmie konkurencje firmę np. Leon... A koniec koncow wychodzi na to, ze sam nie ma kary na wasza wypłatę bo próbuje wyciulac na każda zlotowke. Dla przykładu podań, ze w dobrym miesiącu udało mi sie pozyskać blisko 30 nowych klientów za co dostałem 1500 zł podstawy i 200 zł premii hehe śmiech na sali. Miesiąc płaszczenia się przed klientami w różnych porach czasem miałem spotkanie o 9 rano i jeszcze tego samego dnia o 20 wieczorem... Gdybym wiedział, ze tak będzie to wolał bym nawet wybrać pracę na produkcji bo 8 godzin i człowiek idzie do domu. Pozdrawiam.

mario

Piszesz głupoty, skąd ma każdy wiedzieć że może się przeprowadzi za 2 lata albo za rok. Ale on nie chciał zrezygnować z usług tylko oni nie byli w stanie mu ich zapewnić więc to jest ich wina i spokojnie można by powalczyć w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Matronix Marcin Moczulski - Pawłowice

• Jak się pracuje w Matronix Marcin Moczulski?

Zobacz opinie na temat firmy Matronix Marcin Moczulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matronix Marcin Moczulski?

Matronix Marcin Moczulski
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.
  • 1 Maja 10
    43-250 Pawłowice