Opinie o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matronix Marcin Moczulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matronix Marcin Moczulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Jojo Rabbit

Wato dodać też 2gą stronę medalu takie jak częste spóźnienia u niektórych przez co potem reszta stoi i czeka a robota sama się nie zrobi i ciężko skończyć o czasie. A potem pretensje, że nadgodziny.... albo część prostych robót, które trwać powinny godzinę niektórzy robią w 3 a potem zdziwko, że nadgodziny... no cóż jak się ma 2 lewe ręce to tak jest. Na szczęście w ostatnim czasie nie pracuje już kilka takich osób i od razu lepiej.

@Jojo Rabbit

Kto mądry to odszedł i zarabia 2x więcej, kto głupi ten został

@Jojo Rabbit

I ogólnie brzydko Panie Marcinie Pan piszesz o pracownikach :)

Whisper
@Xyz

Chyba wszystko się tam sypie, co?

@Xyz

Xyz tak, tak 3 razy więcej i w dodatku nie trzeba nic robić ;-)

@Whisper

Wręcz przeciwnie, kilku nowych KOMPETENTNYCH pracowników i od razu robota lepie idzie.

@obserwator

Szczególnie Ci co po 2 tygodniach poszli do konkurencji z Żor :) to Ci kompetentni nowi?

Jakiś nick

Nie.

@Jakiś nick

Ci "starzy" co pracowali AŻ dwa lata też uciekli do Żor. To kto jest tam kompetentny?

Franciszek
@Awww

Czy są może aktualnie w firmie Matronix pracownicy z większym stażem pracy? Strasznie mnie to ciekawi, więc może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to wygląda? Fajnie by było dowiedzieć się coś w tym właśnie zakresie. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz? Liczę na Ciebie i Twoją wiedzę.

Drab
@Franciszek

Jest kilku, ale widać są zbyt poważni na udział w takich żenujących dyskusjach ;) Poza tym mają swoją (i nie tylko) robotę do zrobienia.

Asd

Słabiutko, prędkości, obsługa, jakość. Lepiej mieć już neta z telefonu :P

Nadgodziny nie są wypłacane? Jest ich dużo miesięcznie ?

@Monika

Nie wypłacane. Powiedzą Ciz że z Twojej winy masz nadgodziny i nie wypłaca ci, a no nie wybierzesz. Tzn są do wybrania teoretycznie, ale w praktyce nie zobaczysz dnia wolnego

poki co uzytkownik

Obsługa jest słaba, internet coraz częściej działa z przerwami. Jeżeli macie problem to pani jest miła dopóki się z nią zgadzacie. W tajemnicy dowiedziałem się że pierwsze dni miesiąca są dla nich i nie ma możliwości zalogwania się aby pobrać fakturę. Nie chcą zamieścić takiej informacji na stronie co uniknęłoby zbędnej pracy i nerwów aby się zalogować. Posprawdzam terminy umowy i planuję rezygnować, ostatnio często są kłopoty i strach pomyśleć jaką mają wymówkę (może też tajemnica firmy, że do połowy miesiąca chodzi wolniej..)

Eve
@poki co uzytkownik

To śmieszne, ale firma „zaora” samą siebie. Kiepska obsługa klienta, problemy z jakością świadczonych usług i przede wszystkim mały potencjał wzrostu w obliczu coraz bardziej rozwijającej się konkurencji. Życzę dużo szczęścia.

@Eve

Heh serio konkurencja musi się tak poniżać pisząc takie komentarze? Opinie tych "konkurencji" są przynajmniej połowę gorsze oraz ilość przejść z tych "wielkich" konkurencji też świadczy jak tam jest radośnie ;-)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matronix Marcin Moczulski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Mikołaj

Rozwiń proszę swoją myśl :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Matronix Marcin Moczulski?

Mefisto

Nie ma :)

@Mefisto

To znaczy, że ze swojej strony odradzasz pracę w Matronix? A co za tym stoi? Mógłbyś wymienić minusy pracy w firmie, które sprawiają, że nie warto aplikować? Dzięki.

Mefisto
@Adam

Odradzam. Dużo nadgodzin, które nie są wypłacane. Brak organizacji pracy. Pensja nigdy nie wzrasta. Ja już dawno nie pracuje i z tego co wiem były w ostatnim czasie kolejne zwolnienia. Duża rotacja pracowników, a to chyba nie świadczy o niczym dobrym

@Adam

Od siebie dodam, że nie masz w ciągu 8h pracy czasu dobrze zjeść kanapki, bo co chwilę dzwonią telefony z pytaniami "kończycie już?" "wiela wam zjstało, bo zaś przybierecie?". Wg szefostwa i brygadzustow czas na jedzenie jest wtedy jak się jedzie samochodem z jednego tematu na drugi.

Awww

Co masz na myśli, że stawka Cię nie puszcza?

@Awww

Stawka jest tak słaba, że pracują tam tylko desperaci lub osoby, których nigdzie indziej nie przyjmą

basdzida@gmail.com

baska okres opini (3 dni)jest dla kogos kto jest na bakier z technika komputerowa stresowy,dziekuje montrom

Angie

Bajkopisarstwo pierwszorzędne. Internet w domu, nie tylko nie osiąga predkości z umowy, ale i ledwo działa! Odradzam!!!

tester
@Angie

Oj ile ludzi tyle opinii. Nie rozumiem w czym problem przekonać się samemu? Nigdy nie wiadomo czy opinie pisze konkurencja czy sama firma czy rozzłoszczony klient, który chce zrobić na złość... Ludzie macie 14 dni na odstąpienie od umowy, tyle przecież wystarcza aby sprawdzić czy działa czy nie działa... a nie lamentować po internetach na dostawców.

@tester

Tylko po co się fatygować. Szkoda czasu. Lepiej wybrać konkurencję i od razu mieć was z głowy :) Pozdrawiam

net
@tester

14 dni ale nie bezpłatnie

andrzej maciborski
@Angie

Ma pani racje ten internet to jest (usunięte przez administratora) przepraszam ściek Umowa na 50 mb/s pobierania otóż nie tym razem ledwo osiąga 2,4 mb/s Jeśli chodzi o prędkość w grach to to jest porażka nie polecam ani troche Czekam tylko aż mi się z nimi skończy umowa Już bym wolał siedzieć bez internetu w domu bo chociaż na google chrome dinozaur się nie teleportuje :) W pierwszych 14 dniach było dobrze ale potem wszystko sie posypało Odradzam bardzo

lelo
@andrzej maciborski

Nie mamy umów na 50Mbps, więc to chyba nie o nas

Asdf

Te usługi to porazka. Bez przerwy lagi, nie da sie nawet strony wczytac o filmie czy grze online nawet nie marze. (usunięte przez administratora)

Zawsze może znaleźć się osoba niezadowolona. Generalnie dobry pracodawca.

Dev
@Tomek

Problem w tym, że pisze tu kilka takich (niezadowolonych) osób, więc proszę tego nie marginalizować :)

Querdo

Najniższa jakość usług - to co gwarantuje multi-telekom. Biorąc pod uwagę komentarze zamieszczone tutaj to nie jest też wesoło jeśli chodzi o zespół... reputacja pracodawcy kształtuje się dla mnie tutaj dosyć nieciekawie.

Terefere

Do wszystkich co wypisuja ze cos im nie dziala... domyslam sie ze chodzi o polaczenie radiowe jezeli nie wiecie jak dziala WiFi to zalecam najpierw poczytac lektore o wifi a nastepnie plakac ze cos nie dziala. jak czytam te komentarze ze nie dziala bo cos tam to mnie krew zalewa....ludzie nie wiedza z jaka technologia maja do czynienia. no coz... glupich nie sieja....

John Doe
@Terefere

Obrazanie ludzi, ktorzy placa za usluge i czegos sie tutaj domagaja jest... co najmniej nie na miejscu. Na szczescie to klient placi, wiec WYMAGA, a proba odwrocenia tego procesu takim zalosnym (w mojej opinii) komentarzem jest po prostu bezczelna. Firma Matronix, sadzac po ilosci pozostawionych tutaj negatywnych reakcji powinna w koncu zaczac sie troszczyc o swoja reputacje i moze w jakis sposob zadbac o klienta?

Klient

Od wielu już lat, firma multi-telekom (Matronix) przekonuje mnie o niskiej jakości świadczonej usługi - internetu. Widać to, po chociażby komentarzach zdenerwowanych klientów, którzy dają upust swej złości w opiniach. Widzę to również w pomiarach swojego łącza. Nie ma chyba firmy, która stoi tak nisko pod względem stosunku jakości do ceny „internetu”. Ujęte w cudzysłowie, bo jak nazwać inaczej to (usunięte przez administratora) za które płacę? Przy łączu o tej szybkości nie ma szans by w świecie obrazów 4K i jakości ultra HD żałosne ledwo osiągalne 1mbit/s mogło „przemielić” jakiekolwiek zasoby. W Nowym Roku, jak wiadomo, czas na zmiany, myślę, że zacznę od zmiany tego badziewia. Nie chcę się już z tym dłużej męczyć.

Dymion
@Klient

Dokładnie! Dzwoniąc do nich (pracownikom tej firmy szefostwo chyba celowo każe ściemniać odnośnie braku problemów z internetem ) słyszę za każdym razem że to u mnie coś jest nie tak.Żebym podłączył się bezpośrednio pod laptop.I tak zrobiłem.Problem występuje nadal.Firma po wielu,wielu zgłaszaniach telefonicznych,emailowych(jedna sprawa nawet wylądowała u rzecznika konsumentów,bo nie miałem siły kłócić się z amebami umysłowymi) nadal ma to w 4 literach.Jak zapytałem czy czytają o sobie opinie w necie to nie odpowiedzieli...NIE POLECAM ANI PRACY TAM ANI KORZYSTANIA Z ICH USŁUG!

Czy to prawda, że nadgodziny nie są wypłacane ?

@Marta

Prawda.

@Marta

A jest ich naprawdę dużo.

Czy ktos moze opisac jak wyglada praca w tej firmie? Pozdrawiam

Xyz

Tak jak niżej. Poczytaj opinie, nic się nie zmieniło

Mind

a ja dla odmiany, chce zapytac. czy firma matronix sama pisze tutaj o sobie pozytywne komentarze? pozdrawiam

Radar
@Mind

Wygląda na to, że tak

Leon

Internet działa bez problemu. Oby tak dalej!

Mind
@Leon

kon by sie usmial :)

Brak internetu

Nie mam dzis internetu

INTERNET ZNOWU NIE DZIAŁA Z PRĘDKOŚCIĄ JAK NA UMOWIE !!! ILE MOŻNA

Iza
@Adam

Rozumiem, że jesteś klientem Matronix Marcin Moczulski. Przykro mi, że jesteś niezadowolony z ich usług. A są na forum może jacyś pracownicy tej firmy i mogliby napisać, jak wygląda praca w tym miejscu? Będę wdzięczna!

Teresa
@Iza

Na prawdę chce Pani pracować w firmie o której są tutaj pozostawione takie opinie? Życzę wszystkiego dobrego!

Wojtek

Byłem klientem innego dostawcy internetu na osiedlu w Pawłowicach przez wiele lat ale ostatnio to co tam się działo to skandal.Przerwy w dostawie usługi ,brak jakiejkolwiek informacji,zbywanie klienta.Wszystko to spowodowało że zmieniłem na światłowód w Matronixie oby tak dalej.Jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji.Polecam!!!

@Wojtek

A ten wcześniejszy dostawca to multi-telekom, tak? Hahaha, jak już się produkuje komentarze - to proponuję przynajmniej robić to z głową. Nie polecam.

Akka

Raczej system

Zostaw merytoryczną opinię o Matronix Marcin Moczulski - Pawłowice

• Jak się pracuje w Matronix Marcin Moczulski?

Zobacz opinie na temat firmy Matronix Marcin Moczulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matronix Marcin Moczulski?

Matronix Marcin Moczulski