Opinie o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matronix Marcin Moczulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Matronix Marcin Moczulski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matronix Marcin Moczulski w Pawłowice

MiszaMasza623

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Master of disaster
@MiszaMasza623

To może u niektórych Panów, którym trzeba 20 razy to samo tłumaczyć i pokazywać?

Wieczne problemy

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, to była moja najgorsza praca w życiu. Minimalna krajowa, obowiązkowe nadgodziny za które nie płacili i wieczne roszczenia. Na prawdę odradzam pracę w tej firmie!

mialem to samo
@Wieczne problemy

mialem dokladnie to samo niestety :((

xyz
@Wieczne problemy

U mnie było to samo. Na szczęście już to wszystko za mną. Polecam jak najszybciej się stamtąd wynosić. Nie dość że konkurencja lepiej płaci to traktują cię jak człowieka a nie jak niewolnika który ma harować nadgodziny za które nic nie dostaniesz.

Mefisto

Jak ktoś planuje podjąć zatrudnienie w Matronixie to niech z góry przygotuje się na dość sporo nadgodzin, które oczywiście nie są wypłacane. Niby w teorii są do wybrania, ale w praktyce nie ma nadgodzin. Pensja jaka ustalisz na początku zatrudnienia taką już dostajesz do końca, nie ma mowy o podwyżkach. Pracowałem, na moje szczęście już tam nie pracuję. Konkurencja lepiej wypłacalna, bez nadgodzin, a jak są to max. 1-2h i co najważniejsze sprawiedliwie rozliczane. Pozdrawiam całą ekipę Matronix! :)

Fachowiec
@Mefisto

Jak ktoś(usunięte przez administratora) a nie fachowiec to ma nadgodziny bo nie umie się wyrobić w normalnie przewidzianym czasie... to branża usługowa gdzie robota jest zadaniowa a nie jakaś produkcja, że się klepie przysłowiowe kapsle w rytmie "taśmy", która narzuca tempo tylko zadania które są do wykonania. Jak ktoś nieporadny i leniwy to potem zamiast 8h robi się 12 h. Jak fachowiec to to samo cyknie w 6h i wolne. Potem zdziwienie i hejt na pracodawcę.

John
@Fachowiec

Oj Panie Marcinie nie tędy droga. Pan jako właściciel chciałby żeby murzyny robiły 24/7 i to najlepiej za złotówkę. Praca zadaniowa, ale w terenie i branży telekomunikacyjnej każde zadanie jest inne nawet, jeśli w nazwie brzmi podobnie (przykład: wieszanie kabla na 5 słupach - raz zrobisz w 10 min, raz w pół, albo godzinę). A jak już Pan tak porównujesz pracę to praca przełożonego (szefa, właściciela) też jest zadaniowa. Nie sztuką jest tylko wymagać, a nie doceniać i nieuczciwie wynagradzać, ale sztuką jest docenić pracownika i uczciwie wynagrodzić. Wg Pana porównania w swojej roli jesteś Pan nieporadny i leń dbający tylko o własny tyłek i stan konta. Dziękuję

Szurmajzen
@John

A mnie z kolei zastanawia jak to jest, że co jakiś czas wypowiada się tutaj negatywnie jakiś (ten sam?) pokrzywdzony, były pracownik techniczny, a inni (byli/obecni) niekoniecznie ... Jaki ten świat byłby lepszy, kiedy każdy, na każdym stopniu w hierarchii firmowej, wziąłby się porządnie do roboty. Może wtedy skończyłoby się pokrzywdzenie, zwolnienia, odchodzenia i narzekania.

Moczulski
@Fachowiec

Marcin Moczulski szefuncio firmy podszywa się pod różne osoby i pisze sobie pozytywne komentarze, a prawda jest taka że Panie Marcinie jesteś zwykły sknera i (usunięte przez administratora) który szuka murzynów do pracy za grosze, jeszcze sprzedaje Pan usługi które nie działają, nie można z nich korzystać bo przerywają

Szef od 7 boleści
@Moczulski

Szef czyli Marcin Moczulski obieca Ci złote góry przy rozmowie o pracę, drugiego dnia jak Cię zatrudni zostaniesz jego niewolnikiem który ma (usunięte przez administratora) ponad normę, siedzieć cicho i dziękować, że w ogóle ma robotę. Nadgodziny nie są wypłacane, a obowiązkowe, ludzi traktują przedmiotowo, każdy na każdego gada, a jak zadajesz pytania by się czegoś nauczyć to jesteś wyzywany od amatorów i (usunięte przez administratora). To była moja najgorsza praca w życiu...

całkowicie odłączony

czekam już 3 MIESIĄC by naprawili mi internet z telewizją, dwa razy obiecywali że się pojawią i zawsze coś im wyskakuje, że nie mogą przyjechać!!!!!!!!!! co z tego że mi odliczą parę złotych z rachunki za nie możność korzystania z usług jak JESTEM ODCIĘTY OD MEDIÓW!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Matronix Marcin Moczulski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
wykorzystuja ludzi

wykorzystuja ludzi za marne pieniadze dawac nadgodziny za ktore nie placa, mowia ze jak sie nie podoba to mozesz (usunięte przez administratora) bo na twoje miejsce maja stu innych

mi to samo mowili
@wykorzystuja ludzi

POTWIERDZAM! mi to samo powtarzali, miałem się zamknąć i robić swoje, były problemy nawet jak zadawałem jakiekolwiek pytania...... żenada!!!

przerywa internet

internet w kolko przerywa, ponad godzine probuje wystawic ten komentarz a o innych rzeczach nie wspominajac, najgorsza firma w okolicy

praca na czarno

zatrudniaja ludzi na czarno po miesiacu zwalniaja a pieniedzy jak nie bylo to nie ma

Dziadbor
@praca na czarno

Ja nie jestem na czarno i pieniądze dostaję normalnie (ZUS też dostaje - sprawdziłem). Zawsze mogłyby być większe, ale na waciki starcza :P. Nie wiem jak się umawiałeś, nie wnikam, ale chyba nikt nie zmuszał?

masakra

co z tego ze maja dobra cene za usluge jak ich uslugi nie dzialaja, a jak dzialaja to przerywaja, lepiej szukac gdzie indziej tv i neta

Lipang

Dawno mnie tu nie było, ale z perspektywy napiszę, że ogólnie poszło wszystko w lepszą stronę ;) Podstawa to gra zespołowa, a nie własne "ja", "widzimisię" i ciągłe fochy

John
@Lipang

Widocznie po stracie kilku dobrych pracowników zaczął wreszcie doceniać ludzi.

wcale nie
@Lipang

jest gorzej niz bylo zostalem zwolniony bo nie chcialem robic przymusowych darmowych nadgodzin

Najgorszy internet z telewizją

mialem internet z telewizja w wielu firmach niestety ta firma to najgorsza firma jaka mialem zrezygnuje z nich jak tylko bede mogl utopione w blocie pieniadze

Brak mediów, telewizji

Od rana nie mam telewizji, nie da się dodzwonić do nich za żadne skarby, ciągle zajęta infolinia!!!!!

Brak internetu!!!!

Średnio co kilka dni nie ma Internetu, jak dzwoni się do nich to robią z człowieka idiotów, że to moja wina

Toma

Witam chciałbym zapytać jak wygląda obecna sytuacja w firmie, jakie są zmiany, czy trzeba robić nadgodziny?

Dudek
@Toma

U techników? 2 zmiany "równoległe" - start rano i przed południem. Nadgodziny zależą jak kto ogarnia w ekipie ale jest lepiej niż było.

Aok
@Toma

Ja bym się w to na Twoim miejscu nie pakował

Nic nie działa

Kolejny dzień bez telewizji i internetu, nie można dodzwonić się do nich bo ciągle zajęte

Awaria!!!
@Nic nie działa

U mnie to samo

Awaria!!!

Wszystko przestało działać telefonów nie odbierają

Barbara Śmieszek

Polecam internet z firmy Multi-telekom z Pawłowic szybko sprawnie zamontowanie kabli internetowych oraz mili montażyści

Wojciech

Dzisiaj przedłużyłem umowę ,jestem zadowolony z procesu obsługi i instalacji

Maria

Korzystam z usług firmy od 2015r w ostatnich dniach zawarłam kolejną umowę. Polecam firmę, miła i merytoryczna obsługa.

Ferde

Generalnie to dobry pracodawca a firma ma już odpowiedni staż żeby zdobyć niezbędne doświadczenie.

PRZERYWA INTERNET, PRZERYWA!!!

Nie ma dnia zeby cos sie nie dzialo, ciagle przerywa internet i telewizja, wizyty w multitelekomie koncza sie tym, ze zostajesz wysmiany i wyslany z powrotem do domu z kwitkiem. Mowia ci ze jak ci sie nie podoba to mozesz sie przenies, ale najpierw im zaplac kare za odstapienie od umowy, porazka calkowita ludzie, odradzam uslugi tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Matronix Marcin Moczulski - Pawłowice

• Jak się pracuje w Matronix Marcin Moczulski?

Zobacz opinie na temat firmy Matronix Marcin Moczulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matronix Marcin Moczulski?

Matronix Marcin Moczulski
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.
  • 1 Maja 10
    43-250 Pawłowice