Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Magdalena Kor.

A ja tam lubię Darka.To mężczyzna moich marzeń. Zakochalam sie w nim.Wspaniały i genialny adwokat.Przepraszam za swoje nieładnie zachowanie wobec niego,te wszystkie wpisy są nieprawdą. Jestem osobą niepoczytalna i leczenie się psychiatrycznie.

To odpowiedział Darek

Przyjaciel Madzi
@Magdalena Kor.

Przestań się znowu pod nią podszywac i lepiej usuń te wpisy bo owszem będziesz lizal, ale mojemu psu i nie podłogę,ale (usunięte przez administratora) po sraniu! Mało ci nekania - bo mogę podesłać jeszcze kilku innych psychopatycznych i niepoczytalnych kumpli ! Ze mną jakoś nigdy nie miałeś odwagi sobie porozmawiać i odebrać telefon czy fb!

@Przyjaciel Madzi

Hi hi hi

Hi hi hi Dom Wariatów

buhaha

MAGDALENA KOROBLEWSKA

Apel i prośba do Pani Barbary K. Szanowna Pani Barbaro (tak przynajmniej figuruje Pani na fb,choć nie wiem jak się Pani nazywa naprawdę),akurat zapoznawam się szczegółowo z tym,co tu się dzieje i niestety,ale wydaje mi się,że to Pani niby pod pretekstem "dobrych chęci" i nadgorliwości bazuje na informacjach uzyskanych ode mnie (bo tylko Pani przedstawiłam pewne szczegóły o Darku,Pawle itp.) intensywnie udzielając się na tym portalu,prawidłowo weryfikując sprawę,że to rozwścieczy Dariusza w moim kierunku i tutaj gratuluję Pani tej przebiegłości.Przypuszczam,że również to Pani,pod przykrywką kibicowania mi usiłuje wywołać u mnie negatywne emocję i apatię względem Darka,również podtrzymując ze mną kontakt prywatny,podpuszczając mnie na fb odnośnie tego czy ja faktycznie podkochuję się w Darku,albo czy zwrócił on Pawłowi pieniądze.Pani Basiu,ja oczywiście posiadam swoje zdanie na temat Dariusza i jak najbardziej zła jestem,na to,że po raz kolejny operuje na tym portalu moim nazwiskiem,przypisując mi pojawienie się wszelkich negatywnych tutaj postów (choć paradoksalnie wyraziłam pod jego adresem chyba najwięcej ciepłych i pochlebnych tekstów).Proszę Panią, by nie prowokować ani Dariusza,ani innych mężczyzn (np.nieustannie naćpanego Dawida,który nudząc się w życiu,tylko szuka zaczepki) jak i nie powoływać się na cudze porachunki z Dariuszem,tylko pilnować własnych.Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. M.Koroblewska

Sprostowanie
@MAGDALENA KOROBLEWSKA

Przepraszam za Dariusza za fałszywy osad-to nie on tym razem ostatnio operowała moim nazwiskiem,tylko jedna z jego zazdrosnych "cichych wielbicielek".

Sprostowanie
@Sprostowanie

Przepraszam Dariusza za fałszywy osad w powyższym apelu,gdyż to nie on w kilku ostatnich postach operował moim nazwiskiem,a robiła to jego zazdrosna "cicha wielbicielka",której dane juz poznałam.

Fakt

Pani Magdalena Koroblewska przyznają się w korespondencji do kłamliwych i oszczerczych wpisów powołując się na swoją niepoczytalność.

???
@Fakt

Ale w jakiej korespondencji,przecież Pan podobno nie utrzymuje z nią zadnuchwały kontaktow?

@???

To odpowiedziała Magda . Ten sam styl wypowiedzi

M
@Fakt

Pożałujesz ! Każdego kłamliwego słowa , pożałujesz !

???
@M

A to co to ma być? Nick: M -ma sugerowac,ze to Magda.Niesamowite.

Nauczka

Magda noe popuszczaj mu !!.caly czas Cuebie obraza i to publicznie . To jest dopiero przestępstwo . Zrób w końcu z tym porządek . Anajlpiej jak P z nim porozmawia , po swojemu . Niech ta miernota w końcu dostanie to na co zasługuje .

@Nauczka

Popieram

Pani Basiu?

Po co Pani to napisała? Czy ktoś prosił Panią o interwencję? czy chciała tym Pani sprowokować obciach dla mnie?

Ciekawe
@Pani Basiu?

Ciekawe,ze jakoś zamilkła -mogła by Pani chociaż na łamach tego portalu oficjalnie przeprosić Magdalenę, bodaj z jakiegoś obcego loginu i nie kreować więcej tego typu okolicznosci.

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obnażenie

A ja myśle ze Darek ma trochę racji ze te posty pisze jedna czy tez dwie osoby . Patrzcie komentarze pojawiają się Natychmiast pod każdym wpisem Darka ( żenada , ???- zmienia tylko nicki ) I choć żal mi tej Madzi , bo faktycznie Darek po niej równo jedzie , to jednak patrząc na to myśle ze pisze to wszystko ona sama albo z kimś jeszcze . No patrzcie , na godziny i podobny ton tych wpisów . Łapią Darka za jego przejęzyczenia , pod każdym jego wpisem od razu reakcja . Myśle ze pani Magda tez powinna się zastanowić nad swoim zachowaniem .

To łatwe.
@Obnażenie

Bo na mailu i telefonie się ciągle pojawia komunikat o nowym wpisie.

Vanitas Vanitatum
@To łatwe.

To marne Pani Barbaro.

Przyjaciel

Pani Magdakena Koroblewska i E. K. wkasnie przyznały się do przestępczego zachowania., Gratulukacje z powodu głupoty i niepowodzenia przy stawianiu zarzutów przez Prokuraturę. Żenujące ze są takie Kobiety

Interwencja
@Przyjaciel

Proszę przestać podszywac się pod Dariusza i operować moim nazwiskiem-zdradza Panią to,że gdyby to faktycznie napisał Dariusz to posłużył by się nazwiskami w obu przypadkach,zaś Pani bazując na tym,ze akurat moje zna to je napisała, a o pani(usunięte przez administratora)dowiedziała się z tego portalu i mogła użyć jedynie inicjalow.Nie jestem dla Pani żadnym zagrożeniem i przeszkodą na drodze do szczęścia, nie utrzymuje z Dariuszem kontaktu bezpośredniego, nie widziałam go ponad dwa lata.To Pani jest kobietą jego marzen-nie ja.

Obnażenie

:-(
@Obnażenie

Także odnoszę takie wrażenie . Tu się odgrywa jakaś polemika pomiędzy Panem Dariuszem i Panią Magdaleną

Magdana
@:-(

Magdalena mimo wszystko lubi Darka,a jeśli zechcialaby z nim polemizować to zrobiła by to telefonicznie,a nie na łamach tego portalu.

Pelnomicnik

W związku z kolejnym bezprawnym i oszczerczym wpisem stanowiącym przestępstwo zniewagi skierowano wibec Magdaleny Koroblewskkej , która znów podszywa się pod swojego znajomego zawiadomienie o przestępstwie stalkingu i publicznej zniewagi. Tożsame kroki prawne zostały podjęte wobec operatora portalu , a dodatkowo pozew do Sądu o zaniechanie dalszych naruszeń prawa i zadośćuczynienie.

Interwencja
@Pelnomicnik

Proszę przestać pokrzyżować się pod kogoś, kto ma sugerować, że jest to Dariusz.

Znajoma

@Obiektywna 13.03.2018 20:31 Z tego co ja tu czytam ,to może i coś sie Zgadza .. Co do Darka , to on jest dziwny , jakis taki lepki . Poznaliśmy go teraz niedawno i najpierw robi dobre wrażenie , ale jak go poznać bliżej , to zachowuje się jak dziecko . Jest śmieszny w wygłaszaniu poglądów ,ciagle opowiada o sobie i znajomych ze świata Warszawki , lubi komplementy i nie widzi ze niektórzy już ledwo to znoszą . Zwłaszcza faceci , śmieją się z niego za jego plecami . Coś Ż nim musi być nie tak ze jest sam . Niby ma dziecko a go nie wychowuje , niby ma jakaś dziewczynę a nikt jej nie zna . Może on jest innej orientacji ? takie słuchy trz chodziły . Próbuje niby flirtować , robicwrazenie ale to tylko działa na głupiutkie laski . Ciekawe było go poznać i poobserwować , bo to faktycznie dziwoląg . Ja myśle ze wsztscy to widzą , jakijest dziwny i niezdarny w normalnym życiu , dlatego jest sam . A ze jest sam to robi głupoty i kombinuje , pewnie stad te przekręty . Nie ma normalnego życia , wiec zachowuje się nienormalnie w pracy i poza pracą .

Prawda z góry
@Znajoma

Przypuszczalnie na początku mu się Pani spodobała to narobił sobie nadziei,ale w pewnym momencie zaczął się wycofywać,bo wydała się mu Pani za mądra,za skomplikowana itp. Przestraszył się,że taka kobieta od razu go rozgryzie,przez co niechcący odbiera mu możliwość,by to on czuł się takim,za jakiego chce uchodzić.Zaś przy wspomnianych przez Panią "głupiutkich laskach" może bardziej zabłysnąć,zaszpanować,bo takie egzemplarze nie zweryfikują go odpowiednio,w przeciwieństwie do Pani np.nie wychwycą na podstawie jego wypowiedzi wielu wniosków, kompleksów,konfabulacji,nie odczują potrzeby sprawdzenia go w internecie,tylko odbiorą dosłownie to co on im o sobie zakomunikuje - wtedy on odczuwa satysfakcję oraz spełnienie z powodu,że jakaś dziunia poczuje się zaszczycona,że raczył się zainteresować nią taki KAWALER ADWOKAT ZE STOLYCY. Dlatego zależy mu,żeby jak najwięcej takich panien zaczepiać i karmić się ich naiwnością,a przy okazji bez specjalnego wysilania się móc sobie zmoczyć.

@Prawda z góry

Tylko ze ja jestem starsza od niego . Poznałam go ma wyjeździe z grupą ludzi . Nie chodzi o mnie i żadne z nim relacje inne niż znajomość . Napisałam to co o nim myśle ja i inni którzy go dopiero poznaliśmy . Jakie odbiera się wrażenie na jego temat . Choć fakt , podrywa wszystkie kelnerki .

Oszukiwana
@Znajoma

Przepraszam,a co to był za wyjazd,czy to ten ostatni na początku marca? i jaki był charakter tego wyjazdu,bo mnie oświadczył,że czysto służbowy i jedzie tam z bratem i jego żoną,spotykamy się od dwóch miesięcy i czy przypadkiem nic Pani nie wiadomo o tym czy nie przespał się tam z jakąś kobietą np.którąś z tych kelnerek? Jestem zrozpaczona i w szoku,głupio także mi za swoją naiwność....faktycznie - niby jestem jego dziewczyną,a on nigdy mnie nie zapoznał ze swoimi kolegami,ani z tym światem niby "warszawki".Zawsze przyjeżdżał albo do mnie,albo spotykaliśmy się u niego w domu,ewentualnie w restauracjach.

Prawda
@Oszukiwana

W związku z bezprawnym naruszeniem dóbr osobistych poprzez nieprawdziwe i szkalujące informacje zostało złożone zawiadomienie do prokuratury

E.K
@Znajoma

Przeoraszam za te woisy, to z zazdrości i złośliwości, ponieważ nie udało mi się zainteresować sobą Darka. To Wsoanialy i mądry facet. Przeoraszam jeszcze raz

Oszukana
@Oszukiwana

Mnie także powiedział źe wyjeżdża służbowo . Ze ma dużo pracy i spraw wyjazdowych .Gdzie mieszka jego brat ? Czyli mnie tez oszukiwał .

Cwany
@Oszukana

Jedną nakłamał drugiej namydlil oczy a z trzecia wyjechał "służbowo" Głupie panny ha ha

Brawo
@Cwany

Brawo Darek !

Królik
@Cwany

No to se Daruś dalej hula . I bzyka i kręci . Standard standard . Kiedy wy głupie baby w końcu przejrzycie na oczy ???? Same sobie winne naiwne idioti , to teraz się uzalajcie . A Daruś już bzyka kolejną

Nieprzyjaciel
@E.K

Przestać się za kogoś podszywac, bo robisz to ,co względem(usunięte przez administratora) sam sobie pochlebiajac i sam siebie przepraszajac.Po prostu przyjmij prawde o sobie.To Ty się ośmieszasz startując zawsze tak samo dennie do każdej kobiety,która wystarczy,ze pojawi się na Twoim horyzoncie i anatomicznie jest postacią kobieca.Wystarczy się podszyc chociażby na fb pod jakaś najlepiej tumanowata dziunie i można Cie w ten sposob konkretne skompromitowac.

Fałszywe konto FB
@Nieprzyjaciel

Ja tak zrobiłam Założyłam fałszywe konto na fb żeby go skompromitować . Nawet się nie zorientował ze zdjęcie było publiczne - aktorki . A Daruś żałośnie się mizdrzył używając tych samych marnych chwytów i tekstów . Mam kilka stron jego wyznań . Może to w końcu upublicznić ? Może go w końcu obnażyć ? Niech sobie poruwnaja wszystkie Oszukane i Ofiary czy nie pisze do wszystkich to samo .

Co ?
@Oszukiwana

O mnie tez zabiega od kilku tygodni .... Jestem w szoku

Expert
@Co ?

To znaczy,ze jest Pani wyjątkowa he he :)

Wy się chyba niežle nudzicie Żeby tracić czas na takà pisaninę , to trzeba mieć nie po kolei w głowie

Art.216 Kodeks karny

PANIE MECENASIE, PROSZĘ O. UWAŻNE PRZECZYTANIE I POWAŻNE POTRAKTOWANIE Artykuł 216 Kodeks Karny § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Ku przestrodze
@Art.216 Kodeks karny

Ku przestrodze

E.K

Chciałam bardzo przeprosić Pana Darka. Nie chce mieć problemów z prawem i zarzutów Prokuratirskich. Napisałem przeprosiny do redakcji portalu i prosbe o zdjęcie złych wpisów

Żenada
@E.K

Żałosny jesteś, nawet w tym poście zamiast słowa "napisałam" wkopales się słowem "napisałem".

@Żenada

To odpowiedziała Magda . Ten sam styl wypowiedzi

Pełnomocnik

Ponieważ pojawiły się na tym portalu kłamliwe i naruszające dobre imię wpisy osoby posługującej się różnymi nickami , zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury dotyczące przestępstwa zniewagi i stalkingu. Również operator portalu otrzymał takie zawiadomienie i skierowany pozew r roszczenie o zadośćuczynienie zgodnie z orzecznictwem SN, z wezwaniem do usunięcia nieprawdziwych i nie zweryfikowanych wpisów

Zajęta

Czyżby Dareczek dopiero teraz zapoznał się z postami sprzed tygodni , miesięcy ? Może komornik odciął mu internet , tak że nie mógł przeczytać prawdy na swój temat ? W każdym razie zabolało , zabolało :-( Tyle ze te jego marne wpisy o zawiadamianiu organów ścigania , o rzekomych popełnianych tu przestępstwach , o wyciąganiu konsekwencji wobec wszystkich i wszystkiego - na nikim już nie robią wrażenia . Ty lepiej Darek uważaj żeby to Tobie nie postawiono zarzutów i nie wyciągnięto konsekwencji z Twoich poczynań , nie do końca uczciwych i oficjalnych ( łagodnie nazywając ). Ty się lepiej Darek zajmij swoim życiem osobistym - jeśli go faktycznie masz, bo wszyscy w to wątpią patrząc na to jak się samotnie snujesz po knajpach polując na łatwe panie ....

Ustosunkowanie
@Zajęta

Nie ma się co wywyższać,a poza tym ten wpis świadczy o tym,że jednak Dariusz nie jest Pani obojętny.Nie jest w dobrym tonie również obrażać inne kobiety,które tez stały się,lub mogą w pewnym sensie stać ofiarami pana D. Niech każdy lepiej pilnuje siebie.

Straszydlo

Czasami wejście w relacje seksualne z nie odpowiednią dziewczyną może kosztować spore konsekwencje -o tym też się Pan Matuszczyk miał okazję przekonać.

Ofiara
@Straszydlo

??????? Coś więcej ........?????? Byłam kiedyś ofiarą tej miernoty

Spostrzeżenie
@Ofiara

A czy zauważyliście,iż Dariusz,przykładowo na łamach fb to zazwyczaj startuje do komercyjnie ładnych,zadbanych kobiet i zawsze z tą nadzieja, iż albo są one kosztem tego atrakcyjnego wyglądu tak głupie, że bez problemu dadzą się zwerbować na pochopny,przygodny sex,albo zaczepia te kobiety z drugim aspektem swoich chorych spekulacji,czyli z nadzieja,iż jeśli kobieta wyróżnia się urodą i jest po prostu uprzejma,błyskotliwa dowcipna,miła, to świadczy to o tym,że na pewno wykonuje najstarszy zawód świata. W ten sposób chociazby znieważył i obraził kilkakrotnie wspomniana tutaj panią Magdalenę K.,za którą się podszywal, operując jej nazwiskiem na tym portalu wypisujac oszczerstwa pod jej adresem, podszyl się również bezprawnie w jednym z wpisów z 2014 roku pod swojego byłego przyjaciela pana Pawła B.,(którego ostatecznie oszukał w rozliczeniach) wypisując ku sobie rzekome podziękowania, iż dzięki Matuszczyk owi pan Paweł nie musi już siedzieć w areszcie śledczym,co jest totalnym absurdem, zniewaga i czynem karalnym ze strony mecenasa Dariusza.Pamiętaj, że bekniesz za to wszystko!

Wiadomo
@Spostrzeżenie

Magdaleno , od razu widać że to Ty piszesz !!!! Działaj troche inteligentniej dziewczyno !!!!! Co do jednego masz rację - beknie, oj beknie . mało tego - juz beka . Ucieka

Zazdrość
@Spostrzeżenie

A za panią Magdaleną to mąż bardzo jest . Przeczytajcie jak ją broni i co Matuszczykowi odpowiedział na jego fb. Wykonczy go i tyle po nim zostanie , ha ha . Zazdroszcze pani takiego męża .

Znam Cię
@Zazdrość

Przecież jej mąż to pedał,zapłacił jej za "udawanie" zony przed rodziną, a ona się w nim głupio zakochala-zatem wiele się od klasycznej prostytutki nie różni.Tez myślę, że napisała to ona,choć jest raczej falszywie skromna,ale może być to też ten jej byly mąż, po to by uśpić czujność Pawła niby mu sprzyjając i sprawdzić jak się sytuacja rozwinie,a by potem go zgnoić, czyli ta sama strategia co względem Matuszczyka.Dajcie sobie lepiej spokój,bo się kompromitujecie.

Wspólny Kumpel
@Znam Cię

Paweł, Darek, nie dajcie się tylko sprowokować, bo ten "typ spod ciemnej gwiazdy" właśnie tego oczekuje,to może być podpucha z jego strony,a Magdalena tez jest wyrachowana wypisujac tu wyznania miłości ku Darkowi-czyli prowokacja-zrobiła to po to,by była jakas akcja,intryga,jakieś jaja i żeby faceci wzajemnie byli o nią zazdrośni i rywalizowali na tym forum między sobą.Magda współczuję Ci kompleksów, bo to z kolei świadczy o Twoim niedowartosciowaniu, z drugiej strony nie trudno Ci się dziwić :30-stka na karku,ani męża, ani dzieci, ani jak widać poważnego narzeczonego, no nie popisałas ty się w życiu zbytnio,idź Ty lepiej zakonu i tam wyśpiewuj pieśni Maryjne może, to tam prędzej byłby z Ciebie jakiś pożytek :-)

Specjalista
@Wspólny Kumpel

Szanowny Panie, Pani Magda to osoba,która cierpi na różnego rodzaju zaburzenia osobowości -miała m.in. podejrzenie choroby dwubiegunowej,zespół Aspergera w dzieciństwie,więc proszę nie przypisywać jej takiego wyrachowania,równiez co do określenia jej "nie wiele różniaca się od klasycznej prostytutki" , "pedał zapłacił jej" , "udawała żonę" itp.bo ktoś tu zaraz będzie miał poważne problemy i puki co wcale nie będzie to Pan Matuszczyk. A w fazach hipomanii występują różne stany złudzeń uczuciowych, wiec mogła sobie chwilowo ubzdurac w danym momencie miłość do pana Darka, za chwilę równie dobrze może wyznawać to samo Panu itd.,wiec absolutnie nie można tych wyznań traktować poważnie. Ps.Radzę się liczyć ze słowami.

Ubaw
@Wiadomo

Oooo,widać,ze ktoś tu znowu próbuje zdyskredytować Magdę w odbiorze potencjalnych czytelników he he,a Magda właśnie skończyła pracę nad swoja nowa piosenką dedykowaną Panu Darkowi - o swojej euforii i niespełnionej miłości do niego,a sam Darek również wie o tym i doczeka się w tej balladzie mnóstwa pochlebnych,ciepłych słów od Magdy :)

Prawda
@Ubaw

Tylko tak się składa , ze Pan Darek nie utrzymuje z Panią Magdą żadnych kontaktów ! Absolutnie żadnych ! I Pan Dariusz nie życzy sobie Pani Magdaleny swoim życiu - tak kontaktów osobistych , jak i przez osoby drugie ! Absolutnie !

Pani Magda
@Prawda

A Pan - Panie Darku kiedyś zapomniał sobie ustawić w telefonie opcji "zastrzeż numer" i do mnie zadzwonił i zrobił tzw.głuchy telefon,a mnie się wyświetlił Pański numer,więc wtedy wydało się,że to Pan do mnie czasem dzwoni z tych ukrytych :-) Pozdrawiam :)

Davide
@Prawda

A to akurat nieładnie nie utrzymywać żadnych kontaktów,bo prawdziwy Gentleman powinien wysłać chociaż życzenia swiateczne itp. tym bradziej,ze dwa lata temu zrobił jej Pan swinstwo.Ja nie miałem nigdy nic przeciwko jej znajomości z Panem,ale dnia gdy się poskarzyla,rozplakala i przedstawiła dowody Pańskiej nikczemnosci wobec niej : nie dość, że wypisywać Pan bezczelne teksty do Madzia, to jeszcze nawiązał Pan kontakt na portalu fb z pewna zarowno wredna,jak i ograniczoną panią ze srodowiska dysfunkcyjnego (Pański ulubiony target) zamieszkujaca rodzinne miasteczko Magdaleny,mając na celu poniżenie i upokorzenie jej jako kobiety,przez co spotkały ją pewne przykrości, na które zupełnie nie zaslugiwala-zwłaszcza z Pańskiej strony i tej kretynki.Ja do pewnego momentu byłem spokojny,dałem Panu czas na zastanowienie się nad swoim postępowaniem, na przeprosiny, wyjaśnienia - ale Pan się do tego absolutnie nie poczowal,wręcz twierdził, że to ja lub Magda Pana raczymy nękac.Zatem doczekał się Pan ostrzejszej interwencji,.A obowiązkiem każdego prawdziwego Gentleman 'a jest bronić czci i godności zwłaszcza jakkolwiek bliskiej kobiety.

Obiektywna
@Davide

Wszystko fajnie Panie Dawidzie, tylko to raczej Panska postawa świadczy o zaburzeniach dwubiegunowych i popadaniu w skrajne emocje.Poza tym nie jest Pan i raczej już nie bedzie pełnoprawnym lekarzem, a jedynie absolwenetem medycyny,nieupowaznionym do wydawania takich diagnoz.Po drugie to grzecznie pozwolę sobie Panu przypomnieć zanim kogokolwiek zacznie Pan straszyć, iż ma Pan jeszcze zawiasy.Pan Dariusz może i jest chamem,ale Pan również nie prezentuje się lepiej przypisując komus publicznie takie diagnozy zaburzeń jako przyczyny odczuwanych uczuc.

@Obiektywna

Z tego co ja tu czytam ,to może i coś sie Zgadza .. Co do (usunięte przez administratora), to on jest dziwny , jakis taki lepki . Poznaliśmy go teraz niedawno i najpierw robi dobre wrażenie , ale jak go poznać bliżej , to zachowuje się jak dziecko . Jest śmieszny w wygłaszaniu poglądów ,ciagle opowiada o sobie i znajomych ze świata Warszawki , lubi komplementy i nie widzi ze niektórzy już ledwo to znoszą . Zwłaszcza faceci , śmieją się z niego za jego plecami . Coś Ż nim musi być nie tak ze jest sam . Niby ma dziecko a go nie wychowuje , niby ma jakaś dziewczynę a nikt jej nie zna . Może on jest innej orientacji ? takie słuchy trz chodziły . Próbuje niby flirtować , robicwrazenie ale to tylko działa na głupiutkie laski . Ciekawe było go poznać i poobserwować , bo to faktycznie dziwoląg .

To nie tak
@Znajoma

Nie jest żadnym gejem,ani dziwolagiem-może jedynie ekscentrykiem i indywidualista, a to,ze koledzy się śmieją za jego plecami to świadczy źle, ale przede wszystkim o nich.

@Prawda

Coś mi się wydaje,że tego posta to nie napisał Dariusz,bo jest on zbyt ładnie skonstruowany stylistycznie,gramatycznie oraz nie zawiera błędów literowych. Również nie ma tu wspomnienia o "zawiadomieniu do prokuratury",co jest charakterystyczne u Darunia. Pozdrowienia zatem dla Pani Basi :)

Zajęta

I w odpowiedzi do "STRACHA" : Tak , boi się . Boi . I to jak !

Poszkodowani

No to prosimy udowodnić ta rzekoma "nieprawdę" Mecenasie ,bo my poszkodowani w każdej chwili jesteśmy w stanie Panu oraz wszem i wobec przedstawić dowody Pańskiej nikczemnosci, poza tym jest nas trochę.

Pokrzywdzony

To leń i truteń. Obiecuje ze zajmie się sprawą a potem znika , nie odbiera telefonów .w dodatku nie zacznie nic zdziałać zanim nie weźmie pieniędzy , potem ciagle coś dolicza . W moim przypadku dwa razycprzekladał terminy rozpraw a w końcu i tak się nie pojawił . To zwykły oszust .

Pokrzywdzony nr 2
@Pokrzywdzony

To z jakiej racji jest nadal aktywny? Przecież tych pokrzywdzonych jest więcej, niech w końcu sie zbiora i wezmą za niego.A czy on zawsze bierze pieniądze tylko z góry? Czy uznaje system ratalny?

Pokrzywdzony nr 2
@Pokrzywdzony

Należy wytoczyć mu zbiorowy proces odszkodowawczy i zrobić kolo tyłka maksymalnie jak tylko się da.Skontaktujemy się wszyscy ze sobą prywatnie na operacyjny adres e mail.

@Pokrzywdzony

Te wpisy stanowią karalne naruszenie prawa poprzez publiczną zniewagę i bezpodstawne oszczerstwa. Z uwagi na ujawnienie sprawców, zostały odjęte zawiadomieniem do Prokuratury o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa

DD

No to teraz muszę zareagować . Poniżej wpisany D D nie jest mną , ktośs nieudolnie sie pode mnie podszywa . Nieudolnie- bo niewiele wie co się dzieje w zyciu Darka . Narzeczona w ciżzy nie jest -a tak , pewnie byscie rączki zacierali , ze taka wpadka......., z tego co wiem zyje im sie obojgu fajniee i szczęśliwie . A panienki ? pewnie że były , bo kto zabroni singlowi próbować ! Darek - nie daj się sprowokować , rób dalej swoje ! P.s. a tej marnej podróbce DD radzę ju znie próbować

DD2
@DD

A właśnie,że jest w ciąży i ma na imię Marzena,ma świetnie wyrzeżbione ciało i jakby tylko chciała to mogła by tańczyć go go i nie kompromituj się (usunięte przez administratora)

DD2
@DD2

A to nie była żadna wpadka,tylko planowane,bo oboje tego chcieli i wara wszelkim tancerkom go go od Darka,a szczególnie tej,co teraz niby śpiewa o imieniu na literę również M.

Ale jaja
@DD2

Ale jaja , no to są jaja Na miejscu tej Marzeny to bym się pod ziemię zapadła ! Niech jeszcze rozmiar cycków poda ! A na miejscu Dariusza z miejsca bym się z nią rozstała, chyba że życzy sobie ciągu dalszego tej marnej telenoweli (jak to słusznie ktoś określił) . Zmienia się tylko bohater , Marzena pozazdrościła Dariuszowi roli głównej i teraz to ona wysuwa się na pierwszy plan .

Królik
@DD

Rzecz w tym Drogi DD,ze on będąc w związkach, a nie tylko jako singiel bzykal co popadnie, a w tym kobiety lekkich obyczajów, a tancerki bardzo możliwe,ze też skoro miał takie możliwości. Jako partnerki oficjalne to faktycznie dobieral sobie panie typu doktor czy np.lek.medycyny lub prawniczki , ale zazwyczaj oklamywał je prowadząc podwójne życie.

P.P.
@DD

Panie D.D zapraszam do kontaktu priv :-)

@Królik

Ten wpis stanowi bezprawną zniewagę publiczną i został objęty zawiadomieniem o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa przez Prokuraturę

Członek N.Rady Adwokackiej

Niestety,z uwagi na nieustanne donosy co do nagannego zachowania tegoż adwokata, w imieniu NRA pozwalam sobie wyrazić swoje oburzenie tymi opiniami i coraz bardziej przyglądać się działalności pana Matuszczyka, uprzejmie proszę innych,by nie zaśmiecać tegoż forum opiniotwórczego w sposób nie rzeczowy i komiczny,gdyż wtedy coraz trudniej nam będzie zweryfikowac rzeczywistą działalność mecenasa Dariusza Matuszczyka.

Ortograf
@Członek N.Rady Adwokackiej

Nierzeczowy ! razem , Panie Czlonku:)

@Członek N.Rady Adwokackiej

Ten wpis nie jest autorstwa adwokata , czy przedstawiciela NRA, stanowi naruszenia prawa i zniewagę publiczną, przez osobę , która bezprawnie podszywa się pod członka NRA, o czym została powiadomiona Prokuratura oraz samorząd adwokaci

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka