Opinie o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa w Jasionka

Morse System

Z najlepszej dywizji zszedł na samo (usunięte przez administratora), rotacja pracowników olbrzymia. Układy kto kogo lubi to jest kryty a reszta musi (usunięte przez administratora) Brakuje tylko żeby mistrzowie stali z batem nad pracownikiem a sami śpią w mistrzówce całą zmianę. Kiedyś miałem przekonanie że taka duża firma musi być "poważna" ale dość szybko przekonałem się że ogólnie to wielka ściema, decyzje niekiedy tak idiotyczne że głowa boli, ale to chyba charakteryzuje korporacje, oczywiście za te decyzje operator musi (usunięte przez administratora) bo se ktoś coś wymyślił, BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, jak to mówią w Morsie dobrze to już było.

Było dobrze gdy szefem był Włoch F.... później tylko gorzej

@Morse System

Tych co spali to już nie ma. Z decyzjami z góry to różnie bywa ale czy są słuszne czy nie to trzeba je wykonywać a nie rozmyślać jak chcesz mieć wpływ na nie to awansuj wyżej. Piszesz o braku szacunku a raczej chodzi o brak podwyżek bo jakoś tego nie widać żeby ktoś kogoś nie szanował. Zawsze po postoju atmosfera się psuje bo ludzie chcą kasy i tak jest co roku celowe nie wyrabianie norm i buntowanie pracowników i hasło mi za to nie płacą

Greevel
@Fred

Pracownikiem na produkcji Pan pewnie nie jest ponieważ czytając tą opinie odnoszę wrażenie że żyje pan gdzieś wysoko pośród chmur razem z całą kadrą kierowniczą tego cyrku. Awansują w tej placówce ludzie dokładnie tacy jak Pan opisuje którzy nie myślą tylko wykonują wszystkie bezsensowne decyzje przełożonych nie mając pewnie nawet szacunku do samego siebie i odwagi by zakwestionować nie logiczne polecenie przełożonego. Oczywistym jest iż ludzie na ,,podłodze" pracują dla pieniędzy wiec polityka okradania ludzi w Borgu którzy pracują za tak zwaną podstawę plus bonus i premie które można w każdej chwili obniżyć psuje nastroje pracowników. Na starość będą mogli liczyć na najniższą emeryturę. Nie jest to sprawiedliwe. Co do wyrabiania norm i hasła za to mi nie płaca - park maszynowy to jeden wielki szrot starych i zużytych zaniedbanych maszyn a próby ich usprawnienia kończą się na dołożeniu kilku zabezpieczeń ,nie trafnych prób ich usprawnienia które nie są nawet konsekwentnie przemyślane i doprowadzone do końca co obniża produktywność ,, Hasło'' za to mi nie płacą - jak za to mi nie płaca bądź nie mam tego w umowie lub nie jest to moim obowiązkiem na stanowisku pracy,nie wykonuje tego bo nie jest to coś czego oczekuje ode mnie pracodawca a jeśli tak , to należy mi się za to ekstra wynagrodzenie ale nie błądźmy nikt w tej korporacji nie zapłaci mi za to moje ,, nad''. Pozdrawiam

Samiswoi
@Morse System

Dobrze, że już nie pracujesz, takich ludzi w Morse nie potrzebujemy. Pracuję, robię co jest wymagane i tyle. Wszędzie jest tak samo bo pracowałam w wielu firmach. Tutaj chociaż są wymagania to widać przyszłość.

@Greevel

I tu się mylisz bo na produkcji pracuję ponad 4 lata. Były rekrutacje na technika to trzeba było złożyć cv to byłby pierwszy krok do przeciwstawienia się bezsensownym decyzją przełożonych a tak z ciekawości co byś zrobił na ich miejscu oflagował się i wywiesił postulaty że nie i (usunięte przez administratora) Zdarzają się sytuację śmieszne typu praca w sobotę albo ściąganie ludzi na 3 w nocy a tu komponentów nie ma albo w ostatniej chwili jakość zablokowała. A co do kasy to przecież nikt na siłę cie nie trzyma zawsze można coś znaleźć lepszego. A co do końcowego wpisu o umowie to mieli ci napisać punkt po punkcie co będziesz wykonywał albo na jakiej linii pracował i tylko na tej a za pracę na innej extra płacili. Ja na swojej mam tylko napisane operator procukcji vct. Pozdrawiam

Witam. Planuje przyjść do Morze System na produkcje. Jak tam obecnie wygląda sytuacja? Jak atmosfera? Jak normy? Czy praca ciężka

Skorpion
@Anna

Praca Ok, normy jak wszędzie. Atmosfera całkiem niezła. Montujesz drobne części. Pracuję od pół roku.

Mirosław
@Skorpion

O, super, że atmosfera na plus, bo różnie z tym bywa :D A jakie są normy? Powiesz coś więcej na ten temat? Premia jest od nich zależna?

Chciał bym zapytać dział HR, bo oczywiście otwarcie tego nie można w tej firmie zrobić, po cholere ostatnie podwyżki nazywano inflacyjnymi?!! Skoro w każdych komórkach organizacji jedni dostają nic, a inni 15%,, ktoś pomylił pojęcia bo podwyżka wyrównania tyczy się podniesienia progu wynagrodzenia. A dzbany którzy rozdzielają takimi podwyżkami potraktowali to jako podwyżki uznaniowe! Chcecie aby pracownicy zostali w waszej firmie, róbcie tak dalej, zostaną zawsze ci co byli najbardziej docenieni przez szefa :)

McBork
@Tomek

Sami sobie tak je nazwaliście, podwyżki od początku były uznaniowe żeby "dzbanom" i Tomaszom nie dać zbyt dużo bo marny z nich pożytek,

Czujne oko

Kamil jest tak ułomnym pracownikiem i wszyscy to widzą że jak by było głosowanie czy go (usunięte przez administratora)ć to 91 proc . była by za.

Justyna

Cieszę się, że mnie nie pozdrawiasz :D nie zależy mi ani na tobie, ani na twojej opinii :D poza tym co twój wpis ma wspólnego z opinią o pracy w Borgu? Żenada :D

3 rozmowy kwalifikacyjne

Odnośnie sytuacji z jakimi zamga się firma

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Toja

Ktoś wie jak wygląda praca na stażu w dziale zarządzania projektami ?

Bartek słoń

Nie polecam pracowałem 3 miesiące, strata czasu. Za kasa w Lidlu zarobicie podobne pieniądze. Jak nie liżesz (usunięte przez administratora) liderowi to albo ci nie przedłuża umowy, albo będziesz (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

ChwalaUkrainie

Borg jedyne czym zaimponował mi przez 4 lata pracy, to to, że przyjął ukraińców do pracy. Oni siedzą na krzesłach przy wyważarkach (CV), a technik operacyjny razem z liderami napier*ala (piękny widok). Borg to stan umysłu ;-)

Iwona

Firma obecnie szuka Inżyniera Procesu. Piszą tylko że wynagrodzenie atrakcyjne, wiecie jaką pensję dają na start? I jaką umowę na jaki czas?

Bury
@Iwona

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia. Umowa tez zależy od wielu czynników. Ja dostałem na pół roku a potem na nieokreślony. Wszystko można negocjować.

Lidia
@Bury

Czyli raczej każdy ma inną stawkę? A jak potem jakieś podwyżki roczne się do tego mają to będzie % od podstawy czy o stałą liczbę pln zwiększają każdemu?

Na szczęście obecnej dla pracowników rynek walczy o każda osobę która chce podjąć uczciwą pracę, a Borg niech się zadowoli pracownikami że wschodu :p

Bartek

Cześć, chciałbym wiedziec ile na reke zarabia magazynier, posiadam doświadczenie i mam uprawnienia na wózki, dobra znajomość języka angielksiego. Dziękuje z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

zadowolonyFranek

Pracuję i nie narzekam, atmosfera super, ciągłe szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Jeżeli chcesz i wykazujesz zainteresowanie to zawsze warto porozmawiać z liderem.

Randomowy Nick
@zadowolonyFranek

Ciągłe szkolenia? Co to jakiś wpis sponsorowany? Gdzie tez szkolenia? Chyba , że chodzi ci o szkolenie tego typu, że jednego dnia robisz na tej maszynie, a na drugi dzień przychodzisz i karzą Ci robić na innej maszynie ( to tak wtedy masz ekspresowe szkolenie od Lidera i podnoszenie kwalifikacji) Pracownicy produkcyjni nie sa wysyłani na szkolenia po za tym na BHP okresowym

Xdxdxd

Witam chciałabym się dowiedzieć jak jest na produkcji zamierzam złożyć na operatora. Na nowej hali jak jest? Ile trwa szkolenie młodego pracownika? Jak jest z umowa czy od razu przez Bw się dostaje czy przez agencje? Ile na rękę na początku? Czy chodzi się na grafik 8 zmianowy czy na 4 brygadę? Czy można sobie wybrać czy to jest przydzielone z góry? Proszę o informacje pozdrawiam

Dorota
@Xdxdxd

Nie wiem ile dokładnie na tym stanowisku, ale ktoś pisał ze firma proponuje nawet 9k, wiec zakładam ze można dobrze zarobić :) zdecydowałeś się aplikować?

Kto wie
@Dorota

Na produkcji 9k ??????????????? To przez kwartał tyle nie wyciągniesz ????????????

@Kto wie

To jak płacą? Najniższą krajową? Podaj realną stawkę jaką można wyciągnąć razem z premią. Żebym wiedział co planować.

No nie
@Dorota

Jako operator produkcji nie zarobisz 9k nie gadaj głupot to nie realne!!! Mega dobrze to będzie 3000 ale to z nadgodzinami. Wiadomo coś kosztem czegoś.

Kamila
@No nie

Ale masz na myśli, że 3000 na rękę czy brutto? I przy ilu godzinach miesięcznie taka stawka?

On

3-4 tys.

@Xdxdxd

Nikt cię nie szkoli niestety powiedzą ci co masz robić a ty latasz i pytasz. Szczerze pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją żeby pracownik nie był przeszkolony w tym co robi...

Lidia
@Anonim

Tak dosłownie nic a nic? A oni nie boją się przypadkiem, że coś "zepsuje"? Bo to odpowiedzialność chyba spora jednak jest. To po jakim czasie udało Ci się ogarnąć co i jak?

Na start 3600 do 3900 jak masz doświadczenie

Kate

Czy zakład przyjmuje tylko na zlecenie czy można liczyć na umowę o pracę? Jakie zarobki na początek przyszłego doświadczeniu na produkcji. Jak każą przychodzić na 2 zmiany czy 3?

Xxxqwer

Witam jak wyglada tam obecnie sytuacja na stażach? Czy warto zacząć tam staż, przykładowo na Dziale Jakości Zaawansowanej?

Osia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Borgu na morsie i nowej hali Mobility posiadając 3 lata doświadczenie na produkcji. Interesuje mnie także jaka atmosfera panuje i czy ciężka praca dla kobiety. Proszę osoby które pracują na wcześniej wymienionych dywizjach o wypowiedzenie się.

DX Mistrzostwo Remana

Przyłączam się do zamieszczonych tu wypowiedzi na temat mistrza Tomasza, kompletny oszołom, nic nie wie, nawet się go nie ma sensu o nic pytać bo jeszcze wprowadza w błąd. Jedyny jego atut dla kierownika to chyba to że umie drzeć pysk na ludzi o byle co, i za to go ktoś trzyma. Bo ja żadnego atutu aby trzymać tego wypaczonego pana na takim stanowisku nie widzę.

inna droga
@DX Mistrzostwo Remana

Hej, Mamy w BW coś takiego jak compliance hotline. Nie znam tego waszego Tomasza ale może warto skorzystać z opcji zgłoszenia i prośby o wybadanie na ile jego praca jest realizowana a ile z tego co powinien poświęcić na pracę jest zwykłym pastwieniem. Wiemy że im większy zakład tym częściej będą się zdarzać patologie. Jeżeli gość łamie zasady i kodeks etyki to niebawem problem zniknie i dostaniecie lepszego mistrza. Ewentualnie poproście kogoś z rady pracowników żeby zajął się tematem, jeśli nie chcecie osobiście. To Masza

Akiminn
@DX Mistrzostwo Remana

Nie rozumiem frustracji na temat Tomasza z Reman, są odpowiednie działy w korporacji które zweryfikują kompetencje tego pana, może mieć i za swoimi plecami i kierownika ale jak ta osoba łamie politykę firmy to zostanie pociągnięta do odpowiedzialności. Więc namawiam i kibicuje pracownikom, bo osobiście na szczęście nie jestem związany z tym wydziałem. Ale łączę się solidarnie!!!

@inna droga

Żeby poważnie ptraktowali zgłoszenie, trzeba się pod nim podpisać. I to by było na tyle przygody w BW....

Timon
@DX Mistrzostwo Remana

To jest siatka, Tomasz Żurek jest potrzebny kierownikowi do tego żeby robić za niego pewne zadania, z tego co wiem już wcześniej wiedział że jest chamem i nie szanował swoich ludzi jako lider a obecnie jako mistrz to zapewne (usunięte przez administratora) poszła do przodu wraz z wyższym stanowiskiem. Pytam tu jak każdy, kto weryfikuje takich ludzi???!!! Po jakiego nam dział HR skoro taka polityka firmy jest praktykowana ze byle kto takie stanowisko może zajmować ???!!! Cieszę się że podjolem decyzję o porzuceniu tego (usunięte przez administratora)

Mateusz

Ja w przeciwieństwie do większości opinii na tym portalu mam pozytywne zdanie o tej firmie, pracowałem w transmission co prawda niezbyt długo (musiałem wyjechać za granicę załatwić kilka ciągnących sie za mną spraw), ale z tego co widziałem to przełożeni nie sprawiali problemów, zawsze można było się do kogoś odezwać, poprosić o pomoc, współpracownicy w większości przyjażnie nastawieni, wiadomo zdarzało się narzekanie ale generalnie wydaje mi się że firma jest ok. Sama praca wiadomo jak to na produkcji potrafi być monotonna, maszyny sprawiają problemy oraz mogą być problemy z częściami ale to kwestia wprawy i przyzwyczajenia, nie ma problemu nie do rozwiązania. Bardzo dobry i tani catering- brakowało mi tego w innych firmach. Co do zarobków to wiadmo są miejsca gdzie płacą mniej są też takie w których można zarobić więcej - raczej średnia w strefie, chyba że trafi się na czterobrygadówkę to dodatek jest stosunkowo wysoki. Pozdrowienia dla pracowników z polishingu oraz pani Karoliny z hr.

@Mateusz

Co do jedzenia z gusto to nie masz racji, po pierwsze: jest mniej dofinansowa niż w innych firmach w strefie, po drugie jest paskudne w smaku i często w wyglądzie, po trzecie: nigdy nie było ciepłe, a zwłaszcza w zimie. Panie z obsługi powinny nauczyć się kultury... A firma wewnętrznie jest tak podzielona, że wzajemnie podbiera sobie pracowników i na końcu ogniwa jest MorseS.

Andrew

Jak wyglada praca w dziale Inzynierii Processu? Czy warto sie przyjac na to stanowisko? Chodzi o fabryke w bloniu, kiedys delphi ale ze nie maja tutaj zbyt wielu na tej stronie dlatego pytam tutaj. Dzieki

Inspektor jakości

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku INSPEKTOR JAKOŚCI oraz INŻYNIER PROCESU?

inzynier tej firmy
@Inspektor jakości

jezeli chodzi o inzyniera procesu z małym doświadczeniem pewnie od 4k brutto, z doświadczeniem w automotive +5l na analogicznym stanowisku do 9k brutto.

Kamila
@inzynier tej firmy

To dobre sumki jak na takie stanowiska? Jak oceniasz? Bo ja to nie siedzę w branży za bardzo więc nie potrafię oszacować

darek

Witam, moze ktos podpowiedziec na temat pracy troche? Na jakie dzialy ogolnie sa zatrudniani operatorzy maszyn jest wydzial turbosprezarek czyli etts, moduly paliwowe i cos jeszcze? gdzie najlepiej sie dostac? czy wszedzie jest 4brygadowka czy sa 3 zmiany bez weekendow? Mozna zarobic te 3200 na reke?

Małgorzata
@darek

A masz jakieś doświadczenie jako operator?

Zostaw merytoryczną opinię o BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa - Jasionka

• Jak się pracuje w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Zobacz opinie na temat firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa?

Kandydaci do pracy w BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BorgWarner Rzeszów Sp. Z o.o. w Jasionce k.Rzeszowa
1.4/5 Na podstawie 137 ocen.
  • 950 B
    36-002 Jasionka