Opinie o Grupa Progres w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Progres. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Progres o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Progres w Poznań

Kinga Nowy wpis

Nie wiem za co dostawają kasę, chyba tylko za podpis bo nic nie robią, (usunięte przez administratora)że praca jest od poniedziałku do piątku lub od niedzieli do czwartku a jak okazuje że firma funkcjonuje codziennie to mamy gadać z leaderem żeby ustawił nam grafik jak nam pasuje. W innych firmach zatrudniających ludzi piszą co będzie się działo w firmie lub przyjeżdżają specjalnie by podpisać umowę a oni? Każą wysłać pocztą list gdzie będzie umowa, nie polecam tej firmy

Jakie wartości są cenione w Grupa Progres?

pracownica Nowy wpis

Wydzwadzniaiają non stop czy byłam w pracy ,kontrola ,czy mam l4 albo nie doszło l4

Gość Nowy wpis

Bardzo miło wspominam panią Oliwie Szewczyk która jest koordynatorka w firmie Nivea .Byłem zatrudniony przez grupę progres i i wszystko było ok kiedy pracowałem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Progres odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kania

Strata czasu. Oddział ledwie funkcjonuje. Każdy kto coś umiał i miał szacunek do samego siebie ( oczekiwania wyższe niż najniższa krajowa na uz ) uciekł. Ciągle szukają kolejnych naiwnych, którym obiecują pracę u lidera w swojej branży...niezła farsa.

Była
@Kania

Chyba już ich zamknęli.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa Progres?

Tak

A te bez perspektyw najbardziej.

JohnyBravo

Stawiają Ukraińców na kierowniczych w stanowiskach, w dodatku z mierna znajomością polskiego i polskiego prawa. (usunięte przez administratora) Pytanie czy warto?

tak

@Tak czyli nie mając doświadczenia i tak bez problemu się dostanę?

Matylda

Atmosfera fatalna, zwłaszcza pomiędzy kierownictwem ( dyrektor regionu itp. ) a resztą pracowników. Pensja to najniższa krajowa ze śmiesznymi benefitami, które finansują na minimalnym poziomie. Oferują głownie umowę zlecenie lub o pracę tymczasową. Niczego się nie nauczycie, no chyba jak kombinować i ściemniać klientom.

Olga

Firma organizuje imprezy pracownicze? Integracje ?

Oleg
@Olga

Tak traz w roku jest składkowa popijawa w wigilię :)

@Oleg

To znaczy, że na imprezę wigilijną się składacie? Pracodawca nie opłaca takiej kolacji?

Nikko

Jako były kandydat nie polecam. Przed rozmową - ciągły kontakt telefoniczny, prośba o polecanie innym, maile. Po rozmowie, cisza. Jak zadzwoniłam po kilku dniach to Pani była zaskoczona kontaktem z mojej strony i obiecała odpowiedź w przeciągu tygodnia. Minął już prawie miesiąc a ja nadal nic nie wiem. Uważam, że to skandal.

Łukasz

Pracowałem w tej psedoagencji przez prawie 2 lata. Serdecznie odradzam składanie tam aplikacji. Nie tylko ciągłe problemy z wypłatą wynagrodzenia albo jakieś dziwne pomyłki dotyczące jego wysokości - jeżeli ktoś się nie upomniał lub nie zauważył w porę to nic nie można było zrobić. Ludzie zresztą bali się skarżyć bo byli zastraszani zwolnieniami lub poniżani. Dlatego też nieustanne kogoś tam szukają. Ludzie nie wytrzymują.

Rob
@Łukasz

Fakt, uciążliwa pomyłkowość kształtuje się tam powyżej średniej krajowej. Na dodatek ich biura są niemal zawsze nieosiągalne przy próbach kontaktu telefonicznego. A składane aplikacje bywają odkładane do zapomnienia. Bardzo nieprofesjonalna agencja.

Prawda o Progres

Praca w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Bazują albo raczej żerują na młodych i niedoświadczonych. Podczas rozmów rekrutacyjnych roztaczają piękną wizję kariery - podnoszenia swoich kompetencji, pracy przy ciekawych projektach czy też atrakcyjnego wynagrodzenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą - nie ma żadnego szkolenia ani nawet wdrożenia, pracuje się na własnym komputerze, projekty to głównie tymczasówka dla Ukrainców. Bałagan jest olbrzymi ponieważ w kadrach w centrali jest tak gigantyczna rotacja, iż nie ma kto wyliczać wynagrodzeń. Firma zakłada oddziały w nowych miejscach działając na zasadzie: " tutaj jeszcze się nas nie poznali i może uda się nachapać kosztem frajerów" Farsa.

Gabriela

Grupa Progres to Nowoczesne Usługi HR dla Biznesu. Są firmą z polskim kapitałem. Od 15 lat wspierają przedsiębiorstwa w całej Polsce w zakresie pracy tymczasowej (Progres HR), doradztwa biznesowego i szkoleń (Progres Consulting), rekrutacji stałych (Progres Permanent Recruitment), a także optymalizacji procesów i kosztów zatrudnienia (Progres Advanced Solutions). Jeśli bylibyście zainteresowani pracą w takim miejscu, to proponuję, abyście weszli na ich stronę, na której znajdziecie aktualne oferty pracy: https://grupaprogres.pl/kariera-w-gp/ Czy ktoś zdecyduje się na aplikowanie? Dajcie znać w swoich wpisach.

Iwona
@Gabriela

A na jakie stanowiska mają teraz wakaty?

Gabriela
@Iwona

Cieszę się, że jesteś zainteresowana pracą w Grupie Progres. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz wszystkie informacje: https://grupaprogres.pl/kariera-w-gp/ Nie podają, na jakie stanowiska konkretnie prowadzą nabór, lecz proszą o przesłanie CV. Zawsze przed podjęciem takiego kroku możesz napisać do nich bezpośrednio o po prostu dopytać o tę kwestię. Zrobisz to?

Milosz

Nie polecam kontaktów z tą agencją. Wielokrotnie starali się podpisać z nami umowę na świadczenie nam usług rekrutacyjnych. Ale po zapoznaniu sie z draftem umowy, moj prezes kazal im sie wynosić. Mają mnóstwo dziwacznych zapisów i haków.

Gufii

Żal mi ludzi, którzy tam pracują, a paru poznałem. Serio szkoda czasu.

POZ

Czy ten oddział jeszcze w ogóle istnieje ???

wifi

Ostrzegam przed tą agencją. Chaos i sami amatorzy. Niczego się nie nauczycie. Strata czasu, no chyba, że lubicie kserować dokumenty

lis

Nie polecam. Ostatnio wyrzucono tam kolejną kierowniczkę biura. Ogólnie rotacja jest tam wręcz nieprawdopodobna - pracownicy odchodzą po kilku tygodniach. Mało kto wytrzymuje pracę za najniższą krajową

Prawda o Progres

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres