Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Kasjan

Cieszę się z uczciwego podejścia naszego pracodawcy do wynagrodzeń. Otrzymuję sprawiedliwą pensję

Bomerk

Doceniam fakt, że firma dba o rozwój pracowników i oferuje różnorodne możliwości szkoleniowe i awansu zawodowego.

Alan

Osobiście uważam, że płacę można uznać za uczciwą, uwzględniając stopień odpowiedzialności i wysiłek włożony w wykonywaną pracę.

Janusz

Pracodawca ten zapewnia dogodne warunki pracy. Kultura organizacyjna w tej firmie jest otwarta i wspierająca

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Karyk

Moje doświadczenie w tej firmie trwa już ponad rok i muszę powiedzieć, że atmosfera pracy jest naprawdę przyjemna. Zarówno moi współpracownicy na różnych stanowiskach, jak i osoby na wyższych szczeblach są otwarci i chętni do współpracy. To duża zmiana w porównaniu do mojego poprzedniego miejsca zatrudnienia.

Rafał

Jestem pod wrażeniem umowy o pracę, którą dostałem w tej firmie. Warunki są bardzo korzystne, a moje obowiązki są dobrze określone. Czuję się tutaj doceniony.

Kako
@Rafał

Czytam te pozytywy z biura i sam do siebie się smieje - firma inwestuje w technologię zarobki super socjal super. Firma ma jednego robocika do spawania socjal jak wszędzie a zarobki o ok rwa 5700 brutto. No to fajnie. A i do nowych -firma która poszukuje pracowników to znaczy że ludzie uciekają bo mało płacą

Dyzio
@Rafał

Reklama w fb reklama na autobusie - dlaczego???- bo 5700brutto. Ja pracuję w firmie zero reklam i poszukiwania pracowników kolega koledze ogarnia ale za 100 brutto .socjal ten sam

Henryk

Wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest uczciwe i adekwatne do rynkowych standardów.

Klemens

Uważam, że zarobki są uczciwe i proporcjonalne do wymagań i trudności mojej pracy.

Kresto

Pracuję już od kilku lat dla mojego obecnego pracodawcy i nigdy nie żałowałem swojego wyboru. Dostaję regularne podwyżki, mam stabilną umowę i dobrą opiekę medyczną. Co więcej, zawsze czuję się mile widziany i szanowany w mojej pracy.

ppk

Nadal siedzą na komórkach nie ma komunikatów ,że w pracy nie używać komórek do celów prywatnych !!! Jak z tym walczyć ??? firma nie ma pomysłu chyba ! Bezsilność ??? Nie ma kto tego egzekwować ! Brak info i procedur !

clarek

Jestem bardzo zadowolony z mojej pracy w tej firmie. Nasz szef zawsze stara się, abyśmy mieli wszystko, czego potrzebujemy do skutecznej pracy, a także zawsze nas wspiera i motywuje.

Ian

Jestem bardzo zadowolony z mojej pracy w tej firmie, ponieważ warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie. Firma inwestuje w najnowsze technologie, a także zapewnia szkolenia i rozwój kariery swoim pracownikom.

Kamil

W tej firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, a relacje między pracownikami są bardzo dobre. To sprawia, że chętnie tu pracuję.

Mirek

jestem bardzo zadowolony z mojej umowy o pracę w tej firmie. Jako pracownik doceniam stabilność zatrudnienia i jasne warunki pracy.

Dominik

Praca wymaga trochę zaangażowania, ale w końcu nikt nie placi za siedzenie. ale ogolnie warunki sa ok

michallolo

Polecam wybrać się na rozmowę, dopytać o wszystko jeśli się ma jakieś wątpliwości - pracownika traktuje się z szacunkiem a warunki jak dla mnie spoko. Chcialoby sie zawsze wiecej ale wiadomo - sky is the limit

LISY kradną buraki.
@michallolo

Jaki szacunek? Oni nawet nie umią tego przeliterować. Przykład? pewien mlody ambitny chlopak, który chciał się uczyc monterki o ksywce rotwailer, zostal przeniesiony na cnc gdzie był szykanowany przez.... Siostrzenca kierownika, zgłosił to Pani z kadr,sprawa sieskonczyla tym ze musial przeprosić, a potem go zwolnili. Pisać dalej?

Burak
@LISY kradną buraki.

Firma- gorzej niż spółka na stoczni

@LISY kradną buraki.

Niech ktoś się w końcu weźmie za tego Pawełka i raz na zawsze go przegoni. To niezrównoważony, agresywny człowiek. Mówmy o tym głośno niech ktoś zareaguje i ukara napasci słowne i fizyczne. Może gdy będzie nas więcej to ktoś w końcu zrobi z tym porządek.

Miki

Nikt z tym nic nie zrobi, wszystko kryje kierownik Stachu. Daje wolną rękę swojemu pieskowi na posyłki który doniesie na każdego, jak trzeba to zastraszy lub nabuntuje kilku innych lizusów i jedna osoba niema szans.

Zniesmaczony
@LISY kradną buraki.

Czy ta Panią z kadr byla niejaka Magda B? Nic dziwnego że chlopaka tak potraktowali, ta dziewucha wie w czyje laski się wkupić, z kim imprezować i kogo uwodzić zeby dostać czego chce-plus jej koleżanka druga Magda, która się pindrzy do pracowników fizycznych i kierowników i rozpuszcza plotki o podtekście seksualnym o swoich koleżankach, same kłamstwa i pomówienia- ot kadry teleyard tylko się zapaść pod ziemię ze wstydu może pracodawca

bzdury
@Zniesmaczony

Widać, że nie masz pojęcia o firmie i tych osobach skoro nie wiesz kto w jakim dziale pracuje i totalnie mieszasz ludzi.. ale tylko współczuć Ci pozostaje.

Aann
@bzdury

Madziu B. , wiemy że pracujesz w dziale kontroli jakości-kolega pracowal na cmc, nie wiem kto przyjmuje zgłoszenia dotyczące mobbingu, natomiast wiemy jak są one rozpatrywane i zalatwiane. Możesz spojrzeć w lustro po tym wszystkim? Wątpię.

Xyz
@Aann

No tak sprawy mobbingu na cnc rozpatruje dzial kontroli jakości

@Aann

Widocznie się zauroczyłeś, może zakochałeś i dostałeś kosza skoro piszesz takie bzdury, widać że wogle Jej nie znasz, zawsze pomaga a nie szkodzi pracownikom a w lustro lepiej sam spójrz i zobacz jaka (usunięte przez administratora) się odbija, miłego.

Loon

Struktury firmy nie są jasno określone tak samo jak nie ma jasnego podziału zadań i kompetencji w ramach działów, ponieważ pracownicy biura często zrzucają na siebie robotę. Z całym szacunkiem, ale Magda B. nie jest kobietą, która przyciąga uwagę, już bez przesady akurat w kadrach Teleyard nie ma atrakcyjnych kobiet , a to ze szkodzi to fakt. Wszyscy na produkcji się dziwili czemu dobry pracownik po studiach pewnego dnia nie przyszedł. Oficjalna wersja- skończyła mu się umowa. Nieoficjalna- komuś się ambitny chlopak nie spodobał, był szykanowany, zgłosił m o b b i n g i sie go pozbyli (to czy zgłosił to Magdzie B. to było pytanie nie stwierdzenie). To właśnie w kadrach pracuje (usunięte przez administratora) duża rotacja pracowników mówi sama za siebie.

@Loon

Teraz właśnie widać że nie masz zielonego pojęcia co się dzieje na górnym piętrze, każdy ma tam wytyczoną rolę i podział obowiązków,nikt nie zwala swoich zadań na kogoś innego kto nie ma pojęcia, umiejętności ani kompetencji żeby zastępować się wzajemnie, kontrola jest od kontrowania, planista od planowania itd. Akutar jestem tam często i wiem o czym piszę, odwrotnie jest na produkcji gdzie szlifierz czy spawacz biegają z miejsca na miejsce.

Tom
@Loon

Jak pewnie wiesz istnieją organy, które zajmują się (usunięte przez administratora). Tak samo jak komentarzami osoby, która cierpi z powodu kompleksów i pomawia innych.

Haha
@Loon

Sorry ale jak widać jesteś mało ogarnięta osoba, która ewidentnie ma kompleks "niedocenionego potencjału "

Arek
@michallolo

Jaki szacunek dla pracowników??? Brak stołówki- jesz tam gdzie robisz. Pensja -wegetacja .Wielka firma latają podnieceni ze tv przyjedzie kręcić reklamy a płacą 4500 netto. Niech nakręcą tam gdzie ludzie jedzą. A i zero możliwość rozwoju-

@Arek

Tak było w pandemii dzisiaj jest ładna stołówka i możesz spokojnie zjeść ! czysto , pachnie i świeżo chłopie ! Nie ma problemu !

Patryk P

Firma uczciwa, praca jest w porządku, warto dołączyć do zespolu

barabara

Zachowują się słabo po robocie na szatni krzyczą do siebie po ukr.... biegają jak pajace ! bez szacunku do innych zauważyłem ! Też ! Ale to są Ci którzy nie mają nic wspólnego z ich krajem siedzą w PL od lat i mają gdzieś co się dzieje tam u nich !!! Tak myślę ,bo tak się zachowują !

Lider 111

Pani od BHP proszę o walę grubo z komórkami i pisaniem słuchawkami !!!! Bez żadnych kompromisów i zabaw !!!! Karć nie wyróżniać !!! tego ta firma potrzebuje !!!! Myślę ,że jak Pani przyłapie to każdy lider wystąpi o ukaranie pracownika !

pachelka

Jestem zadowolona z pracy tutaj, fajni ludzie :) Liczę też że w przyszłości uda się dostać wyżej i też na podwyżkę :) Choć i tak pieniądze są niezłe jak na nieduże doświadczenie zawodowe które posiadam

@pachelka

Zdumiewające, że w firmie, w której kobiety można policzyć na palcach jednej ręki istnieje taka, która uważa, że firma Teleyard daje szanse rozwoju kobietom. Zamiast poczucia przynależności i stabilizacji - trzy umowy na określony. Zamiast prób budowania renomy i zachodniego podejścia do pracownika - fałszywe wpisy spod palca kadr i jedynie zachodni zarząd.

Zbigniew
@Kasia

Widzę że nie zgadzasz się z wpisem pachelki, co w takim razie możesz powiedzieć o pracy w Teleyard? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy relacje z szefostwem są tu w porządku? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie powiesz nieco więcej na ten temat.

J23
@Kasia

Chyba że ją Stanisław lubi aaaa.

Carlo
@pachelka

Hej ludziska. Potrzeba wam do pracy na lakierni?

XooXoo
@Kasia

Ale wiekszosc firm daje takie umowy na okreslony, ostatnio nawet rozmawialem ze znajomymi na ten temat i nikt nie mial inaczej w zadnej firmie w roznych branzach. w poprzedniej pracy tak samo bylo. Takze w ogole nie uwazam ze to jakis minus w tej firmie

@pachelka

Nie kogo nie dziwi że biurowce dostają podwyżki, tylko pracownik na chałę dostaje (usunięte przez administratora) Jak dalej tak będzie to sami pójdziecie na produkcie!

zarobiony !
@pachelka

Bo nikt z dużym doświadczeniem się nie zatrudnia na takich warunkach (płace) dlatego jesteś TY ;-) z małym doświadczeniem za dużo mniejsze pieniążki jak - pracownik ze stażem ,który Ciebie ogrywa 10;0 ,a Ty jak rokujesz to zostaniesz ,a jak nie to szukasz dalej !!!! Staraj się ,bo ........

Jarek
@pachelka

Jakie pieniądze?? 5600brutto. A jak masz mniej to jedziesz na gitarze.

Kapas
@pachelka

no ja do firmy trafiłem praktycznie bez doswiadczenia i bardzo dobrą ofertę dostałem co mnie miło zaskoczyło i tak już 1,5 roku pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 347, z czego 245 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin