Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Hejka właśnie mają ogłoszenie na Koordynatora Utrzymania Ruchu. W ogłoszeniu napisali o komunikatywnym angielskim. A czy jest opcja doszkalania się potem w ramach firmy? I czy jak wyglądają relacje takiego Koordynatora z przełożonym? Są hierarchiczne?

@Ewa

Firma pomaga dobrych ludzi pracowników szanuje i ma dużo ofert prywatna opieka medyczna , okulary , szkolenia !!! próbuj ślij CV !!!!!!

Jolanta

co oznacza definicja dobrego pracownika tutaj w tym zdaniu? tylko takich szanują? a zdarzają się tacy, którym praca idzie pod górkę? to co w takiej sytuacji tak właściwie?

Wow ale super że dają okulary , a nie czekaj to ich obowiązek zapewnić Tobie wszystkie ochronne rzeczy takie jak np okulary , kask itp . Więc następnym razem polecam pomyśleć „górze” zanim coś napiszą . Szanują pracownika ? :D prywatna opieka medyczna za która płacisz , owszem znając życie o wiele mniej ale wciąż . Pozdrawiam :)

Jolanta
@.

no to skoro co do tego masz nieco sceptyczne zdanie to napiszesz coś więcej o tej perspektywie? ten brak szacunku to podważasz jednak? czemu?

Neon

Polacy rodacy budzimy się czas najwyższy pogonić tych Amerykanów bo stwarzają same problemy .Bandera do siebie .Jak wiadomo ta wojenka jesteś taka sama jak propaganda z Covid ,pralnia pieniędzy .Dla czego w PL są ludzie z zachodu i dostają wszystko???bo pozwoliliśmy na to .Odbierane są miejsca pracy ,Polacy zostali zepchnięci na 2 sort ,nikt się już z nami nie liczy ,traktują Ukraińca lepiej jak swojego ,do czego to doszło w naszym kraju . UA to nie słowianie a bada , nierobów,alkoholików którzy myślą ,że im się wszystko należy.Koniec tegoooo Obudź się Polaku bo pogonią cię z własnego kraju. Chwała Wielkiej Polsce.

Zahary

Stabilna firma z całkiem dobrymi warunkami finansowymi. Dostałem sporo więcej niż w poprzedniej firmie co mnie bardzo cieszy

Karol

Polecam spróbować w firmie swoich sił. Ja jestem zadowolony z pracy - spotkałem tutaj bardzo wielu pozytywnych ludzi

@Karol

A na jakim stanowisku jesteś? Albo chociaż na jakim dziale, bo nie wynika nijak z Twojego komentarza, co polecasz w sumie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Piotrek

W moim odczuciu atmosfera jest bardzo spoko! moze mam zle doswiadczenia z poprzednimi firmami ale mam wrazenie ze tu jest dosc spokojnie i bezstresowo

Stoczniowiec stary pracownik !

Polakom się w (usunięte przez administratora) powywracało mają kasę , albo nie mają szkoły i pojęcia o tym przemyśle ! Szkoły zawodowe polikwidowane brak szkolenia fachowców !!! Reszta w handlu itp. praca w w sklepach i sprzątanie itp. Kto ma złożyć CV na montera itp z doświadczeniem czy na inny etat jak nie ma tego doświadczenia , bo skubał kury w Agryfie ! lub w amazonie pakował na czas lub kompletował w Orlenie !!! Boże dopomóż !

Haha
@Stoczniowiec stary pracownik !

Patrzcie Janusz się odezwał xD Jak to szkoły zawodowe polikwidowano? Po 2 nikt nikomu nie broni pójść na różne szkolenia . Np na spawanie można pójść przez urząd pracy , wiec nie pierdziel tutaj jak ktoś jest leniem i nie chce ruszyć (usunięte przez administratora) to nikt mu tego nie da pod nosem. Ale przynajmniej się pośmiałem xD

Polecam sobie regularnie zerkać na oferty - sporo ich jest bo firma ciągle się rozrasta dzięki temu tez są mozliwosci rozwoju

Drake

Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Super benefity, dobra pensja, wszystko oczywiscie terminowo wyplacone.

zok

Miejsce pracy do polecenia - nigdzie nie ma idealnie, tu tez nie. Ale naprawdę pracuje sie ok

Jan

Praca w stabilnej firmie na niezłych warunkach. Teraz kryzys, nie łatwo o pracę, więc tym bardziej sobie cenie zatrudnienie

Kuki

Najlepszy jest Zębaty na malarni… Typowy burak, zero szacunku dla ludzi

Co wiecie o pensji dla Administratora Sieci Przemysłowej? Może jakieś widełki? I czy mieliście w firmie teraz podwyżki inflacyjne??

Pracownik !

Najlepsza z firm w Szczecinie bez dwóch zdań !!! Firma ma zamówienia produkcja leci na pięć gwizdków ! Atmosfera bardzo dobra ! Trudno się dostać znajomi składają papiery ale trudno i dobrze dbają o jakość przyjętego pracownika ! I dobrze ! są podwyżki są dobre warunki pracy ! Brak konkurencji na Szczecinie na bank ! Warto dołączyć do firmy jak się uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pawlik

Chciałem ocenić zakład pracy na bardzo dobry z powodu dobrych zarobkow i miłej atmosferze w pracy. bardzo dobre warunki pracy

Bartoszek

polecam, warunki są dobre, nawet lepsze niż dobre, a już na pewno lepsze niż w wiekszosci firm w okolicy, szukalem pracy to wiem jakie sa oferty gdzie indziej

Były były już !

Firma jest ok zarobki na poziomie średnio - może wyższym ! Słyszałem od kumpla ,że są lekkie podwyżki po 5% i do premii może już są ale to dobrze , bo dzisiaj jest drogo i wszystko w PL dużo kosztuje ! to dobrze tylko jest drugi koniec kija ! Firma płaci i dba ,a na nadgodziny w soboty i jak pasuje są wszyscy chętni tylko moim zdaniem nikt nie rozlicza tych nadgodzin z nadzoru ! Nikt nie zleca pracy co ma być w tych nadgodzinach zrobione haha ! Pracownik sobie wypisuje w papierku co robił , a wszyscy to podpisują ! Nie mówcie mi ,że jest inaczej bo tak jest wiem ,bo pracowałem ! W tej firmie nie ma weryfikacji od przełożonego kto ma pracować tylko kto chce to przychodzi i czy robi czy ....to ok !!!! Brak jest rozliczenia i zlecenia na pisie prac do wykonania w godz. nadliczbowych i zgody na prace w nadgodzinach przełożonego ! Moim zdaniem dlatego jest brak dyscypliny pracy !

666 diabełek
@Były były już !

Dokładnie tak jest to nie przełożony mówi kto ma przyjść do pracy w nadgodzinach tylko pracownik mówi ,że robi i przychodzi haha !

kerownik haha !
@Były były już !

Za mało nadzoru co tam jeden cała produkcja i co ma z tym zrobić brak podziału na działy ! moim zdaniem firma albo raczkuje , albo oszczędza i to taka sytuacja wówczas zachodzi ,że pracownik rządzi mistrzem kierownikiem , bo nadzór nie ma możliwości ogarnięcia spraw ,bo sam nie ogarnia całej produkcji i ludzi pod sobą to normalne !

Tedd

Współpraca z samymi plusami, kontakt bardzo łatwy szybko można dowiedzieć się odpowiedzi na pytanie, bez problemowo załatwione wszystkie sprawy i formalności związane z zatrudnieniem

Pam

Do zdecydowanych plusów należy przyjazna atmosfera pracy, zawsze można liczyć na pomoc :) nie tylko jak się zaczyna pracę ale także już jak się ma jakiś staż

3Tomin

pracuję w tej firmie wiele lat, nigdy nie miałam problemu czy z wolnymi, urlopami. bardzo dobra atmosfera pracy,wsparcie od kadry zarządzającej

Marian

Warunki pracy zgodne z umową. Obecnie jestem zadowolony a pól roku pracy za mną. Panuje tu dobra atmosfera i duzo wsparcia dostaje od innych pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin