Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Pracownik !

Panowie nikt nikogo nie zmusza do jakiej kolwiek pracy , a wy tu płaczecie jak dzieci - zasada jest prosta nie pasuje to dziękuję ! Po co się użalać , że chciałem 100 tys. nie dali , a potem 8000 też nie dali ! to nie dali napiszcie tu ,że znależliście pracę i zarabiacie 20000 zł Każda firma ma swoje kryteria i tak to wygląda i nie ma co płakać tu ! Ta firma oprócz pensji daje umowę o pracę i duże dodatki dzwońcie to się dowiecie jest solidny socjal i premie! Tylko nikt tego nie liczy jako dodatkowe pieniążki !

Elżbieta
@Pracownik !

A jakie te dodatki jeszcze macie oprócz pensji ? Zaciekawiłeś mnie!

Poca
@Elżbieta

Inflacja i drożyzna szaleje to ludzie narzekają,chyba nie powinno to dziwić.co to jest max5tka z groszem z nadgodzinami jak masz rodzinę, kredyty, samochód ,i jakąś zajawkę/i.Niestety to nie jest zbyt atrakcyjna opcja i nie można o tym mówić ???można!!wiadomo że ludzie będą szukać lepszej opcji,pewnie zagranicą bo Polska stała się bardzo ciężka,a argument że umowa o pracę to śmiech na sali, każdy ogarnięty pracownik w życiu by nie poszedł na inną opcję chyba że by mu pasowało,to jakby reklama dla alkocholików którym nie chcą dać innej umowy bo chleją,a w każdej normalnej pracy by polecieli.

@Elżbieta

Elu masz tu odp, oprócz pensji miesięcznej firma oferuje dodatek urlopowy 2200 zł wypłacany w końcu lipca oraz doddatek świąteczny w grudmiu 1800 zł , poza tym darmową opiękę medyczną w LUXMED darmową dla pracownika !!!!

Ja socjali w sumie dostaje więcej też w zagranicznej firmie

iggy

Dobre zarobki i przejrzysta umowa, żadnych problemów z terminowością, wszystko zawsze na koncie tak jak powinno byc

Jarosław

Praca całkiem przyjemna, satysfakcjonująca i dająca mozliwosci rozwoju

@Jarosław

Powiesz więcej, jak masz możliwości rozwoju? I na jakim stanowisku?

grzegorz

Prace w teleyard zaczalem jakies 2 lata temu i dalej pracuje i to nie bez powodu, przyjemna atmosfera robi swoje! naprawdę nie idzie się do pracy jak za kare

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kello

praca w dobrej atmosferze, aczkolwiek małe możliwości awansu na wyższe stanowisko. Ale mnie to nie przeszkadza, dobra pensja wynagradza

kelner

Każdy tu pisze o stołówce - fakt nie ma, pewnie będzie bo musi być Jak była to parę osób z niej korzystało reszta i tak jadła na hali - szukanie dziury w całym

@kelner

Kogo to obchodzi że niektórzy nie korzystały ze stołówki, przynajmniej wszystki krzesła przed kowidem były zajęte. A teraz kierownictwo liczą na nową falę.

Olach

chyba dość śmiały wniosek ze ktos liczy na nową fale... mysle ze to nie takie proste decyzje co i jak.

Czyść
@Olach

No jeżeli uważasz że im to nie przeszło przez myśl i z pewnym prawdopodobieństwem liczą na to aby odroczyć problem, to jesteś naiwny.No co tu więcej gadać mają (usunięte przez administratora) na ludzi,no niestety jest to lekkie upodlenie żeby nie można było normalnie usiąść w czystym i cichym miejscu na małą chwilkę,przykro to mówić ale taka prawda.

Dariusz

Pewna i stabilna firma na rynku z możliwością awansowania. Także jak dla mnie wszystko jest ok. Pieniądze całkiem niezle

Dariusz

Potwierdzam pozytywne opinie, też mi się pracuje tutaj dużo lepiej niż w poprzedniej firmie

dark

jestem miło zaskoczony profesjonalnym podejściem i rzetelnym załatwieniem wszelkich formalności związanych z podjęciem przeze mnie pracy! jak na razie wszystko super

folix

dobra praca z ciekawymi osobami. da się nieźle zarobić i jeszcze odłożyć sobie co nieco.

A czy któryś z reszty tych nieogarów którzy jeszcze tam pracują zgłosili do pip-u że muszą żryć na hali produkcyjnej bo że stołówki firmowej zrobiono biura ? No właśnie siedzicie w tym gównoyardzie po uszy i modlicie się żeby was nie wyje...li na zbite mordy bo i gdzie pójdziecie twardziele

ell

Sama prawda, zostali sami życiowi nieudacznicy nadający się na kasę do biedry ;)

haha

Pip był i...... nic. Teraz już czas reakcji został w radiu...

Pistol
@ell

Nieźle masz zrytą banie,że tu już nie pracujesz a wchodzisz i wylewasz swoje żale ,wyebali cię czy co,bo pewnie sam nie odszedłeś.Po co obrażasz ludzi znasz ich sytuacje życiowe?nie .Pewnie robią tu kolesie z którymi na mieście byś 5 zbijał,bo zajeżdżasz dziecinną wizją świata,1000%spawacz

Dorota
@ell

Dlaczego tak uważasz o pracownikach?

Byly pracownik

Firma korpo. Ja sie dziwie, ze niektorzy tyle lat tam siedza. Kadra kierownicza do wymiany. Kryja bledy. Pan R. W. i Pan W. S. Ja sie zastanswiam co oni jeszcze tam robia i czemu im nikt z szefostwa na rece nie patrzy.

Carco

mi praca odpowiada, dobre warunki, bylem na rozmowach w kilku firmach i tutaj zdecydowanie wyrozniali się oferta

Elżbieta
@Carco

To jakie te dobre warunki oferują? Dali normalną umowę o prace i zadowalającą pensję?

@Elżbieta

Jednym atutem jest praca w ciepłej chałę. Reszta to tak jak w innych firmach. Nadal brak stołówki a teraz jeszcze przy wyjściu na bramie pełna kontrola toreb.

Mils

Przemysł ciezki to i praca ciezka, no trzeba się narobić, ale naprawdę warunki dobre i wypłata wynagradza robote

wojtech

Miejsce pracy godne polecenia, ja sobie cenie, pracuje mi się tu dobrze, nigdy nie było żadnych problemów. Jest ok

Grzesiekkk

Jestem zadowolony, nie są wybitne zarobki ale pozwalające godnie zyć w tym kraju a to juz duzo

Anty mobing

Mistrz produkcji Piotr D. zastrasza pracowników produkcji. Stosuje wyrafinowane metody podpuszczania , podjudzania pracowników oraz kłócenia brygady ze sobą. Dodatkowo lubi celowo sprowokować pracownika do tzw. "wybuchu" emocji. Potrafi po cichu dokręcać śrubę, ubliżyć pracownikowi, grozić różnymi konsekwencjami jak utrata premii bądź pracy. Czyste znęcanie psychiczne nad pracownikami. Bardzo lubi wyżywać się na pracownikach ze wschodu. Dział HR powinien się tym jak najszybciej zainteresować ponieważ ten problem trwa i trwa od kilku lat. Firma dzięki temu panu straciła mnóstwo świetnych pracowników a reszta fachowców w okręgu Szczecina zna tego pana jeszcze ze stoczni. Na stoczni również ten pan stosował takie metody, dzięki niemu firma nie może liczyć na nowych pracowników w najbliżzszym czasie , a szkoda.

Młody

Ja jako młody pracownik jestem bardzo szczęśliwy że mogę pracować w tej firmie,znalazłem dużo nowych kolegów ,kadra jest bardzo fajna ,atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna dużo młodych fajnych chłopaków tu pracyje cieszę się że prysznic jest wspólny można pożartowac biorąc prysznic ,ogólnie jest miło ,koledzy zawsze są chętni do pomocy ,bardzo fajny jest pan Dyzio,Bober ,Puszek,Boczek ,Gołąbek,Osiołek, i wielu innych ,tylko pan Krokodyl jest jakiś dziwny

@Młody

Bo chce cie zjeść haha i jest pewno albo majsterem albo brygadzistą - smacznego haha !

ell
@Młody

Mówisz podobają się zabawy pod prysznicem z kolegami ? Widzę ciekawie się porobiło w tej firmie. PS. Uważaj na Dyzia oraz Mingusia , dwaj donosiciele którym ta firma uratowała życie.

sejo

leci mi juz kilka lat w firmie, stabilna praca na dobrych warunkach, nawet teraz przy rosnących cenach da sie bez problemu utrzymac

Agrest

Solidne i pewne zatrudnienie, nie trzeba się martwić że się dziś czy jutro zostanie bez pracy a wypłata zawsze w terminie, żadnych priblemów czy opoznien

@Agrest

Oo, a jakie stanowisko? Można wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin