Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Radek

Nie wiem czy wiecie ale teraz jest sporo strajków pracowniczych w Niemczech .Chodzi o to ,że wszystko poszło do góry a pensje stoją ,i tak się organizują ludzie ,że zbierają się pod zakładem i nie wchodzą ,będzie podwyżka to przystąpią do pracy.Tak właśnie powinniśmy też zrobić,bo tak nas (usunięte przez administratora) ,że masakra ,Ukraińca szanują a polaka tyrają .Co za (usunięte przez administratora) jak tam ktoś pisał Budzić się Polsko bo robią sobie co chcą ,zbierają dotacje za tych (usunięte przez administratora)i ich nianczą prawie gały im nie zrobią TFUUUU .Jedno jest wiadome ten zakład jeszcze trochę padnie jak ta cała UNIA.Normalnie Zakład (usunięte przez administratora)

rudy 102
@Radek

A co ma nie upaść jak do pracy się przychodzi pisać na messengerze i facebook ,a nie poracować tak jest w teleyard jeden (usunięte przez administratora)drugi pisze na telefonie i nikt z tym nic nie robi przełożeni (usunięte przez administratora) na to !!! oby się im tabelki zgadzały ! Telefony i piszą pod kamerami nikt nie reaguje !!!! To kto ma pracować !!!??? Widziałem gościa poza produkcją komórka w ręku co 10 minut !!!!!

Idzie chyba nowa jakość pracy na magazynie ! Nowe porządki już widać ! Nowa dyscyplina i nowy porządek ktoś tam robi dobrą robotę !!! Powoli się dzieje !

@0101

Na magazyn przyszedł nowy nowa krew i usprawnia to wszystko , a zaczęło się od kompletacji nowy ład i skład nowa jakość! Dzisiaj mamy to co powinno być już od dłuższego czasu !!!!!!!!!!

Kasjan

Cieszę się z uczciwego podejścia naszego pracodawcy do wynagrodzeń. Otrzymuję sprawiedliwą pensję

Pracujący Nowy wpis

Co wy tu za głupoty piszecie jedni na drugich ! Właścicielom firmy to na rękę, cała polityka firmy od płacowej po kadrową (usunięte przez administratora)

Tu wszystkich olewają na jakości tam jest program od "przedszkola do Opola" chłopcy nie mają czasu na nic ! A ich Pani "królowa lodu" ma wszystkie błędy produkcji , magazynu na oku tylko nie swojego działu !!! Wszyscy są be ,ale jakość jest ok! taka polityka! Ciężko pracować z takim działem jakości jak jest teraz w firmie! Dziwię się ,że nikt z "góry" tego nie widzi i nie prostuje tych (usunięte przez administratora) które drążą firmę ! Słabo! Decyzje zapadają raz tak raz tak, albo ,albo !

889! 2024 !
@0012

Ich Pani kierownik ustawia wszystkich w firmie tylko nie siebie, jest osobą ,która winduje siebie ,a wszystkich ma za be i spychologia !!! gruba , na innych oby nie ja! Czym się zajmuje ? tablicą na wyjściu z pracy,kto jest winny ,kto zrobił żle , ale jej dział nic żle nie zrobił !!!! A wszystko odbierają i dopuszczają do wysyłek ,do produkcji itd , itp. A póżniej szukają ofiar i winnych oby nie jakość !!!! To jest zła polityka!

Nowicjusz

Praca w teleyard jest ok a opinie o qc widać po interpunkcji i skaldzie, że pisała jedna osoba

UUU!
@Nowicjusz

Grafolog ;-) ok śledczy!? ;-) Nowicjusz ???

Zły Nowy wpis
@Nowicjusz

A jakie to ma znaczenie ile osób pisało - problem jest problemem i trzeba chyba go rozwiązać , został poruszony a Ty obrażony, bo prawda taka .

Produkcja Nowy wpis
@Nowicjusz

A co nie siedzicie na (usunięte przez administratora) w kontenerku ? - robota od 6.00 a nie pajacowanie i łażenie po hali... to się nie wymądrzaj!

Paulaner

Jestem zadowlony z pracy. szukałem jej dość dlugo ale tutaj wszystko mi odpowiada

0101 Nowy wpis
@Paulaner

Pracujesz w biurze ???

Jestem nikim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Tak tu piszecie o magazynie itd.... zapytajcie ile godzin chłopaki na magazynie pracują na dobę ??? Ile nadgodzin robią w miesiącu z 1 zmiany 2 zmiany itd...??? Jak wygląda obsługa produkcji ze strony magazynu ??? To Boże uchowaj!!! A każdy się boi ,bo może pracę stracić ?! Taka polityka firmy?! czy inne oszczędności??? Czy nie może każdy normalnie pracować !!! Już może czas to uporządkować !? I obsadzić zmiany w/g potrzeb firmy!!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
Pomlek

Po roku pracy w tej firmie mogę powiedzieć, że atmosfera tutaj jest naprawdę rewelacyjna. Współpracownicy są nie tylko profesjonalni, ale i przyjaźni

Poldek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Od stycznia zbankrutowały już łącznie 623 przedsiębiorst, co daje średnio 77 upadłości w przeliczeniu na jeden miesiąc – to o 23 proc. więcej niż w ubiegłym roku. W zeszłym roku do końca sierpnia zniknęło z rynku 507 podmiotów, czyli ok. 63 miesięcznie. Bankructwa firm przekładają się na likwidację średnio 1,5 – 3 tys. miejsc pracy miesięcznie. Niestety wygląda na to, że upadłość ogłaszają coraz większe podmioty. 75 firm, które upadło w lipcu, zatrudniało 2,8 tys. osób. Przedsiębiorstwa, których upadłość ogłoszono w sierpniu, a było ich 76, zatrudniały 7,7 tys. pracowników – wynika z wyliczeń Euler Hermes. Rzeczywista skala likwidowanych miejsc wraz z upadkiem firm może być jednak większa nawet o 20 – 30 proc., bo wraz z upadkami dużych firm zamówień tracą ich kooperanci. Ponadto z niektórych przedsiębiorstw dane o zatrudnieniu pochodzą nawet sprzed 3 lat. Tymczasem okres 2010 – 2011 r. był niezły dla eksporterów, którzy zwiększali zatrudnienie, czego nie widać w danych. Szukasz kontenerów magazynowych? Sprawdź ofertę SEABOX! Największe problemy mają firmy budowlanei transportowe Lista branż, w których upadłości jest najwięcej, w porównaniu z ubiegłym rokiem się nie zmieniła. Nadal dominują sektory budowlany, produkcyjny i usługowy, w których od początku roku upadłość ogłosiło już 447 firm. To o 81 więcej niż przed rokiem. Pogarszająca się sytuacja sektora budowlanego to rezultat narastających problemów z płynnością głównych wykonawców inwestycji drogowych, które dotykają podwykonawców. Jak wynika z danych Euler Hermes, w sierpniu upadły cztery takie firmy. W konsekwencji o niewypłacalności poinformowało 10 przedsiębiorstw wykonujących prace wodno-kanalizacyjne, elektryczne czy izolacyjne. – Kontrakty zawarte 2 – 3 lata temu na skutek zmiany kosztów surowców i pracy stały się mało opłacalne, firmy do nich dokładają i część to przeżywa, a część nie. Najgorsze jeszcze przed nami. Przyszły rok pokaże rzeczywistą skalę problemu – uważa Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Sektory przemysłowy i usługowy cierpią z kolei na skutek spadku zamówień, który jest efektem malejącego popytu konsumenckiego. Przemysł maszynowy czy motoryzacyjny odczuwają to najmocniej. Jednak ponieważ kontrakty w tych branżach są długoterminowe, proces upadłości jest rozłożony w czasie i nie tak gwałtowny jak w przypadku spółek żywnościowych czy meblarskich. Tych przedostatnich w tym roku upadło już 20. Niewiele mniej z rynku zniknęło dystrybutorów mebli. Na pogarszającej się koniunkturze cierpi też branża usługowa, w tym głównie transportu. W tym sektorze w samym sierpniu zniknęło 10 firm, czyli tyle, ile w ciągu ośmiu miesięcy 2011 r. W sumie upadło 28 podmiotów, co daje 180-proc. wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Jeśli tendencja wzrostowa upadłości się utrzyma, do końca roku z rynku może zniknąć nawet 900 przedsiębiorstw. W ubiegłym roku zbankrutowało 723. – Z całą pewnością można już mówić o tym, że liczba upadłości przekroczy 800. Będzie to najgorszy wynik od 2004 r., kiedy z rynku zniknęło 1,1 tys. przedsiębiorstw – twierdzi Tomasz Starzyk, analityk wywiadowni gospodarczej Soliditet Polska należącej do Grupy Bisnode

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy 4701 polskich przedsiębiorstw ogłosiło upadłość – przedstawiono w opublikowanym w środę, 24 stycznia raporcie firmy Coface. Zwrócono w nim uwagę na to, że wzrost upadłości dotyczy wszystkich branż z wyjątkiem rolnictwa. Zgodnie z wynikami raportu Coface roczna liczba niewypłacalnych firm wzrasta nieprzerwanie od 2016 roku, kiedy to wyniosła 760. W ciągu ostatnich 12 miesięcy 4701 polskich przedsiębiorstw ogłosiło upadłość, co, jak podkreślono, stanowi rekordową liczbą. Dodano, że wzrost upadłości zanotowała każda branża oprócz rolnictwa. Jako przyczynę wzrostu upadłości Coface wskazuje rekordowo wysoką inflację, wysokie stopy procentowe, wzrost kosztów paliw i energii oraz presję płacową. PRZEWAŻA POSTĘPOWANIE POZASĄDOWE W raporcie poinformowano, że podobnie jak w latach 2019-2022 w zeszłym roku większość firm zdecydowała się na wybranie postępowania pozasądowego w celu ogłoszenia niewypłacalności. Ze wspomnianej opcji skorzystały 4053 przedsiębiorstwa, co stanowi 60 proc. wszystkich organizacji. Na podjęcie postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego prowadzonego przez sądy zdecydowało się 648 firm. Jak zwrócili uwagę eksperci, rosnąca liczba niewypłacalności przedsiębiorstw jest częściowo spowodowana możliwościami, jakie polskie prawo przewiduje dla firm w trudnej sytuacji płynnościowej. – W pierwszych latach poprzedniej dekady przeprowadzano głównie upadłości w celu likwidacji majątku, następnie w 2016 roku wprowadzono sądowe postępowania restrukturyzacyjne, które mają na celu wdrożenie rozwiązań umożliwiających firmom powrót do efektywnej działalności biznesowej, aż wreszcie lata pandemiczne obfitowały w działania pomocowe i wprowadzenie szybkich pozasądowych postępowań, które zostały zaimplementowane do polskiego systemu prawnego. Tym samym wzrost ogólnej liczby niewypłacalności przedsiębiorstw nie powinien być zaskoczeniem. Należy jednak pamiętać, że firmy nie sięgałyby po nie, gdyby nie miały takiej potrzeby – wyjaśnia Grzegorz Sielewicz, główny ekonomista Coface w Polsce i Regionie Europy Centralnej. NIEWYPŁACALNOŚĆ WE WSZYSTKICH BRANŻACH Podkreślono, że w 2023 roku prawie wszystkie branże zanotowały wzrost niewypłacalności w porównaniu z poprzednim rokiem. Jedynie w rolnictwie widoczny jest nieznaczny spadek liczby niewypłacalnych przedsiębiorstw (z 376 w 2022 do 347 w 2023 roku). Tendencja ta utrzymuje się od 2021 roku. Poinformowano, że z największymi problemami zmagał się sektor usług (1401 niewypłacalnych firm). Tuż za nim uplasował się handel, w którym upadły 1023 firmy (w 2022 roku było ich 567). Znaczny wzrost niewypłacalności zanotowała także branża budowlana – upadło 638 firm (wzrost o 128 proc. w porównaniu z rokiem 2022) i transport – upadłość ogłosiło 546 firm (wzrost o 100 proc. w porównaniu z 2022 rokiem). Dane te są szczególnie alarmujące, ponieważ właśnie dwa ostatnie sektory odpowiadają za wzrost PKB. – Usługodawcy stanowili najliczniejszą grupę niewypłacalnych podmiotów (30 proc. ) na tle wszystkich zarejestrowanych postępowań w Polsce. Działalność szkoleniowo-eventowa czy hotelarsko-gastronomiczna zostały poturbowane przez restrykcje czasu pandemii, a potem musiały zmierzyć się ze spowolnieniem popytu wywołanym sytuacją geopolityczną i szybującą inflacją. Pocieszający jest fakt, że liczba niewypłacalności w tej branży zaczęła spadać w drugiej połowie 2023 roku. Ostatni rok zakończył się także liczbą 1023 niewypłacalności przedsiębiorstw handlowych, co stanowiło wzrost o 80 proc. w porównaniu z 2022 rokiem. Tym samym wynik z 2023 roku przekroczył sumę odczytów z lat 2021-2022 – wskazuje Barbara Kamińska, dyrektor Działu Oceny Ryzyka Coface w Polsce. Coface jest firmą zajmująca się ubezpieczeniami należności, obecną na rynku od 75 lat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

"Miasto Poznań jest bardzo gościnne. Mamy kilkadziesiąt tysięcy uchodźców z Ukrainy. To osoby, które przebywają w Polsce legalnie. Nie jest dobrą praktyką, by zachęcać osoby z różnych krajów świata, żeby próbowały nielegalnie przekraczać granicę Unii Europejskiej, jak pan Michał Missan, kandydat na prezydenta Elbląga z Platformy, który ogłosił, że przyjmie wszystkich nielegalnych migrantów. To nieodpowiedzialne, to praktyka samobójcza i jestem jej głęboko przeciwny"

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Nie jest dobrą praktyką, by zachęcać osoby z różnych krajów świata, żeby próbowały nielegalnie przekraczać granicę Unii Europejskiej, jak pan Michał Missan, kandydat na prezydenta Elbląga z Platformy, który ogłosił, że przyjmie wszystkich nielegalnych migrantów - powiedział w rozmowie z portalem Niezależna.pl kandydat z ramienia (usunięte przez administratora) na prezydenta Poznania Zbigniewa Czerwiński. Zaznaczył, iż choć stolica Wielkopolski jest gościnnym miastem, to jest przeciwny paktowi migracyjnemu, ponieważ niesie on ze sobą niebezpieczeństwo.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam mam pytanie kobiety też pracuja

Lolo

jednym z największych atutów tego miejsca pracy są ludzie - otwarci, pomocni i pozytywnie nastawieni do współpracy.

Miłosz

Praca tutaj jest dynamiczna i pełna wyzwań, co sprawia, że czas szybko mija. Dla mnie to ogromny atut do tego dobre zarobki

Jan B

Bardzo ważne jest dla mnie, aby wszystkie ustalenia były przestrzegane, a tutaj mogę być pewny, że tak właśnie jest. Zarówno premie, jak i pensje są wypłacane punktualnie,

Józia

Cześć, w ogłoszeniu dla magazyniera widzieliśmy z chłopakiem, że w zasadzie nie chcą od kandydata CV. jedyne co to dobrze byłoby mieć uprawnienia na wózki i suwnice. Bezwzględnie z nimi po prostu przyjmują? ile wtedy średni staż wyniesie?

Paul

Jestem mile zaskoczony jakością warunków pracy tutaj. Zarówno wynagrodzenie, jak i dodatkowe benefity są naprawdę godne uwagi i trudno znaleźć coś lepszego na rynku.

Rafał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Witam mam 48 lat mam kusz dość pracy za granicą czy znajdę pracę w tej firmie posiadam aktualny cert. 135/136/138 pozdrawiam

Mikołaj

Pracuje 3 miesiąc, warunki są dobre, szybko się wdrożyłem. Jak na razie dla mnie dobra praca

I na dzień dzisiejszy w jaki sposób taki pracownik jest dodatkowo wynagradzany? Piszą w jednej z ofert dla magazyniera z kiedyś o tym, że przypada atrakcyjne wynagrodzenie połączone z bogatym pakietem premii. wyjaśnicie to z aktualnej perspektywy?

fiox

Praca tutaj nie tylko przynosi satysfakcję, ale także atmosfera jest niesamowicie przyjazna, a ludzie pełni pozytywnej energii!

Sprawdzający !

(usunięte przez administratora) Myślę ,że dzisiaj naszą firmę nie dogonią ;-) pamiętajmy ,że to są tylko zarobki ,a nie dodatki np. urlop i święta !!! Ile i czy wszystkie firmy coś poza płacą miesięczną wypłacają dodatkowo poza tzw. wypłatą za pracę miesięczną ????? Pamiętać trzeba i liczyć wszystko co firma oferuje i wypłaca ,a poza kasą to jakie warunki i w jakich warunkach się pracuje! A są dobre ! Dzisiaj bezpieczeństwo pracy , sprzęt do pracy ! To tyle i napiszę wam ,że dzisiaj w Szczecinie Teleyard to "nomber one"! Myślę ,że jak odkryją wszystko to i tak wygra Teleyard !!!

Były - słabo !
@Sprawdzający !

No buuu podobno na spotkaniu w hotelu Wulkan - Vestas organizował bieda i żal! Nowe i słabe warunki kto tam pójdzie za te pieniądze! Oficjalnie ponoć proponują na logistyce operatorom maszyn 6000 tys. brutto to 4 420 PLN netto na rękę haha! Bez żadnych dodatków ,a wczasy pod gruszą 250 czy 300 zł i Medicover najniższy pakiet haha !! Praca duże gabaryty ,duża odpowiedzialność uprawnienia wymagają wysokie wszystkie i praca 3 zmianowa w offshore !!! Śmiech !

@Były - słabo !

No konkurencja wypada słabo , bardzo słabo ! Szkolenie i operator SPMT ..... to nie sztaplarka wózek i suwnice !

jaja robią !
@Były - słabo !

Zweryfikują te zarobki i to szybko :-) albo będa przędli jak księżniczka na ziarnku grochu ;-) Dzisiaj operator to albo brygadzista ,albo mistrz , nawet kierownicy robią uprawnienia! Nie ma dzisiaj stanowisko to ja ! Dzisiaj ludzie na stanowisku pracują też jako operatorzy !

Karmel

Doskonałe środowisko do pracy i rozwoju. Zdecydowanie warto tu się wypróbować i rozwijać swoje umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 348, z czego 244 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin