Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Ingrid

Dobre miejsce pracy - pozwala na stabilność i pewność a w tych czasach to szczególnie istotne

Karko

Mam świetne warunki pracy, co sprawia, że każdy dzień jest przyjemny i efektywny.

@Karko

Siemanko, widziałem ze ktoś pytał teraz o to ile jest etapów rekrutacji, widzę przy tym, że jesteś ostatnia osoba, która odnosi się do warunków pracy, jesteś wiec na bieżąco? A opiszesz swój proces redakcyjny tak dla jasności? jak są rozmowy prowadzone?

Dorian

Dobre miejsce do pracy i rozwoju. Na pewno warto spróbować tutaj swoich sił

@Dorian

Cześć czy jesteś w stanie z bieżących doniesień odnieść się nieco szerzej do tego wspomnianego rozwoju? Jaki jest zakres masz teraz na myśli i z jakimi predyspozycjami warto jest się zgłosić? (nie chcę stracić czasu jeśli wyjdzie, że się nie nadaję)

Komik

Zespół jest pełen energii i zaangażowania, co sprawia, że codzienna praca staje się przyjemnością. Cieszę się na myśl o kolejnych latach pracy tutaj.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartosz P

To firma, która dba o swoich pracowników i oferuje im znakomite warunk

@Bartosz P

A napiszesz w jaki sposób dba o tych pracowników? Po czym odbieracie, że tak właśnie jest? lubię znać konkret aby moc mieć punkt odniesienia do sytuacji. warunki zostały uznane za znakomite ze względu także na otoczenie pracy? jakie ono jest?

Stary pracownik

Dbają o to byś nie miał własnego zdania :p albo (usunięte przez administratora) , albo(usunięte przez administratora) za to że stanąłeś na dosłownie minutę by wyprostować plecy . Bhp jest zmienne „ oczywiście nigdy na plus „ chodzi dokładniej o bhpowca. A atmosfera jest taka że po przepracowaniu tam np 3 miesięcy to przestaniesz się śmiać w cyrku ;)

@Stary pracownik

Twierdzisz, że te pozytywne opinie które wpadają są od osób, które przepracowały mniej niż te wspomniane 3 miesiące? Ciekawi mnie co się przez ten okres czasu dzieje w takim razie. U Ciebie widać nick „starszy” czy to znaczy, że parę lat z firmą masz już za sobą? Co za to się ma? chodzi mi o podwyżki stażowe bądź przywileje

Damian

umowa, którą otrzymałem, jest bardzo korzystna i przekracza moje oczekiwania. Firma zadbała o wiele dodatkowych benefitów

Amas

Dobra pensja pozwala na lepszą jakość życia i większą stabilność finansową, co z kolei przekłada się na zadowolenie

Zarobki w mojej pracy są naprawdę zadowalające, i cieszę się, że firma uważa, że pracownicy zasługują na sprawiedliwe wynagrodzenie za swoją pracę.

Pracownik !

Firma jest jak najbardziej ok , jak ktoś pracuje i jest uczciwy wobec firmy typu - nie leży na zwolnieniach i jest pracownikiem z wiedza i umiejętnościami oraz robi swoje zgodnie z obecnym procesem produkcyjnym i zapotrzebowaniem firmy ,żeby ten proces nie zakłócać to jest ok! Ale cwaniaków eliminować chory cały tydzień w sobotę na nadgodziny 100% zdrowy jak ryba ,bo co !!!!! Ktoś ma za niego pracować cały tydzień ,a koleś w sobotę przyjdzie zarobi !!! Wyrówna straty co to przedszkole czy praca ????? (usunięte przez administratora) A robotę trzeba zrobić! Czas na tych chorych;-) żeby w końcu wyzdrowieli ! albo.......coś w swoim życiu zmienili np. pracę!

123 - 256
@Pracownik !

UA pracownik przeważnie kombinuje i żyje za to co się należy od lekarza i tak musi być ! Wszędzie tak grają na spoko nie narobić ,a zarobić kiszka oni tylko na 100% płatne to są lisy kasa kasa ,a robota to jak można ! Naj to nocki i soboty ! A w tygodniu chory na wory! A naj jak L4 łapie weekend to już oki !

nie radzę iść tam do pracy, wymagania są duże, a warunki nie są zbyt dobre, poza tym trzy zmiany, nie POLECAM

Wojtas

Mowili o 2 zmianach przez telefon ? Sa za to jakies dodatki ? Premie jakies wchodza w rachube ?

Patrok

Warunki zatrudnienia są naprawdę atrakcyjne w porównaniu do konkurencji.

Yonasz

To miejsce pracy, gdzie każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności i awansować - zarówno jeśli jesteś początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistą.

ryston

Niezwykle przyjazne miejsce pracy, zarówno dla tych, którzy szukają pierwszej pracy, jak i tych z doświadczeniem

Jan
@ryston

To ile zarobi taki szlifierz ? najniższa krajowa ? Jaka jest umowa ?

Przyczyną braku podwyżki jest zbyt mała ilość pracowników biurowych ,zielonych, czarnych oraz wszelkiego rodzaju łazików ,trzeba przyjąć do pracy więcej wyżej wymienionych

Jano

@Pracodawca teleyard Czy można pracować na najniższej krajowej? Czy tylko przelewy i pełna pensja . Czy znajduje się po nocnik szlifierza lub montera? Rozumiem po wpisach ,że dużo UA .. kursy blaszka

Miłosz

Atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna i otwarta. Dzięki temu każdy czuje się swobodnie, co sprzyja efektywnej współpracy.

Ile na wejściu zarabia operator wytaczarki CNC z dużym doświadczeniem

5 tys na rękę + premia jakieś 200-400 zł na rękę. Pracujesz na frezarko wytaczarce gdzie gonią jak psa jest to seryjna produkcja także małpę byś nauczył tej roboty. Dodatkowo obsługujesz ręczną wytaczarkę która jest jednym wielkim nieporozumieniem i niema nic wspólnego z pracą operatora CNC jednak masz na tym robić i nie masz nic do gadania. Jak niema roboty poczęstują cię szlifierką i pójdziesz szlifować syfy po spawaczach. A jak ci się nie podoba to usłyszysz że jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora) za bramę.

Ula

A operator cnc ma jakieś bonusy typu opieka medyczna, dopłata do wczasów itp.? Jak było za Twojej "kadencji"? No i te czyszczenie po spawaczach. To brzmi jakby były jakieś przestoje, skoro operator zajmuje się czym innym...

Jeśli wcześniej nieprzyjemne komentarze co do zachowania szefa produkcji, to zmiana jaka się dokonała w tej Osobie zasługuje na duża pochwałę. Tak trzymać.

Obserwator

Po treści i stylu widać że pozytywne opinie nie należą do pracowników produkcyjnych, a teraz parę pytań retorycznych ,jaki jest stosunek ilościowy pracowników produkcyjnych do nieprodukcyjnych, kiedy były podwyżki, czy pracownicy są wynagradzani tak samo niezależnie od skali trudności wykonywanej pracy,jeżeli tak czy to jest uczciwe ,itd.

Mam pytanie ! czy firma daje podwyżki pracownikom, którzy na nie zasługują czy jak dojdziesz do max opcji na danym stanowisku to już do emerytury ,bo taki układ jest zbiorowy i koniec ???? Chodzi mi o to ,że jak jest ktoś kto osiągnął w/g firmy na danym stanowisku to co by nie robił wyżej nie zarobi ! Bo nie !

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 347, z czego 245 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin