Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Patryk P

Firma uczciwa, praca jest w porządku, warto dołączyć do zespolu

barabara

Zachowują się słabo po robocie na szatni krzyczą do siebie po ukr.... biegają jak pajace ! bez szacunku do innych zauważyłem ! Też ! Ale to są Ci którzy nie mają nic wspólnego z ich krajem siedzą w PL od lat i mają gdzieś co się dzieje tam u nich !!! Tak myślę ,bo tak się zachowują !

Lider 111

Pani od BHP proszę o walę grubo z komórkami i pisaniem słuchawkami !!!! Bez żadnych kompromisów i zabaw !!!! Karć nie wyróżniać !!! tego ta firma potrzebuje !!!! Myślę ,że jak Pani przyłapie to każdy lider wystąpi o ukaranie pracownika !

pachelka

Jestem zadowolona z pracy tutaj, fajni ludzie :) Liczę też że w przyszłości uda się dostać wyżej i też na podwyżkę :) Choć i tak pieniądze są niezłe jak na nieduże doświadczenie zawodowe które posiadam

@pachelka

Zdumiewające, że w firmie, w której kobiety można policzyć na palcach jednej ręki istnieje taka, która uważa, że firma Teleyard daje szanse rozwoju kobietom. Zamiast poczucia przynależności i stabilizacji - trzy umowy na określony. Zamiast prób budowania renomy i zachodniego podejścia do pracownika - fałszywe wpisy spod palca kadr i jedynie zachodni zarząd.

Zbigniew
@Kasia

Widzę że nie zgadzasz się z wpisem pachelki, co w takim razie możesz powiedzieć o pracy w Teleyard? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy relacje z szefostwem są tu w porządku? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie powiesz nieco więcej na ten temat.

J23
@Kasia

Chyba że ją Stanisław lubi aaaa.

Carlo
@pachelka

Hej ludziska. Potrzeba wam do pracy na lakierni?

XooXoo
@Kasia

Ale wiekszosc firm daje takie umowy na okreslony, ostatnio nawet rozmawialem ze znajomymi na ten temat i nikt nie mial inaczej w zadnej firmie w roznych branzach. w poprzedniej pracy tak samo bylo. Takze w ogole nie uwazam ze to jakis minus w tej firmie

@pachelka

Nie kogo nie dziwi że biurowce dostają podwyżki, tylko pracownik na chałę dostaje (usunięte przez administratora) Jak dalej tak będzie to sami pójdziecie na produkcie!

zarobiony !
@pachelka

Bo nikt z dużym doświadczeniem się nie zatrudnia na takich warunkach (płace) dlatego jesteś TY ;-) z małym doświadczeniem za dużo mniejsze pieniążki jak - pracownik ze stażem ,który Ciebie ogrywa 10;0 ,a Ty jak rokujesz to zostaniesz ,a jak nie to szukasz dalej !!!! Staraj się ,bo ........

Jarek
@pachelka

Jakie pieniądze?? 5600brutto. A jak masz mniej to jedziesz na gitarze.

Kapas
@pachelka

no ja do firmy trafiłem praktycznie bez doswiadczenia i bardzo dobrą ofertę dostałem co mnie miło zaskoczyło i tak już 1,5 roku pracuje

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik !

Wreszcie mamy chyba sukces ! wreszcie Pani na stanowisku BHP , to osoba ,która w normalny sposób rozmawia , i co najważniejsze moim zdaniem reaguje na duże naruszenia , zwraca uwagę na mniejsze i edukuje rozmawia , i jest stanowcza i proponuje rozwiązania !!! Uważam ,że taki powinien być BHP nie od karania i nagonki , ale od pomocy również trzeba rozmawiać zwracać uwagę , ale też proponować rozwiązania co potrzeba jak daną sytuację rozwiązać , jak pomóc ! BHP to ciężki kawałek chleba ,że tak powiem to osoba pomiędzy pracownikami , a pracodawcą ! I tu walczy o ten bardzo trudny kompromis ! Uważam ,że jest dobre podejście i profesjonalizm pełny ! Dzisiaj po rozmowie - problem to telefoniki pisanie i słuchawki w uszach ! No ludzie jak można w pracy słuchać muzy i mieć ograniczony kontakt z otoczeniem no co to przedszkole !!!! Za pisanie na komórce , dzwonienie i jazdę na maszynie sztaplarce - od razu wypowiedzenie pracy ! Dzisiaj to problem nie można normalnie pracować ,bo ważniejsze jest pisanie , siedzenie w kiblu itd facebook i mesenger ! Nie wiem czy dzisiaj BHP ma ten problem na oku !!! Bo albo pracujemy , albo przychodzimy do pracy pisać i dzwonić !!!! A Pani od BHP życzę wszystkiego naj ,bo robi robotę na spoko i dobrze !!!!

Lider !
@Pracownik !

U mnie ma pełne poparcie wreszcie ktoś zauważył problem chorobę na telefonikach pisanie i słuchanie muzyki w słuchawkach ! Albo przerwy w pracy opuszczanie stanowiska pracy po 20-30 min do kibla i pisanie ??? Krótka piłka jak chory to do lekarza jak zdrowy to na stanowisku pracy odpisywać godziny za nieobecność na stanowisku pracy !!! Bo tak na prawdę ciężko zapanować nad dyscypliną pracy ! Pracownika może nie być na stanowisku pracy w śniadanie określone przez regulamin w firmie ! A nie po 20 - 30 min poza regulaminem !!!

do lidera !
@Lider !

Taka prawda wszyscy chcą zarobić u nas kasę tylko oby się nie narobić ,albo żeby kolega za niego zrobił ,albo na chorobowe , i to są młodzi ludzie ,którzy siedzą na chorobowym i tu nie tylko PL ale i Ci z U.... ! Jest potrzeba i to duża moim zdaniem w firmie weryfikacji zwolnień lekarskich i weryfikacji , ile kto w przeciągu roku ,bo to jest nie normalne ,Bo umowa o pracę to można ! Młodzi siedzą na L4 - zasada zarobię i walę ileś godzin ,a potem nie daję rady zmęczenie (usunięte przez administratora) siada to lekarz L4 i dalej ! A inni muszą za nich pracować po 12 godzin to chore !!! Polityka taka nie przedłużać umowy symulantom i weryfikować , kto co na zwolnieniu !

@Pracownik !

Dzisiaj BHP walczy z chorobami 21 wieku z chorobami uzależnienia od komórek od tego pisania na facebooku i messengerze i innych powinno się takie osoby po przyłapaniu kierować do lekarza i to od razu przerwać pracę danej osobie i skierować na badania lekarskie medycyny pracy ! w związku z chorobą komórki ! To jest z alkoholikiem nikt się nie przyzna ,że pije , a komórkowiec się nie przyzna ,że pisze w pracy przez 2 godz. nie pracuje !

Liczba

Nie polecam - sama UK

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Teleyard Sp. z o.o.?

Są wyjazdy ,są upominki na święta na jedne materialne na drugie i pieniążki i materialne !!!! O urlopie nie wspomnę , pieniążki są fajne !!!!

telek

Praca w firmie daje ogrom satysfkacji, codziennie mozna nauczyc sie czegoś nowego co mi odpowiada bo jestem dopiero na poczatku drogi

ppk

Pracodawca nie ma obowiązku zgłoszenia do PPK pracownika, który ukończył 55 lat. Taki pracownik może jednak sam zawnioskować o zgłoszenie i pracodawca musi ten wniosek uwzględnić. Pracownicy, którzy ukończyli 70 lat, nie mogą przystąpić do PPK. Od 1 stycznia 2020 poszczególne grupy pracodawców sukcesywnie zobowiązane były do zgłaszania do PPK swoich pracowników. Ostatnia grupa pracodawców obejmująca sektor publiczny dołączyć musiała do PPK od 1 stycznia 2021 r. Zapis do PPK jest automatyczny, toteż pracodawcy w przewidzianym dla nich terminie, zgłaszali pracowników spełniających kryteria podmiotowe zgłoszenia. Czynność ta nie wymagała konieczności uzyskania jakichkolwiek zgód, czy innych oświadczeń ze strony pracowników. W odniesieniu do nowych pracowników pracodawca ma obowiązek zgłoszenia do PPK niepóźniej niż do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym upłynęły 3 miesiące (90 dni) zatrudnienia tej osoby.

Pracownik !

Pracodawca nie musi uzyskać zgody pracownika, aby zapisać go do pracowniczego planu kapitałowego (PPK). W programie tym obowiązuje bowiem tzw. autozapis. Oznacza to, że jeśli pracownik w wieku 18-55 lat nie złożył deklaracji o rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK, pracodawca sam „zapisuje” go do programu. Co 4 lata pracodawca będzie zobowiązany ponowić autozapis do PPK. Pierwszy ponowny autozapis do programu będzie miał miejsce w 2023 roku, a kolejne: w 2027 roku, w 2031 roku itd.

ppk

Oszczędzanie w pracowniczych planach kapitałowych (PPK) jest całkowicie dobrowolne. O tym czy przystąpić do programu, decyduje sam pracownik. Co więcej nawet jeśli - w pewnym momencie - zrezygnuje z oszczędzania w PPK, w każdej chwili może do tego programu wrócić. Wystarczy, że złoży pracodawcy wniosek o dokonywanie wpłat do PPK. Jeśli nie był jeszcze uczestnikiem PPK, obligować to będzie pracodawcę do zapisania go do PPK (zawarcia w jego imieniu i na jego rzecz umowy o prowadzenie PPK) , a następnie do naliczania i dokonywania wpłat do PPK na indywidualny rachunek tego pracownika utworzony przez instytucję finansową . Jeśli został wcześniej zapisany do PPK, ale na jakiś czas przerwał oszczędzanie, złożenie takiego wniosku spowoduje po prostu wznowienie odprowadzania wpłat do tego programu. W sprawie swojego oszczędzania w PPK pracownik może zmienić zdanie. I to wiele razy, praktycznie bez ograniczeń - wyjaśnia Małgorzata Jankowska, ekspert z PFR Portal PPK w tekście opublikowanym na stronie infor.pl Więcej na temat swobodnego decydowania pracownika w sprawie oszczędzania w PPK znajduje się w poniższym tekście.

toffik

Czy ktoś ma dłuższe doświadczenie z tym ppk czy to warto , jak to wygląda ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Teleyard Sp. z o.o.?

Pracownik były ! Były !

długo ze trzy lata ?! Dają po 3 miechy próbny i chyba co pamiętam po 11 miechów kilka razy. Ale teraz od stycznia 2023 kodeks pracy zmieniony można chyba pisać miesiąc wcześniej o umowę na stałe do pracodawcy coś tam jest chyba ,że oni nie akceptują ! Nie wiem ! Bo dużo w kodeksie się zmieniło !

Ryszard
@Pracownik były ! Były !

Serio? O matko tyle czekać na umowę o pracę to trochę słabo. Ja właśnie tak myślę, czy tu się nie załapać do pracy. No dobra ale załóżmy, czy przez ten czas przedłużania umów tych na próbę to chociaż stawka rośnie? Jakąś gwarancję dają, że umowa będzie na stałe, czy to wszystko loteria?

@Ryszard

Takie Polskie prawo , ale się zmieniło od 2023 stycznia i można wystąpić chyba do pracodawcy z wnioskiem o wcześniej umowę na stałe !!!!!

Pracownik ! były !

W Szczecinie już koło chyba ruszyło ,albo rusza powoli , ale ruszy i będzie chyba grubo ! https://24kurier.pl/aktualnosci/gospodarka/fabryka-st3-offshore-sprzedana/ jak Duńczycy rozkręcą biznes to może dużo Polaków wróci z pracy z Niemiec spawaczy , monterów ! Po co siedzieć za międzą jak można w kraju godnie zarobić !!!!! Panowie obserwować , śledzić i czekać na rekrutację !

Gość 1
@Pracownik ! były !

Wiem ST# Offshore kupił Vestas firma zatrudnia 29 tyś. pracowników na całym świecie w swoich firmach !!!! Ciekawe co zbudują i zrobią w Szczecinie na Skolwinie i w ST3 offshore mają powstać dwie fabryki !!!!! Może praca dla chłopaków z Niemiec godne wynagrodzenie i robota w domu na miejscu !!!!! Panowie !

Pracownik były !
@Pracownik ! były !

Temat jest gorący ,ale spokojnie Panowie nic jeszcze nie wiadomo ! Ale konkurencja chyba jest i powoli będzie ! Może chłopaki nie będą musieli pracować za miedzą !!!!

Ryszard

Miejsce do pracy polecił mi kumpel jak ja straciłem w pandemiii swoje poprzednie zatrudnienie. Tutaj znacznie lepiej, ostatecznie ciesze sie ze stracilem poprzednia prace bo trafilem tu

Leon

W pracy panuje przyjemna atmosfera :) w innych pracach mialam zle doswiadczenia dlatego dla mnie to jest niesamowicie wazne

anonim ;-)

Na magazyn przyszła nowa czapa i co to chyba walczy o okres próbny i przedłużenie po 3 miechach pracy! Zamiast pomocy i rozwiązań jest praca na zasadzie chyba kar, dyscypliny i sprzątania - porządków na magazynie i walki z produkcją ! Nie wróże kariery haha, a może ?! Nie każdemu władza się należy , a jak ją już się otrzyma to trzeba być i mądrym i fachowcem w danej dziedzinie pomagać i wspierać własnych pracowników !!! Słabo to wygląda ! Szkoda ,że nie ma zrozumienia i normalnej spokojnej relacji , magazyn to od dawna za mały dział osób na 2 zmiany do realizacji zadań , które mają do wykonania ! brak podziału na magazynierów i logistykę od załadunku - rozładunku !Szkoda ,że po rozmowach nic tylko trzeba pisać tu o problemach ,bo z przełożonymi nie ma o czym rozmawiać ! Nie mają pojęcia o czym się mówi , albo nie chcą mieć ?!

produkcja
@anonim ;-)

Coś chyba jest na rzeczy ,bo dzisiaj chłopaki zeszli do domu już po 12.00 wszyscy nawet nie pracowali do końca do 14.00 ! A zawsze byli !

Stary doświadczony
@anonim ;-)

Zasada jest prosta Panowie ! w każdej firmie magazyny i logistyka to II sort , a produkcja naj i to jest błąd w większych firmach gdzie tej pracy jest dużo i magazynowej i wysyłkowej gotowych elementów do klienta , oraz odbioru elementów po obróbce i prefabrykacji np. wstępnej ! te działy magazynu są traktowane jak powiem prosto wrzód na d...ie ! ale ile oni robią pracy żeby ta produkcja była ciągła i miała wszystko co potrzebuje ?! ,żeby do klienta wyjechało wszystko to co zamawia i żeby każda dostawa czy to pośrednia prefabrykatu czy obróbki była zabezpieczona dla produkcji to kto tym wszystkim kieruje i zarządza !!!!!! proste słowo i kto MAGAZYN ????!!!!!! Tak na prosty chłopski prosty rozum ;-) Produkcja to serce firmy i ok tak jest, a magazyny to żyły i aorty ,które pompują w to serce jak nie wydolą to to serce staje i ..pacjent ...... wiecie co !!!! I tak to wygląda ! Sprawa jest bardzo prosta tu nie żadnej polityki , samo życie !

w0x

Dobry pracodawca dla osób, poszukujących zatrudnienia po raz pierwszy i nie tylko. Firma dynamicznie rozwijająca się.

zahir

trafilem tu z polecenia ziomka, ktory w firmie pracuje od paru miesięcy, ja tez na razie jestem zadowolony

Dominik

Szukałem długo pracy a udało się wreszcie w firmie Teleyard Ja jestem z wszystkiego zadowolony. najbardziej szanuje sobie to ze mam stałe pewne zatrudnienie

Iza
@Dominik

czyli rozumiem, że umowa o pracę jest realna tu skoro mówisz o stałym zatrudnieniu? Dużo tu skrajnych opinii, więc chcialabym dowiedzieć się jak jest naprawdę... Więc może jakieś konkrety podasz? Ile można na rękę zarobić w tym roku i co ciekawego dają jeśli chodzi o socjal?

@Iza

Umowę na czas nieokreślony dostaniesz po trzech umowach na 11 miesięcy, czyli za 3 lata. Z socjalów dostaniesz opieka medyczna w luxmed, dojazd, dodatek urlopowy, zwolnienie chorobowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin