Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Karol

Ja czuje się tutaj dobrze, duże wsparcie na początku pracy otrzymałem od wszystkich

Mariot

Lekka praca, brak awantur, wynagrodzenie w porządku.

Asiek

pracowalem tez w innych miejscach, tutaj jestem najbardziej zadowolony i czuje się przede wszystkim doceniony jako pracownik

Pawel

bardzo dobra firma, mam 5300 miesięcznie. . i wcale nie jest mi przykro, że pracownik od pośrednika ma 55 zł za godzinę. dyrektor jest fajny. ale czasami ma nieuczesane włosy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Watok

Wykonywanie moich obowiązków w pracy jest dość komfortowe - nie ma tu skomplikowanych zadań ani niekończącej się monotonii. Niektóre dni mogą być bardziej interesujące niż inne, ale ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z równowagi między pracą a odpoczynkiem.

Lupin

Polecam ogólnie pracę i warunki panujące w firmie. Szybko się człowiek odnajduje bo atmosfera jest świetna i ludzie bardzo pozytywnie nastawieni

warunki atrakcyjne jak na rynek, no i szybka rekrutacja a to także zaleta

Ian

Warunki jak na ogólną krajową to moim zdaniem bardzo dobre, szczegolnie jak porównam sobie do poprzednich firm

Anka

Od ilu zł miesięcznie zaczyna operator wózka widłowego? (pytam dla męża) Jakie są te pakiety premii? Czy do opieki medycznej i ubezpieczenia można dołączyć rodzinę? Dziękujemy z góry ze ślubnym za rzetelne informacje :)

aaa01
@Anka

O zarobkach operatorów ,to musisz z HR ,bo nie wiem ale pakiety dodatkowe to ! w lipcu urlopowe 2200 zł do wypłaty ,w grudniu świąteczne to 2000 zł. Opieka medyczna prywatna LUXMED dla pracownika i jego całej rodziny podajesz w HR członków i masz bez problemu! Niech mąż aplikuje i się dowie wszystkiego!

I to jest pracodawca , firma ! 2,2 tys. zł na konto - urlopowe ! Polecam ! Zero konkurencji nie ma o czym gadać ! Pozdrawiam ! Miodek !

W czerwcu 2023 r. rząd uchwalił program wieloletni, który zapewnia finansowanie kluczowych inwestycji na Pomorzu towarzyszących strategicznym projektom energetycznym. W ramach środków z programu powstanie nowa linia kolejowa, nowa droga krajowa oraz konstrukcja morska do rozładunku (MOLF). Na realizację tych inwestycji łącznie przewidziano ponad 4,7 mld zł. Porozumienie określające zasady współpracy przy budowie MOLF podpisały Polskie Elektrownie Jądrowe oraz Urząd Morski w Gdyni. - Budowa elektrowni jądrowej w Lubiatowie-Kopalinie to jedno z głównych wyzwań, jakie stoją przed polskim sektorem energetycznym w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Ta wielka inwestycja wymaga jednak wzniesienia infrastruktury towarzyszącej, która powstanie w pierwszej kolejności. Nowa linia kolejowa, nowa droga krajowa oraz konstrukcja morska MOLF służąca do rozładunku elementów do budowy elektrowni, które przypłyną drogą morską, to trzy zasadnicze inwestycje, które musimy ukończyć, aby elektrownia mogła powstać - powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. - MOLF to kluczowy dla terminowej realizacji inwestycji element infrastruktury towarzyszącej - powiedziała Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej. Na mocy podpisanego porozumienia Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni będzie odpowiedzialny za pozyskanie niezbędnych zgód, a następnie wybudowanie konstrukcji morskiej przy elektrowni jądrowej na Pomorzu. Porozumienie szczegółowo precyzuje wymagane parametry techniczne planowanej konstrukcji, określa podział obowiązków, a także wstępny plan realizacji prac przygotowawczych, administracyjnych oraz właściwego procesu budowy. Dzięki konstrukcji największe elementy na budowę elektrowni zostaną przetransportowane drogą morską. Dotyczy to przede wszystkim ładunków ponadnormatywnych, takich jak zbiornik reaktora, wytwornica pary i inne elementy modułowe oraz wyposażenie elektrowni jądrowej. Budowa konstrukcji usprawni też dostawy materiałów budowlanych, a następnie bezpieczną eksploatację obiektu jądrowego w preferowanej lokalizacji na Pomorzu. - Realizowana przez Urząd Morski w Gdyni konstrukcja morska jest jedną z kluczowych inwestycji, która umożliwi sprawny transport i rozładunek wielkogabarytowych elementów budowanej na Pomorzu elektrowni jądrowej. Projekt ten wraz z nową drogą dojazdową i nowymi oraz zmodernizowanymi połączeniami kolejowymi, przyczyni się także do rozwoju regionu i podniesienia jakości usług transportowych oferowanych mieszkańcom i turystom - powiedział Łukasz Młynarkiewicz, p.o. prezes Polskich Elektrowni Jądrowych. - Do tej konstrukcji morskiej będą cumowały statki z elementami wyposażenia elektrowni jądrowej. To rozwiązanie będzie tańsze niż budowa fabryki na zapleczu elektrowni. (…)Sama budowla, po wybudowaniu elektrowni, nie zostanie rozebrana, wzbogaci infrastrukturę hydrotechniczną na tym odcinku naszego wybrzeża - powiedział Wiesław Piotrzkowski, dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni. Pomorskie gminy, w których powstają strategiczne inwestycje energetyczne lub przez które przebiegają trasy dostaw materiałów dla tych inwestycji, otrzymają także możliwość uzyskania wsparcia finansowego z dodatkowego rządowego programu wieloletniego, nad którym trwają obecnie prace. Jego najważniejsze założenia to poprawa infrastruktury drogowej w otoczeniu realizowanych inwestycji oraz usług związanych z edukacją i służbą zdrowia. Szczegóły oraz dokładny zakres terytorialny przedsięwzięcia będzie uzgadniany przez stronę rządową w porozumieniu z pomorskimi samorządami oraz inwestorami odpowiedzialnymi za poszczególne inwestycje strategiczne.

@156

Prowadzący postępowanie Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska poinformował o zakończeniu etapu konsultacji merytorycznych, w których aktywny udział brali eksperci spółki Polskie Elektrownie Jądrowe. W ramach procedury oceny oddziaływania elektrowni na środowisko planowane są jeszcze konsultacje społeczne w kraju. - Zakończenie merytorycznej wymiany uwag oraz spotkań z krajami, które o to poprosiły, to bardzo ważny etap postępowania środowiskowego. Jesteśmy transparentni, umożliwiając innym państwom przekazanie Polsce nurtujących ich pytań związanych z inwestycją, udzielając szczegółowych odpowiedzi i spełniając tym samym zapisy konwencji z Espoo – mówi min. Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej. W konsultacjach transgranicznych w sumie brało udział 14 państw, w tym: sąsiadujące z Polską, znajdujące się w regionie Morza Bałtyckiego lub wcześniej zgłaszające chęć udziału w procedurze. Czechy, Finlandia i Holandia nie zgłosiły uwag lub pytań do raportu środowiskowego przygotowanego przez spółkę PEJ i w pełni przyjęły jego założenia oraz wyniki analiz popierając tym samym dążenia Polski do rozwoju energetyki jądrowej. Uwagi w formie pisemnej zgłosiły natomiast: Austria, Białoruś, Dania, Estonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Szwecja, Ukraina oraz Węgry. Na prośbę czterech państw – Austrii, Danii, Łotwy i Niemiec – strona polska zorganizowała w Warszawie międzyrządowe konsultacje transgraniczne w formie spotkania ekspertów w trybie art. 5 Konwencji z Espoo. Te zakończyły się uzgodnieniem stosownego protokołu ze spotkania, potwierdzając tym samym brak dalszych pytań lub wątpliwości dotyczących oddziaływania elektrowni jądrowej. - To niewątpliwie ogromny sukces naszej spółki, jako inwestora elektrowni oraz jednocześnie podmiotu, który przygotował raport oceny oddziaływania na środowisko i raport transgraniczny dla pierwszej tego typu inwestycji w Polsce. Jestem przekonany, że zaangażowanie zarówno pracowników spółki, jak i przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska miały istotny wpływ na sprawny przebieg całej procedury transgranicznej – powiedział Łukasz Młynarkiewicz, p.o. prezesa Polskich Elektrowni Jądrowych. Konsultacje transgraniczne rozpoczęły się 16 września 2022 r. wraz z przekazaniem dokumentacji transgranicznej państwom biorącym udział w tej międzynarodowej ocenie. Składało się na nią zarówno liczące 1200 stron opracowanie, przygotowane w językach angielskim, niemieckim i litewskim (zgodnie z międzyrządowymi umowami) umożliwiające innym krajom ocenę możliwego transgranicznego oddziaływania na środowisko, jak i sam raport środowiskowy liczący 19 tys. stron przygotowany w języku polskim. Zakończenie merytorycznych uzgodnień transgranicznych nie oznacza zakończenia procedury uzyskiwania decyzji środowiskowej. Postępowanie prowadzone przez GDOŚ przewiduje również konsultacje społeczne. Kolejną decyzją administracyjną, o którą będzie ubiegała się spółka Polskie Elektrownie Jądrowe, jest tzw. decyzja lokalizacyjna.

Y

W teleyard tylko propaganda, to samo co TVP, same sukcesy na fb a w życiu tragedia

Tymon

Przemysł cieżki i wiadomo ze to nie jest najlżejsza praca ale warunki ogólnie są dobre.

Marian

Praca jest całkiem przyjemna - nie jest zbyt trudna ani nudna. Codzienne obowiązki są wykonalne, a czas płynie dość szybko. Wynagrodzenie jest akceptowalne, a także regularnie wypłacane.

Adamski

Pracuje od około dwóch miesięcy w ciągu, których nie napotkałam żadnych problemów. Współpraca układała nam się dobrze.

Dominik D

Jestem zadowolony z mojego pracodawcy. Pracuję już jakiś czas i uważam, że warunki pracy są świetne. Dostajemy wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęt

Oki toki !

Firma ok bezpieczna Pani BHP robi robotę łamie powoli tych opornych ,bo są tacy ale robi to w sposób naturalny spokojny i egzekwuje to co jest potrzebne ! Pomaga ,ale i wymaga ! Pracuję długo w przemyśle ciężkim ,ale takiego ,takiej BHP nie spotkałem ! większość to od razu z jakąś agresją i straszeniem karami i wysokim ego ! A tu spokojnie rozmowa , rozwiązać problemy co wy co my naprawdę OK !!!! A nie wierni haha i oporni to ich problem ! ;-) Życzę pracy do emerytury w firmie jest ok BHP !

Jaś Dyzio

Fajna firma socjal super - jaki socjal???? Na wakacje 2200 zł.Belg przeniósł firmę do Polski żeby socjalu nie płacić -tam na wakacje 9000zl- świata 6000zł. Urlop 4 tygodnie - a tu (usunięte przez administratora)za 5600 brutto

Kostrzyn

Co się u was dzieje że taka propagandę tutaj wypisują ci biurowcy? Czyżby nikt nie chciał się zaciągnąć? Nie dziwię się, w kostrzynie bez sobót, z całymi premio pseudo dodatkiem 4800 na rękę, ludzie u nas uciekają na chorobowe żeby dorobić na płotach, ten cały tele to jedna (usunięte przez administratora).. Nie polecam w ogóle,

Gość 1
@Kostrzyn

U nas chyba gdyby nie nadgodziny to też by wiało pustką !!! Powstają dwie nowe fabryki VESTAS wejdzie na rynek pracy!!! Już za chwilę i może być i się dziać !!!! No cóż .... każdy ma prawo wyboru! Nadchodzi demokracja firm w regionie zachodniopomorskim !!!!

Farmazony
@Gość 1

Po co pisać takie bzdury jak Vestas na st3 to będzie zwykły biały montaż

Robert

Największy Yfffffff w Szczecinie ,odradzam ,szkoda zdrowia , nerwów i na kasie w Lidlu więcej zarobisz .Taka jest zeczyeistość.Poczytajcie komentarze na Forum Teleskop tam to dopiero jazda na maxa ,jeszcze trochę i Polak już tam nie będzie pracował tylko UKr .Tak zakład wymienił na tanią siłę roboczą a buble za bublem ,tacy fachowcy z ulicy .hahhaha. Dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 347, z czego 245 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Nad Odrą 2
    71-833 Szczecin