Opinie o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teleyard Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Teleyard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleyard Sp. z o.o. w Szczecin

Filip

Warunki pracy przedstawione na rozmowie zgadzają się z tym co potem - to już i tak dużo bo w niektorych firmach obiecują bog wie co a potem nic z tego nie wynika

Stefan P

Nie ma nigdy opoznien, u poprzedniego pracodawcy ciagle bylo cos nie tak i nigdy nie wiedzialem kiedy bedzie kasa a tutaj uczciwie i zawsze w terminie

Dima

pytanko do Pani Magdy B. dlaczego w tej firmie jest tak dużo kontrolerów? jak nic nie robią i tylko siedzą w swoim biurze . 3 osoby ze wszystkich wiedzą coś trochę, a reszta to zwykli próżniacy. na co patrzy prezes jak (usunięte przez administratora) mu pieniądze przed nosem na pseudokursach, i relaksują się na koszt firmy? jak pracował Major to ciągnął całą produkcję i nie było problemów z reklamacjami. tak naprawdę kontrola jakości w naszej firmie to prawdziwa porażka i zero koncepcji tej pracy.

Henryk

Firma oferuje bardzo konkurencyjne warunki, rozmowa przebiegla sprawnie i tak samo sprawnie otrzymalem odpowiedz o zatrudnieniu

Radek
@Henryk

Bardo dobrze opisane ,jest to zakład Bandery .Sama UA tu pracuje ,Polaków prawie już wcale .Największy ....YF w Szczecinie .Pozytywi pisze biuro ,bo szukają naiwniaków .Zakład od (usunięte przez administratora) lat nie daje podwyżki ,mało tego osoby ze stażem zarabiają tyle samo co typ z pod sklepu i gdzie tu jest sprawiedliwość.Nie ma to nie będzie pracowników ,mają w D ten zakład .UA zarabia więcej jak Polak taka to Dyskryminacja .Jeszcze wam się ta Ukraina odbije czkawka .

Romek
@Radek

Panie Andrzeju przestań na kogoś narzekać i zajmij się wreszcie sobą. jak ludzie z Ukrainy mogą mieć wyższą pensję niż Polacy skoro w tej firmie wszyscy mają taką samą stawkę? W tej firmie pracuje 5 narodowości, a ty narzekasz na Ukraińców, bo twój brygadzista jest z Ukrainy. tak, szczerze mówiąc, nie jesteś tutaj niezastąpionym pracownikiem, a jeśli ci się to nie podoba, możesz znaleźć lepszą pracę, przyznajsię że jesteś beznadziejnym frajerem i nie możesz osiągnąć żadnego celu w życiu. i przestań prowokować ludzi.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleyard Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dorian

Na pewno miejsce w ktorym można nie tylko dobrze zarobić ale także się rozwijać!

emil

Miejsce zatrudnienia pewne i stabilne. Bardzo miłe i kulturalne szefostwo. Ja ogólnie sobie chwalę a jestem tu od ponad 1,5 roku

Maria
@emil

To może podasz swoją stawkę? Bo powiem Ci, że te wpisy jednozdaniowe, jak to super jest, są wszystkie bardzo podobne i ciut niewiarygodne. Jak podasz stawkę, to każdy sam oceni, czy warto.

Kacper

No jak na ogolne warunki na rynku teraz to w porządku. Wiadomo inflacja każdego dobija ale nie ma tragedii

@Kacper

Nie pisz ogólnie. Napisz konkretnie. O jakich warunkach piszesz. Ile zarabia spawacz w tej firmie?

Jakie są widełki płacowe na stanowisku spawacz/monter?

Pracownik stary

Ta firma ma problem z pracownikami na telefonach - choroba wkurza mnie jak czekam ,aż skończy pisać !

Pracownik !

Wszyscy płaczą , Pany nie siedżcie w kiblach firmy po 2 godziny i nie zmykajcie się ,bo inni nie mogą załatwić zwykłej potrzeby !!!! Zasada jest prosta w godzinach 6.30 - 8.00 wszystkie kible zajęte siedzą wszyscy na papierosku i telefonie !!!!!

Pracownik ! były !

Firma godna polecenia , zasada jest jedna jak Cię potrzebują z zawodu i doświadczenia to ok jak nie to nie ok ! Tak jak wszyscy i wszystkie firmy dzisiaj ! I to normalne !

Jeszcze tam nie pracuje a już mnie olali, rekrutacja chyba nie ma powodu żeby odebrać telefonu. Spoko już nie zadzwonie...

Rado
@Marcin

Zapewniają że powiadomią o każdym wyniku rekrutacji i tak można czekać, rok, dwa ... :)

Zbyszek

Jak za pracę w tej branży to jedna z lepszych stawek jakie mi zaproponowano na rozmowach. Jak na razie jest wszystko w porządku

Warto spróbować swoich sił w firmie - solidne i pewne warunki zatrudnienia. Można mieć stabilna pracę na lata

Wojtek

Znalazłem firmę z reklam puszczanych na YT. Na jakie zarobki może liczyć bdb spawacz z 10 letnim doświadczeniem. Płacą przynajmniej 10 Euro/1h?

Gość 1
@Wojtek

Tobie to 20 euro dadzą złóż papiery i czekaj !!!

Wojtek
@Gość 1

Na początku lutego wracam do Finlandii. Z dodatkami będzie więcej niż 20 Euro, ale jeśli jest tak jak piszesz, to kto wie, co przyniesie przyszłość.

Nikola

Jak jest ze stanowiskiem bhp. Widzę, że co 3 miesiące szukają kogoś. Czy brygadziście i kierownicy współpracują z bhp-owcem, czy sam wszystko ogarnia?

@Nikola

Moim zdaniem stanowisko BHP zobowiązuje do spokojnej pracy i poznania firmy jej działów produkcji ,zagrożeń itd. a co za tym idzie wprowadzaniu rozwiązań problemów , a nie na wnioskach kar za brak okularów i brak kogutów na sztaplartkach i szkoleniach nie potrzebnych ,za które pracodawca płaci i pracownicy siedzą 8 godzin o wszystkim i o niczym ! Jak pić z kubka w przerwę ,żeby się nie poparzyć ! Pani od BHP to o okulary tylko to się nie dziwię ,że out .............. ! Trzeba poznać stanowiska pracy , operacje jakie się wykonuje na nich opracować indywidualnie warunki niebezpieczne !!! Potrzeba swojej weny , a nie standard okulary i nie przejezdne drogi ! ;-)

Dokładnie myślę ,że pracodawcy nie idzie o karanie i nękanie pracowników tylko o przedstawianie zagrożeń na poszczególnych etapach - stanowiskach produkcji oraz proponowaniu ich rozwiązań , żeby nie wystąpiły tworzenia procedur zapobiegania wypadkom !!! A dzisiaj BHP to przenoszenie swoich tam z innego zakładu pracy itd. BHP to praca polegająca na ciągłej zmianie dostosowania się do nowego zakładu każdy jest inny i w każdym są inne zagrożenia i warunki pracy !!!! To jest chyba oczywiste , ale nie dla każdego BHP- owca ! Jak widać !

@Nikola

Żaden BHP-owec nie pracuje na bezpieczeństwo pracownika- tylko przykrywa (usunięte przez administratora) majstra i kierownika. Dlatego trudno pracować w zespole w którym pracownicy mają BHP-owca gdzieś.

Co to jest za kasa w tych czasach za przemysł ciężki, ludzie są wykorzystywani a do tego premie mają tylko konfidenci. Te osoby co tu się wypowiadają to raczej kadry bo tak naprawdę macie H....do gadania bo rękę sprawuje nad wami Kostrzyn a do tego nie szanuję się ludzi i płaca za takie wymagania. MASAKRA ŻYĆ NIE UMIERAĆ , WEGETACJA . Osobiście nie POLECAM tej firmy

Nie polecam stary pracownik !!!

Racja !!!!
@00000

I tu jest prawda złożyłem CV zadzwonili pytali o zarobek netto powiedział im ile chcę i już nie dzwonią - firma krzak nie płacą godnie !!! A mam doświadczenie duże !!!!

Mayday :)

Hey, jakie są realne zarobki dla samodzielnego tokarza. Jakie dla guzikowego? Pozdrawiam.

Kapi

grubo przesadzone, przykro ze nie dales rady wyrobic premii ale nie ma co mowic ze mają ją "(usunięte przez administratora)" bo bardzo duzo osob normalnie wyrabia

Firma jest ok ! tylko dla normalnych pracowników , którzy są w pracy na czas , pracują normalnie ! nie spóżniają się itp itd , wszyscy Ci marudzą co mają problem ze sobą , a nie z pracą z firmą ! Ludzie ogarnijcie się i wtedy narzekajcie ! Co macie w Szczecinie firemki czy robicie za miedzą w Germany i psioczycie ?!

Problem mają Ci uzależni od kibelka i telefonu i fejsbooka i messengera , Bo nie pracują tylko piszą i olewają innych kolegów pracowników , którzy pracują !

Już się zmieniło i to dużo ! Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomasz

Ja po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć, że to fajna firma :) może nie mam bog wie jakiego doświadczenia zeby porównywać ale wiem ze tu mi się dobrze pracuje :D

@Tomasz

Jak jesteś normalny ;-) i pracowity to tu je zdobędziesz rozwiniesz się na przyszłość !!!

Nieważny !

Spokojna stabilna firma ! Bardzo dobre i rozważne sitko w zatrudnieniu nowych ! Firma czeka i nie robi problemu w zatrudnieniu nowych pracowników ! Dział HR to wysoka stawka , i bardzo dobrze ! W końcu chcą najlepszych ! A tak poza to dużo ludzi fachowców pracuje i ciągnie robotę ze Stoczni Szczecińskiej potem po upadku ST3 Offshore jest solidna grupa ludzi , dają radę ciągną te wózki ;-) i to dobrze !!! Bo dzisiaj ta firma stoi wysoko i stabilnie ! A o beneficjentach , które firma daje to już nie wspomnę , bo cały Szczecin i okolice się zleci haha ! A Panie z HR przeklną ;-) swoją pracę !

Michało

Praca całkiem przyjemna, satysfakcjonująca i dająca mozliwosci rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Teleyard Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Teleyard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleyard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleyard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 247 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teleyard Sp. z o.o.